Dyr. Wilisowski: wszystkie 11 nowych autobusów MKS będzie miało klimatyzację
Już niebawem ulicami Jasła jeździć będą nowe autobusy MKS. Pojazdy zakupiono w sanockim Autosanie, który wygrał przetarg, jako jedyny oferent. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.


W związku z tą informacją wśród internautów pojawiły się wątpliwości dotyczące klimatyzowania pojazdów. Czytelnicy wskazywali, iż ich zdaniem klimatyzacja należy do standardowego wyposażenia jedynie dwóch spośród jedenastu nowych autobusów.
O rozwianie tych wątpliwości poprosiliśmy dyrektora ZMKS w Jaśle, Zdzisława Wilisowskiego.
- Wszystkie jedenaście autobusów będzie klimatyzowanych - potwierdził w rozmowie telefonicznej dyrektor.
ks
