Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Drużyna Akademii Piłkarskiej zdobyła III miejsce w Mielcu

4

Drużyna Akademii Piłkarskiej Jasło rocznik 2005 zajęła 3 miejsce w Halowym Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu. W turnieju zagrało 6 drużyn, systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu zagraliśmy z drużyną Igloopolu Dębica.

Mecz rozpoczął się dla znakomicie i po bramce Kacpra Wojtunika prowadzimy 1:0. Gdy drugą bramkę strzela Wojtek Kotulak wydawało się , że mecz mamy wygrany. Końcówka spotkania była emocjonująca w której Igloopol strzela 2 bramki. Mecz kończy się wynikiem 2:2. W drugim meczu AP Jasło zagrała z organizatorem turnieju Stal I Mielec . Nie najlepsza gra naszego zespołu przekłada się na wynik meczu , 2:0 wygrywa Stal. W kolejnym meczu gramy z Koroną I Kielce. Mecz bardzo wyrównany, w którym każda z drużyn miała swoje sytuacje bramkowe. Po szybkiej akcji naszych zawodników Cyprian Rutko strzela zwycięskiego gola. Bardzo dobrze bronił w tym meczu nasz bramkarz Michał Szpak. W kolejnym meczu gramy ze Stalą II Mielec. Pierwszą bramkę tego spotkania, po wspaniałej akcji i ograniu kilku zawodników strzela Przemysław Leśniak. Drugą bramkę strzela Cyprian Rutko, a w końcówce meczu wynik na 3:0 ustala Wojtek Kotulak. W ostatni meczu przegrywamy 0:2 z Koroną II Kielce. W tym meczu gramy słabo, a błędy w obronie i mała skuteczności w ataku nie pozwoliły na osiągnięcie korzystnego wyniku. Organizatorzy oprócz pamiątkowych medali, pucharów i dyplomów, przyznali nagrody indywidualne w różnych kategoriach.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Szpak z AP Jasło.

Najlepszym zawodnikiem AP Jasło w tym turnieju został Wojtek Kotulak.

Podziękowania dla rodziców za doping i transport na turniej.

Skład AP Jasło: Michał Szpak, Kacper Wojtunik, Igor Libuszowski, Jakub Setlak, Cyprian Rutko, Przemek Leśniak, Kacper Korczykowski, Michał Dziadosz, Dominik Bartuś, Wojtek Kotulak.

AP Jasło rocznik 2005 III miejsce w turnieju dedykuje swojemu trenerowi Pawłowi Setlakowi, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Klasyfikacja turnieju:

1. Stal I Mielec

2. Igloopol Dębica

3. AP Jasło

4. Korona I Kielce

5. Korona II Kielce

6. Stal II Mielec

Napisany dnia: 31.03.2014, 09:35 , Tagi: Piłka nożna
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ sser
dnia 31.03.2014, 13:35
Ocena
komentarza:
-1
jest jest sukces. cha cha..
@ andrzej
dnia 31.03.2014, 17:47
Ocena
komentarza:
-1
a Michał Szpak to ten od Wojewódzkiego ?
@ nono
dnia 01.04.2014, 11:58
Ocena
komentarza:
0
akademia ,,,brzmi niezle...to chyba szkola sie tam setki młodych piłkarzy...na dziesiatkach boisk..
@ beti
dnia 01.04.2014, 20:59
Ocena
komentarza:
0
super chłopaki, buziaki
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Na "Słodkie Andrzejki" przyszli dla Wiktorii

  9-letnia Wiktoria Hajnas cierpi na zespół Leigha, agenezję ciała modzelowatego, padaczkę oraz opóźnienie psychoruchowe. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznego wózka do codziennego funkcjonowania, który kosztuje ponad 21 tys. zł. Jasielski "Medyk" włączył się w pomoc dla córki absolwentki ich szkoły i zorganizował "Słodkie Andrzejki".

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • Jakub W. podejrzany o zabójstwo matki nie był pod wpływem narkotyków

  W październiku w jednym z domów jednorodzinnych w Sławęcinie doszło do makabrycznej zbrodni. Zginęła w nim 44 - letnia kobieta. Miała kilkadziesiąt ran ciętych i kłutych. Jej mąż przeżył, chodź nie wyszedł z tego bez szwanku. 46-letni mężczyzna został ugodzony nożem w szyję oraz w brzuch. Policjanci zorganizowali obławę na ich syna. 20-letni Jakub W. został zatrzymany i przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Nie znajdował się również pod wpływem narkotyków...

 • W Jaśle znaleźli dla siebie bezpieczną przystań. Dla wielu ukraińskich rodzin nasze miasto stało się drugim domem

   

  Wydarzenia z 24 lutego 2022 r. na zawsze zmieniły historię narodu ukraińskiego. W wyniku rosyjskiej inwazji, terytorium naszego wschodniego sąsiada opuściło kilka milionów Ukraińców, przede wszystkim kobiet i dzieci. 

 • Mała Nadia nadal przebywa w szpitalu. Jest rehabilitowana

  Kilku miesięczna Nadia, która trafiła w październiku do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie ze śladami znęcania się, niebawem opuści szpital. Dziewczynka przeszła badania neurologiczne. Lekarze czekają na wyniki.

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

 • Szykują się podwyżki za śmieci

  Już wiadomo, że odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Jasła w 2024 r. będzie kosztował mieszkańców więcej niż w mijającym roku. - Brakuje nam 1,7 mln zł na zabezpieczenie i pokrycie planowanych wydatków w 2024 r. - poinformował burmistrz Ryszard Pabian. Czy miasto dopłaci z budżetu do gospodarki odpadami i obniży mieszkańcom opłatę za śmieci?

 • Przy ul. Szajnochy w Jaśle powstał parking z 30 miejscami postojowymi

  Plac przy ul. Szajnochy w Jaśle został przebudowany w parking z 30 miejscami postojowymi. Zadanie zostało podzielone na dwa etapy. Koszt inwestycji wyniósł blisko 300 tys. zł.

 • W Jaśle jest miejsce dla młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi

   

  Jednym z zasadniczych problemów, z jakimi, od co najmniej dwóch dekad muszą borykać się małe i średnie miasta w Polsce, są niekorzystne procesy demograficzne. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wielu młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi szuka swojej szansy na rozwój w większych ośrodkach miejskich. Przed władzami samorządowymi miast zagrożonych utratą funkcji społeczno-gospodarczych stoi więc mnóstwo wyzwań, jakim muszą sprostać na trudnej drodze do zwiększenia swojej konkurencyjności. 

 • Kupuj bramy segmentowe HORMANN w atrakcyjnych cenach

   

  Na remont zawsze jest dobra pora. Zasada ta dotyczy między innymi bram garażowych. Decydując się na konkretny produkt, warto postawić na bramy, które  są gwarancją trwałości i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Wybierając markę HORMANN możemy być pewni tego, że brama garażowa posłuży nam wiele lat. Szeroki ich wybór znajdziemy w salonie HORMANN w Jaśle, który mieści się w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657