Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Diety dla radnych powiatu będą wyższe

83

Na ostatniej sesji rady powiatu została podjęta kwestia ustalenia diet dla radnych. Pojawił się głos z klubu PiS, aby nie podnosić wynagrodzeń, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na rozbudowę infrastruktury drogowej...

- Jest zbyt wcześnie, żeby wnosić wysokość diet dla radnych. Uważam, że nie powinno się podnosić wysokości diet, a pieniądze w ten sposób zaoszczędzone przeznaczyć na rozbudowę infrastruktury drogowej - powiedział radny Pawluś.

Pomimo starań radnego Pawlusia, który uważa, że jest zbyt wcześnie na podwyżki, uchwała o dietach dla radnych została przegłosowana 14 głosami "za". Podwyżki sięgają od 300 do 500 zł. Przewodniczący Rady Powiatu dostanie co miesiąc 1975 złotych (podwyżka o 375,50 złotych), wiceprzewodniczący 1580,40 złotych (podwyżka o 480,40 złotych). Na tą samą kwotę może liczyć przewodniczący Komisji Rewizyjnej. Przewodniczący stałych komisji otrzymają 1317 złotych (podwyżka o 367 złotych), a ich członkowie 1185,30 złotych (podwyżka diety o 385,30 złotych).


Zdaniem radnego Jana Urbana stawki te nie są wysokie. W powiatach ościennych te kwoty są znacznie wyższe. Starosta jasielski nie pobiera diety ze względu na to, że jest pracownikiem starostwa za co przysługuje mu wynagrodzenie ustalone na wcześniejszej sesji.


(icz)

Reklama

Komentarze: 83

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Prosto z mostu
dnia 06.01.2011, 16:08 · Zgłoś
Ale polskie piekiełko się objawiło. Niech tylko rozejdzie się wiadomość, ze ktoś więcej zarabia czy dostał podwyżkę - a jaki wrzask i złorzeczenie się podnosi.Ile zawiści, jadu, wściekłości. Ile opluwania i obelg, zwłaszcza ze strony tych, którzy sami sobie nie radzą, tylko żyją z zasiłków i zapomóg, czyli na koszt tych, co pracują i płacą podatki.
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 05.01.2011, 23:14 · Zgłoś
Żałosne te jaślaki...biedactwo tylko z MOPSU zyć potrafi...do pracy a bedzie was stac na [...] typu harnas...
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 05.01.2011, 23:08 · Zgłoś
największymi [...] są wyborcy z jasła. wcześniej wybrali a teraz szczekają jak wściekłe psy
Odpowiedz
0
@ Izka
dnia 05.01.2011, 16:10 · Zgłoś
PO to partia liberałów i bogaczy. Nie rozumiem skąd to oburzenie ludu. Jeśli ktoś zarabia mniej niż 3 tys. i głosuje na PO to sam sobie strzela gola. Proste. :-) I niech teraz nie narzeka bo będzie jeszcze gorzej. :-(
Pawluś - szacun!
Odpowiedz
0
@ Bisia
dnia 05.01.2011, 16:02 · Zgłoś
A może jest tak jak w Wałbrzychu? PO zapłaciło menelom za głosy w wyborach i teraz musi podnieść sobie pensje, żeby się szybciej zwróciło!? W kraju pod rządami PO wszystko jest możliwe. Niestety.
Odpowiedz
0
@ do gru
dnia 04.01.2011, 07:13 · Zgłoś
pajacyki miastowe płaczą ....hahahaha.jedz dżem będziesz mądrzejszy.
Odpowiedz
0
@ gru
dnia 03.01.2011, 19:50 · Zgłoś
expert od pożyczek afrykańskich się znalazł .... z dżemem bez chemii ...
Odpowiedz
0
@ [...]y
dnia 03.01.2011, 19:25 · Zgłoś
Co za r[...] głodne.
Odpowiedz
0
@ lechosław.pl
dnia 03.01.2011, 17:22 · Zgłoś
Ponad 10 mln złotych deficytu budżetowego będzie pokryte kredytem bankowym,a te [...] wzięli się najpierw za podwyżki dla siebie.Obłuda,złodziejstwo,hańba...
Odpowiedz
0
@ do gru
dnia 03.01.2011, 15:13 · Zgłoś
sam sobie obalieś teze o byłym prlu ....a dżem to jadłeś bez cccccccccccchemi poleć do afryki yam podwyzek tak czesto niema smacznego solid.....u.
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 03.01.2011, 13:53 · Zgłoś
siedze w domu od paru miesiecy bezrobotny az wstyd w tym jasle mieszkac szlak mnie w domu trafia zero kasy za co mam zyc no za co?? a ci juz podwyzki sobie daja tylko se w [...] strzelic i tyle

Gdy m[...]y swe utuczą
Kolejni pchają się
W koryta r[...] włożą
I zaczną doić Cię
Lecz karmy wnet zabraknie
I w stołki wbiją kły
A role się odwrócą
I kopa damy im ...
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 03.01.2011, 13:40 · Zgłoś
pewnie emerytom po 45 latach pracy podniosą 5 zł a sobie o 375 zł [...] i [...] a co niektórym słoma wystaje z butów nic tylko debatują jak wyciągnąć swoimi złodziejskimi rączkami kasę z kieszeni podatnika złodzieje i kropka...!!!
Odpowiedz
0
@ gru
dnia 03.01.2011, 09:11 · Zgłoś
za pzpr byly sklepy za firanką i dżem dla [...] o ile nie był pod ladą... a jak który z lokalnych bonzów partyjnych umiał się podpisać to było coś (porządny człowiek tam się nie pchał tak jak dawali nagrody za znalezienie chętnego do MO) ... a jak chcieli zmienić władze to robili podwyżki i lała się krew ..

a jeśli ZSRR wywołałby wojnę nuklearną to tzw. polskie władze tylko kiwały by zgodnie głową na wiadomość że na Polskę spadną bomby atomowe w imię zwycięstwa proletariatu...

często te same twarze co za pzpr dzis dalej przy korycie... nie rozliczono nikogo mimo że mówią żę sysytem komunistyczny był zbrodniczym a PRL był republiką radziecką ...

a teraz traktują ciemnych wyborców PO jak [...] i [...] z tymi podwyżkami ... rządowe podwyżki to i władzy dać podwyżki...

kiedyś ludzie wychodzili na ulice po podwyżkach...
Odpowiedz
0
@ komentator
dnia 03.01.2011, 08:18 · Zgłoś
A jak sądzicie , że Pierwszy Ułan , harcmistrz wychowawca młodzieży będzie harował za darmo. Afera hazardowa chyba zrobiła swoje i skończyły się prowizje od jednorękich bandytów w salonie gier przy ulicy Szopena. Ten społecznik przez trzy lata był przedstawicielem firmy hazardowej FINKORP Sp z o.o. Polecam oświadczenie majątkowe Pana Urbana za 2008,2009.2010 oraz www.polandtrade.fikorp.pl
Odpowiedz
0
@ xox
dnia 03.01.2011, 07:14 · Zgłoś
ludzie kochane, tym przy korycie nie o rządzenie dla nas chodzi ale o pieniądze do comiesięcznej pensji, bo jakiż to mamy reprezentantów godnych? sprzedawczyków dla poklasku? dla mydlenia oczu 1 się sprzeciwił? bogdana z salonu ery? [...] alimenciarza? przynajmniej będzie miał na opłaty he he, zobaczymy czym teraz się wyłga [...] :(((
Odpowiedz
0
@ Jasne ; ,,$$$ poDLIZ
dnia 02.01.2011, 23:54 · Zgłoś
żmigrod gminy Rządzą Powiaten Miasta Jasła DO CZEGO DOSZLO!!? ???

poKemo i sP, sl,b poGra;,,-,ża, po-formersi

w obu Urzedach WSZYSCY do KORYTA, WSZYSCY RZADZĄ KOLESIE SP;-
Tak "Jaślanie i po Szkodach, Pl /CDN,,,
Odpowiedz
0
@ Do XXX
dnia 02.01.2011, 22:17 · Zgłoś
A g[...] wielkie bedzie a co ma być ? Puszcza to państwo z torbami ! Aż wstyd mi za naszych " przedstawicieli " To co ludzie mówia ich nie interesuje, maja to daleko w [...]. Wiecznie im kasy na wszystko brakuje tylko nie na podwyzki premie itp !
Odpowiedz
0
@ do lolek
dnia 02.01.2011, 22:07 · Zgłoś
dlaczego karmisz [...]? ,daj sobie spokój.
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 02.01.2011, 22:01 · Zgłoś
Za czasów PZPRu było sprawiedliwiej!Nikt nie brał pieniędzy za wybory, nie było płac kominowych mimo że byli to ludzie przeważnie z wykształceniem i każdy potrafił coś powiedzieć, wszystkie dzieci korzystały z pieniędzy socjalnych i różnych świadczeń.....A dziś gdzie prawo, co za polityka? Sami sobie ustalają w deficytowym państwie wynagrodzenia, diety, podwyżki, premie, na zasadzie " ręka rękę myje",począwszy od posłów, samorządów i naczelstwa w zakładach pracy.Przecież to z tego powodu jest kryzys!!Po co tylu posłow co w całych stanach USA? Po co tylu radnych i wogóle po co oni potrzebni? Czekają aby dietę kolejną zaliczyć! Każdy potrafi wyliczyć ile to powstaje z tego powodu długu państwowego! PATRIOCI pozorni!-dbają tylko o kasę a nie o państwo i społeczeństwo!!I co z tą POLSKĄ będzie????????
Odpowiedz
0
@ ixi-esteta
dnia 02.01.2011, 21:39 · Zgłoś
JA w przeciwienstwie do ciebie PIS-man - nie mam "faworytow" i dostaje sie kazdemu, bez wzgledu na ksiazeczke partyjna...
Odpowiedz
0
@ Co za poparpańcy !
dnia 02.01.2011, 20:45 · Zgłoś
Drodzy Jaślanie ! Nie jestem z Jasła tylko z okolic ale po tym co tu czytam jestem oburzony ! ! ! Zróbcie coś ! Może jakaś demonstracja ?! Trzeba cos zrobić z tymi c[...]i ! Tam w tej sali to jakieś zbiegowisko wstretnych, [...], popapranych [...] ! Nadszedł czas by wziąsć chociaż troche spraw we własne rece ! Nie pozwólcie tak sobie robić ! Jedna wielka kpina !
Odpowiedz
0
@ Pejko
dnia 02.01.2011, 19:40 · Zgłoś
popatrzcie na [...] kręcisza - znam go - po prostu to jest masakra!!! - szczyt niekompetencji. w szkole był o[...], ledwo maturę zdał!
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 02.01.2011, 19:00 · Zgłoś
no to macie waszą platformę..
ale co zrobić jeśli Jaślanie nie grzeszą inteligencją tylko głusują na te chłam..
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 02.01.2011, 18:51 · Zgłoś
ixi - mógłbyś może przypomnieć, kto w chwili obecnej rządzi powiatem jasielskim? Tylko napisz to, proszę, dużymi literami, by wszystkie [...] [...] sobie to uświadomiły :D
Odpowiedz
0
@ ułka
dnia 02.01.2011, 18:44 · Zgłoś
sami wybraliście tych [...]a teraz pretensje że dbają tylko o własne żłoby..
Odpowiedz
0
@ młot na urzedasa
dnia 02.01.2011, 18:14 · Zgłoś
te [...] [...] powinny pracowac za darmo. bo juz biorą pensje i rózne lewe interesy. W cywilizowanej Europie to nie do pomyślenia.
Odpowiedz
0
@ d
dnia 02.01.2011, 17:19 · Zgłoś
paczko [...] napewno...z tego jedzenia i picia podczas sesji...
Odpowiedz
0
@ j
dnia 02.01.2011, 17:17 · Zgłoś
[...]
niektorzy zyja za 510 zł miesiecznie...
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 02.01.2011, 17:08 · Zgłoś
Wszedzie na Swiecie w dobie kryzysu sie OSZCZEDZA! Tylko w tak bogatym kraju jak Polska i tak cudownym zakatku jak Podkarpacie ( 1 Godpodarka w Europie za Albania i Rumunia) pieniadze podatnika sie TRWONI NA DIETY RADNYCH! WOW!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 02.01.2011, 15:16 · Zgłoś
dO tUTEJSZY - ZE ŻMIGRODU TO ANI JEDEN NIE JEST.
Odpowiedz
0
@ kgb
dnia 02.01.2011, 15:11 · Zgłoś
[...] do [...]...
Odpowiedz
0
@ maxuel
dnia 02.01.2011, 13:51 · Zgłoś
Tego należało się spodziewać po działaczach PO tak to każdy potrafi najpierw starosta a póżniej radni, jeszcze nic nie zrobili a już mają podwyżki ... to jest oszczędność w czasie kryzysu ...
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 02.01.2011, 13:44 · Zgłoś
I gdzie teraz wielcy zwolennicy [...] macie to co chcieliscie a bedzie jeszcze lepiej
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 02.01.2011, 13:10 · Zgłoś
Sven kim ty jesteś dopiero tak bardzo chciałeś żeby [...] usunąć masz twarz cztero licową ?może wogóle jej nie masz
Odpowiedz
0
@ fifek
dnia 02.01.2011, 12:54 · Zgłoś
Brawo. I po co chodzic na wybory? A ja myslalem , ze powinni byc dla ludzia nie ludzie dla nich! graty- za male podwyzki !
Odpowiedz
0
@ Rych
dnia 02.01.2011, 12:02 · Zgłoś
Ludzie wstydu nie mają ,banda [...] , żeby pierwsze co uchwalic to podwyżki dla siebie, to oddaje w rzeczywistości na czym im zależy tak naprawdę!!!to jest żałosne co się wyprawia w Jaśle!!! tak że czekają cztery lata tłuste ludzi no nie wiem czy to są ludzie (tych przy korycie )
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.01.2011, 11:47 · Zgłoś
Albo pracujemy w samorzadzie dla powiatu i lokalnej ziemi albo na własnych stanowiskach i przychodzimy dorabiać. Skoro radni w przeciwieństwie do starosty mają swoje własne miejsca pracy, to tyrać dla lokalnej ziemi jako zaszczyt, a nie drugą pensje pobierać: Miesięcznie "[...]" dostajecie drugą pensje - wielu mieszkańców powiatu z połowy tego co wy macie musi całą rodzine utrzymać!!
Przyszliście do koryta czy zrobić coś dla tej małej ojczyzny??
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 02.01.2011, 11:12 · Zgłoś
Dno kiedy skończy się to to [...] jak nie mają wstydu ale tak rodzi się polityka totalitarna od której znowu na 50 lat nie będzie odwrotu tylko Łukaszenka by z tym sobie poradził ,nie podarmo nasi wspaniali POlitycy odwiedzają Mińsk Dzisiaj w jednej parafii ogłosił ksiądz że po kolędzie ma chodzić KSM to może by poszli rajcowie powiatowi z nimi troszku by na tą podwyżkę użebrali bo naród w tych okolicach jest szczodry i na pewno grosza by nie poskąpił .POzdrawiam tak miało być pięknie ale chasło było czytelne by żyło się nam lepiej i dlaczego na forum nie widać zwolenników tej wspaniałej formacji hahaha
Odpowiedz
0
@ Wanda
dnia 02.01.2011, 10:58 · Zgłoś
Za co tej zgrai płacą w ogóle???
Odpowiedz
0
@ Do Ludzi !!!
dnia 02.01.2011, 10:30 · Zgłoś
teraz piszcie glupie komentarze a sami tak wybraliscie !!! macie rzady PO i jeszcze z nowym panem burmistrzem na czele !!! jeszcze sie rok nie zaczał a oni juz podwyzki dostali !!! człowiek całe zycie tyra za marne 1100 zł a podwyzka to mu sie moze tylko przysnic no chyba ze jest to podwyzka paliw bo to akurat w ostatnim czasie szybko idzie w gore !!!
Odpowiedz
0
@ Kpina
dnia 02.01.2011, 09:09 · Zgłoś
nie dużo 300-500 zł ,to jak to mało to szarym ludziom co ciężko tyrają też podnieść!!!
Połowa to miejscowi biznesmeni co sie z własnymi [...] na rozumy pozamieniali
Odpowiedz
0
@ xxzlodziejowkaxx
dnia 02.01.2011, 09:05 · Zgłoś
K[...] jeszcze [...] dobrze nie zasiadly do stolu to se juz kase podnosza a widze ze w tym starostwie to jedne i te same [...] czyli URBAN I ZIP SKŁAD
Odpowiedz
0
@ rozum
dnia 02.01.2011, 08:18 · Zgłoś
skandal,to mało powiedziane to ludzie bez honoru bez skropułow bez ambicji jak można zaczać rzadzenie od podwyżek to ludzie nie wiarygodni brak inteligencji kultury...itd.tak jest też w krempnej przewodniczacy przez cztery lata brał 1300zł.a radni 100 to tez jest tupet gmina biedna ale [...] nie zwracaja na to uwagi.najlepiej rzadzi się [...].
Odpowiedz
0
@ vw
dnia 02.01.2011, 01:52 · Zgłoś
macie peowców ahhaha 900zł dostaje za miecha a premia max 50 zł widać po nich tacy zabiedowani to się im należy
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 01.01.2011, 22:28 · Zgłoś
Na drugim zdjęciu to chyba zdjęcia bandytów z więzienia a nie radni(: POzdrawiam wszystkich!!!
Odpowiedz
0
@ zły
dnia 01.01.2011, 21:31 · Zgłoś
wystarczy spojrzec na ostatnie zdjęcie i komentarz do tego artykułu jest zbyteczny, z całą pewnością nie ma to nic wspólnego z honorem harcerza, nie mówiąc "ułana" - rację mieli ci, którzy powiedzieli " panu już dziękujemy" i wyprosili go z UM...
Odpowiedz
0
@ Bodek
dnia 01.01.2011, 21:29 · Zgłoś
Idziemy na barykady i kupujemy flagi i robimy transparenty "PRECZ Z DARMOZJADAMI" To co oni wyprawiają to są "jaja strusie" w biały dzień. Jeszcze nic nie zrobili dla wyborców a już szastają naszą KASĄ. "[...] NIEROBY", takimi hasłami powinniśmy przywitać darmozjadów na najbliższej sesji. Być może podniosą tłuste [...] z krzeseł i wezmą się do solidnej roboty, a dopiero potem będą wyciągać łapy po naszą kasę...
Odpowiedz
0
@ ada
dnia 01.01.2011, 20:41 · Zgłoś
złodzieje i pączko [...]
dlaczego zwyklego obywatela nie dotykają takie podwyżki tylko tych od stołków
Odpowiedz
0
@ yui
dnia 01.01.2011, 20:24 · Zgłoś
drzewo jak zwykle ciapus {[...]}
Odpowiedz
0
@ Święcany
dnia 01.01.2011, 20:06 · Zgłoś
Diety to sobie podnoszą jak chcą. Drogą przez Siepietnice i Święcany nie ma się kto zająć. Może redakcja Jaslo4u zajeła by się tą sprawą. To trzeba nagłośnić, bo ta drogą nie można normalnie jechać. Wszędzie drogi są czarne tylko ta pokryta lodem i koleiny. Nasi cudowni radni nie mają czasu, bo diety sobie podnoszą. Normalnie wstyd za takich radnych.
Odpowiedz
0
@ t.w
dnia 01.01.2011, 19:47 · Zgłoś
patrząc na zdjęcia to same bidoki (pewno na garnuszku MOPS lub ZUS).Takie chudzinki że aż trzech na jednym zdjęciu się mieści( wyjątek radny Urban-ale to opuchlizna ...pszczoły go załatwiły) Pewno za SWOJE (podobnie jak starosta) będą musieli obiady kupować..żal serce ściska .....dać im należy się...co tam drogi przecież liczy się człowiek...
Odpowiedz
0
@ do Polaka
dnia 01.01.2011, 19:45 · Zgłoś
Bez nerwów i emocji kolego!!
Odpowiedz
0
@ Pejko
dnia 01.01.2011, 19:42 · Zgłoś
Kręcisz - musi kręcić. [...] jeden b[...] z Czermianki.
Odpowiedz
1
@ domek
dnia 01.01.2011, 19:29 · Zgłoś
Jeśli dla szanownego PANA Urbana diety są za małe to niech przeżyje cały miesiąc za 998 złotych no teraz może będzie z 20zł więcej bo pewno tyle podniosą najniższą krajową, nieroby !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ zorro
dnia 01.01.2011, 19:04 · Zgłoś
Wielu z nas nawet tyle nie zarabia a tu proszę, naprawdę brak słów
jeszcze przecież nic nie zrobili a kasę już mają przecież tacy ludzie praktycznie zero odpowiedzialności za swoją pracę tz.radni bezradni dno
Odpowiedz
0
@ KSU
dnia 01.01.2011, 18:55 · Zgłoś
[...] z wielu życie
Zabrali godnoŚć nam
Stworzyli kraj [...]
Twierdząc, że wszystko gra
Z uŚmiechem na ekranie
Szyderców leci show
Lwie [...] otwierają
Pożerać ciągle chcą

Nikt Cię nie broni Polsko
Gdy wokół głodne psy
Upokorzony naród
Cierpienie, nędza, łzy

Gdy [...] swe utuczą
Kolejni pchają się
W koryta [...] włożą
I zaczną doić Cię
Lecz karmy wnet zabraknie
I w stołki wbiją kły
A role się odwrócą
I kopa damy im ...
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 01.01.2011, 18:44 · Zgłoś
boże nie mogę patrzeć na te opasłe [...] chyba najwyższy stworzył ich w gniewie.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 01.01.2011, 18:42 · Zgłoś
...Zgadza się,że tu Żyd niczego nie zabronił tym zbirom co łupią bezbronnych ludzi,którzy płacą haracz.Teraz to się zacznie z tym świętym Maryją burmistrzem marionetką czarnych.
Można opisać i wysłać takie zachowanie do redaktora Jerzego Urbana,który zacytuje '' w Jaśle przy 30 procentowym bezrobociu przyznają sobie podwyżki''.
Wcale się nie dziwie [...],którzy twierdzą,ze naród Polski jest wyjątkowo niebezpieczny oto ich typowy przykład podwyżki za nędze w Jaśle.ZBIRY.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 01.01.2011, 18:28 · Zgłoś
p[...] [...], byłe nachapac jak najwięcej, a jeszcze nic śmiecie nie zrobili pożytecznego
Odpowiedz
0
@ Nikt
dnia 01.01.2011, 17:48 · Zgłoś
Już wyborco narzekasz, a jeszcze parę dni temu narzekałeś na kandydatów nauczycieli czy emerytów! Nic was nie nauczy, ani to ,że nauczyciel i emeryt to jedyny prawy człowiek, który służy
ludziom za darmo! Teraz patrzcie na swoich faworytów i słuchajcie
bzdór za własne pieniądze i na własne życzenie
Odpowiedz
0
@ Tutejszy
dnia 01.01.2011, 17:38 · Zgłoś
Najechało się tego [...] ze Święcano Żmigrodów , nie dość że kręcą lody na Jasielskim rynku , to jeszcze nie kumają zasad w urzadzie .
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 01.01.2011, 17:23 · Zgłoś
Wieszaliście psy na [...]? No to macie co chcieliście. Krótka była radość!
Odpowiedz
0
@ Polak
dnia 01.01.2011, 17:12 · Zgłoś
Proszę Państwa,wyszło szydło z worka,o co tu w tym wszystkim chodzi,o kasę i stołki.,,Zero polityki"jak to głosiła partia Pana Starosty(PO),a ja bym powiedział,zero demokracji.A co stwierdzili Państwo z PSP ,,...że są alternatywą na wyniszczające rządy PiS-u",a ja bym powiedział,że są najlepiej przygotowani na wyniszczenie powiatu.Życzę rządzącej koalicji dalszych cudownych pomysłów na umacniania się na stołkach i dalej napychania swoich kieszeni póki jeszcze coś w kasie starostwa jest.Pan Starosta stwierdził w wywiadzie ,że ta koalicja jest odzwierciedleniem układu rządowego i wojewódzkiego więc może więcej osiągnąć.Tylko pytam się dla kogo?Jak widać po pierwszych decyzjach to kierunek działań został już nakreślony.Bawcie się dobrze Panie i Panowie w ty Nowym Roku 2011 i brońcie się przed wyniszczeniem,bo cobyśmy zrobili bez Was w powiecie i Waszych wielkich pomysłów.
Odpowiedz
0
@ tttttt
dnia 01.01.2011, 16:44 · Zgłoś
PiS i tak nic nie działa ,to o co te pretensje do P W.Zająca
Odpowiedz
0
@ Wuko
dnia 01.01.2011, 16:38 · Zgłoś
W tych Świecanach czytać nie uczą ? Jak byk napisane na poczatku art. kto się sprzeciwiał , a że jaslanie chcieli by PIS był w opozycji to mają [...]o do gadania , mogą się sprzeciwiać a reszta POstanowi inaczej .
Odpowiedz
0
@ art
dnia 01.01.2011, 16:30 · Zgłoś
Ludzie kto nas tam reprezentuje Podwyżki sobie dają a w Jaśle coraz większe bezrobocie
Odpowiedz
0
@ Matematyk bez zera
dnia 01.01.2011, 16:08 · Zgłoś
Podwyżki ponad 30% na początku kadencji wydają się
normalne bo inne zakłady też podnoszą ale o 3%,
oni "tylko" zero dopisali te niewinątka.
Odpowiedz
0
@ hańba
dnia 01.01.2011, 16:04 · Zgłoś
cały miesiąc do pracy chodzę za 1050,00 zł wstyd panie Urban - te stawki nie są wysokie!!!!!!! wtyd !!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Ułan
dnia 01.01.2011, 15:25 · Zgłoś
Za podwyżkę uposażenia może kupi sobie okulary do widzenia z bliska i z daleka i nie będzie dokonywał tak idiotycznego wzwodu okularowego w okolice bieguna północnego mózgoczaszki. Chyba, że jest to snobistyczna poza oczytanego inteligenta, który w podniosłej chwili zadziera do góry co tam ma , w tym okulary.
Odpowiedz
0
@ Polak
dnia 01.01.2011, 14:35 · Zgłoś
może już dość tego hamstwa i dbania tylko o siebie,jeszcze nic nie zrobili a już podwyżki.najpierw wołają jak to się ludziom żle żyje ,a sami co wyczyniają ?ludzie ich nie po to wybrali by urzędowanie zaczynać od podwyżek,ale od działania.inni takich pieniędzy nie zarobią na miesiąc,wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.[...] jedne i tyle [...]a m...ć pogonić to towarzystwo i tyle
Odpowiedz
0
@ jacuś
dnia 01.01.2011, 13:41 · Zgłoś
A bezrobotny bez prawa do zasiłku za co ma żyć.Jedyna radość to ;stworzenie spalarni w gamracie; może by posunąć się dalej i uruchomić krematorium to niektóre problemy społeczne by znikły typu bezrobocie itd.Włodarze unikają problemu polityki społecznej,ale gdy moje dzieci będą na starość musiały ich utrzymywać to [...] chętnie wyciągną znów łapy po kasę.
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 01.01.2011, 13:34 · Zgłoś
Do Święcaniaka---Pomyliłeś chłopie radnych.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 01.01.2011, 13:33 · Zgłoś
[...] [...] ! Do chlewika z nimi ! Tam gdzie [...] zerują ! Każdy bedzie wtedy równy :D
Odpowiedz
0
@ janosik
dnia 01.01.2011, 13:18 · Zgłoś
jeszcze nic nie zrobili platformiarze,drzewostany i ułani a już podwyżka, bravo, pracujcie dla dobra własnego!
Odpowiedz
0
@ Święcaniak
dnia 01.01.2011, 12:44 · Zgłoś
Czemu Wojciech Zając się głośno nie sprzeciwiał,jak przy ustalaniu uposażenia dla Starosty?OBŁUDNIK!!!!!
Odpowiedz
0
@ monia098
dnia 01.01.2011, 12:42 · Zgłoś
Diety dietami a flagi źle ułożone...
Odpowiedz
0
@ tow.lsekr
dnia 01.01.2011, 12:42 · Zgłoś
tw drzewo powinien jeszcze otrzymac dodatek kombatancki za odwage w czasach prl-u ,a starosta dodatek zywieniowy
Odpowiedz
0
@ La
dnia 01.01.2011, 12:39 · Zgłoś
Cóż w tym dziwnego, że każda władza dba o siebie? Czy aktualna władza w starostwie, albo w mieście to nowi ludzie?? Powinni podnieść sobie więcej, dużo więcej, tym bardziej, że nie ich mamy nie są w senatorami... Każde grabie grabią do siebie...i tak już będzie zawsze.
Odpowiedz
0
@ emeryt
dnia 01.01.2011, 12:25 · Zgłoś
EMERYTA PODWYŻKA BĘDZIE OKOŁO 20-30 ZŁOTYCH,JAK IM NIE WSTYD ?????
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 01.01.2011, 11:56 · Zgłoś
wstyd, jeszcze nic nie zdziałali a już chcą sie nachapać,
polskie realie, jak sie dostanie do ż.................
to byle jak naj najwięcej dla siebei............
karierowicze a nie politycy...........
ciekawe jeśli by to była charytatywna pracy czy by się tak chętnie pchali do ż..................
Odpowiedz
0
@ bogdan
dnia 01.01.2011, 11:49 · Zgłoś
Ludzie chodzą cały miesiąc do pracy i często nie zarabiają takich pieniędzy.
Odpowiedz
0
@ obrok
dnia 01.01.2011, 11:40 · Zgłoś
Zadaniem radnego ułanopodobnego obroku nigdy za mało. Ciekawe czy podwyżki z góry zejdą na dół, do szarych pracowników starostwa, czy już zabraknie miejsca przy korytku.
Odpowiedz
0
@ lechosław.pl
dnia 01.01.2011, 11:38 · Zgłoś
Czerwonoosy jako etatowy członek załapał się na premię na zakończenie kadencji,teraz beczy...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.