Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dystrybutor wody gazowanej w firmie i biurze – zalety

4

Dystrybutor wody gazowanej to wygodna opcja coraz częściej spotykana w różnych miejscach publicznych. Urządzenie dobrze się sprawdza wówczas, gdy w pobliżu nie ma sklepu lub automatu z napojami. Może również być pomocne w lecie, kiedy słońce dogrzewa, a uzupełnianie płynów wówczas jest bardzo ważne. To super pomysł zwłaszcza dla biur oraz firm. Rozwiązanie to przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Jednak to nie jedyna z zalet tego urządzenia. Dowiedz się, czym jest dystrybutor wody gazowanej oraz poznaj więcej jego możliwości.

Czym jest dystrybutor wody gazowanej?

Dystrybutor wody gazowanej to urządzenie, które stworzone zostało do pomieszczeń wewnętrznych, takich jak np. szkoły, galerie handlowe, szpitale, restauracje, chociaż najczęściej spotkasz je w biurach i firmach. Osoba korzystająca z dystrybutora ma możliwość wybrać wodę zimną lub ciepłą. Dystrybutor również filtruje ciecz z systemu zasilającego, aby wyczyścić ją z zanieczyszczeń. W efekcie otrzymujesz wodę czystą, świeżą i dobrej jakości. Oczywiście są różne rodzaje urządzeń, dla tego masz możliwość wyboru odpowiedniego do Twoich potrzeb.

Dystrybutor wody gazowanej oprócz dozowania cieczy zimnej i ciepłej, umożliwia również otrzymanie wariantu z bąbelkami. Sprzęty są niesamowicie ekologiczne i co najważniejsze zajmują niewiele miejsca. Wcześniej popularne były dystrybutory butlowe, które mogłeś często spotykać np. u lekarza. Jednak przetrzymywanie dużej ilość wody w butli przez długi okres czasu nie jest dobre, ponieważ w takiej cieczy mogą gromadzić się bakterie. Stąd powstał pomysł na dystrybutory wody gazowanej, które nie wymagają instalowania butli i dostarczają wodę na bieżąco, która jest rześka.

Jakie są zalety dystrybutora w firmie oraz biurze?

Dystrybutory wody gazowanej mają niezliczoną ilość zalet. Możesz otrzymać dużą ilość wody za niewielką kwotę – ciepłą, zimną i gazowaną. Jeżeli często sięgasz po napój butelkowany, to urządzenie będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem – ekologicznym oraz oszczędnym. Jeżeli planujesz taki zakup do swojego biura, to zdecydowanie ucieszą się z tego Twoi pracownicy, którzy od teraz nie będą musieli już przynosić własnej wody w butelce i dźwigać dodatkowy ciężar w podróży do pracy. Dystrybutory, które dostarczają wodę gazowaną, są bezbutelkowe, dają Ci możliwość orzeźwiającej wody, o dobrym jakościowo smaku. Decydując się na to konkretne urządzenie, zaoszczędzisz na dodatkowych kosztach zakupu, jak i przewozu butli, którą trzeba co jakiś czas wymieniać.

Pamiętaj, że bardzo ważne jest prawidłowe nawodnienie organizmu, które zapewnia zdrowie. Na co dzień bardzo dużo osób zapomina o piciu wody. Gdy postawisz dystrybutor w swoim biurze, pracownicy będą chętnie z niego korzystać i sięgać do wodopoju. Istotną zaletą jest także łatwość w obsłudze i prosta konserwacja. Dzięki rozwijającej się technologii, na rynku znajdziesz wiele dystrybutorów o różnorodnych opcjach i funkcjonalnościach. Nie wątpliwe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie tylko w środowiskach pracowniczych, ale także wśród gospodarstw domowych. Nic dziwnego, ponieważ powoli społeczeństwo zaczyna odchodzić od kupowania wody w plastikowych butelkach, co jest nieekologiczne i zaśmieca planetę.

Global Water – Twój dystrybutor wody gazowanej

Global Water w swojej ofercie posiada szeroki wybór dystrybutorów wody gazowanej. Może być to model nablatowy, większy, domowy i wiele innych. Możesz dopasować produkt do swoich potrzeb lub Twoich pracowników. Global Water przede wszystkim zapewnia nowoczesne urządzenia, które pozwolą Ci cieszyć się zdrową i czystą wodą, dzięki odpowiedniej, wbudowanej filtracji. Możesz korzystać z cieczy, ciepłej, zimnej, gorącej i gazowanej. Każdy z pewnością będzie mógł dostosować temperaturę swojego napoju. Zakup dystrybutor wody gazowanej do Twojej firmy. Zobaczysz już po kilku dniach, że komfort pracy Twoich podwładnych się zwiększy, a oni zdecydowanie będą pamiętać o odpowiednim nawodnieniu w ciągu dnia. Sprawdź sklep z filtrami do wody na stronie sklep.osmoza.pl.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 01.12.2021, 12:04
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ do MODERATORA
dnia 03.12.2021, 08:32
Ocena
komentarza:
4
Gdzie się podział komentarz?
@ Kat
dnia 03.12.2021, 14:55
Ocena
komentarza:
0
Do domu polecam zero plastiku, woda gazowana lepsza niż sklepowa, wymiana naboju 15 zł, 1 nabój starcza na 60-70 litrów wody [...]
@ Kat
dnia 03.12.2021, 14:57
Ocena
komentarza:
0
Soda stream do domu. Dla wszystkich tylko raz widziałem reklamę a dlaczego? no kto wie?
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kierowcy pomstują na utrudnienia w ruchu spowodowane remontami dróg. Posypały się pierwsze mandaty

   

  Remont wiaduktu drogowego w ciągu ul. 3 Maja w Jaśle (DK28) oraz budowa ronda na skrzyżowaniu ul. Szkolnej z ul. Chopina i ul. Grota – Roweckiego sprawiają, że kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Niektórzy ignorują znaki zakazu. Tylko wczoraj, siedmiu kierujących zostało przez policjantów ukaranych mandatami karnymi. W związku z utrudnieniami, kierowcy poruszający się objazdami, zmuszeni są stać w korkach. Znacząco zwiększył się również ruch samochodów na osiedlu Gądki.

 • Wygraj bilety na MONSTER TRUCK SHOW w Jaśle!

   

  We wtorek 16 sierpnia do Jasła zawita ekipa Extrem Cascaders Team z MONSTER TRUCK SHOW. To gwarancja ponad godzinnej doskonałej zabawy. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są darmowe bilety na emocjonujący pokaz z wykonaniu kaskaderów i ich maszyn.

 • „Skoda Suchego” znów wyruszy w szczytnym celu na trasę rajdu „Złombol”

   

  Za niespełna miesiąc kilkaset, a może nawet ponad tysiąc załóg wyruszy na trasę kolejnej edycji rajdu ”Złombol”. Wśród nich znajdzie się ekipa „Skody Suchego”, dla której będzie to trzeci start w imprezie, z której dochód niezmiennie trafia domów dziecka w całej Polsce. Tym razem na Jolę i Krzyśka Rąpałów czeka przygoda z metą w oddalonej o niemal dwa tysiące kilometrów od Polski Albanii. Trasę liczącą łącznie 2500 kilometrów zamierzają przemierzyć starą, poczciwą skodą 120.

 • W Brzyskach powstał ośrodek rehabilitacyjny dla dzikich zwierząt

   

  W centrum Brzysk powstał ośrodek, w którym pomoc rannym i chorym zwierzętom, głównie ptakom niesie Robert Pogorzelski, miłośnik przyrody, pasjonat rodzimych gatunków zwierząt z ponad 30-letnim doświadczeniem. Pod jego opieką znajduje się obecnie 200 ptaków różnego gatunku.

 • Jasielscy policjanci rejestrują interwencję za pomocą kamer nasobnych

   

  Funkcjonariusze jasielskiej policji otrzymali dwadzieścia pięć kamer nasobnych, z których od lutego korzystają policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Referatu Patrolowo-Interwencyjnego. - Kamery gwarantują transparentność działań policji, ochronę obywateli, a także ochronę prawna samych funkcjonariuszy – wyjaśnia kom. Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy KPP w Jaśle.

 • 79 lat temu oddział „Korczaka” przeprowadził Akcję „Pensjonat”

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj miejskie obchody 79. rocznicy Akcji „Pensjonat”. Bohaterów wydarzeń z 5 na 6 sierpnia 1943 r. upamiętnili między innymi parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji kultury oraz funkcjonariusze służb mundurowych. Pod pomnikiem Armii Krajowej złożono kwiaty i zapalono symboliczne znicze.

 • Pielęgnują pamięć o uczestnikach Akcji „Pensjonat”

   

  W nocy z 5 na 6 sierpnia 1943 r. oddział dywersyjny Armii Krajowej pod dowództwem ppor. Zenona Soboty ps. „Korczak” przeprowadził śmiałą akcję uwolnienia więźniów z więzienia gestapo w Jaśle. Akcja o kryptonimie „Pensjonat” odbiła się szerokim echem w całym okupowanym przez hitlerowskie Niemcy kraju. W Jaśle wciąż są ludzie, którzy pielęgnują pamięć o bohaterach jednego z najistotniejszych wydarzeń w historii okupowanego Jasła. Wczoraj, już po raz dziesiąty odbył się Jasielski Marsz Wolności.

 • "Dziki niszczą nasze plony, podchodzą pod domy. Jest ich za dużo – grzmią rolnicy

  Rolnicy w gminie Kołaczyce skarżą się na liczne szkody i ogromne straty, które ponoszą na skutek żerowania dzika i innej zwierzyny. Gospodarze załamują ręce, bo nie mogą spokojnie zebrać plonów. Dziki niszczą wszystko. Zdaniem rolników, koło łowieckie "Jedność" w Kołaczycach niewiele czyni, aby ograniczyć jego populację. Prezes koła Franciszek Bosak ucina – To kłamstwo, jeśli mówią, że nie strzelamy. W ciągu roku odstrzelonych jest od 150-200 dzików – mówi.

 • Poważny wypadek w Kołaczycach na drodze krajowej nr 73

  Dzisiaj po godzinie 14. na ul Mickiewicza w Kołaczycach w rejonie ośrodka zdrowia doszło do zderzenia się busa i samochodu osobowego. Na miejscu pracują  trzy zespoły ratownictwa medycznego, które udzielają pomocy osobom poszkodowanym. Obecnie droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zamknięta.

 • W poniedziałek rozpocznie się zamknięcie wiaduktu na ul. 3 Maja

   

  Firma PRI-MOST Południe Sp. z o.o. realizuje remont wiaduktu drogowego w ciągu ul. 3 Maja nad nieużytkowaną linią kolejową. Od najbliższego poniedziałku (8 sierpnia) ruch kołowy samochodów osobowych i ciężarowych zostanie skierowany na objazd wyznaczany drogą wojewódzką nr 992 oraz drogą powiatową nr 2512R (ul. Wojska Polskiego).

 • Konkurs! Wygraj komiksy i książki o Akcji „Pensjonat”

 • Wracają pytania o przyszłość dworca kolejowego w Jaśle. Czy teren, na którym stoi doczeka się wreszcie kompleksowej modernizacji?

   

  Dworzec kolejowy w Jaśle lata świetności dawno ma już za sobą. Co więcej, obiekt nawet w najmniejszym stopniu nie spełnia swojej pierwotnej roli. Podróżni nie mogą z niego korzystać. Nic więc dziwnego, że co pewien czas wracają pytania o to, jaki plan na zagospodarowanie budynku i przyległego do niego terenu, mają władze miasta.

 • Uczniowie jasielskiego Ekonomika w finale turnieju "Sukces na Bank"

  Uczniowie Technikum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle przeszli do finału czwartej edycji ogólnopolskiego turnieju ekonomicznego dla szkół średnich "Sukces na Bank". W ubiegłym roku uczniowie jasielskiego Ekonomika zajęli I miejsce i wygrali 20 tys. zł. Czy w tym roku uda się im powtórzyć ten sukces? Finał programu odbędzie się 13 sierpnia o godz. 9.00 w TVP3.

 • Śledczy wciąż badają sprawę nielegalnego składowania odpadów w Zimnej Wodzie

  Sprawa magazynowania śmieci w Zimnej Wodzie, na działce należącej do znanego przedsiębiorcy wyszła na jaw początkiem marca br. Inspektorzy WIOŚ, którzy przeprowadzili kontrolę w miejscu nielegalnego składowania odpadów ujawnili pewne nieprawidłowości. Śledztwo prowadzone przez prokuraturę jest nadal w toku.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657