Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Droga Gorlice - Nowy Żmigród zamknięta!

51

W wyniku ostatnich opadów śniegu oraz silnych wiatrów zwiewających śnieg na drogę zamknięto dla ruchu odcinek drogi wojewódzkiej nr 993 z Nowego Żmigrodu do Gorlic. W miejscowości Pielgrzymka prowadzona jest akcja mająca na celu wydobycie uwięzionych pojazdów, które utknęły w zaspach.



Do akcji wysłano Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej z Jasła i Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowego Żmigrodu oraz pługopiaskarkę.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć w samochodach znajduje się około 10 osób, które wymagają pomocy.

Red.

Reklama

Komentarze: 51

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do wyborcy:)
dnia 07.12.2010, 21:00 · Zgłoś
wspaniały wyborco zapewne wszyscy chcieliby zobaczyć w niedziele i poniedziałek odśnieżanie tej drogi w twoim wykonaniu:) wszyscy widzą też że wiesz wszystko na temat zimowego utrzymania dróg i nie tylko więc zapraszamy kolejnym razem jak bedzie wiało na górkę do pielgrzymki:)pozdro
Odpowiedz
0
@ wicherek ; xx
dnia 07.12.2010, 18:15 · Zgłoś
Co wy sapiecie do tego stachurskiego stara sie o utrzymanie tej drogi wy i tak swoje - [...]...
pomyslcie ma dwie najgorsze drogi do odsniezania w gminie i jak przejedzie droge 993 i pojedzie na dukielska jeszcze nawet na dukielskiej nie skonczy roboty a 993 juz zasypana.
na pielgrzymce i samokleskach to ten wiatr zawsze tak wieje ze skiby na polach przewraca
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 06.12.2010, 21:57 · Zgłoś
Zima ma swoje prawa i nikt tego nie zmieni. Jak ciągle sypie i mocno wieje, to wiadomo że tworzą się zaspy. Gdzie wy żyjecie.Też planowałam jechać tu i tam, ale popatrzyłam w okno i zrezygnowałam.
Czasem trzeba nawet urlop wykorzystać bo nie moge dojechac do pracy. I do kogo mam miec pretensje - mam do siebie, po co tu mieszkam.
Odpowiedz
1
@ :-)
dnia 06.12.2010, 20:16 · Zgłoś
Fajnie się siedzi w domku i pisze [...] komentarze na temat osób które się starają jak mogą żebyśmy nie stracili kontaktu ze światem ale to ze są takie wiatry to już chyba nie ich wina?! no chyba że mają układ z Tym wyżej hihihi:D

ps: a tak swoją drogą to gdyby nie pan Andrzej to sama wczoraj byłabym się wkopała po uszy w te zaspy.
Odpowiedz
1
@ Do wyborcy
dnia 06.12.2010, 20:06 · Zgłoś
Jak trzebabyło grzać dopsko w domu to pierwszy wyborco jesteś. Zamiast marnowaćenergię na pisanie bredni to śmigaj po łopatę.... śniegu dla ciebie nie zabraknie:) MIłego odśnieżania :):)
Odpowiedz
1
@ Do wyborcy...
dnia 06.12.2010, 20:00 · Zgłoś
Wyborco jak trzeba było [...] grzać w domu to pierwszy byłeś, a zamiast teraz wypisywać głupoty to łopata w ręce i śniegu dla ciebie nie zabraknie:) Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ wiktor77043
dnia 06.12.2010, 18:21 · Zgłoś
WIK./ I znowu zima zaskoczyła!!!
Odpowiedz
0
@ ciamciaramcia
dnia 06.12.2010, 15:22 · Zgłoś
Te m[...] z dyrekcji dróg i pseudoautostrad zamiast postawić siatki bo wiadomo że rok w rok tam nawiewa to wolą postawić znak i mieś w [...] tych co muszą jeździć!
Odpowiedz
0
@ CHWAśCIK
dnia 06.12.2010, 15:22 · Zgłoś
Słabo dmuchało to nie są te zaspy co dawniej. Trzymajcie się ciepło, damy radę. :) Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej. Pozdrowionka dla wszystkich zasypanych, dla mnie też.
Odpowiedz
0
@ :))
dnia 06.12.2010, 13:00 · Zgłoś
haha nie przesadzajcie;D siedzicię dzięki temu w domu ... żle wam:) haha
Odpowiedz
1
@ do wyborca
dnia 06.12.2010, 12:20 · Zgłoś
do wyborca [...] jak nie widzisz co man Stachurski robi to nie mów bez sensu. ty siedzisz w domu a on jeżdzi po nocach piaskarka...
Odpowiedz
-1
@ Bubu
dnia 06.12.2010, 12:05 · Zgłoś
Pan radny Stachurski przesypuje co 20 minut snieg w Nowym Zmigrodzie z ulicy Dukielskiej na chodnik i z powrotem
Odpowiedz
0
@ znajomy
dnia 06.12.2010, 11:57 · Zgłoś
Jak wiatraki trzeba było postawić to wiedzieli, gdzie najbardziej wieje!!
Odpowiedz
0
@ DO SYLWI
dnia 06.12.2010, 11:54 · Zgłoś
wow to wy macie kaufland ooooo! a co ty [...] myslisz ze na wiochach lepszego samochodu nie mają? wow Jasło metropolia wielka. w kauflandzie to wy kupujecie chińskie produkty a nawet moze nie wiesz co jesz ha ha.
Odpowiedz
0
@ Ha....
dnia 06.12.2010, 10:58 · Zgłoś
Ludzie co to za zdjęcia??? Nie pokazują ani w mniej niż połowy tego co się tam działo naprawdę...
Odpowiedz
0
@ Świadek050595
dnia 06.12.2010, 10:56 · Zgłoś
Niestety wjechałem tam z bratem i już nie dałem rady wyjechać. Żadnej pomocy nie otrzymałem chociaż dzwoniliśmy już nawet na policję bo nie mieszkam blisko Pielgrzymki i nie miałem jak wrócić do domu. Zero pomocy!! Jedynie jakiś gościu patrolem wyciągał ale wszystkich nie dał rady i to sam od siebie. Drogówka chyba zapomniała że jest zima!! Istna MASAKRA !!!!!!! A tam nawet z samochopdu nie dało się rady wyjść tak wiało... Pierwszy raz przeżyłem taką zadymę i więcej w zimie się tamtędy nie wybiore.....
Odpowiedz
0
@ xxxxxxxxxx
dnia 06.12.2010, 10:26 · Zgłoś
"wyborca" mozesz sie podpisac imieniem i nazwiskiem?
Odpowiedz
-1
@ Do wyborca
dnia 06.12.2010, 10:11 · Zgłoś
Wyborca, chyba nie odrobiłeś zadania domowego ponieważ wspomniany Radny powiatowy z PiS A. Stachurski nie mieszka w Pielgrzymce lecz w Nowym Żmigrodzie, w Pielgrzymce ma tylko sklep, ale cóż jeżeli można dojechać przez nowy most w Zawadce Osieckiej. zadajmy pytanie dlaczego Stachurski nie startował do Rady Powiatu z Nowego Żmigrodu tylko z Osieka - powiedzieć można tylko jedno KOL....TWO i UK...DY!!!!
Odpowiedz
0
@ Helena
dnia 06.12.2010, 09:30 · Zgłoś
Siedliska też są zawiane i nikt o nich nie pomyśli...
Odpowiedz
0
@ lilola....<33
dnia 06.12.2010, 08:54 · Zgłoś
na pielgrzymce najgorzej kurzy i kurzy jak co roku i zaspy na 2-3 metry...!
nic ludziom nie pomogą...!;///
Odpowiedz
-1
@ wyborca
dnia 06.12.2010, 08:26 · Zgłoś
To przecież Pan Radny powiatowy z PIS-u Andrzej Stachurski odpowiada za utrzymanie właśnie tej drogi. Przecież koledzy pomogli mu założyć firmę, ma samochody, wygrał przetarg więc do roboty. Nie tylko ubrać krawat do gumiaków i udawać wielkiego rządziciela.
jest godzina 8,20 rano w poniedziałek a stachuskiego nie widać.
Odpowiedz
0
@ Wladek
dnia 06.12.2010, 06:56 · Zgłoś
Władek trza se helikopter kupic, tam Ci nawet CB nie trza bedzie :D
Odpowiedz
0
@ buuu
dnia 06.12.2010, 06:10 · Zgłoś
nie pojade do szkoly. jeee jeee :D
Odpowiedz
0
@ ayxz
dnia 06.12.2010, 01:53 · Zgłoś
Do "relax" respekt!! za takie podejscie, tez sie nieraz przekopywalem, ot zycie ;)
Odpowiedz
0
@ relax
dnia 05.12.2010, 23:56 · Zgłoś
normalka, przekopywanie zasp mam we krwi....
Odpowiedz
0
@ M
dnia 05.12.2010, 23:37 · Zgłoś
Tam co roku dzieje się to samo! Czy władze nie potrafią temu zapobiec? Przecież można ustawić płotki, częściej puścić pług itp...
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.12.2010, 23:32 · Zgłoś
jak by puscili dmuchawe to zaraz byłoby to samo a nawet gorzej ... trzeba poczekac az wiatr przestanie wiac
Odpowiedz
0
@ ja_i_ja
dnia 05.12.2010, 23:05 · Zgłoś
Jestem można powiedzieć, że jeszcze młody ale to, że OSP pomaga to nie nowina. Dawniej to ludzie sami szli z łopatami i odśnieżali sporo dróg a nie jak teraz każdy liczy na drogowców i (za przeproszeniem) d--- ma schowaną w cieple
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 05.12.2010, 22:41 · Zgłoś
to, że w Jaśle jest cichutko i spokojnie nie znaczy że gdzie indziej est tak samo, sytuacja się powtarza kilka lat, ten odcinek drogi i trasa Nowy Żmigród - Dukla nieprzejezdne są co roku a wystarczyło po południu choć jeden pług puścić...
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.12.2010, 22:16 · Zgłoś
a jak na Żmigród ze Samoklęsk
Odpowiedz
0
@ mara
dnia 05.12.2010, 22:14 · Zgłoś
W Łubnie Szlacheckim to samo, droga w kierunku Zrecina NIEPRZEJEZDNA, tylko dmuchawa sie przebije.
Odpowiedz
0
@ GG
dnia 05.12.2010, 21:49 · Zgłoś
WYLUZUJCIE!!! ZIMA JEST ;-0 CHODZMY NA NARTY SANKI KULIG ZROBMY CIESZMY SIE!!!
Odpowiedz
0
@ reksio z jarosławia
dnia 05.12.2010, 21:44 · Zgłoś
Jasło nie ma porządnego sprzętu do odśnieżania dróg. Gdyby auta tego nie rozbiły to nie można było było wjechać na miasto. A Kurowska zamiast robić coś dla miasta to robi wszystko pod siebie żeby było dobrze ustawiać dzieci za państwa pieniądze.
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 05.12.2010, 21:42 · Zgłoś
Dziura to dziura !!!
Odpowiedz
0
@ góral
dnia 05.12.2010, 21:11 · Zgłoś
hio hio hio ;]
Odpowiedz
0
@ Sylwia
dnia 05.12.2010, 21:08 · Zgłoś
Ludzie z [...] myślą że wyjadą z domu i pojadą do kauflanda na zakupy. Tu się mylą tacy kamikadze maluchem albo unem chcą zaspy przeskoczyc. Po cholere wyjezdzacie. Rozumu zycze. Potem pisza 10 osob uwiezionych
Odpowiedz
0
@ Wiatr
dnia 05.12.2010, 20:59 · Zgłoś
Jak jesteście tacy mądrz to zapraszam do płotków i dmuchawe -Amotorzy.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.12.2010, 20:56 · Zgłoś
wiesz ile ta ruska dmuchawa pali?????
Odpowiedz
0
@ c73
dnia 05.12.2010, 20:47 · Zgłoś
Tam pół godziny po przejeździe dmuchawy droga znów jest nieprzejezdna.
Odpowiedz
0
@ Żmigrodzanin
dnia 05.12.2010, 20:41 · Zgłoś
żadna mi nowość....
Odpowiedz
0
@ zdziwiony
dnia 05.12.2010, 20:29 · Zgłoś
TO TERAZ DROGOWCÓW ZASTĘPUJĄ STRAŻACY ????????????????????????????
Odpowiedz
0
@ zadowolony
dnia 05.12.2010, 20:27 · Zgłoś
taniej wychodzi ustawić znak niż puścić dmuchawę która stoi nie wykorzystana.
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 05.12.2010, 20:07 · Zgłoś
Na Dukle pewnie to samo...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.12.2010, 20:07 · Zgłoś
co roku to samo..
Odpowiedz
0
@ ;];]
dnia 05.12.2010, 19:59 · Zgłoś
piękne zakonczenie dnia xD weekend przedluzony
Odpowiedz
0
@ nnn
dnia 05.12.2010, 19:57 · Zgłoś
JAK CO ROKU !!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ i
dnia 05.12.2010, 19:49 · Zgłoś
zawsze to samo wiadomo ze wieje tam wiatr i bardzo silny ale nigdy plotkow nikt nie stawia
Odpowiedz
0
@ uczen zs
dnia 05.12.2010, 19:47 · Zgłoś
:D czyli jutro nie idziemy do szkoly?
Odpowiedz
0
@ M A S A K R A
dnia 05.12.2010, 19:37 · Zgłoś
J A C I E ! ! Ł O O !!
Odpowiedz
0
@ onia
dnia 05.12.2010, 19:37 · Zgłoś
do szkoły nie dojadę huraa
Odpowiedz
0
@ brocek91
dnia 05.12.2010, 19:16 · Zgłoś
to już są jaja niemieckie !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.