Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Droga w Warzycach przejezdna

9

Przejezdna jest już droga wojewódzka nr 988 relacji Jasło - Rzeszów w miejscowości Warzyce. Dzisiaj około godziny 9.00 samochód ciężarowy marki Scania ześliznął się do przydrożnego rowu, blokując jednocześnie naczepą przejazd w obu kierunkach. Konieczne było zadysponowanie ciężkiego sprzętu do odblokowania drogi...

Czytaj więcej: Uwaga! Droga w Warzycach zablokowana.


 

 

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kierowca
dnia 13.12.2010, 10:42 · Zgłoś
kiedy [...] wreszcie bedzie mozna po ludzku przejechać z Siepietnicy do Święcan
Odpowiedz
0
@ pablo
dnia 12.12.2010, 17:03 · Zgłoś
zgadzam sie, w takich wypadkach napór na ciągnik jest tak duży że naprawdę ciężko wyprowadzić zespół pojazdów jeżeli już wpadnie w poślizg
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 12.12.2010, 13:52 · Zgłoś
Wzorem Żywca ogłosić przetarg miedynarodowy na odśnieżanie dopuścić czechow lub słowaków i będzie spokój z drogami w zimie a nasi wielcy drogowcy dowiedzą się jak należy odśnieżać zresztą nie trzeba daleko szukać wystarczy wjechać na teren powiatu gorlickiego to świat z innej bajki a w jasielskim problemy z zimą zaczeły się odkąd są przetargi na utrzymanie kasy a nie drogi pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ expert
dnia 11.12.2010, 23:24 · Zgłoś
zauwazcie ze zdarzenie mialo miejsce przy stosunkowo stromym zjezdzie, w dodatku na zakrecie. sugerujecie zalozenie lancuchow na 3 osie naczepy??? no to dziela fachowcy. pomimo systemu EBS w naczepie kierowca nie jest w stanie wyprowadzic zestawu z poslizgu w takich warunkach. lancuchy zaklada sie na kola NAPEDZANE przypominam. Nie ma tutaj winy kierowcy, warunki byly b.ciezkie dobrze ze tylko tak sie to skonczylo, bo moglobyc gorzej.
Odpowiedz
0
@ HA HA HA
dnia 11.12.2010, 19:08 · Zgłoś
Winą są służby od odśnieżania, dzięki tym kierowcą którzy się pchają,drogowcy mają kasę za swoją pracę d, którą wykonują jak to polak byle jak!! Aaaa jeszcze jedno drogi główne są tworzone pod transport ciężki bo to dzięki nim macie w sklepach to co macie a nie musicie jechać do portu do gdynii po produkty czy gdziekolwiek. Logiczne myślenie pomaga, stosować kilkanaście razy dziennie wskazane !!!!!
Odpowiedz
0
@ do "kierowca"
dnia 10.12.2010, 20:16 · Zgłoś
dlatego nie zajmie sie łancuchami, poniewaz nie na kazdym odcinku takich drog jest az taka sliska nawierzchnia to proste.. a jak ma tylko 1-3 km do przejechania to nie zalozy
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 10.12.2010, 18:05 · Zgłoś
A DLACZEGO TIROWCAMI JADĄCYMI BEZ ŁĄŃCUCHÓW NIE ZAJMIE SIĘ WRESZCIE POLICJA przecież od Lubli i od Jasła znaki nakazu poruszania się w łańcuchach. Ubiegły piątek korki bo tiry stoją, dzisiaj korek czy nikt nie wyciąga wniosków? Ciągnik ciągnie kilka lub kilkanaście ton bezwładnej masy naczepy i tak cud że do tego miejsca dojechał?
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 10.12.2010, 16:44 · Zgłoś
Taaa Coraz bliżej Święta.A jak będą tamtendy z CocaColą jeźdźiły Tiry,jak jest takie ślisko
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 10.12.2010, 14:39 · Zgłoś
DLACZEGO WYKONAWCAMI TEJ DROGI NIE ZAJMUJE SIĘ CBA ?????????
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.