Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dogi relacji Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski będą nieprzejezdne do 31 pażdziernika

24

Informujemy, że w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi przedłużony zostanie termin zamknięcia drogi relacji Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski. Droga ta pozostanie zamknięta do dnia 31 października br. Na czas trwania robót ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami.

W związku z przedłużającymi się robotami drogowymi spowodowanymi złymi warunkami atmosferycznymi przedłużony zostanie czas zamknięcia drogi powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski na odcinku Dębowiec – Załęże do dnia 31 października br.

Na czas trwania robót w godzinach od 7:00 do 19:00 droga zostanie całkowicie zamknięta. Ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami przez miejscowość Wola Dębowiecka.

W nagłych przypadkach wykonawca robót (firma Skanska S.A.) umożliwi przejazd służb ratunkowych oraz dojazd i dojście do posesji prywatnych i firm zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku drogi.

Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Napisany dnia: 23.10.2015, 08:23 , Tagi: Jasło, Dębowiec, Osiek Jasielski, Powiat Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ nie to
dnia 23.10.2015, 08:28
Ocena
komentarza:
-6
podobno po 25 .10. wszystkie drogi benda swiecone ..zgodnie z taryfa..
@ roho
dnia 23.10.2015, 09:13
Ocena
komentarza:
-5
Popełniłeś błąd. Powinieneś napisać "fszystkie"
@ Inwigilator
dnia 23.10.2015, 10:50
Ocena
komentarza:
-2
i śfiencone
@ po co
dnia 23.10.2015, 11:09
Ocena
komentarza:
-3
No dadzą nam czarni popalić ...będzie państwo w państwie. ..
Gorzej jak komuna...
@ Inwigilator
dnia 23.10.2015, 10:51
Ocena
komentarza:
2
obijają się a nie robią!!! tyle co zrobili do tej pory to inna firma by zrobiła w 5 dni
@ nie to
dnia 23.10.2015, 11:30
Ocena
komentarza:
3
masz racje..inna firma to solidna firma...
@ bercik
dnia 23.10.2015, 11:45
Ocena
komentarza:
4
Czy ktoś mógłby mnie uświadomić jakimi kryteriami kieruje się moderator usuwając komentarze?
@ czesio
dnia 23.10.2015, 12:39
Ocena
komentarza:
6
bezstronnością i obiektywnością...
i wolnością słowa...bym był zapomniał.
@ jpb
dnia 23.10.2015, 12:08
Ocena
komentarza:
-1
nakolejowej juztnaasfalt i robiaod nowa kiepska ta robota jeszcze nie w uzyciu ajuzremontuja
@ czesio
dnia 23.10.2015, 12:40
Ocena
komentarza:
-2
bardzo trafny i merytoryczny komentarz!!!masz +
@ jad
dnia 23.10.2015, 13:14
Ocena
komentarza:
3
Fajnie że w redakcji lubicie psy ja też lubię zwłaszcza dogi :-D :-D
@ qw1
dnia 23.10.2015, 13:15
Ocena
komentarza:
0
"dogi zostaną zamknięte" co za ofiara pisze te artykuły
@ haha
dnia 23.10.2015, 16:55
Ocena
komentarza:
1
Jak dogi to do schroniska :)
@ yyy...
dnia 24.10.2015, 09:39
Ocena
komentarza:
0
Biedne dogi...
@ Dan
dnia 23.10.2015, 16:31
Ocena
komentarza:
-1
Jeśli wyjdą kolejne opóźnienia to 1 listopada będzie paraliż komunikacyjny w tamtym rejonie
@ mega krzysztof
dnia 23.10.2015, 17:44
Ocena
komentarza:
4
mqze drogi a nie dogi
@ zaleze.com
dnia 23.10.2015, 17:55
Ocena
komentarza:
6
Termin podobno nie jest zagrożony, ale mieszkańcy i przejeżdżający skarżą się nam, że praca firmy SKANSKA idzie jak krew z nosa...

http://www.zaleze.com/odpowiedz-starosty-jasielskiego-na-nasze-pytania-dotyczace-remontu-drogi-powiatowej/
@ bleble
dnia 03.11.2015, 15:02
Ocena
komentarza:
1
Jakie to są niesprzyjające warunki atmosferyczne, bo pogoda na tę porę roku jest o.k więc Ci którzy się biorą za takie prace o tej porze roku niech nie zwalają winy na niesprzyjające warunki bo to jest p[...] ie
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pociągiem z Jasła do Krynicy-Zdroju. „Włóczykij” wraca na tory

   

  „Włóczykij” ponownie znalazł się w ofercie połączeń kolejowych Kolei Małopolskich. Wakacyjnym pociągiem znów będzie można podróżować w weekendy z Jasła do Krynicy-Zdroju. Co więcej, od 24 do 30 czerwca „Włóczykij” kursował będzie codziennie.

 • Ulicami Jasła przeszła kilkutysięczna procesja Bożego Ciała

   

  Pomimo kapryśnej pogody jaślanie tłumnie wzięli udział w uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ulicami miasta przeszła kilkutysięczna procesja. Dziewczynki tradycyjnie rzucały kwiaty. Chłopcy z kolei dzwonili dzwoneczkami.  

 • Obawiają się, że park linowy zostanie zlikwidowany. Burmistrz uspokaja i tonuje nastroje

   

  Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość parku linowego w Jaśle. Wyniki ekspertyzy dendrologicznej wskazują bowiem, że stan zdrowotny drzew, które stanowią jego integralną część, pozostawia wiele do życzenia. Pięć z nich nadaje się do natychmiastowego wycięcia. Jeszcze większa ich liczba nie nadaje się do tego, aby mogły pełnić rolę podpór dla elementów konstrukcji parku linowego. Są osoby, które obawiają się likwidacji parku linowego. W gronie tym znajduje się radny Krzysztof Czeluśniak, który zachęca mieszkańców miasta do skłania podpisów pod petycją w tej sprawie.

 • A może by tak zdobyć nowe kwalifikacje za 0 zł?

   

  Praktyczna nauka może Cię kosztować tyle co nic - czyli 0 zł. Dowiedz się jak zdobyć wykształcenie całkowicie za darmo!

 • W jakim celu biegły sądowy kontaktował się z oskarżonym Grzegorzem S.?

  Obrońca przedsiębiorcy Grzegorza S. oskarżonego o niewłaściwe postępowanie z odpadami wniósł o powołanie nowego biegłego oraz dopuszczenie dowodu z prywatnej ekspertyzy na okoliczność wykazania, że odpady, które znajdowały się na działce były odpadami obojętnymi, a jednocześnie nie mogły spowodować obniżenia jakości wody, powietrza, gleby, a także zniszczeń w świecie roślinnym i zwierzęcym. Podważył wiarygodność dotychczasowego biegłego sądowego, który w ostatnim czasie kontaktował się z oskarżonym...

 • Minister Zbigniew Ziobro z wizytą w Jaśle

  W sobotę w Jasielskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro, prezesem Suwerennej Polski. Pol przyjechał na spotkanie z mieszkańcami na zaproszenie posłanki Marii Kurowskiej. Podczas swojego wystąpienia mówił o polityce Niemiec, Donaldzie Tusku, a także o obronie polskich rolników.

 • Jasielscy strażacy obchodzili swoje święto

   

  Choć dzień Świętego Floriana, w którym strażacy obchodzą swoje święto minął kilka tygodni temu, to w Jaśle uroczyste obchody Dnia Strażaka odbyły się w miniony piątek (2 czerwca). Apel z udziałem strażaków jasielskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej tradycyjnie zorganizowano na placu przy siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jaśle. T

 • Dofinansowanie na studnię głębinową - jak uzyskać?

   

  Studnią głębinową nazywamy sztucznie wykonane, pionowe ujęcie wody. W zależności od głębokości warstwy wodonośnej studnie bywają wiercone nawet do kilkudziesięciu metrów w głąb ziemi i zapewniają wodę bardzo dobrej jakości!

 • Ogród Jordanowski znów tętnił życiem. Najmłodsi jaślanie obchodzili dzisiaj swoje święto

   

  Datę 1 czerwca znają dosłownie wszyscy, bez względu na wiek. Nic w tym dziwnego. Tego dnia bowiem na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Najmłodsi jaślanie świętują swój dzień nie tylko w wąskim gronie rodzinnym. Od wielu lat chętnie odwiedzają również Ogród Jordanowski, gdzie czekają na nich atrakcje przygotowane przez pracowników jasielskich instytucji kultury.

 • Buduj i remontuj z "Pszczółką". Mega oferta cenowa na pustaki już czeka na Ciebie

  Budujesz dom? A może planujesz remont mieszkania? Zapraszamy do "Pszczółki" gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne do wybudowania oraz remontu domu lub mieszkania.

 • Generator Nauki GEN zacieśnia współpracę z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie

   

  Miasto Jasło zawarło dzisiaj porozumienie z Instytutem Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie. Dotyczy ono zacieśnienia współpracy pomiędzy instytutem a jasielskim Generatorem Nauki GEN w zakresie popularyzacji nauk ścisłych. Beneficjentami porozumienia mają być przede wszystkim uczniowie jasielskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Już niebawem do Krakowa uda się pierwsza grupa młodych jaślan, głodnych naukowej wiedzy.

 • Ogromny zastrzyk finansowy dla Gminy Brzyska. W przyszłym roku powstanie boisko wielofunkcyjne

  Gmina Brzyska otrzymała blisko 3 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem. Inwestycja ma być realizowana przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzyskach w 2024 r.

 • Szukasz zacisznego miejsca do wypoczynku? Odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”

   

  Masz dosyć miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć w bezpośrednim kontakcie z naturą? Koniecznie odwiedź „Siedlisko Sielska Dolina Nad Stawem”. To urokliwy i zaciszny zakątek w malowniczej wsi Potakówka na Podkarpaciu. Dwa piękne domki położone na terenie rekreacyjnym wraz z zarybionym stawem i zagrodą danieli to miejsce wprost idealne na spędzenie wakacyjnego urlopu lub weekendową ucieczkę na wieś.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657