Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dni Jasła - Maanam - wywiad

8
MaanamWywiad z Jose Manuelem Alban Juarezem - perkusja. Manuel gra w zespołach Koraolola ! Calle Sol. Jego ojciec pochodzi z Peru i Bogdanem Wawrzynowiczem - gitara basowa. Bogdan dotychczas grał w zespole Energy, współpracował z Edytą Bartosiewicz i Kasią Kowalską. Jest mulatem. Jego ojciec pochodzi z Nigerii.


E: Jak podobała się Wam atmosfera panująca pod sceną podczas koncertu?
JJ: ogólnie bardzo sympatycznie. Początkowo publiczność nie mogła wejść w rytm zabawy, ale z piosenki na piosenkę atmosfera stawała się coraz gorętsza.
BW: Jasielska publiczność jest bardzo sympatyczna.
JJ: A najlepiej to chyba bawili się tamci (perkusista się śmieje i pokazuje na karuzele).
E: Co sądzicie o naszym mieście, czy zdążyliście cokolwiek zobaczyć w Jaśle?
MaanamJJ: W sumie to od razu przyjechaliśmy tutaj i zaczęliśmy koncert, ale z tego co podczas jazdy zdążyliśmy zauważyć, to całkiem sympatyczne miasto.
E: Macie już zaplanowane koncerty na najbliższe terminy?
JJ: Tak mamy. Niedawno zresztą graliśmy w Krośnie. Zapowiada nam się też koncert w Rzeszowie. To tutaj gdzieś niedaleko prawda?
E: Tak, to tutejsze rejony. Mamy ogromne nadzieje, że już niedługo znów zawitacie do Jasła aby tu zagrać?
BW: Mamy nadzieję, że tak. Z tego co wiemy, to ostatni koncert Maanamu odbył się tu 10 lat temu. Zresztą jeśli tylko spodobaliśmy się publice, to czemu nie.
E: No tak, występ bardzo się podobał, to dało się zauważyć.
JJ: W końcu występy i granie to to, co naprawdę nas kręci.
E: Dziękuje bardzo za udzielenie wywiadu.
JJ i BW: My również.

Rozmawiała Clintonka
Napisany dnia: 25.06.2006, 01:39
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Ucho
dnia 25.06.2006, 08:02
Ocena
komentarza:
0
Po koncersie odniosłem wrażenie, że nagłośnienie było do bani. Szczególnie wokal Kory brzmiał płasko bez potrzebnej dynamiki i za cicho w stosunku do instrumemtów. Na dotatek jeden z ochroniarzy cały koncert stał oparty o jedną z kolumn głośnikowych zasłaniająć swoją napakowaną posurą głośniki, co pogorszyło jeszcze efekt akustyczny.:upset:.
@ akustyk
dnia 25.06.2006, 09:50
Ocena
komentarza:
0
Witam
Żeczywiście jak UCHO powiedział dźwięk był do bani. Tu wszystko sie rozchodziło o akustyka który miksował wszystko. Chciał aby było głośno ale Mu to sie nie udało poniewaz działały limitery któr nie pozwoliły Mu głośniej grac.. Jeśli limitery chodziły to nie było wystawione dużo mocy..
Pozdrawiam :) FAJNY PORTAL!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ Jantar
dnia 25.06.2006, 12:05
Ocena
komentarza:
0
Dźwięk faktycznie nie do końca w porządku, ale dało się słuchać. Wrażenia wizualne za to bardzo przyzwoite jak na taką impreze. Z resztą, fanom Manamu nie przeszkadzało nagłośnienie :) Ogólnie było sympatycznie :)
@ natalijka
dnia 25.06.2006, 12:13
Ocena
komentarza:
0
ej wiecie co... było świetnie ;) strasznie mi się podobało jak zagrali... Kora dała czadu :P publiczność się wybawiła... miłe było to, żebawili się i starsi ... i mlodzi :) "uniwersalizm" rzekłabym :)pozdrawiam
@ anka
dnia 25.06.2006, 16:39
Ocena
komentarza:
0
Dostałam co chciałam więc jest OK.
Mam tu na myśli kawałek "Paranoja jest goła",
który od pewnego czasu non stop za mną chodził.
Ogólnie jak najbardziej na plus! ;)
@ Zawiedziony
dnia 25.06.2006, 18:55
Ocena
komentarza:
0
Admin nie kasuj tyle bo portal przez pomylke skasujesz :lol:
@ Majster
dnia 25.06.2006, 19:40
Ocena
komentarza:
0
heh a ja malo co pamietam z tego co oni garli :| nie wiem czemu pewnie naglosnienie bylo ujowe :sourgrapes:
@ Yebuc
dnia 25.06.2006, 22:52
Ocena
komentarza:
0
Nie bylo tak zle... duzo ludzi to fakt, ale luz.:D
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Angielski dobry na wszystko?

   

  No dobrze, może nie na wszystkie bolączki świata, ale… przyznaj się, ile razy przygotowując CV wpisywałeś w rubryce znajomość języka angielskiego coś w stylu : poziom średniozawansownany lub dobry? Ile razy przy tym westchnąłeś bez entuzjazmu z myślą: „ oby tylko tego nie sprawdzono” Ile razy obiecywałeś sobie, że wreszcie coś z tym zrobisz?

 • Samorząd województwa mazowieckiego przekazał Jasłu 200 tys. zł na usuwanie skutków nawałnic

   

  Miasto Jasło otrzyma pomoc od samorządu województwa mazowieckiego. Uchwałę w tej sprawie 7. lipca podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na usuwanie skutków klęski żywiołowej w miejskiej infrastrukturze drogowej Jasło otrzyma 200 tys. zł. Dzisiaj w Warszawie umowę w tej sprawie parafowali przedstawiciele obydwu samorządów.

 • Większe miasta wspierają gminę Skołyszyn

  Miasto Szczecin, gmina i miasto Nowe Skalmierzyce oraz gmina Górowo Iławeckie zamierzają wesprzeć finansowo gminę Skołyszyn. Przekazane środki zostaną wykorzystane na odbudowę, a także przebudowę infrastruktury drogowej, która w wyniku nawałnicy została zniszczona. Jak podkreśla wójt Bogusław Kręcisz straty szacowane są na kilka milionów złotych.

 • Według badań exit poll – Nie da się wskazać zwycięzcy wyborów

  Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos Andrzej Duda zdobył 50,4% poparcia, a jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski 49,6%. Różnica poparcia między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Frekwencja w drugiej turze wyborów jak wskazuje badanie wyniosła 68,9%.

 • Do godziny 17. gmina Brzyska z najwyższą frekwencją

  Druga tura wyborów prezydenckich zmobilizowała Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. We wszystkich gminach w powiecie jasielskim odnotowano wyższą frekwencję niż w pierwszej turze wyborów. Do godziny 17. najwięcej osób zagłosowało w gminie Brzyska.

 • Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich

   

  Polacy zdecydują dzisiaj o tym, który z dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich sprawował będzie najwyższy urząd w państwie przez najbliższe pięć lat. Głosowanie trwać będzie do godziny 21. Frekwencja w Jaśle na godz. 12. wyniosła 24,1%.

 • Czarni żegnają się z pucharem. Skromne zwycięstwo Karpat w Jaśle

   

  W zaległym, półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski drużyna Czarnych Jasło przegrała z Karpatami Krosno 0:1. Tym samym to krośnianie mogli dzisiaj cieszyć się z awansu do finału, w którym zmierzą się ze Stalą Sanok. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy Karpat strzelił Szymon Dziadosz.

 • Sprawcy rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło w rękach policji

   

  Dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę pobili 17-letniego zawodnika Czarnych Jasło oraz zerwali z niego klubową koszulkę trafiło w ręce policji. To mieszkańcy powiatu gorlickiego. Usłyszeli już zarzut rozboju, za który grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 • Ten zawód może okazać się strzałem w dziesiątkę!

   

  W ofertach szkół ponadpodstawowych znaleźć można mnóstwo ciekawych kierunków. Sęk w tym, aby obrać taką ścieżkę, w której wybrany zawód pozwoli nam patrzeć na z optymizmem na zawodową przyszłość. Spoglądając perspektywicznie na dostępne możliwości wybór może być znacznie prostszy. Takim przyszłościowym kierunkiem jest z pewnością technik chłodnictwa i klimatyzacji w ZSUiS w Jaśle. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105