Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dni Jasła - dzień trzeci

9
Ostatni wcale nie znaczy najgorszy. Trzeci dzień jasielskiej zabawy w pełni dorównywał dwóm poprzednim. Również i dziś nie zabrakło ciekawych i różnorodnych atrakcji. O godzinie 10:00 na jasielskim rynku odbyła się wystawa i kiermasz promujący nasz wspaniały region karpacki. Sprzedawano piękne rękodzieła związane z naszą wieloletnią tradycją. Godzina 14:00 przyniosła kolejny punkt imprezy, czyli prezentację zespołów artystycznych z miast partnerskich. Występowali reprezentanci Jasła, Bardejova, Truskawca, Trebisova i Hodonina. Występ pokazał niezwykłą i rzadką umiejętność współpracy z innymi miastami. Niecałe 5 godzin później, czyli o 19:00 publikę rozgrzewał występ jasielskiego zespołu „Wojtek Nowicki z zespołem”. Jaślanie rozkołysani w rytm świetnej gry zespołu przygotowywali się do punktu kulminacyjnego wieczoru, czyli do występu zespołu, „Skangur”. Również oni nie zawiedli oczekiwań jasielskiej publiczności, wprowadzając ją w niesamowitą atmosferę letniej rozrywki.

Już za chwile fotorelacja z trzeciego dnia


Napisany dnia: 26.06.2006, 00:02
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Magik
dnia 26.06.2006, 00:06
Ocena
komentarza:
0
haha a keidy bendą fotki z 3 dnia ? mzoe mam otke jak mnei ochroan wywala ze sceny <lol> pozdro dal wszystkich ;]
@ Aliothh
dnia 26.06.2006, 01:26
Ocena
komentarza:
0
ojjj to byla zabawa ; x jak dla mnie najlepszy dzien z wszystkich :p Chce jeszcze takichh imprez... A do sierpnia nie wytrzymam :-)
@ MAGIK
dnia 26.06.2006, 09:47
Ocena
komentarza:
0
BOUNCE BOUNCE BOUNCE!:smilewinkgrin::smilewinkgrin:
@ kotecek
dnia 26.06.2006, 12:26
Ocena
komentarza:
0
:p
@ perelkajaslo
dnia 26.06.2006, 14:26
Ocena
komentarza:
0
No rzeczywiscie :D 3 dzien był najlepszym ze wszystkich B):D hehehe

Aliothh a cvo ma byc w sierpniu ? :D
pozdro ;)
@ PAWEŁ FOXI
dnia 26.06.2006, 21:00
Ocena
komentarza:
0
FAJNĄ MUZĘ GRALI CI PRZED SKANGUREM TO CHYBA NOWICKI Z ZESPOŁEM:):)POZDRO DLA JASŁA
@ ewela
dnia 27.06.2006, 21:29
Ocena
komentarza:
0
ta trzy dni były boskie, więcej takich!!!! Pozdro dla Wojtka :p
@ Sylvia
dnia 27.06.2006, 22:02
Ocena
komentarza:
0
Dzień trzeci był najlepszy...Bawiłam się suuuper!!:)
@ kozicki
dnia 18.06.2007, 19:49
Ocena
komentarza:
0
w sierpniu chyba lato z radiem ale nie jestem pewien
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Trwa budowa boiska przy ZSUiS

   

  Przed budynkiem Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle trwają prace przy budowie wielofunkcyjnego boiska sportowego. Ma być ono gotowe do końca października bieżącego roku. Inwestycja o wartości blisko pół miliona złotych jest elementem realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Jaśle zadania pn. „Budowa infrastruktury sportowej jednostek oświatowych Powiatu Jasielskiego”.

 • Pstryk i gotowe! Zobacz jak robi to fotograf Karolina Kaleta

   

  Obrazy towarzyszą nam w niemal każdym miejscu i chwili. Fotografia stała się nieodłącznym elementem naszego życia, zarówno prywatnego, jak również zawodowego. 

 • Księża z Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle są na kwarantannie

  Trzech księży z Parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle od zeszłego tygodnia znajduje się na kwarantannie. Nie mogą oni sprawować liturgii w kościele z wiernymi, ale mogą to czynić prywatnie...

 • Organizujesz przyjęcie? Wybierz nową salę bankietową w Sepia Restauracja Noclegi

   

  Udane przyjęcie, to nie tylko smaczne menu, doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera. Sukces zależy również od miejsca, w którym zamierzamy zorganizować np. wesele, komunię, czy też spotkanie biznesowe. 

 • Pseudokibice pobili zawodnika Czarnych Jasło. 17-latek trafił do szpitala

   

  Dzisiaj, na ul. 3 Maja w Jaśle doszło do kuriozalnej sytuacji. Dwóch mężczyzn, prawdopodobnie pseudokibiców, dotkliwie pobiło zawodnika klubu JKS Czarni 1910 Jasło, który wracał do domu rowerem z meczu sparingowego swojej drużyny. Kiedy zakrwawiony 17-latek ocknął się, nie miał na sobie klubowego trykotu. Bandyci zerwali z niego koszulkę i oddali się w nieznanym kierunku.

 • „Sobota dla Rafała”. Poseł Borys Budka w Jaśle

  Przewodniczący klubu Platformy Obywatelskiej pytany o kwestie związane z funkcjonowaniem samorządu zwrócił uwagę na fakt, że niedzielne głosowanie (drugą tura odbędzie się 12 lipca) będzie wyborem pomiędzy modelem centralistycznym, preferowanym przez PiS a decentralizacją i autonomią samorządu, której zwolennikiem jest Rafał Trzaskowski.

 • Psychoterapeuta - po co?

   

  Z psychoterapii powinien skorzystać każdy, kto cierpi, czuje się samotny, porzucony, ma trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków i relacji z ludźmi, boi się bliskości, ale równocześnie jej pragnie, przeżywa lęk, głęboki smutek, nie radzi sobie w kontrolowaniu złości, boryka się z niską samooceną, odczuwa dyskomfort w życiu i pragnie zrozumienia, zmiany swoich funkcji psychicznych, sposobów zachowania. To tylko niektóre z najczęściej występujących trudności.
 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle. Szef resortu sprawiedliwości ostro o Rafale Trzaskowskim

   

  Dzisiejszego popołudnia w Jaśle zjawił się Zbigniew Ziobro. Szef resortu sprawiedliwości, na jasielskim rynku spotkał się ze strażakami ochotnikami i samorządowcami. Wizytę zdominowały dwie kwestie. 

 • Trwa walka o głosy wyborców. W mateczniku Prawa i Sprawiedliwości posłanki PO apelowały o poparcie dla Rafała Trzaskowskiego

   

  Walka o głosy wyborców przed drugą turą głosowania w wyborach prezydenckich trwa w najlepsze. Dzisiaj, na jasielskim rynku o poparcie dla Rafała Trzaskowskiego w wyborczej dogrywce apelowały posłanki Platformy Obywatelskiej – Joanna Frydrych i Krystyna Skowrońska. 

 • Ogromna tragedia dotknęła wiele rodzin w Trzcinicy

  To kolejne rodziny, którym gwałtowne burze i wichury wyrządziły ogromne szkody. Dom państwa Szwedów został zalany na wysokości blisko dwóch metrów. Nie udało się uratować ich samochodów, urządzeń AGD, kotła i wielu innych rzeczy. Rodzina Kmiecików także znalazła się w trudnej sytuacji, podobnie państwo Synowieccy. Wierzą, że dzięki pomocy innych znów będą mogli wrócić do swoich domów.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105