Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Drużyna UKS 6 Jasło wygrywa turniej „PBS Igloopol CUP”

7

W niedziele 9 grudnia drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2002 uczestniczyła w cyklicznym turnieju „PBS Igloopol CUP” organizowanym corocznie przez nasz zaprzyjaźniony klub Igloopol Dębica. Do rozgrywek przystąpiliśmy może nie jako jedyny faworyt, ale na pewno jeden z głównych pretendentów do zdobycia pierwszego miejsca. Ponieważ przez dwa kolejne lata, to my właśnie wygraliśmy ten turniej. W fazie eliminacyjnej w naszej grupie znalazły się drużyny: Soccer Ropczyce, DAP Dębica oraz Tarnovia Tarnów.

W tej fazie rozgrywek, nasi chłopcy uzyskali następujące wyniki:

UKS 6 Jasło – Soccer Ropczyce 1 : 0

UKS 6 Jasło – DAP Dębica 1 : 0

UKS 6 Jasło – Tarnovia Tarnów 0 : 1

Dzięki wygranym w dwóch pierwszych meczach, zapewniliśmy sobie wyjście z grupy na pierwszym miejscu. W półfinale trafiamy na gospodarza turnieju, ekipę Igloopolu Dębica. Chłopcy przystąpili do tego spotkania bardzo skoncentrowani, ponieważ stawką meczu było wejście do grona trzech zespołów, które powalczą o miejsca na podium. Mecz układa się po naszej myśli i wygrywamy pewnie 2:0.

UKS 6 Jasło – Igloopol Dębica 2 : 0

Jesteśmy w ścisłym finale, do którego awansowały również drużyny Orlika Ulanów oraz LKS Głowaczowa. Ta ostatnia drużyna choć mniej znana, okazała się bardzo dobra, z dużym potencjałem na przyszłość. Dzięki wysokiej wygranej z Orlikiem Ulanów i remisem właśnie z drużyną z Głowaczowej wygrywamy turniej i po raz trzeci z rzędu zdobywamy puchar „PBS Igloopol CUP”.

UKS 6 Jasło – Orlik Ulanów 4 – 0

UKS 6 Jasło – LKS Głowaczowa 0 - 0

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.UKS 6 Jasło

2.LKS Głowaczowa

3.Orlik Ulanów

4.Igloopol Dębica I

5.Tarnovia Tarnów

6.Krakus Nowa Huta

7.Soccer Ropczyce

8.Stal Stalowa Wola

9.Czarni Jasło

10.DAP Dębica

11.Igloopol Dębica II

12.Czarnovia Czarna

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik UKS 6 Jasło Szymon Dziadosz. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Lepucki, Michał Rakoczy, Szymon Dziadosz, Arkadiusz Baran, Karol Szydło, Jakub Bałon, Kacper Igielski, Maciej Setlik, Dawid Jajko, Bartosz Stasz, Wojciech Kasowicz, Stanisław Władyka.

Gratulacje dla całej drużyny za bardzo dobrą grę i wolę walki. Podziękowania dla rodziców za mocny doping, oraz pomoc w zapewnieniu transportu.

UKS 6 Jasło

Napisany dnia: 11.12.2012, 23:12 , Tagi: Piłka nożna

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ pepe
dnia 13.12.2012, 09:56 · Zgłoś
Gratulacje dla chłopaków, ale czy tak trudno było wpisać strzelców bramek przy wynikach? Przecież to również sukces i wyróżnienie.
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 13.12.2012, 07:13 · Zgłoś
Na szczęście zmieniło się zachowanie samych zawodników. Teraz na turniejach obie drużyny dopingują się nawzajem. Oby na następnych turniejach tak było. A napisać idiotyczny komentarz nie podając swojego imienia i nazwiska każdy może.
Odpowiedz
-1
@ dobrze znany
dnia 12.12.2012, 22:09 · Zgłoś
6 kontra czarni, dzieci przeciw dzieciom o rodzicach już nie będę wspominał.zarówno jeden jak i drugi klub wkłada dużo pracy i wysiłku w szkolenie tych NASZYCH chłopaków. zamiast wspierać się wzajemnie, dopingować to od samego początku tylko się kłócicie!!! i nie mówię tu o chłopcach tylko o was rodzice, trenerzy, działacze - to właśnie wy zasadziliście to ziarnko niezgody między tymi dwoma zespołami!!! opluwanie się na każdym forum, pisanie obraźliwych komentarzy, wyśmiewanie itd. - a wszystko to w imię sportu, wychowania i dobrej zabawy dla dzieci? ogarnijcie się bo nie macie już po 10 lat!!!
Odpowiedz
-1
@ jks
dnia 12.12.2012, 17:18 · Zgłoś
Hehe ciekawe gdzie w momencie robienia zdjęcia był trener rocznika 2002:)))
Odpowiedz
-1
@ mat
dnia 12.12.2012, 15:32 · Zgłoś
ale czarni nisko :D
Odpowiedz
-1
@ weraw
dnia 12.12.2012, 10:27 · Zgłoś
Trener 2003 przystojniejszy to gl wkleili.
Odpowiedz
-1
@ :)
dnia 12.12.2012, 09:52 · Zgłoś
Co w artykule o roczniku 2002 robią zdjęcia rocznika 2003 z turnieju w Kilenarowej ?
Gratulacje dla chłopaków. Po dwóch trzecich miejscach nareszcie przyszło zwycięstwo i oby jak najwięcej tych zwycięstwo było, a przede wszystkim,żebyście się dobrze bawili,cieszyli i pokazywali ładną grę, bo stać Was na to :) tego życzę trenerowi i Wam młodzi piłkarze oraz rodzicom :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657