Drodzy kierowcy! Zmiany na ul. Piotra Skargi
Pewnie nie jeden jaślanin jeździ po mieście samochodem na pamięć. Jednak w ostatnich latach wiele pozmieniało się na naszych lokalnych drogach. Niedawno kolejną zmianę w organizacji ruchu możemy zauważyć u zbiegu ulic Piotra Skargi i Kasprowicza.
Komisja Komunikacji i Bezpieczeństwa Publicznego miasta Jasła wystąpiła z propozycją zmiany organizacji ruchu na ul. Piotra Skargi. Do tej pory od strony ul. Kasprowicza kierowcy jechali drogą podporządkowaną. Pierwszeństwo zaś mieli pracownicy ZMKS i MPGK w Jaśle. Biorąc pod uwagę fakt, iż to ul. Kasprowicza łącząca się z ul. Piotra Skargi jest częściej używana przez kierowców, postanowiono zmienić organizację ruchu. Od tej pory, kierowcy jadący ul. Kasprowicza od Merkury Marketu, skręcający w lewo w ul. Piotra Skargi będą mieć pierwszeństwo przejazdu.
Zobaczcie sami.




(icz)
