Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Droga powiatowa w Łysej Górze otwarta

34

10 Listopada o godzinie 14:00 w Łysej Górze odbyło się uroczyste otwarcie drogi powiatowej. Nr 1902R Nowy Żmigród-Stary Żmigród-Łysa Góra w km 1+340 -
4+568. Zrealizowanej w ramach zadania pn. "Odbudowa drogi powiatowej".
Położona została nowa nawierzchnia asfaltowa, ogólny koszt tej inwestycji wyniósł ponad 1 milion złotych Natomiast powiat jasielski otrzymał dofinansowanie w wysokości 800 tysięcy złotych.

Otwarcia dokonali wspólnie Starosta Jasielski Adam Kmiecik, Wicestarosta Franciszek Miśkowicz,  Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grzegorz Pers, Wójt Gminy Nowy Żmigród Krzysztof Augustyn, Radny Wsi Łysa Góra Krzysztof Kłosowski, dyrektora PZD w Jaśle Elżbieta Motkowicz oraz Sołtys Teresa Laskowska.

Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście Bogusław Kręcisz - przewodniczący Rady Powiatu Jasielskiego, Michał Burbelka dyrektor szpitala specjalistycznego w Jaśle,Tadeusz Górczyk, Jan Urban, Henryk Motkowicz - Członkowie Zarządu Powiatu, Stanisław Żygłowicz, Zbigniew Abratowski, inspektora nadzoru budowy Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle.

Po uroczystym otwarciu przybyli goście udali się do Szkoły podstawowej w Łysej Górze gdzie Koło gospodyń wiejskich  pod kierownictwem przewodniczącej Teresy Laskowskiej przygotowało poczęstunek. Inwestycja została zrealizowana przez firmę SKANSKA. Budowa drogi powiatowej była współfinansowana z budżetu powiatu Jasielskiego.

www.LysaGora.info

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kapłon
dnia 26.12.2013, 15:46 · Zgłoś
księdza nie widzę! księdza zabrakło! kto pokropił drogę wodą święconą?
Odpowiedz
0
@ Antybiurwa
dnia 15.12.2013, 16:47 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ 123
dnia 13.12.2013, 19:46 · Zgłoś
ta wyżerka dla tych...gości kosztowała więcej niż ten nowy asfalt i te trzy wsie
Odpowiedz
2
@ ciekawski
dnia 13.12.2013, 19:09 · Zgłoś
A zaproszony był Pan Dyrektor Szkoły??? Oczywiście były dyrektor
Odpowiedz
4
@ ktos
dnia 12.12.2013, 22:57 · Zgłoś
szkoda tylko ze ta nowa nawierzchnia asfaltowa jest tylko przez wioske w lsej górze i kawałek w starym żmigrodzie reszta to kliniec
Odpowiedz
2
@ pan [...]
dnia 12.12.2013, 18:24 · Zgłoś
expresem dotarła wiadomość napisano dwunastego grudnia,że dwa miesiące wcześniej otwarto drogę !!! brawo
Odpowiedz
4
@ czesio
dnia 12.12.2013, 20:27 · Zgłoś
ja [...]...nawet "kopiuj-wklej" sprawia trudność pseudo redaktorom z jasełka...otwarcie miało miejsce !) grudnia 2013...żenada...
Odpowiedz
2
@ czesio
dnia 12.12.2013, 20:28 · Zgłoś
10...tego znaczy sie grudnia...hehe
Odpowiedz
10
@ tw
dnia 12.12.2013, 12:47 · Zgłoś
a tw drzewo w jakim celu tam był???
Odpowiedz
-5
@ ben
dnia 12.12.2013, 10:54 · Zgłoś
Gdzie ksiądz?? Nie widzę, czy tylko mi się wydaje?
Odpowiedz
3
@ xxx
dnia 12.12.2013, 11:40 · Zgłoś
Wam ludzie nic nie wygodzi,wszystko co by nie zrobili jest zle,wszystko przeliczacie,wszystko wam się zdaje że za wasze podatki,a to nie tak jak myślicie.Powinniście się cieszyć że akurat to wam te droge zrobili,zobaczcie jaka jest droga z Nowego Żmigrodu na Kąty,płakać się chce dziura na dziurze i nikt się za nią nie bierze żeby położyć nową nawierzchnie,a wam niewiadomo dlaczego zrobili drogę jak autostrade i co i tak zle!!
Odpowiedz
-4
@ tk
dnia 12.12.2013, 20:44 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 13.12.2013, 12:27 · Zgłoś
A co mnie obchodzi ksiądz,artykuł jest na temat drogi,a nie księdza,więc nie wypisuj tu jakiś bzdur,które nikogo nie interesują.
Odpowiedz
-12
@ Sven
dnia 12.12.2013, 10:42 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ Zuza
dnia 12.12.2013, 18:37 · Zgłoś
Sven kotuś ciebie trzeba odesłać na przymusowe leczenie,o ile w twoim przypadku nie jest już za późno...
Odpowiedz
1
@ tk
dnia 12.12.2013, 20:29 · Zgłoś
wracaj do garów
Odpowiedz
-13
@ Sven
dnia 12.12.2013, 10:41 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ No
dnia 12.12.2013, 16:58 · Zgłoś
Czyli mam rozumieć że twój?
Odpowiedz
-12
@ Sven
dnia 12.12.2013, 10:41 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ jasło i okolice
dnia 12.12.2013, 09:50 · Zgłoś
no ładnie miesiac po uroczystosciach pisze sie artykuł ładnie na czasie hahahah
Odpowiedz
21
@ łodyniec
dnia 12.12.2013, 09:41 · Zgłoś
dyrektor szpitala na [...] się wbił na impreze ? A z jaki racji to mamy robić dla nich imprezy za nasze pieniądze z podatków ???
Odpowiedz
22
@ Tarzan-zan
dnia 12.12.2013, 09:56 · Zgłoś
też się właśnie zastanawiam co ma dyrektor szpitala do drogi na [...] górę... Chyba że tam mieszka :D
Odpowiedz
-6
@ jx
dnia 12.12.2013, 10:04 · Zgłoś
Oj nie marudz jak już wam zrobili te droge to wypada chyba jakoś podziękować,trzeba się umieć zachować,a nie tylko komuś łyżki liczyć.
Odpowiedz
13
@ łodyniec
dnia 12.12.2013, 13:34 · Zgłoś
nie wystarczy zwykłe DZIĘKUJĘ ? drogi nie zrobił ani starosta ani dyrektor szpitala ,tylko chłopy [...] za 1200 zł !!! więc to im conajwyżej można dziękować :D

ale skąd tam ten dyrek to nadal nie wiem hmmm ?
Odpowiedz
3
@ rasta
dnia 12.12.2013, 14:27 · Zgłoś
Ta, [...] zrobili drogę;) Komputery mamy dzięki sprzedawcy ze sklepu;)
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 12.12.2013, 20:54 · Zgłoś
rasta [...] to nie wiesz ,że droga się sama stała tak jak buk sam się stał :D
Odpowiedz
3
@ :)
dnia 12.12.2013, 09:34 · Zgłoś
ot i znowu znienawidzona unia - bez niej nie było drogi i kiełbaski wyborczej, ale jak wiadomo sukces ma wielu ojców
pozdrawiam
Odpowiedz
2
@ Mieszkaniec Nowego Żmigrodu
dnia 12.12.2013, 09:44 · Zgłoś
[...] Góra doczekała się wreszcie drogi ;) więcej zdjęć znalazłem na www.lysagora.info ;)
Odpowiedz
18
@ Tarzan-zan
dnia 12.12.2013, 09:59 · Zgłoś
tak tak... Unia daje... unia ODDAJE część tego co się im płaci w formie składek. CZĘŚĆ !!! NIEWIELKĄ !!! ODDAJE, a nie daje...
Zobaczysz co powiedzą Ukraińcy jak już do tej unii wejdą... Teraz się tam pchają jak muchy do [...] a potem jak im paliwo podrożeje 4x, żywność i inne koszty, a pensja zostanie stara to będą leżeć i [...]... I jeszcze oczywiście represje ze strony Putina będą nieuniknione...
Odpowiedz
4
@ CHORE PAŃSTWO !!!
dnia 12.12.2013, 11:04 · Zgłoś
A może będą mądrzejsi o doświadczenia innych krajów które wstąpiły do euro-kołchozu np: zredukują biurokrację do maksa, zachowają swój rodzimy przemysł i banki, i nie będą [...] "[...]" - widać w nich ogromną determinacje i ducha walki o sprawiedliwszy kształt tego "chorego systemu"...???
Odpowiedz
4
@ Mmm
dnia 12.12.2013, 11:47 · Zgłoś
Tiaaaaaa np. Chińczycy rocznie budują 11 tyś 800km autostrad 6-cio i 8-mio pasmowych BEZ DOTACJI Z UNIOKOŁCHOZU. Dobrobyt pochodzi z pracy, a nie z uniodotacji !
Odpowiedz
5
@ Tarzan-zan
dnia 12.12.2013, 18:32 · Zgłoś
Masz rację... Gdyby KAŻDY polak młody czy stary od dziecka włącznie pracował za 10 zł miesięcznie a resztę oddawał państwu to u nas też była by kasa na wybudowanie 10 tyś km autostrady w rok :D
Odpowiedz
1
@ sadsa
dnia 12.12.2013, 20:46 · Zgłoś
Chińczycy budują bo mają rynki zbytu na swoje produkty i otrzymują z tego pieniądze. Nie pieprz więc głupot. Jeszcze 50 lat temu gospodarka Chin była [...]. Dzięki odpowiednim reformą i ściągnięciu zagranicznych inwestorów osiągnęli sukces. Gdyby nie zachodni inwestorzy to dalej [...] by tam było.
Odpowiedz
-2
@ Mmm
dnia 13.12.2013, 10:14 · Zgłoś
@ Tarzan-zan : ten 'argument' o 10zł to chyba z [...] go wziąłeś. Piszesz takie farmazony nie znając realnej sytuacji Chińczyków. Już teraz przeciętny Chińczyk za przeciętną krajową może sobie dużo więcej kupić niż pyszczący [...]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.