Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dewastowali samochody. Grozi im do 5 lat więzienia

37

Dwóm młodym mieszkańcom Jasła, którzy na początku września dopuścili się aktu wandalizmu grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Zniszczyli pięć samochodów. Straty wyniosły prawie 8 tysięcy złotych.

Początkiem września policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zostali poinformowani o zdewastowanych samochodach na ulicach 3 Maja, Słowackiego, Rynek i Igielnej. W nocy z 1 na 2 września dwóch młodych jaślan w wieku 19 i 22 lat wracając z imprezy kopali w karoserię pojazdów i urywali lusterka.

- Policjanci po przyjęciu zawiadomień o popełnieniu przestępstwa i zabezpieczeniu śladów, rozpoczęli poszukiwania wandali. W toku prowadzonego dochodzenia funkcjonariusze ustalili, że związek z tą sprawą ma dwóch młodych mężczyzn. Okazali się nimi 19 i 22-letni mieszkańcy Jasła – mówi podkom. Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy KPP w Jaśle.

Starty oszacowano na blisko 8 tysięcy złotych. Niebawem chuligani odpowiedzą za swoje zachowanie. Za zniszczenie mienia grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Kara zostanie zaostrzona ze względu na chuligański charakter. Ponadto podejrzani zobowiązani są do naprawienia wyrządzonych szkód na rzecz pokrzywdzonych.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dsad
dnia 17.10.2013, 15:27 · Zgłoś
to był szczurek?
Odpowiedz
3
@ czacha
dnia 13.10.2013, 07:16 · Zgłoś
ja do was dołączę "[...] i wąskie drzwi"
Odpowiedz
9
@ niania
dnia 05.10.2013, 19:43 · Zgłoś
Edek załóżmy ekipę "wychowującą młodzież "
Odpowiedz
13
@ hehehe
dnia 05.10.2013, 19:28 · Zgłoś
a to nie był ten z ADHD co mieszka na Gądkach?
Odpowiedz
16
@ [...]
dnia 03.10.2013, 00:37 · Zgłoś
Przecież gdybym zobaczył, ze takie [...] niszczą mój samochód na który musiałem[...] ponad 3 lata to taki [...] bym im [...], ze do końca życia mieli by problem z oddaniem [...]...
Odpowiedz
5
@ Luke
dnia 01.10.2013, 14:13 · Zgłoś
Co to za fota wg. co ma wspólnego z opisem... na fb ludzie lepiej dopierają opis do zdjęcia... zastanówcie się.
Odpowiedz
-13
@ owsikowa dziatwa
dnia 01.10.2013, 12:29 · Zgłoś
"Rupta co chceta" (hihihihi...)
Odpowiedz
27
@ edek
dnia 30.09.2013, 21:32 · Zgłoś
oddajcie ich na dwa dni do mnie, to wyjdą na ludzi , [...] i wąskie drzwi
Odpowiedz
17
@ RR
dnia 30.09.2013, 21:22 · Zgłoś
skutki bezstresowego wychowania dzieci i młodzieży
Odpowiedz
10
@ dasdas
dnia 01.10.2013, 18:46 · Zgłoś
Natomiast w komentarzu wyżej widzimy skutki wychowania w systemie socjalistycznym. [...] myślą, że jak spuszczą lanie swoim dzieciom to wyrosną z nich dobrzy ludzie. Dlaczego [...] takie wychowanie jednak nie działało? Pobicia na początku lat 90 to nie było nic nowego a nawet było gorzej bym powiedział. A to przecież była cudowna młodzież wychowywana w socjalistycznym państwie w latach 70/80. Banda [...].
Odpowiedz
19
@ Rydz Śmigły
dnia 30.09.2013, 20:05 · Zgłoś
Jakie 5 lat ? [...] na [...] po 300 batów plus zadośćuczynienie czyli pokrycie kosztów naprawy i puścić ich wolno. Ci którzy niszczyli samochody są [...] i pewnie to ich pierwszy konflikt z prawem. Jednak gdy system posadzi ich do więzienia ich kręgosłup moralny zostanie złamany na zawsze, bo przecież zawodowi bandyci ich odpowiednio "podszkolą". Po karze chłosty jest nadzieja, że będą z nich ludzie, bo pobyt w więzieniu tego już nie gwarantuje. [...] niszczy ciało, a więzienie dużo gorzej bo duszę.
Odpowiedz
17
@ jaslak
dnia 30.09.2013, 20:15 · Zgłoś
lat po gołych [...] - bo rodzice teraz nie mogą...
Odpowiedz
17
@ ziom
dnia 30.09.2013, 19:40 · Zgłoś
jak bym takiego[...] wyhaczył jak wali w moje blachy, to bym jego kręgosłupem je wyprostował.
Odpowiedz
4
@ ex
dnia 30.09.2013, 19:11 · Zgłoś
grozi im ... ha ha tylko pudło niech odrabiają bo to goło[...]
Odpowiedz
6
@ xxl
dnia 30.09.2013, 18:30 · Zgłoś
no wreszcie się na coś ta nasza policyja przydała
Odpowiedz
-5
@ PiS-man
dnia 30.09.2013, 18:23 · Zgłoś
Rośnie w siłę więzienny elektorat Platformy! :D
Odpowiedz
21
@ edek
dnia 30.09.2013, 18:10 · Zgłoś
[...] i wąskie drzwi , pokażcie tych bohaterów to zrobię z nimi porządek
Odpowiedz
10
@ Opeth
dnia 30.09.2013, 17:48 · Zgłoś
pewnie szli do bloku rotacyjnego...
Odpowiedz
2
@ xyz
dnia 30.09.2013, 14:53 · Zgłoś
Hawaje czy jak? Zdjęcie z wakacji wcisnęli haha
Odpowiedz
8
@ ytgnb
dnia 30.09.2013, 14:01 · Zgłoś
no jakbym zobaczył ,że jakiś [...]ek idzie ulicą i kopie w mój samochód to te 8 tysięcy strat to miałby on na swojej szczęce jakby mu wprawiali.
Odpowiedz
-5
@ [..]
dnia 30.09.2013, 13:33 · Zgłoś
5 samochodów i tylko 8 tys. pln? To chyba były wraki samochodów.
Odpowiedz
-1
@ qaz
dnia 01.10.2013, 06:27 · Zgłoś
o matko! No przecież wystarczy, że wybili po szybie to nawet 8tys nie wychodzi a straty jednak są!
Odpowiedz
-3
@ glaca
dnia 30.09.2013, 13:32 · Zgłoś
no i git. zapłacą, posiedzą i mogą na impre s[...]ć znowu...
Odpowiedz
4
@ JAZDAAA
dnia 30.09.2013, 13:18 · Zgłoś
łoni tak ty nie heeeeee
Odpowiedz
8
@ znający temat
dnia 30.09.2013, 13:11 · Zgłoś
Łoni łobaj musom być z Jasła bo szli na nogach z impry.
Odpowiedz
-9
@ janko muzykant !!!!
dnia 30.09.2013, 12:47 · Zgłoś
szukali rozrywki
Odpowiedz
1
@ arabzhp
dnia 30.09.2013, 12:43 · Zgłoś
co to za goście ? jak sie nazywają i skad są ??
Odpowiedz
-4
@ obserwator
dnia 30.09.2013, 12:45 · Zgłoś
to nie som goście goście to pracujom w biurach pod krawatami
Odpowiedz
30
@ Slayer
dnia 30.09.2013, 12:37 · Zgłoś
jasielski pudelek schodzi na psy juz całkowicie . Dobór fotografi do tekstu powala .
Odpowiedz
3
@ Do Slayer
dnia 30.09.2013, 22:47 · Zgłoś
No co ładna górka...
Odpowiedz
23
@ obserwator
dnia 30.09.2013, 12:37 · Zgłoś
wyzamykać ich do więzienia
Odpowiedz
95
@ jezynka:)
dnia 30.09.2013, 12:57 · Zgłoś
Jasne i za nasze podatki utrzymywać bandę [...] ,leni !!!,a może by tak roboty publiczne ,porządkowe,w domach pomocy i wiele innych!!!niech zarobi na swoje utrzymanie.
Odpowiedz
34
@ kiol
dnia 30.09.2013, 16:45 · Zgłoś
Za auta 5 lat, za zabicie człowieka 10 lat Czy coś tu jest nie tak ?
Odpowiedz
-9
@ /.,mkjn
dnia 30.09.2013, 20:39 · Zgłoś
8 tys ???-to musialy byc bryki salonowe niemiemieckie lub [...]
Odpowiedz
-7
@ /.,mkjn
dnia 30.09.2013, 20:41 · Zgłoś
szwabskie znaczy-kazdy zlom [...] jeszcze w salonie jest wart o 80% mniej niz jego cena-starozytne kwadratowe rzepuchy
Odpowiedz
2
@ leo
dnia 01.10.2013, 09:18 · Zgłoś
czlowieku normalni ludzie pracy nie maja a ty bandytów chcesz zatrudniac
Odpowiedz
1
@ Ludź
dnia 01.10.2013, 18:04 · Zgłoś
Za zabicie można dostać do 25 lat lub nawet dożywocie. Wszystko zależy od okoliczności w jakiej człowiek stracił życie. Nie wprowadzaj w błąd 1 wyrwaną z kontekstu sprawą, bez podawania szczegółów sprawy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.