Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dla zespołu Pora Wiatru 4 razy na „TAK”

22

Zespół istnieje od 2008 r. Obecnie tworzy go sześciu uzdolnionych młodych ludzi, a wśród nich Kacper Szpyrka z Jasła i Mateusz Antas z Czermnej. Korzystając z okazji pokazania się szerszemu gronu publiczności wystąpili w programie Must Be The Music i zachwycili jurorów. Otrzymali cztery głosy na „TAK”.

W ostatnią niedzielę zespół Pora Wiatru wystąpił w programie Must Be The Music grając cover AC/DC utworu „Shook me all night long”. Jednym z sześciu jego członków jest jaślanin Kacper Szpyrka grający na skrzypcach. Opinie jurorów były przychylne dla młodych artystów. Od początku ich występu na ich twarzach malował się uśmiech i zadowolenie.

Zaraz po ocenie jury pierwszy głos zabrał „Łozo”. - Przepiękny pomysł na cover. Super się tego słuchało. Naprawdę dobrze to brzmi - powiedział. Pochwalił również głos wokalisty mówiąc – mega czad. Kora uznała, że nie zna nikogo w Polsce, kto by śpiewał w ten sposób. Elżbieta Zapendowska podkreśliła, że ten występ pozostanie w jej pamięci zaznaczając, że bardzo dobrze się tego słuchało. A co mówił Adam Sztaba? - To jest przykład na to, jak należy covery wykonywać. Fantastycznie, gratuluję.

Która z opinii była dla zespołu niezwykle ważna? - Już w trakcie występu, dostrzegliśmy pozytywny odbiór ze strony jury, dzięki czemu spodziewaliśmy się takiego werdyktu. Pani Elżbieta Zapendowska i pan Adam Sztaba oprócz doświadczenia, posiadają ogromną wiedzę muzyczną, którą wykorzystują i pogłębiają od wielu lat, więc to na ich opinii zależało nam najbardziej.

Jak podkreślają cieszą się z tego co udało się im już w tym momencie osiągnąć, mając nadzieję, że pozostaną w programie jak najdłużej. - Jeśli tylko Wam się podobamy i lubicie naszą muzykę to wszelkie przejawy pomocy i wsparcia są dla nas ważne – podkreślają.

Jeśli chcecie oddać na nich swój głosujecie <<TUTAJ>>.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
2
@ muzyfanka
dnia 30.09.2013, 09:35 · Zgłoś
Bardzo fajny występ chłopaki, chyba zacznę oglądać ten program aby wam kobicować !!!
Odpowiedz
2
@ czermianin
dnia 27.09.2013, 13:41 · Zgłoś
Mirunio już z nimi nie śpiewa. Śpiewa na wyższych dźwiękach
Odpowiedz
7
@ czermianin
dnia 27.09.2013, 13:39 · Zgłoś
super zespół stanowicie fajną całośc, badźcie sobą do końca

Pozdrowienia dla ziomala z Czermnej
Odpowiedz
3
@ Gdzie on jest...?
dnia 27.09.2013, 11:28 · Zgłoś
A gdzie jest Mirek Gotfryd/Godfryt/Godfryd/Gotfryt? Mam ich płytę z dawnych czasów :)
Odpowiedz
-13
@ stiv
dnia 27.09.2013, 10:04 · Zgłoś
tylko szkoda ze [...] sie przed wystepem zeby sie wyluzowac i tak pewnie beda robic zawsze, bo oczka maja jak guziki ha ha
Odpowiedz
8
@ wu
dnia 27.09.2013, 10:49 · Zgłoś
A Pan Stiv to zdaje sobie sprawę, że takie castingi trwają nieraz po kilkanaście godzin i bywają wyczerpujące?
Odpowiedz
5
@ kl
dnia 27.09.2013, 08:54 · Zgłoś
Gratuluje chłopaki;) świetny występ
Odpowiedz
4
@ nn
dnia 27.09.2013, 08:21 · Zgłoś
Duży szacun dla 2- ch wokalistów grających i śpiewających
Odpowiedz
4
@ hiacenty
dnia 26.09.2013, 23:55 · Zgłoś
bravo hopaki
Odpowiedz
7
@ ktoś
dnia 26.09.2013, 23:29 · Zgłoś
Duży Szacun za tą solówkę na skrzypcach...
Odpowiedz
5
@ alwaro
dnia 26.09.2013, 22:57 · Zgłoś
Zostałem mile zaskoczony widząc kumpla który ciął nutę na skrzypcach. :D
Odpowiedz
7
@ 123
dnia 26.09.2013, 19:41 · Zgłoś
takimi grajkami to sie możemy pochwalić . Braaaaawwwoooooo!
Odpowiedz
2
@ czesio
dnia 26.09.2013, 18:54 · Zgłoś
czesio jest na TAK!
Odpowiedz
6
@ j
dnia 26.09.2013, 18:30 · Zgłoś
fajnie, ale szkoda, że teraz zespół aby zaistnieć musi się zniżać do występowania w tak marnych i ogłupiających programikach
Odpowiedz
8
@ mieszczan :D
dnia 26.09.2013, 17:19 · Zgłoś
haha Kacper ! kuzynie gratulacje ;*
Odpowiedz
-16
@ były amant
dnia 26.09.2013, 15:29 · Zgłoś
Gra tam mój szwagier, który wziął moją byłą Anie.
Odpowiedz
11
@ maja
dnia 26.09.2013, 14:54 · Zgłoś
brawo,jesteście świetni.
Odpowiedz
17
@ jaślak
dnia 26.09.2013, 14:17 · Zgłoś
Fantastycznie Chłopaki!!! Bomba
Odpowiedz
20
@ dragoness
dnia 26.09.2013, 13:10 · Zgłoś
Świetne!! Kolejne zdolne chłopaki z naszych okolic. Gratulacje.
Odpowiedz
47
@ cyberchłop
dnia 26.09.2013, 11:45 · Zgłoś
wreszcie normalne chłopy, a nie wypacykowany [...] typu szpok
Odpowiedz
16
@ facet
dnia 26.09.2013, 11:38 · Zgłoś
Brawo chłopaki !!! Głosowanie do 12.00 !!! wspierajmy swoimi głosami !!!
Odpowiedz
20
@ powodzenia!
dnia 26.09.2013, 11:01 · Zgłoś
go go power rangers!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.