Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Drużyna UKS 6 Jasło wygrywa turniej „PBS Igloopol CUP”

7

W niedziele 9 grudnia drużyna UKS 6 Jasło rocznik 2002 uczestniczyła w cyklicznym turnieju „PBS Igloopol CUP” organizowanym corocznie przez nasz zaprzyjaźniony klub Igloopol Dębica. Do rozgrywek przystąpiliśmy może nie jako jedyny faworyt, ale na pewno jeden z głównych pretendentów do zdobycia pierwszego miejsca. Ponieważ przez dwa kolejne lata, to my właśnie wygraliśmy ten turniej. W fazie eliminacyjnej w naszej grupie znalazły się drużyny: Soccer Ropczyce, DAP Dębica oraz Tarnovia Tarnów.

W tej fazie rozgrywek, nasi chłopcy uzyskali następujące wyniki:

UKS 6 Jasło – Soccer Ropczyce 1 : 0

UKS 6 Jasło – DAP Dębica 1 : 0

UKS 6 Jasło – Tarnovia Tarnów 0 : 1

Dzięki wygranym w dwóch pierwszych meczach, zapewniliśmy sobie wyjście z grupy na pierwszym miejscu. W półfinale trafiamy na gospodarza turnieju, ekipę Igloopolu Dębica. Chłopcy przystąpili do tego spotkania bardzo skoncentrowani, ponieważ stawką meczu było wejście do grona trzech zespołów, które powalczą o miejsca na podium. Mecz układa się po naszej myśli i wygrywamy pewnie 2:0.

UKS 6 Jasło – Igloopol Dębica 2 : 0

Jesteśmy w ścisłym finale, do którego awansowały również drużyny Orlika Ulanów oraz LKS Głowaczowa. Ta ostatnia drużyna choć mniej znana, okazała się bardzo dobra, z dużym potencjałem na przyszłość. Dzięki wysokiej wygranej z Orlikiem Ulanów i remisem właśnie z drużyną z Głowaczowej wygrywamy turniej i po raz trzeci z rzędu zdobywamy puchar „PBS Igloopol CUP”.

UKS 6 Jasło – Orlik Ulanów 4 – 0

UKS 6 Jasło – LKS Głowaczowa 0 - 0

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.UKS 6 Jasło

2.LKS Głowaczowa

3.Orlik Ulanów

4.Igloopol Dębica I

5.Tarnovia Tarnów

6.Krakus Nowa Huta

7.Soccer Ropczyce

8.Stal Stalowa Wola

9.Czarni Jasło

10.DAP Dębica

11.Igloopol Dębica II

12.Czarnovia Czarna

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik UKS 6 Jasło Szymon Dziadosz. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Lepucki, Michał Rakoczy, Szymon Dziadosz, Arkadiusz Baran, Karol Szydło, Jakub Bałon, Kacper Igielski, Maciej Setlik, Dawid Jajko, Bartosz Stasz, Wojciech Kasowicz, Stanisław Władyka.

Gratulacje dla całej drużyny za bardzo dobrą grę i wolę walki. Podziękowania dla rodziców za mocny doping, oraz pomoc w zapewnieniu transportu.

UKS 6 Jasło

Napisany dnia: 11.12.2012, 23:12 , Tagi: Piłka nożna
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ :)
dnia 12.12.2012, 09:52
Ocena
komentarza:
-1
Co w artykule o roczniku 2002 robią zdjęcia rocznika 2003 z turnieju w Kilenarowej ?
Gratulacje dla chłopaków. Po dwóch trzecich miejscach nareszcie przyszło zwycięstwo i oby jak najwięcej tych zwycięstwo było, a przede wszystkim,żebyście się dobrze bawili,cieszyli i pokazywali ładną grę, bo stać Was na to :) tego życzę trenerowi i Wam młodzi piłkarze oraz rodzicom :)
@ weraw
dnia 12.12.2012, 10:27
Ocena
komentarza:
-1
Trener 2003 przystojniejszy to gl wkleili.
@ mat
dnia 12.12.2012, 15:32
Ocena
komentarza:
-1
ale czarni nisko :D
@ jks
dnia 12.12.2012, 17:18
Ocena
komentarza:
-1
Hehe ciekawe gdzie w momencie robienia zdjęcia był trener rocznika 2002:)))
@ dobrze znany
dnia 12.12.2012, 22:09
Ocena
komentarza:
-1
6 kontra czarni, dzieci przeciw dzieciom o rodzicach już nie będę wspominał.zarówno jeden jak i drugi klub wkłada dużo pracy i wysiłku w szkolenie tych NASZYCH chłopaków. zamiast wspierać się wzajemnie, dopingować to od samego początku tylko się kłócicie!!! i nie mówię tu o chłopcach tylko o was rodzice, trenerzy, działacze - to właśnie wy zasadziliście to ziarnko niezgody między tymi dwoma zespołami!!! opluwanie się na każdym forum, pisanie obraźliwych komentarzy, wyśmiewanie itd. - a wszystko to w imię sportu, wychowania i dobrej zabawy dla dzieci? ogarnijcie się bo nie macie już po 10 lat!!!
@ xxx
dnia 13.12.2012, 07:13
Ocena
komentarza:
-1
Na szczęście zmieniło się zachowanie samych zawodników. Teraz na turniejach obie drużyny dopingują się nawzajem. Oby na następnych turniejach tak było. A napisać idiotyczny komentarz nie podając swojego imienia i nazwiska każdy może.
@ pepe
dnia 13.12.2012, 09:56
Ocena
komentarza:
-1
Gratulacje dla chłopaków, ale czy tak trudno było wpisać strzelców bramek przy wynikach? Przecież to również sukces i wyróżnienie.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657