Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Drużyna 2001 najlepsza w okręgu

3

Znakomite zawody rozegrała drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2001 w sobotę 25 stycznia 2014 roku na XXIV Halowym Turnieju o Puchar Prezesa OZPN w Krośnie.

Na turniej zostało zaproszone siedem drużyn z naszego okręgu i gościnnie jedna drużyna ze Słowacji - OFZ Prešov. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, my trafiliśmy do grupy A z drużynami: LUKS Partyzant Targowiska, Ekoball Sanok II i Ekoball Sanok. W pierwszym meczu z drużyną LUKS Partyzant Targowiska po jednostronnym widowisku wygrywamy 4:0.

W meczu z naszym drugim przeciwnikiem grupowym Ekoball Sanok graliśmy wyrównane spotkanie i choć skonstruowaliśmy kilka składnych akcji, to tylko raz pokonaliśmy bramkarza drużyny przeciwnika wygrywając 1:0. Z naszym ostatnim rywalem w grupie Ekoball Sanok II, graliśmy spokojnie i mając już zapewnione wyjście z grupy trener wprowadzał dużo zmian, a mecz ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem. W półfinale trafiliśmy na drugą drużynę grupy B – Orzełki Brzozów.

Od pierwszych minut nasza drużyna przewarzała na boisku tworząc składne akcje, co zaowocowało dwoma zdobytymi golami i naszą wygraną 2:0. W finale graliśmy z drużyną gospodarza turnieju Karpaty Krosno, która to do półfinałów z przekroju meczów w turnieju grała najlepszą piłkę. Jednak dobrze nakreślony naszym zawodnikom plan taktyczny przez trenera Artura Tomaszewskiego i pełna realizacja wskazanej taktyki przez naszych zawodników pozwoliła nam wygrać finał wynikiem 1:0.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Gajda, Szymon Wójtowicz, Szymon Stasz, Arkadiusz Majka, Hubert Płaza, Wiktor Brągiel, Paweł Ciuła, Adam Górka, Szymon Frączek, Szymon Pankiewicz, Patryk Bukrij, Mikołaj Jelec, Bernardo Fernandes Machado.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.UKS 6 Jasło

2.Karpaty Krosno

3. Ekoball Sanok

4.Orzełki Brzozów

5. OFZ Prešov

6. Ekoball Sanok II

7.APJasło

8. LUKS Partyzant Targowiska

Gratulujemy trenerowi Arturowi Tomaszewskiemu i jego zawodnikom czwartego już wygranego turnieju w tym halowym sezonie. Życzymy dalszych sukcesów.

 UKS6Jasło

Napisany dnia: 28.01.2014, 09:33 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ kolo
dnia 28.01.2014, 15:45
Ocena
komentarza:
1
Znowu Szóstka :)
@ @
dnia 03.02.2014, 08:18
Ocena
komentarza:
1
gratulacje chłop-aki :)
@ :D
dnia 04.02.2014, 20:22
Ocena
komentarza:
0
Bramkarz w niebieskiej koszulce na zdjęciu to Wojciech Szczęsny tylko kilka lat młodszy :D
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657