Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Droga krajowa nr 73 między Kołaczycami a Brzostkiem zamknięta!

60
Droga została uszkodzona dokładnie w miejscu gdzie funkcjonowała przenośna sygnalizacja świetlna. Na asfalcie powstał na niej poprzeczny uskok, osunęło się również pobocze. Prawdopodobną przyczyną uszkodzenia jest woda.




Ruch został zamknięty. Policja jest w trakcie wytyczania objazdów. Obecnie samochody ciężarowe są wstrzymywane w Jaśle i Pilźnie, natomiast samochody osobowe kierowane są w kierunku Frysztaka.

Okoliczni mieszkańcy zwracali uwagę, że w tym miejscu od dawna były problemy z drogą, na której powstawały niewielkie uskoki.

Jak nas poinformowali nasi czytelnicy most w Binarowej jest zamknięty wobec czego polecamy objazd do Tarnowa przez Skołyszyn, Szerzyny, Ryglice i Tuchów.

(ks)



















Reklama

Komentarze: 60

Dodaj komentarz Widok:
0
@ riko62
dnia 09.06.2010, 17:04 · Zgłoś
przy urwisku robią.... ale chyba pod siebie, te bezmuzgi czekaja , chyba na to az osuwisko nabierze mocy prawnej, tyle lat nic nie robili to 2 lata w te czy we wte co za roznica
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 07.06.2010, 11:44 · Zgłoś
no właśnie robią tam już coś przy tym urwisku ?
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 06.06.2010, 12:26 · Zgłoś
wie ktoś może, jak będą jutro kursować autobusy na trasie Jasło - Brzostek?
Odpowiedz
0
@ MarQs
dnia 06.06.2010, 00:14 · Zgłoś
Niech inne drogi tak zaczną się psuć to może wtedy nasze władze zaczną się tym interesować a nie tylko jak dostać się i utrzymać przy korycie za nasze pieniądze
Odpowiedz
0
@ mario
dnia 04.06.2010, 15:55 · Zgłoś
czytając to forum utwierdzam się w przekonaniu, że każdy w kraju zna się najlepiej na drogach i polityce - dlatego mamy to co mamy
Odpowiedz
0
@ Bodzio
dnia 04.06.2010, 10:09 · Zgłoś
Nie dosc ze krajowa droga, jeden z najwazniejszych wezlow komunikacyjnych na poludnie, na dodatek na [...] i to nie bylo oblozone siatkami z kamieniem? Pfff to kpina, ewidentna wina wykonawcy na wspol z projektodawca, ktory bezmyslnie nie zabezpieczyl odpowiednio pobocza i nie utwardzil go. Zaden profesjonalista nie pozwoliby sobie na to poniewaz bierze sie pod uwage kazda ewentualnosc. Widocznie na pewnych stanowiskach nieodpowiednie osoby oraz podejmowane decyzje. Teraz koleii na konsekwencje!
Odpowiedz
0
@ Pan
dnia 04.06.2010, 10:01 · Zgłoś
Nie do smiechu to teraz jest wladzy... Przypomnijmy wypowiedz Pani Marii K. co do jakosci drog powiatu jasielskiego: "drogi sa w bardzo dobrym stanie". Nie wiem czy robienie z ludzi [...] to prowokacja czy po prostu zabawa na tak powaznym stanowisku. Moze Pani Kicaj cos poradzi na to- chyba tylko lamentem? Pozdrowienia od elektoratu
Odpowiedz
0
@ kilo
dnia 03.06.2010, 23:14 · Zgłoś
tradycja to sa własnie polskie drogi a podatki się placi ciekawe gdzie sa te oieniądze???
Odpowiedz
0
@ lolo.
dnia 03.06.2010, 23:10 · Zgłoś
to są własnie polskie drogi podatki się płaci a pieniądze z nich gdzie??? obiecują co roku za będzie lepiej a w zeczywistosci jest to samo jednym slowem złodzieje i tyle byle pod siebie a drugiemu nic i na dodatek cena paliw ciągle w góre bo myslą sobie pewnie ze karzdy jest milionerem a nich się zamienią wypłatami to wtedy zobaczymy czy tak będzie im wesoło złodziejei [...] w tym zadzie i tyle brak słów.!!!
Odpowiedz
0
@ Pati
dnia 03.06.2010, 21:51 · Zgłoś
a czy ktoś mi może napisać jak dojechać z brzostku do brzysk?? czy można skręcić przed brzostkiem na skurową, tylko potem nie wiem jak dalej. bardzo proszę o informację, bo muszę się tam w niedzielę jakoś dostać. a i czy jakbym potem z brzysk jechała cały czas prosto w stronę kłodawy to dojadę do tej drogi 73??
Odpowiedz
0
@ pysia
dnia 03.06.2010, 20:18 · Zgłoś
ja tam i tak znajde droge zeby anke rumuna i werke odwiedzic a tak swoja droga to wstyd zeby w polsce bylynajgorsze drogi
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 03.06.2010, 20:14 · Zgłoś
GRATULACJE - jak piszecie "prawdobodobnie przyczyną jest woda" - to nie prawda - to Bercik w kopalni puścił bąka i tompnęło !
Odpowiedz
0
@ lpla
dnia 03.06.2010, 18:39 · Zgłoś
lola
tak jest w naszym kraju kto na stołku to do swojego koryta ładuje
a [...]... mają ludzi i to co im do życia potrzebne nawet drogi nie ma porządnej tylko tak na [...] mać
Odpowiedz
0
@ ;p
dnia 03.06.2010, 18:05 · Zgłoś
droge zamkneli i niema jak dojechać do Pilzna lub do innych miast.Ciekawe kiedy naprawia droge.?
Odpowiedz
0
@ onnn
dnia 03.06.2010, 17:52 · Zgłoś
objazd przez Skołyszyn a [...] wszyscy jada Na Bieździedze,Sowine,Januszkowice i bładza ponieważ nie ma ani jednego drogowskazu ze objazd. I to jest krajówka. Ludzie zastanowcie sie czym wy myslicie!!! Smiech na sali. postawcie drogowskazy aby ludzie nie bładzili!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 03.06.2010, 17:40 · Zgłoś
i to ma być uskok że drogę zamknęli ?? jaja sobie robią oznakowania objazdu brak droga zamknięta a prawy pas w kierunku Brzostku widać że wygląda tak samo jak o godzinie 14 i jakoś wszyscy jeździli
Odpowiedz
0
@ sprawiedliwy
dnia 03.06.2010, 17:08 · Zgłoś
Winnych ukarać !
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 03.06.2010, 15:57 · Zgłoś
musi być koniec świata za dużo [...] na tym forum nie obrażając wszstkich
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 03.06.2010, 15:45 · Zgłoś
ornitolog ty do psychiatryka nawet się nie nadajesz [...] jeden pozdrawiam myślących tak jak ty przecież wy wogóle macie ptasie nie dokończę z szacunku dla ptaszków
Odpowiedz
0
@ Mobilek
dnia 03.06.2010, 15:44 · Zgłoś
objazd jest prowadzony również przez Sowine, ale w miejscowości Januszkowice jest kawałek drogi kamienistej którą trudno przejechać.Trzy lata temu miał być położony asfalt ale burmistrz brzostka powiedział że ta droga nie prowadzi do nikąd. Mam nadejdzie że w końcu w tym roku będą poczynione jakieś kroki w tym kierunku aby zrobić należytą drogę.
Odpowiedz
0
@ Nara
dnia 03.06.2010, 15:30 · Zgłoś
Tiry jadące w stronę Pilzna są zawracane w Kołaczycach i kierowane z powrotem w stronę Jasła a następnie na rondzie „Solidarności” w kierunku Warzyc - Frysztaka.

Samochody osobowe mają możliwość objazdu przez Kołaczyce – Sieklówkę – Frysztak.
Objazd dla pojazdów osobowych przez Błażkową jest również utrudniony przez miejscowe osunięcia ziemi na drogę.
TIRY i CIĘŻAROWE cały czas jadą przez Sieklówke i Lublę,a droga juz sie sypie - ograniczenie do 6 ton jest.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec jasła
dnia 03.06.2010, 15:27 · Zgłoś
do sieka - mobilek najpierw napisał, a redakcja zrobiła aktualizację wiadomości, tak że weź i nie sap bo to z twoim zrozumieniem jest coś nie tak
Odpowiedz
0
@ Nara
dnia 03.06.2010, 15:24 · Zgłoś
Tylko że droga z Szerzyn do Tuchowa to ledwo zipie, częściowo jest zniszczona przez drogowców bo mieli ją remontować w tym roku, ale na razie robią przepusty i ofosowanie. Jedzie się jak po poligonie :P
Odpowiedz
0
@ wjacekw
dnia 03.06.2010, 14:35 · Zgłoś
Przykre, ale prawdziwe - tylko 1 (słownie jeden) komentarz sensowny. Gratulacje dla JMK! A wystarczy tylko wpisać w google hasło osuwisko i co mamy? http://www.pgi.gov.pl/rea_pl/images/stories/pdf/informator_09-10_2003.pdf
Odpowiedz
0
@ riko62
dnia 03.06.2010, 13:34 · Zgłoś
tyle razy lataja to miejsce, drogowcy to banda bezmozgow,
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 03.06.2010, 12:52 · Zgłoś
Drogowcy to nie inżynierowie tylko [...] po zawodówkach A NAWET I BEZ. Bez pojęcia wykonują pracę, która zagraża naszemu bezpieczeństwu.
Odpowiedz
0
@ cziter
dnia 03.06.2010, 12:19 · Zgłoś
wiatam, chcialabym najpoxiej jutro wydostac sie z kolaczyc do krakowa, wie moze ktos jak kursuja pksy na tej trasie czy bede musiala najpierw transportowac sie do jasla?
pozdawiam
Odpowiedz
0
@ Mieszkanka
dnia 03.06.2010, 12:06 · Zgłoś
odkąd pamiętam to miejsce było remontowane ,pdsypywane bez przerwy, to nie wina wody "niestety" a moze by tak porzadny mostekwidzac natezenie ruchu na tym odcinku
Odpowiedz
0
@ manek
dnia 03.06.2010, 11:42 · Zgłoś
a pytam gdzie są rodzice w takiej chwili..
Odpowiedz
0
@ winny
dnia 03.06.2010, 11:41 · Zgłoś
Niewinny dobre hahahahaha!!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec bukowej
dnia 03.06.2010, 11:38 · Zgłoś
oni nic dobrze nie zrobią za każdym razem poprawiali ten kawałek bo nie było pieniędzy na zrobienie nic konkretnego i tak kilka razy do roku a wiecej ich to kosztowało niż jak by zrobili raz a dobrze teraz zapewne tez wyleją z dwa razy asfalt i tak bedzie do następnej ulewy i tak ciągle a tam tysiące tirów jedzie dziennie nie zapominajmy ze polakami jesteśmy a polacy nic bobrze nie potrafią zrobić
Odpowiedz
0
@
dnia 03.06.2010, 11:38 · Zgłoś
wiesia oj
Odpowiedz
0
@ Drogomistrz
dnia 03.06.2010, 09:41 · Zgłoś
Dać tam drogomistrza z powiatu jasielskiego i oddział wojska to zaprowadzi porządzek. W ramach manewrów wojskowych zerwią trotylem nawierzchnię, złapią i zakotwią linami ze złomu osuwisko, zrzucą z helikopterów asfalt, puszczą pułk czołgów T-34 dla zagęszczenia nawierzchni.Jest to przepis na kolejny sukces drogowy zgodny ze sprawdzonymi, frontowymi zasadami: zlokalizować - otoczyć - zniszczyć.
Odpowiedz
0
@ niewinny
dnia 03.06.2010, 08:56 · Zgłoś
żydowski spisek wymierzony w remonty drogowo-mostowe!!!
Odpowiedz
0
@ sieka
dnia 03.06.2010, 08:55 · Zgłoś
Do mobilek
Ty wprowadzasz ludzi w błąd albo czytać ze zrozumieniem jest ci obce. Redakcja napisała że most w Binarowej jest zamknięty i należy jechać przez Szerzyny i Tuchów
Odpowiedz
0
@ OKULARY
dnia 03.06.2010, 08:50 · Zgłoś
Jechałam w stronę krosna i przed tą urwaną drogą zgubiłam okulary, czy ktoś może je znalazł ?
Odpowiedz
0
@ maxz
dnia 03.06.2010, 08:44 · Zgłoś
ale można też kierować się z Jasła na warzyce Frysztak, przez Gogołów Januszkowice i Brzostek:D ja tak jechałam do krakowa :D:D i vice versa w Brzostku skręcamy na Frysztak przez Gogołow Gliniki i we Frysztaku na Jasło
Odpowiedz
0
@ Hmm...
dnia 03.06.2010, 07:36 · Zgłoś
W Jaśle na rondzie i przy krzyżówce w kierunku Rzeszowa jadąc od Krosna, powinny stać tablice informujące o kierunkach objazdów. Wielkie jak ściana.
Wczoraj wieczorem i w nocy masę samochodów błądziło po okolicy. I nawet GPSy nie pomagały.
Odpowiedz
0
@ Riddick
dnia 03.06.2010, 05:32 · Zgłoś
Drogowcy to zwykli [...] i obiboki wystarczy popatrzeć jak pracują ha pracują co ja pisze siedzą po fosach i wódę [...] bo jak okiem sięgnąć sami [...] tam pracują i oparty taki na łopacie z petem w [...] oszołomstwo [...]...one
Odpowiedz
0
@ JMK
dnia 03.06.2010, 01:58 · Zgłoś
Jeżdżę ta droga prawie co dziennie ,to osuwisko jest czynne od kilku lat a w ostatnich miesiącach daje o sobie bardziej znać . Urzednicy zajmujący sie drogami mieli to oczywiście gdzieś kończyło sie na kolejnych warstwach asfaltu zamiast poważnych inwestycji a odnośnie komentarzy przedmówców TO JEST DROGA KRAJOWA stworzona dla ruchu o dużym natężeniu TU MAJA JEŻDIC CIĘŻKIE SAMOCHODY !! a jak ktos przeładowuje to jego ryzyko
Odpowiedz
0
@ indiana
dnia 03.06.2010, 00:19 · Zgłoś
to moze ktos napisze jak jechac Brzostek-Kolaczyce bo wlasnie w ta niedziele chce dojechac do Kolaczyc
Odpowiedz
0
@ mobilek
dnia 02.06.2010, 22:30 · Zgłoś
UWAGA KIEROWCY!!!
Jaslo4u wprowadza w błąd, że z Jasła do Tarnowa można dostać się korzystając kolejno z dróg nr 28, 980 i 977, tj. przez Skołyszyn, Gromnik i Tuchów.
Droga 980 w miejscowości Binarowa jest zamknięta od 12.05 aż do końca października 2010.
http://www.biecz24.pl/wydarzenia/most-w-binarowej-zamknity--158.html
Do 10 ton z Jasła do Tarnowa można jechać np. przez Szerzyny, Tuchów - należy skręcić w lewo z drogi 98 w miejscowości Siepietnica.
Odpowiedz
0
@ ornitolog
dnia 02.06.2010, 22:20 · Zgłoś
To robota Putina i jego służb specjalnych!Na tym filmiku w prawym środkowym rogu widać zamaskowanego gościa w białym kombinezonie jak chowa turbo szuflę do kieszeni spodni jednocześnie oddając serię z zamaskowanego mini [...] z pociskami z napędem rakietowym o kalibrze nadkalibrowym poziomo w kierunku trzymającego osuwisko na własnych barach takiego jednego kandydata na stolec prezydencki.A po przekątnej widać kogoś podobnego do Donalda T. który woła- wal w ten [...],wal w ten [...].To jest sama prawda bo to w takim radiu z Torunia gadali.
Odpowiedz
0
@ klaudia i jutka
dnia 02.06.2010, 22:16 · Zgłoś
tak jest bardzo dobrze bo juz tyle czasu skrobali ten asfalt az w koncu wszystko sie osowa.
Odpowiedz
0
@ kris
dnia 02.06.2010, 22:13 · Zgłoś
polskie drogi są wspaniałe )Piękny kraj.
Odpowiedz
1
@ Miami
dnia 02.06.2010, 22:07 · Zgłoś
Zamknięty fragment drogi samochody osobowe mogą objechać przez:
Krajowice <> Dąbrówka <> Brzyska <> Zawodzie <> Brzostek
http://www.miplo.pl/point.php?p=r09cSUj2
Odpowiedz
0
@ bryś
dnia 02.06.2010, 21:48 · Zgłoś
to napewno rusiny odetną nam drogi i niebędzie jak spie....ć
Odpowiedz
0
@ olek
dnia 02.06.2010, 21:38 · Zgłoś
Jak polski inżynier zaprojektuje drogę na fundamencie z piasku który dobrze widać na zdjęciach to niech później się nie dziwi ze się droga sypie. Pozdrowienia dla polskich inżynierów.
Odpowiedz
0
@ jasio
dnia 02.06.2010, 21:32 · Zgłoś
to usuwisko było czyne już wcześniej ładowali tam asfalt a teraz udają zdziwionych ze się zawaliło
Odpowiedz
0
@ help
dnia 02.06.2010, 21:25 · Zgłoś
[...] !!! ty to jesteś rzeczywiście [...].
Odpowiedz
0
@ a w Krajowicach co??
dnia 02.06.2010, 21:24 · Zgłoś
Obok skałki też droga podmyta, postawili 50 tkę i po sprawie, czekają aż sie zawali, a jak dojdzie do wypadku to winnych oczywiście brak, lub na wodę wszystko...Ciekawe czy jeśli ja spowoduję wypadek na mokrej drodze, to też wodę za to obwinią...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.06.2010, 21:09 · Zgłoś
Na tym filmiku,wyraźnie słychać pięć wystrzałów i lokomotywę.Nie dziwi was to?Dla mnie to zamach.
Odpowiedz
0
@ dzidziuś
dnia 02.06.2010, 21:06 · Zgłoś
niech zrobią w tym miejscu most
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 02.06.2010, 21:03 · Zgłoś
a ja tam jechałem o 15 ciężarowym już było nie ciekawie tam to dawno temu wiadukt powinien byc zrobiony
Odpowiedz
0
@ witia
dnia 02.06.2010, 21:02 · Zgłoś
Droga 980 też jest z objazdami, bo w Binarowej jest remont mostu
Odpowiedz
0
@ hit
dnia 02.06.2010, 20:59 · Zgłoś
LUDZIE ZA DWA LATA KONIEC SWIATA NIEWIDAC SAME KATASTROFY ;fd
Odpowiedz
0
@ krynio19
dnia 02.06.2010, 20:36 · Zgłoś
tak !!!,w koncu stalo sie i w innych miejscach tez sie tak stanie z krosna do jasla i dalej,wszystko przez objerzdzajace tiry trase pilzno- rzeszow,i oczywiscie przez przeladowanie tonarzu!tiry 80%,woda20%tyle proporcjonalnie jest winy w tych osowiskach.i wszedzie tak sie dzieje a mieszkancy bocznych ulic to z jakich przyczyn sa zalewani?przez to ze po nieprzystosowanych do takich ciezarow jezdza przeladowane ciezarowki z betonem [...],zwirem,itp,a co pan z kamaza wezmie 3 tony wiecej i wiecej zarobi!!!i tak to sie kreci w polsce ludowj bo droga jest publiczna (czytaj)niczyja!myslenie z prl jest caly czas przewodnie!
Odpowiedz
0
@ Jaślok
dnia 02.06.2010, 20:30 · Zgłoś
Za dobra podsypka i za duzo wypuszczona jak i za dobre pobocze no i widac jak oszczedzanie w tym temacie wychodzi....
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 02.06.2010, 20:18 · Zgłoś
To nie wina wody tylko wina tych co zarządzaja tą drogą.
Od przynajmniej dwóch lat jest ten problem znany co jakis czas dokładano asfaltu a nik nie pomyslał o zrobieni zabezpieczń i remoncie tego odcinka.
Ale u nas juz tak jest ze dopiero jak cos sie stanie
wtedy robi sie remonty.
Odpowiedz
0
@ sdfds
dnia 02.06.2010, 20:16 · Zgłoś
bardzo dobrze...tyle lat tam uskok był...tylko asfalt poprawiali i ograniczenie predkości było...i tyle..........moze w koncu pomyślą i zrobia z tym porządek.....ciekawe ile to potrwa????
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.