Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dwie osoby ranne po dachowaniu

74

Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło w Jaśle. Volkswagen golf zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i dachował. Samochodem podróżowały cztery osoby. Dwie z obrażeniami trafiły do szpitala. 

Do wypadku doszło w minioną sobotę około godz. 22.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący golfem 20-latek jechał ul. Krakowską w kierunku centrum Jasła. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że na jednym z zakrętów wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z jezdni do przydrożnego rowu, po czym dachował. 

Volkswagenem podróżowały cztery osoby. Wskutek wypadku dwie pasażerki trafiły do szpitala, gdzie z uwagi na doznane obrażenia pozostały na obserwacji. Kierowca nie ucierpiał w zdarzeniu, był trzeźwy. Trzeci z pasażerów oddalił się z miejsca wypadku przed przyjazdem służb ratunkowych. Policjanci odnaleźli go w miejscu zamieszkania, nie wymagał pomocy lekarskiej.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 74

Dodaj komentarz Widok:
2
@ qwerty
dnia 21.06.2012, 11:04 · Zgłoś
Brawo bis :) Szybciej! Na co komu tak pędzić... Można szybko ale nie za szybko...
Odpowiedz
1
@ tylko zawiasy się sprzeciwią
dnia 14.06.2012, 11:02 · Zgłoś
ale w tym jaśle i okolicach są bajko pisarze jak przeszkadza wam ze szybko jeździmy to siedźcie na [...]ch w domu i nie wychodzić to nikt w was się nie.w.j.e.bie prawie same zawiasy mieszkają jeżdzą jak maślaki 100 m musi mieć luki żeby z bocznej drogi wyjechać
50KMh to max bo zanim zatrybi ze czeba hamować to siedzi już na[...] innego auta i przy większej prędkości nie uprowadzi auta a żeby wyjść z poślizgu to jusz niema szans dobry kierowca przy min secie potrafi bokami latac
Odpowiedz
1
@ iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dnia 12.06.2012, 20:00 · Zgłoś
łodszkodowanie dostaną!!
Odpowiedz
2
@ sssdddd
dnia 12.06.2012, 16:37 · Zgłoś
A siesi jak zwykle nic się nie stało!!
[...] to ma zawsze szczęście
Odpowiedz
0
@ Brawo
dnia 12.06.2012, 18:03 · Zgłoś
Masz rację, ale i tak poszkodowany kolejny raz : )
Odpowiedz
4
@ ;)))
dnia 12.06.2012, 01:52 · Zgłoś
tyle wypadków już było.. a oni dalej jezdza jak szaleni...czasami trzeba się da razy zastanowic.. bo moze się to źle skonczyc.. zycze szybkiego powrotu do zdrowia ;)!
Odpowiedz
-3
@ iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dnia 11.06.2012, 23:37 · Zgłoś
widać że z [...] burak bo [...] jeździ koniopas
Odpowiedz
-4
@ iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dnia 11.06.2012, 23:36 · Zgłoś
co zrobisz z alusami??? kupił bym je za 50 zł i na złom oddał!!!
Odpowiedz
2
@ tarzan zan
dnia 12.06.2012, 00:37 · Zgłoś
więcej nie są warte, aczkolwiek, nie wiem czy na złomie 50 zł dostaniesz więc trza by najpierw zapytać ile dadzą...
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 11.06.2012, 22:03 · Zgłoś
w końcu się doigrał cwaniaczek!! jeździł jak [...] to ma!!
Odpowiedz
3
@ iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dnia 11.06.2012, 21:11 · Zgłoś
tak trzeci się oddalił , bo to był kierowca pod promilami!!!
Odpowiedz
5
@ se se se
dnia 11.06.2012, 20:16 · Zgłoś
oj ludzie wypadki zawsze były i będą!!! Szkoda młodych szkoda starszych - nie ma reguły!! Oczywiste jest że zawsze i wszedzie trzeba myśleć myśleć i jescze raz myśleć!! Życzę powrotu do zdrowia i nauczki na przyszłość!!!
Odpowiedz
2
@ innna
dnia 11.06.2012, 19:51 · Zgłoś
Głupota młodych ludzi czasem kosztuje życie. najczęściej nie ich samych a niczemu nie winnych ludzi. [...] nie ma granic a juz napewno jak chce sie zaszpanować co to on nie potrafi. Wielu takich spotykam na drodze, najczęściej na zakrętach jadących moim pasem.
Odpowiedz
6
@ lekarz
dnia 11.06.2012, 18:25 · Zgłoś
cwaniactwo i brawura oraz popisy przed dziewczynami tak trzymać
Odpowiedz
5
@ zsz2 jasło
dnia 11.06.2012, 18:14 · Zgłoś
NO brawo Michałku :D
Odpowiedz
3
@ wolny
dnia 11.06.2012, 17:38 · Zgłoś
tak się konczy głupota i szpan,koniec...
Odpowiedz
1
@ probosz
dnia 11.06.2012, 17:23 · Zgłoś
cyt. A gdzie byli rodzice?-co to mam wspólnego?? takie komentarze mnie juz draznia albo inne ktore po wynioskowaniu mozna okreslic osobe jako ...[...] ..pomysl o czym pisz
Odpowiedz
1
@ granat
dnia 11.06.2012, 17:10 · Zgłoś
tata kupi nowe auto lepsze
Odpowiedz
1
@ czerek
dnia 11.06.2012, 17:04 · Zgłoś
Harnasia sie pije-to takie efekty
Odpowiedz
9
@ on
dnia 11.06.2012, 17:01 · Zgłoś
tak sie konczy szpanowanie przed dziewczynkami ;/ !!! na dodatek [...] wkleja zdjecia na fejsa z wypadku tak jakby to bylo super wydarzenie i kazdy ma widziec ze to on kierował. Ciekawe czy by sie tak chwalil gdyby ktos zginał>???
Odpowiedz
0
@ dlaczego
dnia 11.06.2012, 16:51 · Zgłoś
nie ma zdjęć pana strażaka tylko z policji??
czy pan strażak zapomniał aparatu???
Odpowiedz
2
@ granat
dnia 11.06.2012, 16:30 · Zgłoś
tam powinien stac setl... z lizakiem i go lizac
Odpowiedz
0
@ n.s.
dnia 11.06.2012, 23:10 · Zgłoś
nie tam set... teraz lize co innego:)
Odpowiedz
1
@ veqqq
dnia 11.06.2012, 14:47 · Zgłoś
Szkoda auta ... <takie ładne było>
Odpowiedz
6
@ tarzan zan
dnia 11.06.2012, 15:44 · Zgłoś
jeszcze się wyklepie, nie jest takie fest rozbite
Odpowiedz
6
@ meeeee
dnia 11.06.2012, 13:49 · Zgłoś
to jest bardzo niebezpieczny zakręt. ; / powinni tam postawić jakieś poręcze czy coś..
Odpowiedz
-3
@ saggev
dnia 11.06.2012, 14:17 · Zgłoś
Poręcze, tak, żeby ludzie w razie wypadku mogli się rękami od nich odpychać... XD
Odpowiedz
-2
@ Schlierenzauer
dnia 11.06.2012, 13:10 · Zgłoś
wieśwagen golf III, myślę że tyle wystarczy, wszyscy wiedzą o co chodzi :)
Odpowiedz
4
@ saggev
dnia 11.06.2012, 14:15 · Zgłoś
Miastowy Schleiri pewnie jeździsz Hondą.
Odpowiedz
-11
@ Schlierenzauer
dnia 11.06.2012, 14:43 · Zgłoś
niestety, śmigam autem ojca, BMW E60 535d ;) opony tam tyle kosztują co golf III :D
Odpowiedz
11
@ tarzan zan
dnia 11.06.2012, 15:43 · Zgłoś
no to po co przepłacać, jak za cenę opon można mieć całe auto ???
Odpowiedz
2
@ saggev
dnia 11.06.2012, 20:48 · Zgłoś
Tak myślałem. :/ Nie śmigaj za szybko, bo zobacz co będą o Tobie pisać...
Odpowiedz
0
@ ja1
dnia 11.06.2012, 12:25 · Zgłoś
do ,,zet'' i z tym sie zgadzam
Odpowiedz
2
@ sallas
dnia 11.06.2012, 11:32 · Zgłoś
ja bym chcial kupic te alusy:):):)
Odpowiedz
7
@ Pikuś
dnia 11.06.2012, 11:18 · Zgłoś
Sysunia-[...]! Niezwłocznie przystąpić do nauki ortografii a potem pisać
Odpowiedz
10
@ kierowca
dnia 11.06.2012, 11:12 · Zgłoś
Tak to jest jak [...] za kierownicą siedzi.Zero wyobraźni i zbyt szybkie auto jak na jego wiek.
Odpowiedz
-4
@ saggev
dnia 11.06.2012, 12:33 · Zgłoś
Czyli, że w wolniejszym nie mogło by dojść do wypadku? Jakie, nie zbyt szybkie auto powinno być dla kierowców do 20 roku życia?
Odpowiedz
12
@ tarzan zan
dnia 11.06.2012, 12:35 · Zgłoś
nie ma takiego, bo [...] w każdym sobie krzywdę zrobi
Odpowiedz
2
@ .
dnia 11.06.2012, 13:52 · Zgłoś
Zbyt szybkie auto na jego wiek? Jak zdał prawko i zarobił sobie na auto to mial sobie "Malucha" kupic na poczatek?xd
Odpowiedz
15
@ koko
dnia 11.06.2012, 11:04 · Zgłoś
do okoloa butelki z [...], porazka, naucz sie jezdzic siesia a potem dopiero popisuj sie przed dziewczynami jaki to Ty nie jestes dobry kierowca
Odpowiedz
17
@ ink1
dnia 11.06.2012, 10:49 · Zgłoś
haha co za pech siesia kolejnego golfa rozwalil ale pewnie sobie kupi nowego, ciekawe kogo tym razem bedzie do sadu podawal za ten wypadek i wyludzal kase od ludzi...
Odpowiedz
6
@ haha
dnia 11.06.2012, 15:47 · Zgłoś
teraz to nie on będzie wnosił sprawę do sadu tylko dziewczyny powinny obie maja uszkodzone kręgosłupy. Na miejscu tych dziewczyn teraz ja bawiłbym się za jego pieniądze:)
Odpowiedz
-14
@ radzio
dnia 11.06.2012, 10:40 · Zgłoś
Kolejny [...].
Odpowiedz
13
@ hhh
dnia 11.06.2012, 12:03 · Zgłoś
pisze się [...]:)
Odpowiedz
5
@ vasco
dnia 11.06.2012, 21:30 · Zgłoś
A ja myślałem że [...], co nie zmienia faktu że z takim właśnie przypadkiem mamy do czynienia.
Odpowiedz
14
@ [...]
dnia 11.06.2012, 10:26 · Zgłoś
Oto atrakcje na "Dni Jasła"-popisy kaskaderskie na ulicach opuszczonych przez mieszkańców rezerwatu...Marsz po jadło,na mszę,i mecze-to atrakcje tubylców,oczekujących zwolnień z pracy lub śmierci!!!
Odpowiedz
15
@ xx
dnia 11.06.2012, 10:16 · Zgłoś
..no to mieli więcej szczęścia niż rozumu..
Odpowiedz
-15
@ olciaf223
dnia 11.06.2012, 10:12 · Zgłoś
mają nie fajnie ale tam była moja KOLEŻANKA
Odpowiedz
16
@ ika
dnia 11.06.2012, 10:15 · Zgłoś
koleżanka powinna mądrzejszych kolegów sobie dobierać bardziej odpowiedzialnych ! dobrze że nic im się nie stało.
Odpowiedz
9
@ joka
dnia 11.06.2012, 10:23 · Zgłoś
gratuluje kolezanki i że się do tego przyznajesz że taka masz...jak jezdza tak lądują niestety jak się nie ma dobrze w głowie..niech się ciesza ze są cali
Odpowiedz
-1
@ saggev
dnia 11.06.2012, 12:30 · Zgłoś
Przecież wszyscy na raz nie prowadzili samochodu! Taka koleżanka jak Ty to skarb, do czasu, aż się którejś nie wyrzekniesz, kiedy popełni w życiu błąd. Zastanów się co piszesz.
Odpowiedz
-2
@ lazio
dnia 11.06.2012, 22:02 · Zgłoś
i [...] z tego
Odpowiedz
-2
@ mriku
dnia 16.06.2012, 08:14 · Zgłoś
chcialy jazde to maja ...
Odpowiedz
57
@ tarzan zan
dnia 11.06.2012, 10:08 · Zgłoś
prawdopodobnie kierujący golfem ze względu na swój wiek (20-lat) jechał przepisowe 50 km/h i dlatego wpadł w poślizg... Gdyby jechał 150 km/h - tak jak należy jeździć golfem - z / lub na dyskotekę - do wypadku by nie doszło... Jednym słowem brak doświadczenia.
Odpowiedz
-60
@ sysunia15
dnia 11.06.2012, 10:14 · Zgłoś
widzisz to miejscie tam sie zjezdza z prostej gdzie jest teren niezabudowany i mozna sobie przyciadz dzide tarzanie... MOze nie wychanmowal moze zaczal hamować, w tym czasie opona nabrala wody w bnierznik i stracila przyczepnosc... Jezeli jestes jednym z tych [...] co jada 50 km/h w terenie nie zabudowanym to polecam sie udac na dodatkowe godziny "L"
Odpowiedz
41
@ tarzan zan
dnia 11.06.2012, 10:18 · Zgłoś
tak, jestem jednym z tych [...] co jadą 50km/h w niezabudowanym, i dlatego żyję, w przeciwieństwie do wielu szybkich wieś-kolesi ze starych civiców, golfów i innych burakowozów których już wynieśli na wieczny odpoczynek...
Odpowiedz
11
@ wojtq
dnia 11.06.2012, 10:52 · Zgłoś
Nie chciałem się wcinać ale nie wytrzymam.

Owszem ostrożność trzeba zachowywać. Ale jazda w niezabudowanym 50km / h to przesada. Istnieje przepis że należy się poruszać z prędkością nie utrudniającą poruszania się innym pojazdom. A 50km/h to niemal o połowę za wolno.

Nie każę oczywiście nikomu pocinać 90km/h po kałużach bo można skończyć jak kolega z artykułu. Ale w dobrych warunkach niektórym kierowcom przydałby się mandacik za utrudnianie ruchu. Szkoda że policja takich sytuacji nie dostrzega.
Odpowiedz
-6
@ psp
dnia 11.06.2012, 11:19 · Zgłoś
cyt. A gdzie byli rodzice?
Odpowiedz
17
@ jaj
dnia 11.06.2012, 11:35 · Zgłoś
tak sie sklada ze tam jhest jeszcze teren zabudowany i 2 ostre zakrety. widac ze nie masz nawet prawka bo malo wiesz na ten temat. a buraki niech tak jezdza sami sie wytepia:)
Odpowiedz
8
@ tarzan zan
dnia 11.06.2012, 11:47 · Zgłoś
owszem, ale Twoja wypowiedź w tym przypadku nie ma nic wspólnego z artykułem i zdarzeniem na drodze. Poza tym - zawsze możesz wolniejszego wyprzedzić, a stare ludowe porzekadło głosi - WOLNIEJ JEDZIESZ - DALEJ BEDZIESZ...
Odpowiedz
24
@ zet
dnia 11.06.2012, 11:57 · Zgłoś
Prawo jazdy robiłem w 77 roku ubiegłego wieku. Nikt wówczas nie zwracał uwagi na prędkość, nikt za to nie karał. Na drogach były syrenki, trabanty, warszawy, a f125p to tylko dla tych co wrócili akurat z Ameryki.
Do dziś jeżdżę bez wypadku,. chociaż 50 w terenie zabudowanym, a 90 w niezabudowanym nie przestrzegam i przestrzegał nie będę. Owszem czasem płacę, ale stać mnie na to.
Te ograniczenia są tylko po to by ratować budżety miast i gmin.
Policjanci jeżdżą prywatnymi i służbowymi bez sygnałów znacznie szybciej. strażnicy miejscy, gminni również, więc pytam o co tu chodzi???
Uważam, że jeżdżę bezpiecznie, a [...] ograniczenia mam w ..., no wiecie gdzie.
Odpowiedz
-7
@ tarzan zan
dnia 11.06.2012, 12:17 · Zgłoś
...woził wilk razy kilka, powieźli i wilka...
to jak Ty masz 35 lat prawo jazdy to masz na karku co najmniej 53 lata więc już wzrok nie ten i refleks też... Radził bym uważać... Bo wnuki jeszcze by chciały z [...]ziem na rowerze pojeździć...
Odpowiedz
-8
@ saggev
dnia 11.06.2012, 12:25 · Zgłoś
Ty wiesz najlepiej co, kto, gdzie i po co. Jakie będą numery w kolejnym losowaniu lotka?
Odpowiedz
5
@ tarzan zan
dnia 11.06.2012, 12:34 · Zgłoś
7 14 15 28 32 45
Odpowiedz
-8
@ saggev
dnia 11.06.2012, 12:37 · Zgłoś
Wieś-koleś, powiedział tarzan...
Odpowiedz
2
@ brawo
dnia 11.06.2012, 17:29 · Zgłoś
I takie podejście do jazdy mnie się podoba!!! BRAWO!!!
Odpowiedz
1
@ WSCIEKLY
dnia 11.06.2012, 18:30 · Zgłoś
Do tarzan , 50 nie 50 masz racje masz, mniej stresu i bespieczniej , ale nie docinaj z tym "wies-kolesi" bo i w miescie "[...]" do jazdy nie brakuje , pozdro..
Odpowiedz
-1
@ lazio
dnia 11.06.2012, 21:59 · Zgłoś
a [...] cie to obchodzi nie wszyscy chodza z mamusia za roczke jak ty
Odpowiedz
3
@ zet do tarzan zan
dnia 12.06.2012, 13:57 · Zgłoś
Robisz ze mnie [...]zia, więc udostępnij mi swoją laskę na jedną noc. Zapewniam, że już do ciebie nie wróci.
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 14.06.2012, 11:05 · Zgłoś
[...] z ciebie
Odpowiedz
63
@ ika
dnia 11.06.2012, 10:08 · Zgłoś
przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane... a co tu wyjaśniać??? nadmierna prędkość , ślisko na drodze i brak wyobrażni !!!
Odpowiedz
0
@ DO POSZKODOWANYCH
dnia 12.06.2012, 07:09 · Zgłoś
Proponuję Wam ściągnięcie odszkodowania od kierowcy tego samochodu. Dziewczyny przecież Wam się to należy !!!
Odpowiedz
0
@ tarzan zan
dnia 12.06.2012, 08:35 · Zgłoś
ale przecież "sysia" czy jak tam było temu niezbyt rozwiniętemu [...] kierowcy golfa - zapewnił dziewczynom moc atrakcji :D i to gratis :)
Odpowiedz
-3
@ O tak
dnia 12.06.2012, 18:00 · Zgłoś
To jest bardzo dobra rada, macie okazję więc skarżyć cywilnie. Bezmyślny małolat
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.