Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dni Jasła 2014 - znamy już główne gwiazdy imprezy

63

Koncerty Budki Suflera i zespołu Kamila Bednarka uświetnią obchody tegorocznych Dni Jasła. Cykliczna impreza odbędzie się tym razem w dniach 14-15 czerwca.

W zeszłym roku w ramach święta miasta mieszkańcy Jasła i okolic bawili się w rytm muzyki Czerwonych Gitar i Psychodancingu Macieja Maleńczuka. Kolejna edycja Dni Jasła zapowiada się równie interesująco, gdyż podczas wydarzenia swoje koncerty dadzą Budka Suflera i formacja Bednarek. Zespoły te reprezentują zgoła odmienne muzyczne światy. Budka Suflera to legenda polskiej sceny pop-rockowej – grupa, której debiut fonograficzny miał miejsce w 1974 roku (album „Cień wielkiej góry”) świętuje właśnie czterdziestolecie artystycznej działalności. Jej przeboje takie jak m.in. „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Sen o dolinie” (będący znakomitą interpretacją kultowego utworu „Ain’t No Sunshine” Billa Withersa) czy radiowe hity „Takie tango” i „Bal Wszystkich Świętych” znane są chyba wszystkim pokoleniom Polaków. Trzon Budki Suflera nieustannie tworzą wokalista Krzysztof Cugowski oraz kompozytor i klawiszowiec Romuald Lipko. Z kolei formacja Bednarek, której frontmanem jest finalista trzeciej edycji programu Mam Talent Kamil Bednarek – będący do niedawna liderem nieistniejącego już Star Guard Muffin – łączy w swojej muzyce brzmienia dancehall i reggae. Twórczość zespołu cieszy się obecnie dużą popularnością a jego koncerty przyciągają rzesze młodych ludzi.

Źródło zdjęcia: http://pik.wroclaw.pl/uploaded/Budka+Suflera.jpg

Źródło zdjęcia: http://summerfall.pl/img/dummies/bednarek.jpg

Czy występy Budki Suflera i grupy Kamila Bednarka podczas Dni Jasła 2014 spodobają się jasielskiej publiczności? Jako, że wartość imprezy najlepiej wyrażają reakcje spod sceny, dziś trudno o tym dywagować. Poza tym opinie na temat wydarzeń kulturalnych zawsze będą podzielone – zwłaszcza jeśli mowa o niebiletowanych koncertach plenerowych, w których uczestniczą ludzie o odmiennych gustach, oczekiwaniach, różnej muzycznej wrażliwości. W przypadku realizacji tego typu imprez zaspokojenie ogółu widowni nie jest możliwe. Niemniej jednak mając na uwadze potrzeby tzw. szerokiego odbiorcy wydaje się, że wybór gwiazd na tegoroczne Dni Jasła jest w pełni uzasadniony i trafny a czerwcowa impreza zapowiada się naprawdę obiecująco.  

Jakub Hap

 

 

Reklama

Komentarze: 63

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ktosiaa
dnia 01.06.2014, 23:01 · Zgłoś
To nie jest koncert zyczen...i przy kazdej muzycze mozna sie swietnie bawic jesli nie jest sie ograniczonym...
W tamtym roku w Londynie byl koncert Bednarka,zabraklo biletow,a atmosfera byla cudowna,i nie bylo tam malolat bo koncert byl od 18 lat,koncert byl swietny.Wiec nie marudzcie,tylko cieszcie sie z tego co Wam "daja".
Odpowiedz
0
@ jam
dnia 23.05.2014, 12:09 · Zgłoś
ale marudzicie smiac mi sie chce z waszych niektorych krytyk nikomu nie dogodzi same zale i pretensje najlepeij zeby wszystkich wykonawcow w polsce zobaczyc w jasle to moze by kazdemu dogodzil heh masakra
Odpowiedz
1
@ piotrxp
dnia 04.05.2014, 19:47 · Zgłoś
kto by nie występował i tak nie dogodzi,umówmy się i tak zdecydowana większość spotyka sie wtedy na rynku popija [...] i bawi się po swojemu czyli zabawa rośnie miarę %-ow
Odpowiedz
0
@ małpaxD
dnia 03.05.2014, 23:06 · Zgłoś
Wiecie może, czy kupię jeszcze bilety na koncert
Budki Suflera w Jaśle??
Odpowiedz
1
@ taka sobie
dnia 03.03.2014, 17:52 · Zgłoś
Ja bym tam posluchala sylwi grzeszczak lub zespól LemON <3<3<3
Odpowiedz
3
@ Pacia
dnia 22.02.2014, 09:14 · Zgłoś
Komu nie pasuje to niech nie przychodzi proste ! A Kamil Bednarek i Budka Suflera to dobrze że będą Bo starsi też mogą sobie posłuchać i powiedzmy pooglądac . A ja szczerze Lubie Budke Suflera choć mam tylko 14 lat Lubie taki Gatunek Muzyczny a do Bednarka nic nie mam :D I też Lubie jego kulka piosenek np : 1,2 w Góre ręce !
ale też DŻEM lub Myslovitz lub Enej mogli by zaprosić ale to tylko moje sugestie nie każdy musi się z nimi zgadzać
Odpowiedz
2
@ Niki
dnia 09.02.2014, 17:23 · Zgłoś
fajnie!! budka suflera <3 bednarek <3 :d
Odpowiedz
2
@ miecia
dnia 20.01.2014, 12:01 · Zgłoś
zamiast obchodzic dni jasla moze wladze zajely by sie lepiej mieszkancami jest bieda nie ma pracy ale pieniadze na imprezy sa najbiedniejszym regionem w polsce to jest podkarpacie wladze nic nie robia zeby zylo sie lepiej ludzie z tego regionu sa bardzo pracowici i zaradni i dzieki ich zaradnosci ten region ladnie wyglada
Odpowiedz
4
@ FAN
dnia 13.01.2014, 14:06 · Zgłoś
wiekszosc osób wypisuje tu takie głupoty że sie czytać nie chce. jeżeli wam nie pasują artyści to nie piszcie durnych komentarzy każdy ma inny gust jednemu się podoba innemu nie, nigdy nikomu nie dogodzi, a mogę sie załozyc że połowa tych osób co im tak nie pasuje bedzie stała pierwsza pod sceną i patrzyła jak w obrazek a do tego nie bedzie nawet miejsca gdzie samochodu zaparkowac. najlepiej to by wam pasowało zaprosic z 10 artystów i moze dla kazdego by sie cos znalazło ale nie ma tak dobrze . " mnie osobiscie sie podoba i napewno bede <3 kamil <3
Odpowiedz
-3
@ miecia
dnia 12.01.2014, 21:22 · Zgłoś
podobno szpak ma wystepowac razem z podkulskim gierutem i rzonca to bedzie koncert
Odpowiedz
5
@ Pajączek :*
dnia 11.01.2014, 21:20 · Zgłoś
Bednareeek ♥ ♥
Odpowiedz
5
@ al
dnia 11.01.2014, 13:45 · Zgłoś
Kamil wkoncu <3
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 10.01.2014, 10:05 · Zgłoś
a mniej główne też znacie ? :)))
szkoda słów i palców ;)
Odpowiedz
0
@ zarzeczak
dnia 09.01.2014, 19:44 · Zgłoś
A Bracia Figo [...] będą w Dębowcu na otwarcie stadionu w sierpniu:)
Odpowiedz
4
@ Jaślak
dnia 09.01.2014, 18:44 · Zgłoś
No to się nareszcie postawili Kapela Budka Suflera łączy pokolenia! Bednarek to raczej dla młodzieży, ale też super! co jeszcze w programie? Pewnie przez dwa dni, a na koniec dyskoteka pod gwiazdami i fajerwerki! Oj będzie się działo...
Odpowiedz
-2
@ koko
dnia 09.01.2014, 18:06 · Zgłoś
a w kołaczycach będzie bedboysblu !!!
Odpowiedz
-3
@ ^ ^
dnia 09.01.2014, 12:59 · Zgłoś
bednarek śpiewa jak by nie mógł się wy[...] ...
Odpowiedz
0
@ cx
dnia 09.01.2014, 09:59 · Zgłoś
no to podatki pójdą w górę !!!
Odpowiedz
-1
@ NN
dnia 09.01.2014, 09:39 · Zgłoś
Bednarek podobno około 20 tys. , a Budka zaczyna negocjacje od 40 tys. ( w zależności od repertuaru cena podobno rośnie ) - i to sa koncerty biletowane , na darmowej masówce nie mam pojęcia ile sobie zażyczyli ...
Odpowiedz
0
@ kryniczanka
dnia 09.01.2014, 21:47 · Zgłoś
dobrze ze bezrobotny Jacus nie organizuje Dni Jasła, bo znowu honoraria byłyby opóźnione i burmistrz musiałby mu dać kopa!!!
Odpowiedz
-1
@ bla bla bla
dnia 09.01.2014, 09:28 · Zgłoś
szkoda że nikt nie napisze jakie to są koszty???
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 09.01.2014, 09:11 · Zgłoś
po wyborach sie plan imprezy zmieni... dalej bedzie wielkie G jak co roku... nie ma sie czym podniecac :)
Odpowiedz
-5
@ ...
dnia 09.01.2014, 08:48 · Zgłoś
Bednarek?! Za jakie grzechy...
Odpowiedz
10
@ Tx
dnia 09.01.2014, 08:26 · Zgłoś
Mam teraz bardzo daleko do Jasła, ale chyba specjalnie wezmę urlop i przyjadę to zobaczyć. Brawo organizatorzy!
Odpowiedz
-2
@ :-)
dnia 09.01.2014, 08:14 · Zgłoś
Do takiego Jasła to proponuje Ściągnąć takiego artystę
PEKTOWIN Jasło itp

http://www.youtube.com/watch?v=7JiCTE9o90k
Odpowiedz
-3
@ A to z dedykacją
dnia 09.01.2014, 08:46 · Zgłoś
-2
@ Myszysław
dnia 09.01.2014, 00:54 · Zgłoś
A ja bym chwytaka zaprosił jeszcze :)
Odpowiedz
10
@ kate
dnia 08.01.2014, 23:59 · Zgłoś
Ale fajnie wreszcie coś fajnego !
Odpowiedz
-7
@ joć
dnia 08.01.2014, 23:16 · Zgłoś
Szkoda że nie Weekend i ona tańczy dla mnie hehe
Odpowiedz
18
@ Fred
dnia 08.01.2014, 22:34 · Zgłoś
dwa fajne zespoły się szykują na czerwiec, klasyka polskiej muzyki i szybko rozwijający się nowy polski zespól, z pewnoscią tłum ludzi będzie na rynku :)
Odpowiedz
8
@ W Kolaczycach
dnia 08.01.2014, 22:28 · Zgłoś
Don Vasykl grał z plejbeka bo mnie kasy wziął za to
Odpowiedz
-6
@ xzxzx
dnia 08.01.2014, 22:20 · Zgłoś
budka przeważnie idzie z playbacka czy znowu to samo bedzie>>??
Odpowiedz
-18
@ [..]
dnia 08.01.2014, 22:09 · Zgłoś
Masakra ten ze skwaszoną miną z butki jakby mu kot oddał [...] do kieszeni...- nie mogę na jego [...] patrzyć - jak go widzę w tv to od razu zmiana kanału ...hmmm może jestem frustrat, ale no cóż.
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 08.01.2014, 22:19 · Zgłoś
A na którym kanale ostatnio lecieli? Na MTV? Vivie? ESKA TV? Hmmm nakieruj mnie proszę...
Odpowiedz
8
@ felek
dnia 09.01.2014, 06:15 · Zgłoś
stary-MTV, EskaTv, Viva to najgorsze kanały muzyczne jakie mogłeś wymienić! Świetność tych tv skończyła się jakieś 15 lat temu no ale Ciebie pewnie jeszcze nie było na świecie!
Odpowiedz
-37
@ Ubawiony
dnia 08.01.2014, 21:59 · Zgłoś
I niech mi ktoś powie , że Jasło to nie Polska C ( albo nawet D ) : zespoły które co najmniej 10 lat temu można było uznać za gwiazdy teraz przyjadą do Jasła w takiej właśnie roli ( kiedy ostatnia płytę nagrała BS - czy nie 2004 >>Jest<< czasem ? ) , rok temu dawno zapomniani w Polsce Maleńczuk dobrze , że dawni jugosłowianie napisali hit "boli mnie głowa" ) i Czerwone Gitary oraz Rodowicz i KASA , potem kojarzona tylko z jednego hitu Kobranocka , już niebawem Róże Europy . Parę lat wstecz Krawczyk , Kombi , Oddział Zamknięty ... Niech w końcu do Jasła przyjedzie zespół , którego akurat słucha cała Polska to przestanę mieć wrażenie . że w tym mieście czas nie cofa się ale nadąża za resztą Polski ...
Odpowiedz
31
@ tom
dnia 08.01.2014, 22:03 · Zgłoś
a czego teraz słucha cała polska? my slowianie? ja akurat słuchałem budki dwa dni temu i piosenki czadowe jak za dawnych lat
Odpowiedz
-13
@ PiS-man
dnia 08.01.2014, 22:09 · Zgłoś
Zespół na topie, czyli Enej to był w Osieku. Ale Osiek to [...] a nie takie poważne miasto jak Jasło :D
Odpowiedz
14
@ qwerty
dnia 08.01.2014, 22:17 · Zgłoś
Czego dziś słucha Polska? Zwyczajnej szmiry za najcięższe pieniądze. Ludzie dziś nie mają ani grama duszy do muzyki. Ważne byle potupać było do czego i na tym się kończy mimo że nie rozumieją ani deka słów ani melodii w kawałku (przepraszam, tam brak melodii...) Budka Suflera co prawda moim jakimś zespołem nie jest ale bardziej ich cenię i szanuje jak te tymczasowe gwiazdki celebrytki które po 2 płytach kończą karierę bo zera na koncie wybiły kilka oczek. Nie ważne jak długo powstaje płyta, ważne jest co na tej płycie jest i jak to jest wykonane. Chcesz nadążać za światem? To puść sobie radio! [...] wacława mam słuchać w Jaśle tego co [...] mnie całymi dniami co kilka godzin w radiu? Gdzieś mam tą komercyjną monotonię. Dziękuję postoję.
Odpowiedz
7
@ benny
dnia 09.01.2014, 01:50 · Zgłoś
Kazdy slucha czego chce, u mnie na playliscie nie króluje ani Budka Suflera, ani Kamil Bednarek, ale z pewnoscią pojawie na Dniach Jasła, aby sie dobrze BAWIC. Jesli tylko wymienilbym zespoly, ktore chcialbym uslyszec na DJ, to z pewnoscią zostalbym przez pare osob wyszydzony :)
Odpowiedz
-3
@ qwerty
dnia 09.01.2014, 11:19 · Zgłoś
No to powiedz? Chodzi o stary styl i starych wykonawców czy tych nowych komercyjnych? Najbardziej mnie boli że dzisiejszej muzyki nie słucha się dlatego że jest ona czymś nowym i wybitnym tylko dlatego że tak modnie a na starsze style i kawałki mówi się że są beznadziejne.
Odpowiedz
2
@ benny
dnia 09.01.2014, 22:19 · Zgłoś
Chodzi o muzykę, której nie słucha szerokie grono ludzi i jest ona kojarzona w większości przypadków z [...]em, ale nie chce tutaj spotkać się z ignorancją i zachowam to dla siebie :)
Odpowiedz
3
@ Secret
dnia 09.01.2014, 22:47 · Zgłoś
Dobrze powiedziane! :) no moze oprócz tego h ;)
Koncert bedzie super jesli Jaslanie przyjda sie pobawić a nie ponarzekać. To ludzie tworza atmosferę a artyści tylko podkład ;)
Odpowiedz
-11
@ A szpaczarz
dnia 08.01.2014, 21:54 · Zgłoś
Czy bedzie tam szpaczarz??
Odpowiedz
18
@ rysia
dnia 08.01.2014, 21:56 · Zgłoś
nieee, zajety spiewaniem zyczen urodzinowych :D
Odpowiedz
-6
@ felek
dnia 09.01.2014, 06:18 · Zgłoś
Szpaku to taka Natasza Urbańska-sama od siebie daje żenadę ale jak ktoś ją poprowadzi to nawet daje radę.
Odpowiedz
6
@ fanka
dnia 08.01.2014, 21:46 · Zgłoś
To już nie Miley Cyrus, ponoć wszystko było dogadane?
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 08.01.2014, 22:41 · Zgłoś
nie... nie bedzie.
Odpowiedz
75
@ rysia
dnia 08.01.2014, 21:42 · Zgłoś
I tak zaraz posypie sie fala negatywnych komentarzy... jak dla mnie to zespoly sa ok :) cos dla starszych i dla mlodszych.. a komu sie nie podoba, to moze zostac w domu :D
Odpowiedz
35
@ Jaślak
dnia 08.01.2014, 21:58 · Zgłoś
U nas zasadą jest krytykować !!! Nie ważne co i kogo, ale trzeba opluć, poudawać koneserów stuki muzycznej, a potem i tak najważniejszym wydarzeniem imprezy jest [...]( i nie tylko) oraz [...] ściągane przez straż miejską z rowów.
Moim zdaniem, jak na nasz "bidul jasielski" to i tak niezła obsada artystyczna.
Odpowiedz
8
@ rysia
dnia 08.01.2014, 22:10 · Zgłoś
pewnie polowa ludzi, ktora bedzie na rynku, to przyjdzie tylko po to, bo sie cos bedzie dzialo, bo bedzie okazja do napicia sie [...] i do pokazania sie ludziom, a w[...] beda miec kto wystepuje
Odpowiedz
7
@ izzzzzzzzz
dnia 16.02.2014, 12:09 · Zgłoś
Idealnie, bo bez przesady żeby dawać tylko nowe gwiazdeczki... Może starsi też chodzą? Nie myślicie o tym?
Bednarek dla młodszych, Budka Suflera dla starszych i jak nie pasuje to się nie idzie na imprezę, a nie kurde hejtuje..
Polska wiecznie będzie nietolerancyjna..
WSTYD.
Odpowiedz
25
@ tom
dnia 08.01.2014, 21:37 · Zgłoś
kto to ten bednarek?
Odpowiedz
-6
@ OLEK
dnia 09.01.2014, 00:10 · Zgłoś
To taka kalafonia do smyka
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 09.01.2014, 11:07 · Zgłoś
to ten co beczki robi ,taki mały bednarz :D
Odpowiedz
-7
@ Tarzan-zan
dnia 09.01.2014, 15:36 · Zgłoś
Bożyszcze nastolatek - gimbusów - taki polski dżastin [...] :)
Odpowiedz
1
@ FANKA ZESPOŁU BEDNAREK
dnia 26.05.2014, 11:32 · Zgłoś
jezu jak mozna nie wiedziec kto to jest bednarek ?
Odpowiedz
1
@ holahej
dnia 30.05.2014, 20:35 · Zgłoś
Oświecę Cię - można.
Odpowiedz
5
@ sivvy
dnia 08.01.2014, 21:31 · Zgłoś
szał pał:D
Odpowiedz
6
@ felek
dnia 09.01.2014, 06:12 · Zgłoś
Wybory ! Wybory !Wybory !
Odpowiedz
-27
@ łodyniec
dnia 09.01.2014, 11:06 · Zgłoś
się szarpli hahaha :D ,ale te [...]ki ... można było coś innego :P
Odpowiedz
29
@ Tarzan-zan
dnia 09.01.2014, 15:27 · Zgłoś
dobrze że SZPOK nie będzie skrzeczał...
Odpowiedz
4
@ kasia
dnia 05.05.2014, 15:21 · Zgłoś
te '[...]ki' to jest ikona polskiej muzyki.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.