Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Drugi Orlik w Jaśle

24

Zakończono budowę drugiego Orlika w Jaśle, który znajduje się przy ul. Szkolnej.  Całkowity koszt realizowanej inwestycji wyniósł 1 mln 408 tys. zł. Wartość dofinansowania to 666 tys. zł. – po 333 tys. zł na ten cel przeznaczyło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Marszałkowski.


- Jestem przekonany, że realizacja tej inwestycji w znaczący sposób wpłynie na poprawę infrastruktury sportowej na terenie miasta. Lokalizacja nowego Orlika przy Zespole Szkół Miejskich nr 3, znajdującym się na jednym z największych osiedli mieszkalnych w Jaśle, jest bardzo korzystnym rozwiązaniem – podkreśla Andrzej Czernecki, burmistrz miasta Jasła.

25 listopada zakończyła się budowa obiektu, w tej chwili Miasto oczekuje na decyzję na jego użytkowanie.

W ramach projektu powstało boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne do koszykówki i piłki siatkowej, budynek sanitarno-szatniowy. Dodatkowo na terenie kompleksu, znajdują się bieżnia lekkoatletyczna ze skocznią do skoku w dal oraz otwarte trybuny na 120 miejsc. Zamontowane oświetlenie umożliwia korzystanie z Orlika po zapadnięciu zmroku.

UM Jasła

Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
0
@ tomekk
dnia 19.12.2011, 12:52 · Zgłoś
orlik, skatepark czy inny park ... wszystko jest lepsze od niemieckiej falii sklepów "Lidl" które zalewają nasze piękne miasto
Odpowiedz
0
@ jacekTenCoZjadłKanapke
dnia 18.12.2011, 16:18 · Zgłoś
A gdzie ja sie pytam jest Skatepark! po co drugi orlik ...
Odpowiedz
7
@ BABKA :)
dnia 15.12.2011, 01:44 · Zgłoś
ponti już ma pewnie wszystkie rezerwacje (są już na allegro )
Odpowiedz
4
@ zls.
dnia 14.12.2011, 22:51 · Zgłoś
Oby tylko nie było z rezerwacjami terminów tak jak na pierwszym orliku...
Odpowiedz
5
@ .
dnia 14.12.2011, 23:30 · Zgłoś
Jeśli łapę na nowym Orliku będzie trzymał zawsze uśmiechnięty (czy trzeba czy nie) Jerzy Raus to będzie tak samo. Czyli: do godz. 15 rezerwacja dla szkoły, od 15 do 18 kluby piłkarskie, a [...] niech się bije o resztki. Nic nie zapowiada żeby tego "urzędnika od sportu" w najgorszym tego słowa znaczeniu coś ze stołka zepchnęło. Jedyna nadzieja w tym że trochę ten tłok się rozładuje i comiesięczne kolejki przy rezerwacji z 50m skrócą się o połowę.
Odpowiedz
2
@ Sport
dnia 14.12.2011, 20:55 · Zgłoś
BRAWO, BRAWO, BRAWO !!
Panie burmistrzu, teraz pora na NOWĄ halę i prawdziwy, miejski NOWY stadion.
Równajmy do lepszych.
Odpowiedz
0
@ Jurand ze Spychowa
dnia 14.12.2011, 20:24 · Zgłoś
Do Urlich! Ja, mimo, że oczy mi wykłułeś, języka pozbawiłeś, uważam, że Burmistrz czyni dobrze, ponieważ kończy coś- co rozpoczęto, jak to nazywasz [...]- "zza" poprzedniej poprzedniej kadencji. Tobie to nawet [...] pały brakuje!!!
Odpowiedz
-2
@ Robiłem to
dnia 14.12.2011, 19:20 · Zgłoś
Oj Koszty duze bo pare firm robiło to boisko Czesi a reszta Polskie firmy
Odpowiedz
-3
@ krupek96
dnia 14.12.2011, 18:18 · Zgłoś
Tak dbaja o boiska ze rozwalili dobre boisko koło 9 zamiast zrobić orlika 100 m w bok na terenach dawnych boisk chemika i budowlanki które dalej leżą odłogiem tragedia i KOMPROMITACJA ze strony władzy ROZWALIĆ DOBRE ZROBIC DOBRE A ZOSTAWIĆ ROZWALONE KPINA
Odpowiedz
6
@ krupcio
dnia 14.12.2011, 18:42 · Zgłoś
to się zwróć do władz powiatu - chemik i budowlanka są powiatowe.Władze powiatu też dbają o miasto i jego mieszkańców więc na pewno też wybudują taki obiekt !!!
Odpowiedz
3
@ Jureczek
dnia 14.12.2011, 17:15 · Zgłoś
Orlik super !!!Jak najwięcej takich inwestycji.Zastanawiam się tylko, czy rozmieszczenie boisk właściwe.Co na to powie sąsiad .Ciekawe, czy piłki będzie oddawał.Pamiętam że coś podobnego było na SP 4 .Tam sąsiad kupił sobie psa i co piłka wpadła do ogrodu, to już po piłce.Myślę,że można było lepiej rozmieścić boiska, bez szkody dla innych. Pozdrawiam.
Odpowiedz
1
@ assss
dnia 14.12.2011, 20:40 · Zgłoś
[cytat=Jureczek]Orlik super !!!Jak najwięcej takich inwestycji.Zastanawiam się tylko, czy rozmieszczenie boisk właściwe.Co na to powie sąsiad .Ciekawe, czy piłki będzie oddawał.Pamiętam że coś podobnego było na SP 4 .Tam sąsiad kupił sobie psa i co piłka wpadła do ogrodu, to już po piłce.Myślę,że można było lepiej rozmieścić boiska, bez szkody dla innych. Pozdrawiam.[/cytat]

przecież tam od zawsze było boisko i nam tam piłka wpadała wiecznie. Nie wiem czym się teraz różni sytuacja... nie szukajmy błahych problemów ;) Jest dobrze. Kiedyś to była szkoła sportowa, teraz będzie mieć odpowiednie zaplecze żeby wrócić do lekkoatletycznych tradycji i nie tylko ;)
Odpowiedz
1
@ Jureczek
dnia 14.12.2011, 20:49 · Zgłoś
No widzisz ,przyznałeś mi rację .Dzięki.Jednak jest mały problem ,można było go ominąć,a tak to dalej jest.Gdybyś tam mieszkał ,czy chciałbyś aby po twoim ogrodzie biegali po piłkę?Ja na pewno nie.
Odpowiedz
2
@ :)
dnia 14.12.2011, 16:54 · Zgłoś
Przynajmniej jest przystosowany do innych dyscyplin niż tylko koszykówka i piłka nożna...
Odpowiedz
0
@ nico
dnia 14.12.2011, 17:06 · Zgłoś
mogli jeszcze welodrom dorobić:)
Odpowiedz
5
@ Ulrcih von Jungingen
dnia 14.12.2011, 15:57 · Zgłoś
Burmistrz Czernecki to dba o sport, a nie o pomniki, jak Maryśka z Ryskiem! To dopiero początek. Zobaczycie [...] co sie będzie działo z obiektami sportowymi w przyszłym roku. Dla Was to przewiduje jedynie ukrzyżowanie!
Odpowiedz
-2
@ do Urlich
dnia 14.12.2011, 17:03 · Zgłoś
widac,ze fachowiec z ciebie straszny. Ten orlik zostal zatwierdzony do realizacji w budzecie zza ubieglej kadencji i środki również. Ale skad taki [...] leb ma to wiedziec!!!
Odpowiedz
0
@ Dolar
dnia 14.12.2011, 17:12 · Zgłoś
Marek masz racje :)
Odpowiedz
-6
@ łodyniec
dnia 14.12.2011, 15:27 · Zgłoś
będzie gdzie [...] w lecie wypić :)
Odpowiedz
5
@ hahaha
dnia 14.12.2011, 15:53 · Zgłoś
jeśli chce się być w ukrytej kamerze to wal śmiało łodyńcu zasilisz kasę miasta...dobry z ciebie imprezowicz POWODZENIA
Odpowiedz
3
@ lech.uk
dnia 14.12.2011, 17:31 · Zgłoś
Monitoring uwieczni na pewno Twoje [...] i Ciebie,a potem to już tylko sąd...
Odpowiedz
19
@ PiSsOff!!!
dnia 14.12.2011, 15:23 · Zgłoś
Lepsze Orliki niż pomniki !!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 14.12.2011, 13:15 · Zgłoś
Dzieci nie chodzcie na tego orlika, Ten orlik nalezy do bestii. Do sztana !!!

[...] to liczba [...]!
Odpowiedz
4
@ sromasz
dnia 14.12.2011, 14:14 · Zgłoś
jak coś takiego poświęcić...:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.