Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dwie osoby nie żyją po zderzeniu z TIR-em

192

Dwie osoby zginęły w wypadku do którego doszło dzisiaj około godziny 9:50 na skrzyżowaniu ulic Kasprowicza i Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierująca Fiata Cinquecento nie zatrzymała się na czerwonym świetle i wjechała na skrzyżowanie.

 

W wyniku zderzenia z samochodem ciężarowym 44 letnia kobieta kierująca samochodem i 66 letni pasażer pomimo podjętej akcji ratunkowej ponieśli śmierć na miejscu.

 

 

 

 

 


"Nie było możliwości zahamowania, bo to było może na odcinku około dziesięciu metrów (…) Prędkość była znikoma." – relacjonował kierowca ciężarówki.

 


 

 


Ciężarówka uczestnicząca w wypadku przewoziła ładunek z jasielskiej rafinerii do bazy w Domaradzu.

 

Droga krajowa nr 28 przez godzinę była zablokowana a ruch odbywał się objazdami. Policja ustala dokładne okoliczności i przyczyny tragedii.

 

Kolkrak

Reklama

Komentarze: 192

Dodaj komentarz Widok:
0
@ bartosz
dnia 14.10.2008, 12:34 · Zgłoś
Mój stary ich znał.
Odpowiedz
0
@ bartosz
dnia 14.10.2008, 12:29 · Zgłoś
Mój tata ich znał.
Odpowiedz
0
@ wer
dnia 16.08.2008, 17:49 · Zgłoś
:ostraszna tragedia tir miał 55 kh
Odpowiedz
0
@ tylko rondo
dnia 16.08.2008, 15:19 · Zgłoś
szkoda gadać życie ludzkie nie przedstawia takiej wartości, aby można było je bardziej chronić!!![dla [...]]:rol: rondo zmniejsza szybkość wiazdową na krzyżówkę to już bezpieczniejsze przy ewentualnych stłuczkach!!!:upset:
Odpowiedz
0
@ masakra77
dnia 15.08.2008, 22:47 · Zgłoś
a moze w koncu naprawi tam ktos światła?!:upset: to nie pierwszy wypadek i napewno nie ostatni:(
Odpowiedz
0
@ bzyk
dnia 15.08.2008, 17:03 · Zgłoś
tam rondo powinno byc od dawna zrobine. swiala tam tez kilka razy zawiodly.
Odpowiedz
0
@ Znajoma
dnia 15.08.2008, 00:49 · Zgłoś
..Ewa i Sylwia...jestesmy a Wami.....glebokie wyrazy wspolczucia, to straszna tragedia....
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 14.08.2008, 20:49 · Zgłoś
Współczycia dla rodziny wielka tragedia
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.08.2008, 22:26 · Zgłoś
jasiek popieram Cie :(:* tragednia...
Odpowiedz
0
@ AbwArtist
dnia 13.08.2008, 22:25 · Zgłoś
tam są światła beznadziejne!! niekiedy jest tak ze ze wszystkich stron się zaświecą zielone. byłem świadkiem takiego zdazenia.
Odpowiedz
0
@ Natka
dnia 13.08.2008, 10:47 · Zgłoś
Dla tych którzy nie wierzą w podwójne zielone... Ludzie! To tylko elekronika!
Odpowiedz
0
@ G
dnia 12.08.2008, 17:15 · Zgłoś
może to była wina świateł, być może wjechała na czerwonym świetle, ale nikt nie pomyślał, że mogła zasłabnąć albo coś z tych rzeczy...

wszyscy, których nie dotyczy ta tragedia wypisują: "[...] na drodze to strach", "jak można wjechać na czerwonym świetle"...

powiem tak: zawsze słuchałem wiadomości o śmiertelnych wypadkach, jak każdej innej, bez większych emocji... ale ten wypadek zmienił wszystko... bo tutaj zginęli moi dobrzy znajomi... mało tego: całkiem przypadkiem znalazłem się na miejscu wypadku kilkanaście minut po całym zajściu... najgorsze było to, kiedy dowiedziałem, że w tym samochodzie jechali moi znajomi...

dlatego proszę was, ci którzy w nawet najmniejszy sposób nie jesteście związani z tą tragedią... nie możecie teraz czuć niczego, skoro nie znaliście tych osób... wiem jak to jest... ale przynajmniej nie piszcie durnych komentarzy obwiniających kierowcę fiata.. kto wie, czy właśnie wtedy nie zasłabła prowadząca!?... owszem, jeżeli chcecie coś napisać to napiszcie.. ale miejcie w sobie trochę szacunku do tych dwojga osób i nie dobijajcie komentarzami rodziny ofiar...

nie życzę tego nikomu, ale postawcie się w sytuacji córki tych państwa.. czy ona zasłużyła na to, by w tak młodym wieku pozostać bez rodziców?..

Ludzie, zastanówcie się co piszecie!

[*][*]
Odpowiedz
0
@ !!!!!!!!
dnia 12.08.2008, 14:13 · Zgłoś
dobra dajcie sobie juz spokoj bo nie mozna tego juz czytac,,,

[...]!! MIESTRZOW KIEROWNICY!

cyrk i zenada...
Odpowiedz
0
@ arigato87
dnia 12.08.2008, 09:09 · Zgłoś
Może wreszcie ktoś się weżmie za to skrzyżowanie!!!Tam jest potrzebne rondo a nie kolejny wypadek i kolejne ofiary!!!:(
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 12.08.2008, 04:21 · Zgłoś
To co można zauważych w komentarzach wskazuje, że połowa komentujących nie umie przejechać przez skrzyżowanie które ma wiecej niż jeden pas ruchu. Jedno wieksze skrzyżowanie w okolicy i już problem z podstawową wiedzą którą usiłujecie nadrobić wymyślając 4 zielone a może nawet 8. Dla takich "kierowców" powinno zatem powstać skrzyżowanie z jednym pasem ruchu i bramkami wpuszczającymi po jednym samochodzie na skrzyżowanie. Czyżby każdy z was zdał prawko za kury, krowy i to dopiero za 10 razem?
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 11.08.2008, 22:35 · Zgłoś
pogrzeb 12.08 godz.14.00 (kościół w Żółkowie):(
Odpowiedz
0
@ maro
dnia 11.08.2008, 22:23 · Zgłoś
szkoda tych ludzi bo nie musiało być tak tragicznie ale komentarze niektórych osób na t
Widaym forum pozostawiają wiele do życzenia i obrażają uczucia innych osób to boli...
Odpowiedz
0
@ sz.
dnia 11.08.2008, 22:23 · Zgłoś
piszcie ludzie to może sie ktoś poskrobie po głowie i coś się zmieni z tym skrzyżowaniem pasy jezdni są rozdzielone a światła mylą ludzi bo są ogólne czy w lewo czy na wprost lepiej żeby ich nie było i przenieść to rondo w dól
Odpowiedz
0
@ Anonim2
dnia 11.08.2008, 20:31 · Zgłoś
***** niech wrescie swiatła naprawiom a nie ***** fotoradary stawiac
Odpowiedz
0
@ wilchelmina1
dnia 11.08.2008, 20:23 · Zgłoś
Wojtek nie prawda onajechała od miasta i ona miała czerwone światło a tir miał żielone ona WIDZIAŁA ŻE MA SZCZAŁKE W PRAWO ZAGAPIŁA ŚIĘ I STAŁO ŚIĘ Boże biedni :confused:
Odpowiedz
0
@ Ania
dnia 11.08.2008, 19:16 · Zgłoś
Pogrzeb jest jutro o 14 w kosciele bodajże pw. Faustyny Kowalskiej w Żółkowie.

I w dalszym ciągu nalegam do zaprzestania rzucania tych durnych uwag...
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 11.08.2008, 18:32 · Zgłoś
jak sie naucza jezdzic to nie bedzie tyle wypakow!! od kiedy na czerwonym sie przejezdza przez skrzyzowanie
Odpowiedz
0
@ dominika
dnia 11.08.2008, 14:37 · Zgłoś
Skrzyżowanie śmierci
A przejście koło huty !!!
Skandal też będziemy czekać na ofiary zanim będzie kładka!!!!!
Kto to projektował!!
Kto odebrał!!??
Może teraz spać spokojnie????
Bezmyślność lidzka nie ma granic!
Odpowiedz
0
@ WIKI
dnia 11.08.2008, 13:33 · Zgłoś
przestancie gadac i obwiniac wszystkich bo to nie ma sensu dwoje ludzi nie zyje wiec nie obwiniacie ich tylko rodzine ktora została i jak oni maja sie czuc czytajac te brednie jak sie ma czuc kierowca tego tira na jego oczach zgineły dwie osoby. wyrazy wspołczucia dla rodziny
Odpowiedz
0
@ Szkoda ich
dnia 11.08.2008, 13:14 · Zgłoś
:(
nie dawno z jego rodziny omarli i znowu w tej rodzinie tragedia :(:D
Odpowiedz
0
@ Beata
dnia 11.08.2008, 12:15 · Zgłoś
Zgadzam się z Tobą Ania...
Odpowiedz
0
@ sąsiadka
dnia 11.08.2008, 11:46 · Zgłoś
wszyscy mówimy, że wina Kierowcy , ale to moment nieuwagi kierowca tira też troch ę mógł patrzeć ja też jeżdzę i wiem jak jeżdżą TIRY i Autobusy ? oni są mocni i ich droga ! współczuję rodzinie życia nik nie wróci.:)
Odpowiedz
0
@ ***
dnia 11.08.2008, 11:44 · Zgłoś
Kiedy i o której godzinie pogrzeb?
Odpowiedz
0
@ koleżanka
dnia 11.08.2008, 11:32 · Zgłoś
Najszczersze kondolencje dla rodzin tego tragicznego wypadku.
Odpowiedz
0
@ karolinka
dnia 11.08.2008, 10:48 · Zgłoś
ale dwa zielone światła były w prawą i prosto wiecie ta kobieta nie miała pasów i wyleciała pżez szybę . naprawdę ten gościu musiał się przestraszyć bo to nie on ani ta kobieta to tych [...] świateł :upset::upset::upset::upset::upset::upset::upset::upset::upset::upset:jak mogłyścię tak zrobić [...] światła mam rację mój wujek mi powiedział jest policjantem nara
Odpowiedz
0
@ Ania
dnia 11.08.2008, 10:27 · Zgłoś
Spojrzcie na to, co piszecie. Rozdrabniacie sie nad kolorem swiatla, obwiniacie ludz, ktorych w gruncie rzeczy nie znaliscie i sa Wam totalnie obojetni (stad brak taktu w Waszych wypowiedziach)i, jestescie tacy madrzy, jak nikt inny... A ja jakos nie moge uwierzyc, ze ta "madrosc" towarzyszy Wam w kazdej minucie poruszania sie po drogach; nie wierze, ze nigdy nie dopusciliscie sie jakiegos wykroczenia, ktore rownie dobrze moglo Wam odebrac zycie. Proponuje przestac gdybac, bo uwagi na temat smierci ludzi sa zupelnie niepotrzebne. Z drugiej strony pomyslcie tez o Ewie, ktora prawdopodobnie przeczyte te Wasze wszystkie glupie spostrzezenia...
Nie mam slow.
[*] [*]
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 11.08.2008, 10:11 · Zgłoś
Sama jeżdżę przez to skrzyżowanie dwa razy dziennie do pracy i spowrotem, i nie raz i dwa zdarzyło sie, że światła gasły i nikt niewiedział, kto pierwszy ma jechać!!!! Sygnalizacja jest zła, bo światła powinny wymuszać bezpieczne skręty a tu albo ci sie uda albo nie!
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 11.08.2008, 09:40 · Zgłoś
NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE DLA RODZIN OFIAR TEGO TRAGICZNEGO WYPADKU.
Odpowiedz
0
@ Opo
dnia 11.08.2008, 09:34 · Zgłoś
MM
Dokladnie tak!

Ja jeszcze na tym skrzyzowaniu nigdy nie mialam problemu. Wiec ludzie juz dajcie sobie spokoj. I zgadzam sie z gosia.. serdeczne dzieki za to co piszesz.. To jak oni sie tu zachowuja to jest chore...
Odpowiedz
0
@ do MM i Znający temat
dnia 11.08.2008, 09:31 · Zgłoś
MM: a co do tego wypadku miała zielona strzałka?

Znający temat: nazywasz tą kobietę nie-kierowcą? to widać się nie orientujesz w tym temacie... to była moja znajoma i ona już pół Polski zjeździła i nic jej się nie stało... a w bajki o tym, że przejechała na czerwonym nie wierzę, bo to był zbyt doświadczony kierowca.. a tym bardziej, że nie jednak, a kilka osób mówi o sytuacji z dwoma zielonymi na tym skrzyżowaniu...
Odpowiedz
0
@ :(:(:(
dnia 11.08.2008, 09:15 · Zgłoś
Bardzo mi przykro :(
Kondolencje dle rodziny ofiar...
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 11.08.2008, 08:19 · Zgłoś
Do Blek i reszty od 2 zielonych: Gdybyś jadąc na zielonym na wprost spotkał się na środku skrzyżowania z samochodem nadjeżdzającym z lewej strony i twierdził, że "każdy miał zielone" to byłby problem z sygnalizacją. Póki co proponuje wybrać się ponownie na kurs prawa jazdy, bo jesteś zagrożeniem na drodze. Pozostałym kierowcom przypominam, że zielona strzałka to znak STOP.
Odpowiedz
0
@ gosia
dnia 11.08.2008, 04:17 · Zgłoś
opamietajcie sie!!!czy nikt z was w zyciu sie nie pomylil??niewazne czy za kolkiem , czy w kazdej innej [...] sytuacji...tragedii czasem poprostu nie sposob zapobiec:(smutne, ze ludzie gina na polskich drogach zbyt czesto, a jeszcze bardziej cierpia ci , ktorzy tutaj zostaja:(...bliscy:( wiec wejdzcie na moment w ich skore i na chwile zamknijcie ***...i wy mozecie byc nastepni...kto wie moze nawet jutro
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 10.08.2008, 23:01 · Zgłoś
a nie mieliscie takiej sytuacji na tej krzyzowce....dojezdżasz masz czerwone ...zapala sie zielone...i nim miniesz swiatla wskakuje nagle czerwone?????miałem juz kilka razy tak.....i tylko szczescie może uratowac....jak tak nagle sie zmieni swiatlo po przeciwnej stronie automatycznie wskakuje zielone...dojezdzajac nawet sie nie zatrzymasz ..jedziesz dalej..a temu gdzie z zielonego zrobilo sie czerwone...tylko Bog dopomoze...
Odpowiedz
0
@ hgf
dnia 10.08.2008, 22:55 · Zgłoś
ilu jeszcze ludzi ma zginąc na tym skrzyżowaniu by powstało rondo?władze miasta ocknijcie się! wyrazy współczucia dla rodziny
Odpowiedz
0
@ xzxc
dnia 10.08.2008, 21:59 · Zgłoś
rondo na tym skrzyzowaniu nic nie pomoże trzeba jechać pomału w takich miejscach jak wiadome jest że tam wcześniej takie rzeczy miały miejsce. Współczuje rodzinie całym sercem. I apel do władz miasta nie róbcie tam ronda tylko sprawcie te super działające światła i poprawcie istniejące usterki to uratuje więcej istnień niż jakiej małe ciasne i według mnie niepotrzebne rondo. W naszym Jaśle nie ma miejsca na ronda na drogach. tiry sie ledwo mieszcza a nowicjusze za kierownica nie wiedza za dobrze co powinno sie zachowywac na rondach. POPRAWCIE ŚWIATŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szczere kondolencje dla rodziny osób które zgineły. KIEROWCO ZWOLNIJ ZRÓB TO DLA SIEBIE I DLA INNYCH.:no:
Odpowiedz
0
@ Laura Diaz
dnia 10.08.2008, 21:48 · Zgłoś
Może deszcz zalał tę skrzynkę od świateł, bo lało od rana, i coś się **********, i poszły wszystkie zielone w tym samym czasie, nie wiem, w każdym razie jeżeli tym razem to nie była wina świtaeł, to prędzej czy później b edzie następna tragedia - właśnie z powodu sygnalizacji która działa jak chce!
Kto za to odpowie??? ****** z zarządu dróg, którzy podarowali nam wadliwe światła, wysepki, i ********** resztę dobrych dróg, jakie mieliśmy (np odcinek 28 w Warzycach)??? Nie, ich ***** zwykli ludzie obchodzą, mają swoje stołki i to wystarczy:rol: A tu ludzie giną:upset:
Odpowiedz
0
@ Znający temat.
dnia 10.08.2008, 21:46 · Zgłoś
Jak jeden ma czerwone to drugi zielone. No chyba, że są sygnalizatory kierunkowe -0 trzeba się stosować do właściwego dla pasa ruchu. Tu kierująca wymusiła koniec kropka. Nie szukać winnych, a rondo też powoduje wypadki, jeżeli mamy do czynienia nie z kierowcami.
Odpowiedz
0
@ jezdze 28-ką
dnia 10.08.2008, 20:42 · Zgłoś
switla na tej drodze to zapalają się jak chcą wiem czesto mnie potrafią wkurzyc np skrz. z ulicami przemyslowa towarowa czy ostatnie z ul bieszczadzką swiecą jak chcą nie ma co bubel!!!!!!!!!!!!!!!!! wiadomo wielkie miasto robi się wszystko tylko nie to co trzeba
Odpowiedz
0
@ DJ IMAX vel. PREZES
dnia 10.08.2008, 20:27 · Zgłoś
sam miałem wypadek z ojcem w tym miejscu... dokladnie takie same okoliczności... tylko nam braklo zaledwie 10 cm zeby uciec....zyjemy
Wieczne odpoczywanie [*]
Odpowiedz
0
@ hej
dnia 10.08.2008, 20:04 · Zgłoś
opamietajcie sie ludzie.przestańcie zwalać uwagę a to na krzyzówke a to na swiatła.zdrowego rozsądku nic nie zastąpi.
Odpowiedz
0
@ Obserwator
dnia 10.08.2008, 18:59 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny. Chwila nieuwagi i tragedia. To nie wina skrzyżowania, świateł, prędkości TIRA. Wszyscy popełniamy błędy tylko często nie kończy się to w ten sposób.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 10.08.2008, 18:44 · Zgłoś
kurcze..wszustko sie sprowadza do tego..zeby kupic sbie samochod bezpieczny zeby walniecie przez tiira byo bezpieczne...tak ze trzeba wydac jakies 110 tysiaow....
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec jasla
dnia 10.08.2008, 18:08 · Zgłoś
ten kto zainstalowal te swiatla to powinien drogo za to beknac.
powinni systematyxcznie sprawdzac sygnalizacje swietlna.wyrazy spolczucia dla rodziny ofiar.:no:
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 10.08.2008, 18:08 · Zgłoś
n o nie wiem...rondo to tylko propozycja
Odpowiedz
0
@ X
dnia 10.08.2008, 18:03 · Zgłoś
No niestety to nie wina ronda tylko tak jest jak sie nie przestrzega przepisów a poza tym wiek też robi swoje... Przykro mi i moje kondolencje
Odpowiedz
0
@ wojtek...
dnia 10.08.2008, 17:33 · Zgłoś
Jeśli fiat wjechał na czerwonym ,to TIR też musiał mieć czerwone ?????
Odpowiedz
0
@ kierowca..........
dnia 10.08.2008, 17:22 · Zgłoś
Jak ona wjechała na czerwonym świetle , to TIR.. też musiał mieć czerwone ????????
Odpowiedz
0
@ jA
dnia 10.08.2008, 16:56 · Zgłoś
Jezeli ludzie bede jezdzic zgodnie z przepisami to wypadkow nie bedzie!!!!!!!!!!:rol:
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 10.08.2008, 16:24 · Zgłoś
boze..66 lat 44 lata i cinicento...to mnie przeraza...zapinajcie pasy i nie wiezcie nikomu na drodze
Odpowiedz
0
@ XXXXXX
dnia 10.08.2008, 15:39 · Zgłoś
Jak można nie zobaczyć czerwone światło!!!!!! Czyżby tak miało byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ anonimmmm
dnia 10.08.2008, 15:16 · Zgłoś
BRAK MI SLOW na to co piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ale ze wam nie wstyd...


ze wam nie wstyd..
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 10.08.2008, 15:14 · Zgłoś
http://www.ejaslo.pl/info/2008/sierpien/090808(5).jpeg


to zdiecie to nie ludzkie jest jak tak mozna... umiescic takie zdiecie
czy ktos pomyslal co najblizsza rodzina czuje
pomyslcie ...
Odpowiedz
0
@ veritas
dnia 10.08.2008, 15:13 · Zgłoś
skrzyżowanie jest ok....jak nie umiecie jeździć nie znacie znaków, to nie powinniście prowadzić.... prawda jest taka, że najgroźniejszym elementem auta jest kierowca, i to przez jego nieuwagę brak wyobraźnie i umiejętności dochodzi do wypadków a nie przez drogę, czy skrzyżowanie...dostosujcie prędkość do warunków na drodze, jak i do swoich umiejętności... :|
Odpowiedz
0
@ ..............
dnia 10.08.2008, 15:09 · Zgłoś
tak na marginesie ja często spotykam się z ludźmi , którzy często mylą zielone światło z zieloną strzałka . i nie pomoże nikomu rondo i światła jak ludzie nie będą jeździć z rozumem.:no::no::no::no::no . wiadomo rondo i by się przydało ale zanim je wybudują , trzeba po prostu strasznie uważać
Odpowiedz
0
@ wojtas
dnia 10.08.2008, 14:57 · Zgłoś
policja dobrze wie czy ta pani miała zapięte pasy czy nie gdybanie coby było gdyby niema sensu zostawcie w spokoju tych ludzi
Odpowiedz
0
@ ;(
dnia 10.08.2008, 14:22 · Zgłoś
smutne.. wyazy współczucia dla rodziny [*][*] ....
Odpowiedz
0
@ kuter
dnia 10.08.2008, 14:20 · Zgłoś
Zawsze będzie bezpieczniejsze, bo każdy zwolni.
Odpowiedz
0
@ hyyn
dnia 10.08.2008, 14:19 · Zgłoś
A co da rondo?
Odpowiedz
0
@ azyl
dnia 10.08.2008, 14:18 · Zgłoś
Budować rondo i to już!
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 10.08.2008, 14:04 · Zgłoś
...mysle ze za jakies 2 ofiary jeszcze...bedzie rondo...tak jak tam byly swiatla po 2 ofiarach smiertelnych...ale kim beda te nastepne dwie ofiary smiertelne poswiecone przez zarzadzajacych tym skrzyzowaniem...to ja nie wim..
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 10.08.2008, 13:54 · Zgłoś
Byłem na miejscu i widziałem to co się działo po wypadku! No cóż...ewidentnie przejechała na czerwonym świetle! TIR na pewno nie jechał szybko, ale waga robi swoje...Droga hamowania wynosiła ok. 14 metrów! W tym ok. 9 "razem" z Fiatem Cinquecento! Pasażer nie miał szans na przeżycie...A kierująca... nie wiem czy miała pasy czy nie...ale sądząc po wyglądzie po wypadu raczej nie...miała szanse na przeżycie. Ale stało się co się stało:( Jak się wsiada za kierownice to nie można być rozkojarzonym! Jedyna wina wypadku spoczywa na kierującej Fiatem! :(
Odpowiedz
0
@ Przykro mi
dnia 10.08.2008, 13:54 · Zgłoś
Bardzo mi przykro ale też prawda ludzie jeździjcie n azielonym świetle a na czerwonym stujcie .Straszna tragedie ogrromne wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny . Trzymajcie sie jakoś i ten menżczyzna miał 64 lat !!!!!!!! Trzego w takich wypadkach giną ludzie niewinnni :confused: :(:(:(:( kochani trzymajcie sie
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec Jasła
dnia 10.08.2008, 13:46 · Zgłoś
Ludzie jestescie bez serca,jak chcecie sobie pisać o skrzyżowaniach w Jaśle to sobie jakieś forum załóżcie :(
Odpowiedz
0
@ weter
dnia 10.08.2008, 13:39 · Zgłoś
Może jak jaśnie pani Burmistrz dozna tam uszczerbku to zrobia rondo.
Odpowiedz
0
@ retru
dnia 10.08.2008, 13:33 · Zgłoś
Zrobić tam rondo!!!!
Odpowiedz
0
@ Gość- Jasło
dnia 10.08.2008, 13:27 · Zgłoś
Zszokowany- ma rację. Przecież skoro świeciło się czerwone światło to trzeba było się zatrzymać. Sama jeżdzę tamtą trasą dość często i nic mi się nie stało, bo uważam...
Odpowiedz
0
@ strach000012
dnia 10.08.2008, 11:59 · Zgłoś
co ten kierowca tira ślepy był czy co??:no::no::no:
Odpowiedz
0
@ nasz kochany jasielski rząd
dnia 10.08.2008, 11:32 · Zgłoś
szkoda gadac ....... polityka....i nasz kochany rząd , chyba nie musze mowic kto w nim jest- nie wiem czy kradna czy nie- nie obchodzi mnie to- ale to skrzyzowanie dawno temu powinno byc zlikwidowane i powinno byc oczywiscie RONDO- ale po co troszeczke wyzej jest takei duze rondo ze po prostu 2 tira jada kolo siebie i jest luzzzzz......... smiechu warte

........uwazam ze kazdy ma prawo do sowjego glosu- ja uwazam ze nasz rzad jest do niczego....tylko osob tam ginie i dalej nic,,,,a le po co niech dalej sie zabijaja----i niech ludzie nie mowia ze to nei mozliwe z tymi swiatlami - jak tam wyzej kolega pisal z emial zielone i ten drugi tez mial zielone- bo ja sam mialem taka sytuacje- dobrze ze nie ufam tak tym swiatlom i patrze na auta.......moze tak jak zginie jeszcze 10 osob to moze wtedy cos zorbia, albo nie jak ktos wazny zginie z jasla moze ktos z rzadu ------ciekawe co wtedy zrobia?????

owszem kobiety wina wymusila pierwszenstwo.....ale jakby bylo rondo w zyciu by cos takiego nie bylo.......

ludzi epo prostu uwazajcie na to skrzyzowanie, a najlepiej postawic tam foto radar - zawsze cos i ogrniczenie do 30 i juz - jak szkoda wam ,, hienom'' kasy na rondo.....

siem
Odpowiedz
0
@ Agent Delegat
dnia 10.08.2008, 11:04 · Zgłoś
Do wszystkich zwolenników natychmiastowego przerobienia skrzyzowania na rondo - jaką macie gwarancję, że osoba wjeżdżająca na czerwonym na skrzyżowanie nie wymusi pierwszeństwa i na rondzie? W tym wypadku nie zawiniło rozwiązanie komunikacyjne tylko czynnik ludzki, niestety.
Odpowiedz
0
@ Blek
dnia 10.08.2008, 10:58 · Zgłoś
Światła źle działają , sam spotkałem się na środku skrzyżowwania z samochodem nadjeżdzającym z prawej strony i każdy miał zielone!!!!!Naszczęście obyło się bez kolizji!!Ile jeszcze musi być wypadków aby coś w końcu z tym zrobili z tym skrzyżowaniem, prawdopodobnie bezpieczniej by było gdyby te światła nie działały i stały zwykłe znaki, ale po prostu zrobić tam rondo!!!!!!!I kto za te wypadki odpowiada????
Odpowiedz
0
@ madfa
dnia 10.08.2008, 10:43 · Zgłoś
no przykre ale czemu jechała na czerwonym swietle . kondolencje dla rodziny ofiar .
Odpowiedz
0
@ mieszkanka Jasła
dnia 10.08.2008, 10:33 · Zgłoś
Po jakiego [...] tyle tych świateł w tym Jaśle,jak i tak żle są ustawione a częśc z nich jest wyłączone np,na ul baczyńskiego, i na przeciw rafinerii,nie lepie było zrobic rondo i każdemu by było lepiej wyjechac,a tak każdy sie denerwuje bo mruga to nieszczęsne pomarańczowe światło.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 10.08.2008, 09:54 · Zgłoś
najlepiej to jeszcze oprócz ronda zamontujmy tam progi zwalniające dla wszystkich niedzielnych kierowców z Jasła - zal.pl :uhoh:
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 10.08.2008, 09:42 · Zgłoś
przykre, ale takie jest zycie
w koncu trzeba umrzec [*]
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 10.08.2008, 09:12 · Zgłoś
Swoje uwagi odnośnie tej drogi powinnismy jednak kierowac do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, ktora zarządza tą drogą. Niech wreszcie zajmie sie problemem na tym skrzyzowaniu, a władze Naszego Miasta powinny juz dawno z urzędu interweniowac i nie czekac aż będą kolejne ofiary.

Wyrazy współczucia rodzinie tragicznie zmarłych.
Odpowiedz
0
@ Alex
dnia 10.08.2008, 08:38 · Zgłoś
Przeczytałem większość komentarzy. Stwierdzam, że znaczna część jest bezsensowna, pomijając już rażące błędy ortograficzne. A przecież można zajrzeć do słownika.A jeśli chodzi o stronę merytoryczną. Nie wiem kto widział tu drastyczne zdjęcia, bo ja widziałem. Uważam, że zdjęcia powinny być, jakaś przestroga jest potrzebna. Ludzie siadając za kierownicą powinni się więcej skupiać na kierownicy i nie lekceważyć jazdy. A co do skrzyżowania. W zasadzie jest w porządku. Jest tylko jeden problem. Chodzi o skręt w lewo pod wiadukt. Nidy nie wiadomo czy jechać, czy nie. Kiedyś miałem taki przypadek, że jechałem właśnie do "mrówki" po 15. Oceniłem, że mogę jechać i ruszyłem na zielonym. W tzw. międzyczasie z przeciwnej strony dojechało kilka aut i ja znalazłem się w pułapce. Musiałem "na [...]" niezbyt bezpiecznie pojechać w lewo, żeby nie utknąć na skrzyżowaniu. Właśnie z tego powodu jestem za rondem.
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 10.08.2008, 03:25 · Zgłoś
Panie "jasiek" i podobni: Czy ostatnia tragedia na torach w Studence to dla was też sensacja czeskiej i polskiej telewizji? Obwiniając portal za zamieszczenie zdjęc z wypadku, powinieneś również nakrzyczeć na wszystkie osoby które w przeciągu zaledwie 12 godzin wygenerowały około 25 tysiecy odsłon tych zdjęc. Bardzo przykro jest napewno każdej z tych osób gdy dotarła do niego taka wiadomość i to z miasta w którym mieszka. Jesli jednak nawet tylko kilka osób po zobaczeniu tego co się stało zastanowi się nad swoim zachowaniem na drodze to jest szansa, że te osoby mogą uniknąć jakiegokolwiek wypadku, czy opisanej tu tak dużej tragedii. To jak jezdzimy to każdy widzi, ale każdy stwierdza, że tym złym, nierozważnym kierowcą to jest ten drugi, nigdy ja sam. Chciałbym aby dotarło do Ciebie, że ten kolejny jasielski wypadek fotoreportera zabolal również, podobnie jak Ciebie, lecz taka jest jego praca a zadaniem portalu dostarczanie nawet smutnej informacji. O winie któregokolwiek kierowcy tego wypadku tu nie rozmawiamy, ani portal ani cztelnicy tego nie wiedza, ustaleniem tego zajmie się policja.
Odpowiedz
0
@ js
dnia 10.08.2008, 02:16 · Zgłoś
Proponuję nazwać to skrzyżowanie imieniem burmistrza Czerneckiego.
Odpowiedz
0
@ Do Jasiek
dnia 10.08.2008, 01:45 · Zgłoś
***** to nie patrz! Mój ojciec jest strażakiem, często jeżdżą na różne prelekcje i wiem, ze pokazują na nich dużo bardziej drastyczne zdjęcia z wyadków. To, ze zwłoki są przykryte świadczy o ich poszanowaniu, Prosze nie wypisywac bzdetów typu "zdjęcia nie na miejscu". TYle miałam do powiedzenia. Jeśli chodzi o skrzyżowanie, to tam aż się prosi RONDO!
Odpowiedz
0
@ do Kierowcy
dnia 10.08.2008, 00:58 · Zgłoś
Kierowca, czym kierujesz? Ty w ogóle wiesz co to współczucie? Jak masz pisac bezsensowne komentarze i nabijać się z ofiar i ich rodzin to lepiej sobie wsiądź za tą swoją "kierownicy", bo takiego ************* nikt nie chce słuchać...

no nie wiem, czy z tym czerwonym światłem na jaslo4u nie jest przesadzone...
Krysia była doświadczonym kierowcą i nie wierzę, że mogła wjechać na skrzyżowanie na czerwonym!
Odpowiedz
0
@ m.
dnia 10.08.2008, 00:19 · Zgłoś
brak slow ;(
bardzo mi przykro.
A niektorzy niech sobie w innym miejscu wypisuja bezsensowne komentarze.
Ewa, wyrazy wspolczucia i trzymaj sie!
Odpowiedz
0
@ Laura Diaz
dnia 09.08.2008, 23:59 · Zgłoś
Ja też miałam sytuację, że wszystkie kierunki miały w tym samym czasie zielone, jak i czerwone, za innym razem. Coś jest z tymi światłami nie tak, i któregoś dnia zdarzy się kolejna tragedia i kolejna, a władze będą kupować kolejny fotoradar, i mieć w [...] zwykłych ludzi:rol:

at sygnalizacja się nie sprawdza, czy nie lepiej byłoby faktycznie zrobić tu rondo?
Odpowiedz
0
@ loly
dnia 09.08.2008, 23:41 · Zgłoś
zxcv ma rację co do podwójnego zielonego.
Odpowiedz
0
@ znajomy
dnia 09.08.2008, 23:32 · Zgłoś
Odnośnie komentarzy. Wkurza mnie to ze niektórzy nie wiedza co to współczucie tylko potrafią się nabijać . Zastanówcie się jak inni z rodziny się teraz czuja . Pomyślcie co by było gdybyście byli na ich miejscu . To jest straszna tragedia. Jest mi naprawdę bardzo przykro bo znalem tych ludzi. :(
Odpowiedz
0
@ Do kierowcy
dnia 09.08.2008, 23:29 · Zgłoś
Nie bądż taki mądry! Różnie w życiu bywa .Czasami 100 razy w życiu zrobisz dobrze a raz popełnisz błąd i nawet nie wiesz dlaczego go popełniłeś.Tak pewno było w tym przypadku.Jedno jest pewne-to była wspaniała koleżanka ,która zawsze każdemu pomogła,doradziła,zawsze była dla każdego życzliwa.
KRYNIA-nigdy Ciebie nie zapomnę!!!
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 09.08.2008, 23:07 · Zgłoś
na tym skrzyżowaniu ciągle są problemy z pseudo zielonymi swiatłami ale oczywiście władze jasła nie reagują na to a przecież wiem ze wiedzą o tym!!! ile jeszcze ludzi musi zginąć zeby coś zrobić z tą jakże beznadziejną obwodnicą a bynajmniej z tym skrzyżowaniem!!???!!???!!???!!!??? moza pani burmistrz ktora kompletnie nic nie robi dla jasła ruszy w koncu głową i coś poztanowi!!! co to za obwodnica na której co kilka metrow jest jakies [...] skrzyżowanie z beznadziejnie dzialającymi światłami??!!:upset: moja mama pracowała z pania ktora zginęła i wiem jak moja mame to boli!!! to była jej znajoma a co czuje rodzina? tylko dlatego ze "władze" nie mają "jaj" żeby zbudować w jaśle coś co bedzie miało ręce i nogi! przecież zobaczcie jak wygląda nasz rynek z tą [...] fontanną ktora wygląda gorzej niż sikający [...] pod pubem!! ZBUNTUJMY SIE WSZYSCY ZABLOKUJMY TĄ OBWODNICE NIECH COŚ TYCH NA GORZE RUSZY!!! bo inaczej ciągle ktoś bedzie ginoł!!! ja sam boje sie tam jeździć i zawsze nawet jesli mam "zielone" to i tak patrze czy czasem nic nie jedzie na mnie!
Odpowiedz
0
@ CZolgowiec
dnia 09.08.2008, 22:23 · Zgłoś
Ej podajcie mi ten link 2 strony informacyjnej . i wyrazy współczucia dla rodziny.:mad:
Odpowiedz
0
@ martines
dnia 09.08.2008, 22:16 · Zgłoś
Wstyd mi za prawie wszystkich wypowiadających się na tym forum. Nawet jeżeli ta Pani wjechała na czzerwonym, to na pewno nie chciała doprowadzic do tej tragedii. Czy Ci którzy tak krytykują są tacy bez grzechu i jadą przez to skrzyżowanie zgodnie z przepisami? Jestem pewien że nie bo przejeżdżam tam codziennie i widzę co się dzieje. Wyrazy najgłębszego współczucia dla bliskich...
Odpowiedz
0
@ jaślok
dnia 09.08.2008, 22:07 · Zgłoś
właśnie :/ niech coś w końcu zrobią z tymi światłami :/ a zwłaszcza ze "strzałką" co zmienia kolor co kilkanaście sekund :rol: w tym tkwi problem :mad:

eh
Odpowiedz
0
@ Przykro;;;
dnia 09.08.2008, 21:47 · Zgłoś
Tak to jest jak się jeździ na czerwonym... (...)
Odpowiedz
0
@ do"jasiek"
dnia 09.08.2008, 21:37 · Zgłoś
całkowicie się z Tobą zgadzam!!!!kondolencje dla rodziny ofiar:(:([*][*][*]
Odpowiedz
0
@ tt
dnia 09.08.2008, 21:36 · Zgłoś
a od ktorej strony jechal cinkol?????
Odpowiedz
0
@ do Jaska
dnia 09.08.2008, 21:25 · Zgłoś
Sam jesteś nie lepszy .SAM OGLADASZ TE ZDJECIA!!!!
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 09.08.2008, 21:14 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla rodziny! ale naprawdę ile jeszcze osób musi zginąc na tym skrzyżowaniu aby poprawili to "skrzyżowanie śmierci" :(
Odpowiedz
0
@ RONDO
dnia 09.08.2008, 21:05 · Zgłoś
RONDO i jeszcze raz RONDO ! Kiedys mial bym sam wypadek bo biedny biznesmen jadac tak byl zajety rozmowa przez komorke ze zapomnial wylaczyc kierunkowskazu. Kazdy moze miec pzycmienie i przeoczyc sygnalizacje, na radzie takiego problemu nie ma bo kazdy musi zwolnic, wiec nie [...] gupot ze swiatla sa superowe. Kolejne rondo az sie prosi na skrzyzowaniu na Zolkow z ul. Grunwaldzka oraz Wojska Polskiego, przeciez tam jest masakra ile aut sie przewala.
RONDA A NIE [...] SYGNALIZACJE SWIETLNE !!!
Odpowiedz
0
@ Kierowca
dnia 09.08.2008, 21:04 · Zgłoś
Skrzyżowanie potwornie niebezpieczne, zaprojektowane i wykonane bez wyobraźni
Najwyższy czas, aby decydenci podjęli natychmiastową decyzję o zmianie skrzyżowania i wybudowali w tym miejscu rondo, gdyż w przypadku zaniechania zmiany tego skrzyżowania będziemy często oglądać podobne zdjęcia.
Odpowiedz
0
@ Maro
dnia 09.08.2008, 21:04 · Zgłoś
Szkoda tych ludzi ale taki jest świat odbiera nam najblizszych ale jezeli ktosś nie uwaza na sygnalizacje swietlna to i opatrzność boza nie pomoże ..Ps (jezeli ktos nie uwaza na swiatl to i na rondzie ktore moze bedzie tez nie bedzie uważał):no:
Odpowiedz
0
@ tinka
dnia 09.08.2008, 21:00 · Zgłoś
widziałam ten wypadek tragedia dla rodziny wyrazy współczucia mimo że nie znam tak to jest skrzyżowanie śmierci sama tamtędy jeżdżę i mam ciągle lęk czy na pewno ktoś mi nie wyjedzie ile jeszcze śmierci niepotrzebnych żeby zrobić rondo
Odpowiedz
0
@ tttt
dnia 09.08.2008, 20:46 · Zgłoś
Szkoda że tyle ludzi zauważa na tym skrzyżowaniu podwójne światła zielone i nikt nic z tym nie robi .Muszą ginąć niewinni ludzie.
Odpowiedz
0
@ KUba
dnia 09.08.2008, 20:21 · Zgłoś
Współczuje Rodzinie :shy::rol:
Odpowiedz
0
@ Takumi
dnia 09.08.2008, 20:19 · Zgłoś
ja codziennie przejeżdżam po kilka razy przez to skrzyżowanie i stwierdzam że jeśli się przestrzega przepisów to nie ma sytuacji aby spowodować wypadek no ale często widzę tam samochody przejeżdżające przez to skrzyżowanie na czerwonym świetle normalnie ludzie myślcie co robicie bo później tylko tragedie rodzinne
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.08.2008, 20:15 · Zgłoś
a jesli chodzi o 2 zielone to nie ma takiej mozliwosci,chyba ze niektorzy myla zielona strzalke z zielonym swiatlem a to sa dwie rozne rzeczy.Wielu kierowcow uwaza ze zielona strzalka jest zielonym swiatlem tak jak to sie dzieje na swiatlach przy drodze na rynek.Zielona strzalka to jade bo mam zielone a poczytaj jeden z drugim przepisy to sie dowiesz co oznacza zielona strzalka.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.08.2008, 20:12 · Zgłoś
Do wszystkich ktorzy mowia ze takie zdjecia sa nie na miejscu.Sa bardzo na miejscu,powinni pokazywac wlasnie z detalami wszystko,moze nastepnym razem jak taki *** bedzie jechal na czerwonym to mu zaswita co moze sie stac.Tylko takie drastyczne metody moga pomoc ludziom jejdzacym na czeronym.Przestrzegajcie przepisow a zwlaszcza uwazajcie na swiatlach to przezyjecie.Jestem jak najbardziej za za ostymi zdjeciami z wypadkow,moze przemowia do rozsadku takim ***.
Odpowiedz
0
@ Drapidrap
dnia 09.08.2008, 20:11 · Zgłoś
Zgadzam się z KIEROWCĄ, przejeżdzam przez to skrzyżowanie kilka razy na dzień. Dzisiejszy wypadek to była ewidentna wina kierowcy fiata. Trzeba myśleć trochę jak się jeździ, być skupionym a cała uwaga powinna być poświęcona na jeździe. Tir to nie jest autko które się na kilku metrach zatrzyma.
DOSTOSUJCIE SIĘ DO PRZEPISÓW DROGOWYCH I WARUNKÓW NA DRODZE A NIE BĘDZIE TYLE WYPADKÓW I W WIĘKSZOŚCI NIEWINNYCH OFIAR!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.08.2008, 20:09 · Zgłoś
to co sie stało na skrzyżowaniu nie powinno mieć miejsca, współczuje rodzinie ofiar i apeluje o zrobieniu coś z tym pechowym dla kierowców miejscem:(:rol:
Odpowiedz
0
@ do jasiek i inych takich
dnia 09.08.2008, 19:48 · Zgłoś
portal informacyjny jak kazdy inny po to jest zeby informowac, takze poprzez zdjecia
wiec nie wiem po co twoje [...] komentarze
to co z telewizji tez maja usunac relacje z miejsca wypadku

a poza tym pomysl co by bylo gdyby w miejscu tira byl inny samochod osobowy, wtedy przez te kobiete mogli by zginac inni ludzie
Odpowiedz
0
@ Nebris
dnia 09.08.2008, 19:30 · Zgłoś
Ewciu, moje ogromne wyrazy współczucia... z powodu śmierci Twoich rodziców!
Proszę i apeluje o szacunek w komentarzach!!
Odpowiedz
0
@ kierowca2
dnia 09.08.2008, 19:17 · Zgłoś
Nowiny też nawet nie pofatygowały się zamazać ledwo co rejestracji, nie mówiąc już o innych elementach:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Avis=NW&Dato=20080809&Kategori=FOTWYDARZENIA&Lopenr=275337937&Ref=PH
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 09.08.2008, 19:04 · Zgłoś
ja tam :rol:tedy jezdze rowerem, i jeszcze nigdy mi sie nic nie stalo
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 09.08.2008, 18:22 · Zgłoś
straszna tragedia:(
Odpowiedz
0
@ .....komentarz
dnia 09.08.2008, 18:11 · Zgłoś
czytajac te [...] niczym nie roznicie sie od sluchaczy radia maryja DNO
Odpowiedz
0
@ &*
dnia 09.08.2008, 18:09 · Zgłoś
JAK CZERWONE TO CZERWONE A NIE ZIELONA!!
Odpowiedz
0
@ wiedzmin
dnia 09.08.2008, 18:05 · Zgłoś
szczere wyrazy współczucia dla EWY i jej rodziny faktem jest że to skrztżowanie fest bardzo niebezpieczne
Odpowiedz
0
@ wojtas
dnia 09.08.2008, 17:53 · Zgłoś
do kierowca . gdybyś naprawdę znał się na żeczy wiedziałbyś że rondo skuteczniej rozładowuje korki .
Odpowiedz
0
@ Natka
dnia 09.08.2008, 17:47 · Zgłoś
Z tymi światłami jest coś nie tak. Wiele osób zgłasza żeby policja podjechała na tą krzyżówkę i sprawdziła je bo każdy ma zielone. A policja co na to? przejeżdża przez skrzyżowanie i zgłasza że wszystko jest w porządku. Drodzy funkcjonariusze policji! gdyby było wporządku nie dochodziło by tu do tak tragicznych wypadków! Zamiast 10 razy okrążać rynek i szukać dziury w całym, postalibyście trochę na Kasprowicza i pokierowali ruchem jeżeli jeszcze nikt z was nie zauważył jak te światła są feralnie zsynchronizowane! Od ludzi oczekujecie szacunku, a my od was tych działań, które są od was wymagane! Ludzie piszą, że przejechali na czerwonym świetle. Uwierzcie mi, że ludzie w takim wieku nie myślą o szaleńczej jeździe czy o kolejnym rekordzie na liczniku. Tacy ludzie myślą by jak NAJBEZPIECZNIEJ wrócić do domu, by zobaczyć ukochane osoby, by zjeść z nimi obiad. 99% jestem pewna, że zawiniły światła. Kolejne brawa dla architektów. W takim dole, w jakim znajduje się to skrzyżowanie powinno stać jezioro!

Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny ofiar. [*]
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 09.08.2008, 17:46 · Zgłoś
"Skrzyzowanie Śmierci" bardzo dobrze nazwazne...
Na tym skrzyzowaniu źle działają światła..!
Wiem bo jechałem z moim tatą i wszyscy mieli zielone! My jechaliźmy ze strony mpm-u a tir z krosna i 1sek. wcześniej i byźmy się spotkali z nim..
A to ze zielone miał sie dowiedzieliźmy przez CB radio
ZRÓBCIE TAM RONDO..!!
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 09.08.2008, 17:37 · Zgłoś
straszna tragedia...
Odpowiedz
0
@ Gabriela
dnia 09.08.2008, 17:33 · Zgłoś
Osobiście nie znałam tych osób,ale bardzo mi przykro z powodu ich śmierci. Każde ludzkie istnienie,które poniesie śmierć w podobnych okolicznościach powinno być co najmniej zastanawiające dla innych,w tym wypadku kierowców.
Dziwią mnie komentarze ludzi mówiących,a własciwie piszących,że to wina kierowcy,bo nie umiał jeździć albo inne tego typu beznadziejne wytłumaczenia. Każdemu z NAS może się przydarzyć taki wypadek. Czyż nie znacie słynnych kierowców,którzy zginęli na drogach? Zastanówcie się nad tym,zanim wygłosicie o kimkolwiek sąd.
Moim zdaniem zdjęcia na których "widać" ciała zabitych są co najmniej nie na miejscu. Jest kilka zdjęć na których widać samochód po wypadku, takie zdjęcia powinny wystarczyć by w umysłach kierowców coś zaświtało. Dlatego apeluję do redakcji o usunięcie zdjęc, na których są zamazane ciała... To naprawdę jest nieprzyjemne. Postawcie się na miejscu rodziny... Taka tragedia.... ehh...
Życzę Wam bezpieczenstwa i rozwagi kierowcy !!
Odpowiedz
0
@ adek
dnia 09.08.2008, 17:32 · Zgłoś
popieram kierowce - dodatkowo piszą że jedna z ofiar wyleciała przez szybę - PASY SIĘ ZAPINA !!! niestety...
Kondolencje dla rodziny
Odpowiedz
0
@ Ech
dnia 09.08.2008, 17:29 · Zgłoś
Po co rondo?? Czy czerwone światło nie wystarcza ?? Przcież tak nie można, ludzie gdzie się tak spieszycie?? Na własny pogrzeb? Ech bezsensowna śmierć, na całym świecie czerwone światło znaczy to samo!! :(
Odpowiedz
0
@ ruru
dnia 09.08.2008, 17:25 · Zgłoś
Może terasz zrobia rondo.
Odpowiedz
0
@ popo
dnia 09.08.2008, 17:24 · Zgłoś
Trudno.
Odpowiedz
0
@ zawodnik
dnia 09.08.2008, 17:23 · Zgłoś
to bardzo dobry trenre i motywaror nigdy go nie zapomne :(
Odpowiedz
0
@ do kierowcy!!!!!
dnia 09.08.2008, 17:23 · Zgłoś
Zobacz na duże miasta,to właśnie światła blokują czasowo, bezpieczeństwo na rondach OBWODNIC jest dużo lepsze niż skrzyżowania ponieważ dojeżdżając po prostu musisz zwolnić.Przykład Radom,Paryż poczytaj o przepustowości rond. W Jaśle to skrzyżowania oraz przejścia dla pieszych blokują ruch [ np. na górkę klasztorną powinna być kładka bądź też tunel] ; to w końcu obwodnica- ale się tylko nazywa obwodnica....ehhh :upset:: ILE LUDZI MUSI ZGINĄĆ ZA NIM WYBIERZEMY TO CO BEZPIECZNIEJSZE!!!!:(
Odpowiedz
0
@ wojtas
dnia 09.08.2008, 17:19 · Zgłoś
wszyscy mają rację skrzyżowanie jest proste ale rondo byloby lepsze
Odpowiedz
0
@ Rozsądna analiza dwie opcje
dnia 09.08.2008, 17:06 · Zgłoś
Wyrazy wspolczucia i kondolencje dla rodziny, bo to wielka tragedia. :(
Po piewrsze zadne rondo tu nie pomoze !! Jesli wsiada sie za kierownice to trzeba myslec o jezdzie , a nie o "niebieskich migdalach" !!! Skrzyzowanie jest dobre, po prostu jak sie jezdzi samochodem to trzeba sie skupic na jezdzie !!! Analiza wypadku moze byc tylko taka :
1. Policja pisze tutaj ze prawdopodobnie kierujaca Fiatem przejechala na czerwonym swietle. Jesli tak bylo , to kierujacy Scania rowniez MUSIAL PRZEJECHAC NA CZERWONYM !!!, bo przeciez jechal z przeciwnej strony, a rzecz jasna te swiatla zmieniaja sie jednoczesnie !!!!
lub:
2. Oboje przejechali na zielonym, pani z Fiata sie zamyslila i wymusila pierwszenstwo przed kierowca Scanii.
Opcja nr 2 jest wedlug mnie bardziej prawdopodobna.
Dziekuje.
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 09.08.2008, 16:59 · Zgłoś
nie spotkałem jeszcze kogos kto przestrzegajac przepisów miałby problem na tym skrzyżowaniu. Jadac przepisowo 40 km\h mozna spokojnie obserwowac całe skrzyżowanie i jego okolice i nie dojdzie do wypadku. A jak jest czerwone to sie zatrzymujemy i kropka. A co do pomysłu ronda: zbudujmy jeszcze ze 3 ronda w Jaśle to w godz. szczytu najszybciej będzie się gdzieś dostać pieszo albo rowerem. Moim zdaniem [...] pomysł.
Odpowiedz
0
@ zxcv
dnia 09.08.2008, 16:49 · Zgłoś
kto z was zaobserwowal na tej krzyzowce "podwujne" zielone? ja bardzo czesto!
Odpowiedz
0
@ Kierowca :D
dnia 09.08.2008, 16:47 · Zgłoś
a mówią że młodzi nie potrafią jeździć :) ayyy .. szkoda [...]zia i babci :)
Odpowiedz
0
@ kto jeszcze mial na tym skrzyżowaniu 2 z
dnia 09.08.2008, 16:45 · Zgłoś
ja obserwuje to regularnie!!!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 09.08.2008, 16:42 · Zgłoś
Ludzie, tu

http://www.ejaslo.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2695

dopiero gosciu sie nie cyrtolil, pozdrowienia dla DP specjalisty. Na jednym i drugim portalu zdjecia powinny byc usuniete bo godza w imie poszanowania zwlok. Jak znam zycie za dwa dni zobaczymy to jeszcze w TVK.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 09.08.2008, 16:42 · Zgłoś
Jaka wina skrzyzowania,bylo czerowne swiatlo to sie nie wjezdza.
Odpowiedz
0
@ heh
dnia 09.08.2008, 16:40 · Zgłoś
oczywiście głupota i nadmierna prędkość...:rol:
Odpowiedz
0
@ WW
dnia 09.08.2008, 16:10 · Zgłoś
Wydaje się że wszyscy mają racje to nie jest trudne skrzyżowanie ale napewno rondo byłoby lepsze
Odpowiedz
0
@ Smutna
dnia 09.08.2008, 15:59 · Zgłoś
Ta Kobieta miała od lat prawo jazdy, była dobrym kierowcą, wiele razy jechałam z nią, więc nie mówmy, że "wiekszosc kobiet to strach na drodze" bo to jedna chwila i niekoniecznie zalezy od nieumiejetnosci.Pani Krystyno....[*]
Odpowiedz
0
@ :(:(:(
dnia 09.08.2008, 15:57 · Zgłoś
Uważam, że te zdjęcia w galerii są nie na miejscu.Doskonale znam te osoby i ich córke, wiem co musi czuć, w hołdzie Im i Ewy, lepiej by było wykasowac zdjęcia które przedstawiają pracowników zakładu pogrzebowego jak zabierają zwłoki.Ludzie!To taka osobista tragedia dla rodziny, tej 20-letniej córki!czy autor zdjęc chciałby żeby ktoś oglądał zdjęcia jego rodziców podczas takiej maskary, tragedii i nie wiem jak to opisac bo brak mi słow?Chyba nie, więc dlaczego nikt się nie zastanowił, zanim dał te zdjęcia na portal.Jaslo4u zawsze słynął z takich śmiałych zdjęc z wypadku ale teraz, że czuje sie związana z tą tragedią, więc APELUJE O ZDJECIE ZDJĘC Z GALERII PRZEDSTAWIAJACYCH ZAMAZANE BO ZAMAZANE ALE ZWŁOKI ZMARŁYCH.
Odpowiedz
0
@ jasiek
dnia 09.08.2008, 15:56 · Zgłoś
bzdura,
czekałem kiedy redakcja wytłumaczy obecność zdjęc dokładnie takim celem. Jest to absolutne zakłamanie. Moze być żetelna informacja o tragicznym zdarzeniu, ale pokazywanie tylu zdjęć? Ludzie!!! Gdzie wy idziecie? Dokąd zmierzacie? Czy ludzka tragiczna śmierć może być dla was zabawą i sensacją? Przecież jutro to wy możecie być na tych zdjęciach. I miło będzie dla waszych rodzin takie ostrzeżenie dla innych?? A przecież kiedyż was to czeka!!! Nie zapominajcie o tym szukając sensacji i poczytności. Jest tyle ciekawych ważnych dla jaślan wydarzeń, zadajcie sobie trochę trudu i je pokazujcie. Wtedy was uszanuję!!!

Jak na razie wami gardzę i się was [...]!!!
Odpowiedz
0
@ pavlo
dnia 09.08.2008, 15:56 · Zgłoś
z tym rondem to jest tak: jakiś inżynier po prostu nie zauważył ze ma mape do góry nogami i tak zatwierdził. Rondo miało być na dole a krzyżówka bez świateł u góry dlatego też na tym feralnym skrzyżowaniu na początku nie było świateł dopiero po kilku wypadkach je tam zrobiono. niestety jak widać próba naprawienia błędu się nie powiodła...wyrazy współczucia dla rodziny
a co do reszty to głowa na karku i oczy dookoła głowy szczególnie w taką pogode.:(
Odpowiedz
0
@ burak
dnia 09.08.2008, 15:28 · Zgłoś
Może kiedyś zrobią.
Odpowiedz
0
@ *****
dnia 09.08.2008, 15:27 · Zgłoś
dlaczego obwiniacie skrzyżowanie???? Jak można przejechać na czerwonym świetle!!!!!!?????? Trochę wyobraźni i rozumu!!!!!!!!! Gdyby tym się kierowali wszyscy kierowcy mielibyśmy mniej wypadków na drogach. :no:
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 09.08.2008, 15:23 · Zgłoś
to straszne:(
Odpowiedz
0
@ P
dnia 09.08.2008, 15:15 · Zgłoś
wg mnie to teraz to skrzyzowanie teraz jest bezpieczne, przypomnijcie sobie wczesniejszy wypadek kiedy to nie bylo swiatel.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 09.08.2008, 15:15 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla kuzunki. TRZYMAJ SIE JESTEM Z TOBĄ.
Odpowiedz
0
@ jakir
dnia 09.08.2008, 15:13 · Zgłoś
Rondo i tylko rondo.
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 09.08.2008, 15:11 · Zgłoś
to naprawde chore skrzyzowanie jakis czas temu prawie mnie nie rozwalił klient busem zatrzymalismy sie obaj i ja skoczyłem do tego goscia z nerwami ze mi na czerwonym wyjechał okazało sie ze i ja i on mielismy zielone zgłosiłem to zaraz po tym goscią w radiowozie co stali pod zusem to mi powiedzieli ze nie ma szans ze takie cos miało miejsce a ja widziałem co widziałem, wczesniej nieraz zdarzało sie ze były dwa czerwone swiatła jak tam stałem ale nigdy dwa zielone to naprawde -death cross... ciekaw jestem co za [...] wymyslil rondo za wiaduktem zamiast w tym wlasnie miejscu... [...] choc tego [...] jasielskiego zapewne notabla nalezy szukac wsród ludzi zamieszkałych w poblizu ronda wiadomo rondo zmusza do zmniejszenia predkosci a to powoduje zmniejszenie chałasu zwłasza w nocy... spij dobrze [...] ;/
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 09.08.2008, 15:10 · Zgłoś
*************

do wszystkich mieszkanców: Skrzyżowanie jest w porządku tylko uczestniczy ruchu nie stosują się do oznakowania. Nie wiem jakim cudem większość z Was dostała prawo jazdy chyba "po znajomości", na każdym wlocie tej krzyżówki jest ograniczenie do 40 ale kto się do tego stosuje, prawda?

do UM Jasło: zamontujcie tam kamery [przenieście te z Baczyńskiego bo i tak się złomują na niedziałającej sygnalizacji] albo fotoradar.
Odpowiedz
0
@ Do jasiek
dnia 09.08.2008, 15:04 · Zgłoś
te zdjęcia nie są po to żeby ranić bliskich tych ofiar, lecz po to aby była to przestroga dla innych!

Nie rozumiem postu powyżej, jest to normalny serwis informacyjny, tak samo jak tvp czy inne tego typu serwisy, po to są żeby podawać takie informacje, a założe sie że gdyby w tym artykule nie było zdjęć tylko sam opis, pisalibyście [...] komentarze "gdzie są zdjęcia"
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 09.08.2008, 15:04 · Zgłoś
też widziałm ten wypadek ;/ do końca życia nie zapomnę jak ta pani wyleciała przez szybę na chodnik
przykro mi bardzo z powodu śmierci tychze osób składam najszczersze kondolencje
ten wypadek zdarzył się tylko dlatego że kierowca 'cinkusia' przejechał na czerwonym swietle:(:no:
Odpowiedz
0
@ jasło
dnia 09.08.2008, 15:03 · Zgłoś
szczere współczucie i kondolencje dla rodziny ofiar...:(
Odpowiedz
0
@ tretty
dnia 09.08.2008, 14:59 · Zgłoś
Na pewno lepiej i bezpieczniej by było gdyby w tym miejscu było rondo. Światła światłami, ale ile razy widziałem jak kierowcy chcą sie jeszcze załapać na żółtym, a i na czerwonym też pomykali. Jeszcze chyba trochu ludzi musi zginąć aby tam powstało rondo.
Odpowiedz
0
@ Do "jasiek"
dnia 09.08.2008, 14:42 · Zgłoś
Całkowicie się z Tobą zgadzam! Czy ktoś z redakcji chociaż przez moment zastanowił się nad tym co czują bliscy ofiar oglądając zdjęcia na których widać za pakują ich ciała do samochodu ?? :confused::confused: Tak to jest jak niedoświadczeni "redaktorki" siadają przed komputerem i bawią się w tworzenie takich właśnie portali !! :upset::upset:
Zwiększajcie oglądalność portalu w inny sposób a nie przez cierpienie i smutek innych !!!

Wstyd !!! :(


[*] [*]
Odpowiedz
0
@ nick
dnia 09.08.2008, 14:38 · Zgłoś
sygnalizacja swietlna jest najgorsza zwalnia ruch i dochdozi do tkaich wpadkow rodno lepsze...... :([*]
Odpowiedz
0
@ Do D!!!
dnia 09.08.2008, 14:29 · Zgłoś
Wiesz co piszesz człowieku, to jest moment chwila zagapienia, zamyślenia, ciężarówka nie zdążyła zahamować, jeśli byłoby rondo na pewno uniknęlibyśmy ofiar. Ciekawy jestem jak poradziłbyś sobie na :(przykład na rondzie w Paryżu!!!:(
Odpowiedz
0
@ Do Zarządu Dróg!!!!!!!!!
dnia 09.08.2008, 14:20 · Zgłoś
Błagam zróbcie tam rondo, unikniemy wypadków śmiertelnych na tym feralnym skrzyżowaniu. To już 10 osób, kTóre zginęły na tym skrzyżowaniu. Jeżeli będzie rondo to każdy musi zwolnić. I nie tłumaczcie, że jest to droga krajowa, bo najwyższą wartością jest ludzkie życie. Jeżeli trzeba złożymy petycje o zmianę organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu. Jest miejsce na rondo i trzeba to szybko załatwić,aby nie zginęło więcej osób w ten sposób. Wyrazy współczucia rodzinom ofiar:(
Odpowiedz
0
@ rodzina
dnia 09.08.2008, 14:19 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla EWY.
Tak wyglądają nasze skrzyżowania i obwodnice jasielskie.
Odpowiedz
0
@ do Jasiek
dnia 09.08.2008, 14:17 · Zgłoś
Tragedie i zdjęcia są pokazywane ku przestrodze innym. Nikt nie robi z tego widowiska tylko jak widać pan nie rozumie celu relacji z wypadków. Wchodzenie na strony portalu jest dobrowolne więc proszę się następnym razem zastanowić czy ma pan ochotę przeglądać najważniejsze wydarzenia z Jasła, które bardzo często są tragiczne.
Odpowiedz
0
@ :( :(
dnia 09.08.2008, 14:16 · Zgłoś
przykre:(
Odpowiedz
0
@ obserwator 2
dnia 09.08.2008, 14:12 · Zgłoś
jasiek na tym portalu zdjęci z tej tragedii są jeszcze znośne, widział zdjecia na drugim znanym jasielskim portalu?? kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny:(
Odpowiedz
0
@ marek
dnia 09.08.2008, 14:08 · Zgłoś
zamiast tego skrzyzowania powinno byc rondo a tak to ktorys z kolei wypadek-pociagnac do odpowiedzialnosci osoby odpowiedzialne za ten bubel:(
Odpowiedz
0
@ teddy
dnia 09.08.2008, 14:08 · Zgłoś
ciężko cokolwiek napisać........:( straszna tragedia.... wyrazy współczucia dla Ewy:(:(:(
Odpowiedz
0
@ sąsiadka
dnia 09.08.2008, 14:07 · Zgłoś
Ewuś najszczersze kondolencje i wyrazy ubolewania. a człowiek jest istotą omylną bo taką ją bóg stworzył i nikt nic na to nie poradzi. Wypadki się zdarzały, zdarzają i będą zdarzać nawet najlepszym. Taka jest kolej rzeczy. Najbardziej boli że to ludzie których znałam i którzy przez tamto skrzyżowanie jeździli kilka razy dziennie. Wielka szkoda;(
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 09.08.2008, 14:01 · Zgłoś
Ofiary były z Jasła..
I był to mój [...]ziu i ciocia..
Odpowiedz
0
@ ktos?
dnia 09.08.2008, 13:53 · Zgłoś
Współczuje wam:(
Odpowiedz
0
@ Zszokowany
dnia 09.08.2008, 13:51 · Zgłoś
Wiadomo, kondolencje, ale czy zwróciliście uwagę na zdanie "...wynika że kierująca Fiata Cinquecento nie zatrzymała się na czerwonym świetle" ? Wydaje mi się, że to nie skrzyżowanie jest tu winne.
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 09.08.2008, 13:47 · Zgłoś
ja wiem ze na tym skrzyzowaniu czesto dochodzi do kolizji ale ludzie! jesli nie przestrzega sie syganlizacji swietlnej to nie wiem jak nowoczesne rondo czy skrzyzowanie nic nie pomoze...rozum i rozwaga!
Odpowiedz
0
@ D_
dnia 09.08.2008, 13:45 · Zgłoś
kto potrafi jezdzic to nie ma wypadku a kto nie potrafi sobie poradzic z banalnym skrzyzowaniem to sam jest sobie winien !! przykre ale prawdziwe,tamto skrzyzowanie wcale nie jest jakies skomplikowane !! jak ktos nie zwolni i nie rozejrzy sie to tylko jego glupota :upset:
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 09.08.2008, 13:45 · Zgłoś
szczere kondolencie
;( a to skrzyzowanie niech wkoncu cos z nim zrobia...
Odpowiedz
0
@ GOTowiec
dnia 09.08.2008, 13:34 · Zgłoś
"skrzyżowanie śmierci" to jest dobra nazwa dla tego miejsca... sam miałem tam wypadek z ojcem kilka lat temu, naszczęście żyje. oni nie mieli tyle szczęścia :no:
Odpowiedz
0
@ w
dnia 09.08.2008, 13:30 · Zgłoś
skad pochodzily ofiary tego wypadku??
Odpowiedz
0
@ GOTowiec
dnia 09.08.2008, 13:26 · Zgłoś
ludzie zróbcie coś wreszcie z tym skrzyżowaniem! tam wciąż są wypadki i stłuczki. ile jeszcze osób musi zginąć???:upset:
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 09.08.2008, 13:25 · Zgłoś
:(
a to moi sasiedzi ... :(
Odpowiedz
0
@ A
dnia 09.08.2008, 13:22 · Zgłoś
[*] [*] :(
Odpowiedz
0
@ jasiek
dnia 09.08.2008, 13:09 · Zgłoś
Niestety, tragedie na drogach się zdarzają, ale nie rozumiem dlaczego pokazuje sie tyle i takie zdjęcia na forum. Przecież to jest tragedia śmierci i powinna zapanować nad nią cisza. Choćby ze względu na cierpienie rodzin które zmarli z pewnościa maja. Portal zrobił z tego show i ciekawostkę dnia, dla zwiększenia oglądalności. Przypomina mi to [...] cmentarne żerujące na padlinie. Brzydze się wami redakcjo portalu jasło 4u.:mad:
Jak wam nie wstyd.
Odpowiedz
0
@ ggg
dnia 09.08.2008, 13:09 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodziny - to tragedia. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
Odpowiedz
0
@ Qm@R
dnia 09.08.2008, 13:01 · Zgłoś
['] ['] ['] przykro to stwierdzić ale to fakt że większość kobiet to strach na drodze
Odpowiedz
0
@ darkonel
dnia 09.08.2008, 12:55 · Zgłoś
To nie pierwszy i zapewne nie ostatni wypadek na tym "skrzyżowaniu śmierci"
Odpowiedz
0
@ Hooligans
dnia 09.08.2008, 12:43 · Zgłoś
zal:D
Odpowiedz
0
@ [*] [*]
dnia 09.08.2008, 12:41 · Zgłoś
To byli moi sasiedzi :( i meszczyzna jezeli juz to mogl miec 64 a nie 46 lat. Najszczersze kondolencje :( :(
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 09.08.2008, 12:39 · Zgłoś
Jechałem wtedy tą drogą, to było straszne jak ci ludzie jechali !!
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 09.08.2008, 12:38 · Zgłoś
[`] [`] Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie a światłość Wiekuista niechaj im świeci......
Kondolencje dla rodziny.
Zapalmy znicze....
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 09.08.2008, 12:36 · Zgłoś
Zmieńcie wiek. Mężczyzna który zginął miał 64 lata.
Odpowiedz
0
@ x
dnia 09.08.2008, 12:33 · Zgłoś
Wyrazy współczucia dla rodzin zabitych i szkoda też psychiki kierowcy TIR-a . LUDZIE ZWOLNIJCIE !!! Może ruszy to władze i zamiast zwężać ul. kierunek Gorlice zrobi RONDA tu i od Baczyńskiego.
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 09.08.2008, 12:33 · Zgłoś
Wujek [*] Ciocia [*] dlaczegoooo? :(

Ewka, najszczersze wyrazy współczucia...
Odpowiedz
0
@ .
dnia 09.08.2008, 12:30 · Zgłoś
wiek to coś o ofiatach? [i]
Odpowiedz
0
@ a
dnia 09.08.2008, 12:22 · Zgłoś
gdyby rondo było by tam nie doszlo by do tego.
Odpowiedz
0
@ ktos smutny
dnia 09.08.2008, 12:07 · Zgłoś
Boshe moja rodzina ..:(:(
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.