Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dystrybutor wody gazowanej w firmie i biurze – zalety

4

Dystrybutor wody gazowanej to wygodna opcja coraz częściej spotykana w różnych miejscach publicznych. Urządzenie dobrze się sprawdza wówczas, gdy w pobliżu nie ma sklepu lub automatu z napojami. Może również być pomocne w lecie, kiedy słońce dogrzewa, a uzupełnianie płynów wówczas jest bardzo ważne. To super pomysł zwłaszcza dla biur oraz firm. Rozwiązanie to przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Jednak to nie jedyna z zalet tego urządzenia. Dowiedz się, czym jest dystrybutor wody gazowanej oraz poznaj więcej jego możliwości.

Czym jest dystrybutor wody gazowanej?

Dystrybutor wody gazowanej to urządzenie, które stworzone zostało do pomieszczeń wewnętrznych, takich jak np. szkoły, galerie handlowe, szpitale, restauracje, chociaż najczęściej spotkasz je w biurach i firmach. Osoba korzystająca z dystrybutora ma możliwość wybrać wodę zimną lub ciepłą. Dystrybutor również filtruje ciecz z systemu zasilającego, aby wyczyścić ją z zanieczyszczeń. W efekcie otrzymujesz wodę czystą, świeżą i dobrej jakości. Oczywiście są różne rodzaje urządzeń, dla tego masz możliwość wyboru odpowiedniego do Twoich potrzeb.

Dystrybutor wody gazowanej oprócz dozowania cieczy zimnej i ciepłej, umożliwia również otrzymanie wariantu z bąbelkami. Sprzęty są niesamowicie ekologiczne i co najważniejsze zajmują niewiele miejsca. Wcześniej popularne były dystrybutory butlowe, które mogłeś często spotykać np. u lekarza. Jednak przetrzymywanie dużej ilość wody w butli przez długi okres czasu nie jest dobre, ponieważ w takiej cieczy mogą gromadzić się bakterie. Stąd powstał pomysł na dystrybutory wody gazowanej, które nie wymagają instalowania butli i dostarczają wodę na bieżąco, która jest rześka.

Jakie są zalety dystrybutora w firmie oraz biurze?

Dystrybutory wody gazowanej mają niezliczoną ilość zalet. Możesz otrzymać dużą ilość wody za niewielką kwotę – ciepłą, zimną i gazowaną. Jeżeli często sięgasz po napój butelkowany, to urządzenie będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem – ekologicznym oraz oszczędnym. Jeżeli planujesz taki zakup do swojego biura, to zdecydowanie ucieszą się z tego Twoi pracownicy, którzy od teraz nie będą musieli już przynosić własnej wody w butelce i dźwigać dodatkowy ciężar w podróży do pracy. Dystrybutory, które dostarczają wodę gazowaną, są bezbutelkowe, dają Ci możliwość orzeźwiającej wody, o dobrym jakościowo smaku. Decydując się na to konkretne urządzenie, zaoszczędzisz na dodatkowych kosztach zakupu, jak i przewozu butli, którą trzeba co jakiś czas wymieniać.

Pamiętaj, że bardzo ważne jest prawidłowe nawodnienie organizmu, które zapewnia zdrowie. Na co dzień bardzo dużo osób zapomina o piciu wody. Gdy postawisz dystrybutor w swoim biurze, pracownicy będą chętnie z niego korzystać i sięgać do wodopoju. Istotną zaletą jest także łatwość w obsłudze i prosta konserwacja. Dzięki rozwijającej się technologii, na rynku znajdziesz wiele dystrybutorów o różnorodnych opcjach i funkcjonalnościach. Nie wątpliwe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie tylko w środowiskach pracowniczych, ale także wśród gospodarstw domowych. Nic dziwnego, ponieważ powoli społeczeństwo zaczyna odchodzić od kupowania wody w plastikowych butelkach, co jest nieekologiczne i zaśmieca planetę.

Global Water – Twój dystrybutor wody gazowanej

Global Water w swojej ofercie posiada szeroki wybór dystrybutorów wody gazowanej. Może być to model nablatowy, większy, domowy i wiele innych. Możesz dopasować produkt do swoich potrzeb lub Twoich pracowników. Global Water przede wszystkim zapewnia nowoczesne urządzenia, które pozwolą Ci cieszyć się zdrową i czystą wodą, dzięki odpowiedniej, wbudowanej filtracji. Możesz korzystać z cieczy, ciepłej, zimnej, gorącej i gazowanej. Każdy z pewnością będzie mógł dostosować temperaturę swojego napoju. Zakup dystrybutor wody gazowanej do Twojej firmy. Zobaczysz już po kilku dniach, że komfort pracy Twoich podwładnych się zwiększy, a oni zdecydowanie będą pamiętać o odpowiednim nawodnieniu w ciągu dnia. Sprawdź sklep z filtrami do wody na stronie sklep.osmoza.pl.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 01.12.2021, 12:04
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ do MODERATORA
dnia 03.12.2021, 08:32
Ocena
komentarza:
4
Gdzie się podział komentarz?
@ Kat
dnia 03.12.2021, 14:55
Ocena
komentarza:
0
Do domu polecam zero plastiku, woda gazowana lepsza niż sklepowa, wymiana naboju 15 zł, 1 nabój starcza na 60-70 litrów wody [...]
@ Kat
dnia 03.12.2021, 14:57
Ocena
komentarza:
0
Soda stream do domu. Dla wszystkich tylko raz widziałem reklamę a dlaczego? no kto wie?
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Dzień Babci i Dziadka na wesoło. Wygraj bilety na spektakl „Gwałtu co się dzieje”

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na spektakl pt. „Gwałtu co się dzieje”. Fredrowska komedia jest niespodzianką przygotowaną z okazji zbliżających się dni babci i dziadka. W najbliższy piątek (21 stycznia) na scenie wystąpią aktorzy młodzieżowego teatru, działającego w JDK. Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na to przedstawienie.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Spółka Unimot przejmie jasielskie zakłady Lotos

  Prezes zarządu i dyrektor generalny PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował jakim firmom zostanie sprzedana część Lotosu. Wśród czterech partnerów znaleźli się Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco), Grupa MOL, Rossi Biofuel Zrt. oraz spółka Unimot. Ta ostatnia ma przejąć 100 proc. akcji Lotos Terminale, a w tym Lotos Infrastruktura Jasło i Lotos Asfalt.

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Szkoła Podstawowa w Świerchowej do likwidacji

  Rada Gminy w Osieku Jasielskim podjęła uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Świerchowej. Obecnie do placówki uczęszcza sześcioro uczniów z trzeciej klasy, a w oddziale przedszkolnym jest troje dzieci w różnym wieku. Kolejne dane wskazują, że w przyszłym roku szkolnym nie będzie chętnych do pierwszej klasy.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105