Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Drużyna Akademii Piłkarskiej zdobyła III miejsce w Mielcu

4

Drużyna Akademii Piłkarskiej Jasło rocznik 2005 zajęła 3 miejsce w Halowym Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu. W turnieju zagrało 6 drużyn, systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu zagraliśmy z drużyną Igloopolu Dębica.

Mecz rozpoczął się dla znakomicie i po bramce Kacpra Wojtunika prowadzimy 1:0. Gdy drugą bramkę strzela Wojtek Kotulak wydawało się , że mecz mamy wygrany. Końcówka spotkania była emocjonująca w której Igloopol strzela 2 bramki. Mecz kończy się wynikiem 2:2. W drugim meczu AP Jasło zagrała z organizatorem turnieju Stal I Mielec . Nie najlepsza gra naszego zespołu przekłada się na wynik meczu , 2:0 wygrywa Stal. W kolejnym meczu gramy z Koroną I Kielce. Mecz bardzo wyrównany, w którym każda z drużyn miała swoje sytuacje bramkowe. Po szybkiej akcji naszych zawodników Cyprian Rutko strzela zwycięskiego gola. Bardzo dobrze bronił w tym meczu nasz bramkarz Michał Szpak. W kolejnym meczu gramy ze Stalą II Mielec. Pierwszą bramkę tego spotkania, po wspaniałej akcji i ograniu kilku zawodników strzela Przemysław Leśniak. Drugą bramkę strzela Cyprian Rutko, a w końcówce meczu wynik na 3:0 ustala Wojtek Kotulak. W ostatni meczu przegrywamy 0:2 z Koroną II Kielce. W tym meczu gramy słabo, a błędy w obronie i mała skuteczności w ataku nie pozwoliły na osiągnięcie korzystnego wyniku. Organizatorzy oprócz pamiątkowych medali, pucharów i dyplomów, przyznali nagrody indywidualne w różnych kategoriach.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Szpak z AP Jasło.

Najlepszym zawodnikiem AP Jasło w tym turnieju został Wojtek Kotulak.

Podziękowania dla rodziców za doping i transport na turniej.

Skład AP Jasło: Michał Szpak, Kacper Wojtunik, Igor Libuszowski, Jakub Setlak, Cyprian Rutko, Przemek Leśniak, Kacper Korczykowski, Michał Dziadosz, Dominik Bartuś, Wojtek Kotulak.

AP Jasło rocznik 2005 III miejsce w turnieju dedykuje swojemu trenerowi Pawłowi Setlakowi, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Klasyfikacja turnieju:

1. Stal I Mielec

2. Igloopol Dębica

3. AP Jasło

4. Korona I Kielce

5. Korona II Kielce

6. Stal II Mielec

Napisany dnia: 31.03.2014, 09:35 , Tagi: Piłka nożna
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ sser
dnia 31.03.2014, 13:35
Ocena
komentarza:
-1
jest jest sukces. cha cha..
@ andrzej
dnia 31.03.2014, 17:47
Ocena
komentarza:
-1
a Michał Szpak to ten od Wojewódzkiego ?
@ nono
dnia 01.04.2014, 11:58
Ocena
komentarza:
0
akademia ,,,brzmi niezle...to chyba szkola sie tam setki młodych piłkarzy...na dziesiatkach boisk..
@ beti
dnia 01.04.2014, 20:59
Ocena
komentarza:
0
super chłopaki, buziaki
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657