Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Działania "Prędkość" na drogach Podkarpacia

61

Policjanci ruchu drogowego prowadzą dziś od rana działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Akcja potrwa do późnego wieczora.

Niedostosowanie prędkości do panujących warunków to jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Zmniejszenie zagrożenia wypadkami spowodowanymi przez nadmierną prędkość kierujących jest jednym z priorytetowych zadań Policji.

Akcja "Prędkość", to jedno z cyklicznie prowadzonych działań, których celem jest właśnie walka z piratami drogowymi. Kontrole prędkości prowadzone są z wykorzystaniem wideorejestratorów i ręcznych mierników prędkości, a lokalizacja punktów pomiaru prędkości często się zmienia.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 61

Dodaj komentarz Widok:
0
@ pablo
dnia 01.04.2012, 15:34 · Zgłoś
hahah też mi się tak wydaje;) jakbyś znał choć troche świat motoryzacji to wiedziałbyś że duża część tych "cofniętych technologicznie złomów" ma dużo lepsze rozwiązania niż nowe nie złomy;)
pozdrawiam
Odpowiedz
3
@ Do Psie złodzije
dnia 29.03.2012, 19:33 · Zgłoś
"pewny" ładnie nicki zmieniasz, masz jakiś uraz z samochodami bo w każdym temacie piszesz coś o niemieckich złomach? pewnie nawet na golfa 2 ci nie stać, albo starzy cie bili kablem od myszki bezprzewodowej hahahah
Odpowiedz
-3
@ PSIE ZLODZIEJE
dnia 28.03.2012, 05:20 · Zgłoś
a kto wyeliminuje złomy niemieckie cofniete technologicznie 20 lat wstecz-wszystkie kanciaste rzepy bojowe maszyny [...],a4 ,golfinki itp skorupy kwadratowe z "xenonami" z allegro za 300 pln???
Odpowiedz
-2
@ ciekawie
dnia 28.03.2012, 05:08 · Zgłoś
ciekawie kiedy bedzie akcja kontroli aut funkcjunaruszy policji przyciemnione szyby?? brak naklejki z numerem rejestracyjnym?? a jak zlapia kolege po fachu to pouczaja a normalnego obywatela za 10km/h to by obdarli ze skury
Odpowiedz
-1
@ rusekk
dnia 28.03.2012, 01:43 · Zgłoś
Polska to chory kraj.
Odpowiedz
-1
@ ZbychuTraktorzysta
dnia 27.03.2012, 15:52 · Zgłoś
Mnie raz policja złapała za to że jechałem z zbyt ciężkim ładunkiem
Odpowiedz
1
@ Jasio wędrowniczek
dnia 27.03.2012, 21:44 · Zgłoś
Mnie też,jak szłem po całej szerokości jezdni.
Odpowiedz
-2
@ R1 KOZAK
dnia 27.03.2012, 13:55 · Zgłoś
motocykle maja chodzic glosno :)
Odpowiedz
0
@ saturn
dnia 27.03.2012, 18:17 · Zgłoś
kałasznikowy tez powinny zaczac chdzic
Odpowiedz
0
@ jestem z Jasła :)
dnia 28.03.2012, 00:38 · Zgłoś
zaraz ci wsadzimy buka w szprychy to pochodzisz głośno po szpitalu
Odpowiedz
-1
@ ewka
dnia 27.03.2012, 13:19 · Zgłoś
A dzisiaj rano prze 8 dostawczak stał na podjeździe na wiadukt na 3maja koło dawnego Energopalu i policji nie było, a kierowcy jadący od miasta musieli wyjeżdżać na przeciwny pas w najbardziej ruchliwym miejscu miasta
Odpowiedz
3
@ kwert
dnia 27.03.2012, 13:16 · Zgłoś
A czy policja już bada poziom hałasu motocykli? Nie? to najwyższy czas ścigać tych łamiących przepisy huczącymi chooperami, chyba że jeżdżą tak głównie po pracy policjanci, lekarze, prawnicy i prywaciarze to rozumiem dlaczego są nietykalni i dopiero jak społeczeństwo zaprotestuje to władza przestanie folgować takim nadużyciom
Odpowiedz
4
@ duda
dnia 27.03.2012, 13:09 · Zgłoś
A ja mam propozycję dla Policji. Zacznijcie ścigać kierowców wjeżdżających na skrzyżowania na "późnym żółtym" a faktycznie czerwonym świetle. Dotyczy to szczególnie skrzyżowania Kasprowicza (Sobniów-Jasło)/Piłsudskiego (obwodnica).
To co się tam dzieje to jakieś zaprzeczenie przepisom ruchu i kulturze.
Odpowiedz
-2
@ drar
dnia 27.03.2012, 05:47 · Zgłoś
Jesli kraj zle prowadzi swoja polityke i nie potrafi zarobic pieniedzy, to znajduje je w wysokich podatkach...i posyla policje na ulice, bo na niej wlasnie ,,leza" przyslowiowe pieniadze!!! Kiedys w usa, nie do pomyslenia bylo aby policja tak czepiala sie kierowcow, jak ma to miejsce w obecnej chwili. W usa gospodarka tez sie psuje, wiec i tu podnosi sie podatki i tu posyla sie policje na ulice...
Nie ma tam jednak takiego polowania na kierowcow jak w Naszym Kraju, nikt nie pilnuje tam radaru ukrytego pod smietnikiem lub w nie skoszonej trawie, bo trzeba pilnowac czarnych i gangi, by sie nie pozabijaly. Obstawiaja szkoly, kiedy dzieciaki koncza lekcje,aby zadnemu z nich nic sie nie stalo po wyjsciu z niej...nie zatrzymuja auta bez powodu - bo to nie legalne tam jest!!!
Jesli porownac kierowcow do zwierzyny, policje do mysliwych, to w stanach sa mysliwi - w Polsce KLUSOWNICY!!!
pozdrawiam
Odpowiedz
-3
@ [...]
dnia 27.03.2012, 11:25 · Zgłoś
dokładnie tak
Odpowiedz
3
@ Jasio wędrowniczek do drar
dnia 27.03.2012, 21:41 · Zgłoś
Bzdury wypisujesz,widać,że nigdy nie byłeś w USA.
Odpowiedz
-1
@ drar
dnia 28.03.2012, 02:48 · Zgłoś
wyslac Ci pocztowke ze Stanow...Jasio?!?
Odpowiedz
-2
@ drar
dnia 28.03.2012, 06:00 · Zgłoś
...uwaznie przeczytaj informacje o moim wpisie na stronke, powinienes sie wtedy domyslic skad pisze...na razie jestes Jasiem - jak bedziesz Janem to pomyslisz.Pozdrawiam!
Odpowiedz
3
@ Jasio wędrowniczek
dnia 28.03.2012, 20:36 · Zgłoś
Pocztówki nie wysyłaj,napisz mi tylko nr.swojego kodu pocztowego.
Odpowiedz
0
@ drar
dnia 29.03.2012, 02:18 · Zgłoś
spojrz Jasiu na godzine pisania tekstu...nie siedze do pozna w nocy aby moc Ci odpowiedziec. Wcisnij jeszcze kilka minuskow!!!
Odpowiedz
1
@ Jasio wędrowniczek
dnia 29.03.2012, 19:58 · Zgłoś
Przeczytaj proszę poniższy cytat:"Nie ma TAM jednak takiego polowania na kierowcow jak w Naszym Kraju, nikt nie pilnuje TAM radaru ukrytego pod smietnikiem lub w nie skoszonej trawie, bo trzeba pilnowac czarnych i gangi, by sie nie pozabijaly. Obstawiaja szkoly, kiedy dzieciaki koncza lekcje,aby zadnemu z nich nic sie nie stalo po wyjsciu z niej...nie zatrzymuja auta bez powodu - bo to nie legalne TAM jest!!!
"A teraz powiedz mi,gdzie mieszka autor tego komentarza w Naszym Kraju czyli w Polsce,czy też w USA? Użycie trzykrotnie wyrazy TAM coś chyba sugeruje.Widzę,że jesteś bardzo złośliwym [...] i nawet nie masz odwagi podać mi swego nr.kodu pocztowego.Jeśli nawet mieszkasz w USA ( w co bardzo wątpię ),to chyba szukasz pracy ale przy "ścianie płaczu" na Gas Station przy Belmoncie w Chicago.Tankując paliwo widziałem tam wielokrotnie takich właśnie "cwaniaków" jak Ty z naszej Ojczyzny.Pozdrawiam Świątecznie.
Odpowiedz
0
@ drar
dnia 30.03.2012, 00:00 · Zgłoś
oj zrobila sie dyskusja! Piszac o USA ,,tam", pisze dlatego bo jestem Polakiem i choc mieszkam w Stanach, to ciagle Ameryka bedzie dla mnie ,,tam"a Polska i Jaslo ,,tu".
Jak tankowales na Jackowie, to pewnie mieszkales tam w poblizu...moze i Ty szukales tam pracy?!?! Ja tankuje auto gdzie indziej, na Jackowie bywam od czasu do czasu, robimy z zona zakupy u Kurowskiego. 60659, okolice ulic Devon-Pulaski...moze kojarzysz? Opowiem Ci jeszcze taka ciekawostke. Jeszcze pod koniec lat 70-tych zdarzalo sie ze ,,dobry policjant", odwiozll do domu faceta lekko wstawionego!!! To byly czasy...dzis po blisko 40 latach troche sie zmienilo. Byles w usa, przyznaj ze zaden policjant nie wyskoczyl Ci z za przystanku, a jesli juz Cie zatrzymal - to naprawde musial byc jakis powod!!! Stany to miejsce w ktorym jestem blisko 36 lat...i nie jestem zlosliwym czlowieczkiem!!!
Odpowiedz
0
@ Jasio wędrowniczek
dnia 30.03.2012, 00:53 · Zgłoś
Ja robiłem zakupy u Szymańskiego,bo mieszkałem w pobliżu tego sklepu (60707).Te czasy,kiedy to dobry policjant odwoził polaka po wodce do domu dawno się w USA skończyły,zresztą w Polsce też kiedyś tak bywało.Z zza przystanku policjant w USA może i nie wyskoczy ale wyjedzie za tobą "na kogutach" a jak będzie Cie sprawdzał w bazie danych,to przez kilkanaście minut nie ruszysz się w aucie,bo może Cie [...].A okolice Devon - Pulaski znam,bo bywałem w tamtych okolicach.Sytuacja w obu krajach jest zupełnie inna,niż w latach 70-tych i wierz mi,że wiem,co piszę,bo wszystko wskazuje na to,że jesteśmy w podobnym wieku.Pozdrawiam.
Odpowiedz
1
@ drar
dnia 30.03.2012, 23:32 · Zgłoś
majac takich dzikusow, jacy sa w ameryce, policja musi byc ostra i gotowa nawet strzelic. kilka kontroli w swim zyciu mialem i nadal zyje. jazda na kogutach...ale musi miec powod. pozdrawiam!!!
Odpowiedz
2
@ dfgh
dnia 26.03.2012, 23:10 · Zgłoś
Akcja Predkosc czy akcja KASA? a legalizowana ta suszara?
Odpowiedz
-1
@ R1 KOZAK
dnia 26.03.2012, 22:45 · Zgłoś
Chlopaki lewa w gore i do przodu :):):)
Odpowiedz
1
@ TYY
dnia 26.03.2012, 22:25 · Zgłoś
Wystarczyło by napisać tak: "Nieudolny rząd Donalda Tuska potrzebuje pieniędzy do załatania dziury budżetowej, powstałej wskutek ułomności obecnie rządzących od prawie 6 lat członków PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. Każdy posiadacz prawa jazdy musi uiścić opłatę w wysokości 100 zł/miesięcznie i nie musimy kupować sprzętu pomiarowego dla stważania pozorów...
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 27.03.2012, 11:27 · Zgłoś
nie 6 lat tylko 22 [...]-teraz juz tylko ochlapy zostaly po rozbiorze
Odpowiedz
0
@ TYY
dnia 27.03.2012, 18:39 · Zgłoś
Stary "[...]" pamięta więcej, młody mniej...
Odpowiedz
4
@ złapany...
dnia 26.03.2012, 22:15 · Zgłoś
Wlasnie dzisiaj mialem "przyjemnosc" przekroczyc predkosc o 26km,
panowie tak zadowoleni ze nawet dokumentow z auta nie sprawdzili, ani stanu mojej trzezwosci, ubezpieczenia NIC. zadowoleni ze jest mandacik i nastepny prosze!!
Tu chodzi o kase i tyle!!!
Odpowiedz
3
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 27.03.2012, 12:32 · Zgłoś
a co sie spodziewales...
Odpowiedz
4
@ ola
dnia 26.03.2012, 20:24 · Zgłoś
dziury sie zalataja jak snieg spadnie na nie
Odpowiedz
5
@ [...]ek
dnia 26.03.2012, 18:07 · Zgłoś
słusznie--ale kiedy odbędzie się akcja...ŁATANIE DZIÓR
Odpowiedz
-3
@ Sven
dnia 26.03.2012, 18:03 · Zgłoś
Akurat lektorat [...] i zniewolone wsi da się podporządkować przepisom i kulturze jazdy na drodze.Jedź człowieku spokojnie 90 km/[...]Zresztą obejrzyjcie sobie link z you tube przejazd kolejowy na wsi...
http://www.youtube.com/watch?v=65dvWoysvTQ
Odpowiedz
2
@ g
dnia 26.03.2012, 18:01 · Zgłoś
przecież na jasielskich drogach nie da się przekroczyć prędkości - za dużo dziur
Odpowiedz
4
@ thor
dnia 26.03.2012, 19:24 · Zgłoś
jak to nie ... wiesz ilu "piratów"jedzie na ograniczeniu 40 z prędkością 55km/[...]:) Dobrze że nasza policja dzielnie nas chroni wlepiajac im mandaty:) Tak samo odważna straż miejska, która z narażeniem życia siedzi w samochodzie i robi fotki tym kryminalistom:D Najlepsze jest to , ze zawsze narażają życie tam gdzie jest ograniczenie do 40...nie mówiąc o tym że sami [...] na takim ograniczeniu po 90...szkoda ze człowiek nie zawsze ma kamerkę pod ręką...W sumie to tyle...chociąz przyczepiłbym sie jeszcze do kultury osobistej co niektórych dumnych kosiarzy mandatów...Panowie zrozumcie niektórzy mają studia, doktoraty i pracują na stanowiskach, które wymagają więcej inwencji twórczej niż wypisanie mandatu, czy skasowanie na 100 zl studenta który sobie szedł z kolegami trzymając [...]:)
Odpowiedz
0
@ VASCO
dnia 26.03.2012, 17:28 · Zgłoś
Super, powinni wszystkich daunów wyłapać, jestem za.
Odpowiedz
6
@ ola
dnia 26.03.2012, 16:33 · Zgłoś
kasa kasa na 1 miejscu a nie nasze bezpieczenstwo drogi jakie mamy dziurawe niech im wlepia kary za stwarzanie zagrozenia dla kierowcow wszedzie tylko kierowcy obciazeni zaplaca za paliwa za mandaty za mechanikow jak naprawia zawieszenie po dziurawych drogach.jak kierowcy żądają naprawienia drog cisza parkingi w jasle cisza
kierowcy sa zywymi maszynkami do robienia kasy fot-kasa
Odpowiedz
7
@ AQQ
dnia 26.03.2012, 16:06 · Zgłoś
Myślę że w tytule ów artykułu jest pomyłka, nie chodzi o działania "prędkość", lecz o działania "kasa"...
Odpowiedz
5
@ kiszka
dnia 26.03.2012, 15:13 · Zgłoś
miesny jez miesny jez ty go zjesz
Odpowiedz
2
@ ola
dnia 26.03.2012, 15:10 · Zgłoś
zgadzam sie z tir
jezeli ja przekrocze 5 km na godzine mandat punkty itp
a jak producent samochodow sie chwali ze jego produkowany samochód pojedzie 200 km/h to git maszyna osiagi kupe koni szybki itp .poco dopuszczac takie mordercze maszyny nie zgodne z polskimi normami przepisami duze osiagi to i duzo wypadkow .
Odpowiedz
1
@ trutu
dnia 27.03.2012, 15:01 · Zgłoś
Ola ty prawdopodobnie tylko po Jaśle jeżdzisz, to że może samochód może jechać ponad 200 nieznaczy że wolniej nie da radę, ale to tylko od kierowcy zależy i od jego rozumu, a jak ktoś niema to mandat i słusznie.
Odpowiedz
0
@ pablo
dnia 01.04.2012, 15:27 · Zgłoś
w niemczech na autostradach nie ma ograniczenia prędkości więc zapraszam:) tam nikt Ci nie powie że masz 200 na budziku
Odpowiedz
11
@ jojo
dnia 26.03.2012, 14:53 · Zgłoś
Proponuję aby na wałach rzek jasielskich pojawiły się kontrole policyjne lub stróżów miejskich. Szczególnie wieczorami i w wekendy. To co wyprawiają tam nowobogaccy posiadacze quadów przechodzi ludzkie pojęcie. Wały, z takim wysyłkiem zbudowane dla ochrony jaslan przed powodzią, przy dużym poświęceniu śp. senatora Zająca są teraz dosłownie rozjeżdżane przez posiadaczy tych warczących i śmrodzących potworów. Może panowie odpowiedzialni za porządek w Jasle i okolicy zajęliby się tym duuużym problemem zanim wały zanikną rozjechane przez kilku cwaniaczków nie liczących się z innymi. Chyba ktoś w Jasle odpowiada za stan wałów jasielskich rzek i bezpieczeństwa przeciwpowodziowego. Oby nie było za późno! I znowu że mądry jaślak po szkodzie!
Odpowiedz
3
@ kontrola policyjna
dnia 26.03.2012, 15:05 · Zgłoś
Jojo nie wypisuj bzaur tylko jak widzisz kogos popelniajacego wykroczenie to lap za telefon i zglos to strozom prawa a napewno wysla patrol celem zbadania zgloszenia wkoncu za to im placimy z naszych podatkow. Wszyscy placza [A GDZIE BYLA POLICJA ] z policja trzeba wspolpracowac a nie psioczyc na nia
Odpowiedz
0
@ jaslanin
dnia 26.03.2012, 21:08 · Zgłoś
i dobrze bo ubijaja ziemie ktora jest na wałach a jak cos to dodam ze ziemia jest spulchnoina przez gryzonie ubijac oraz dosypywac to moje spotrzezenie bo te wały same siadna po obfitych opadach deszczu wiec dobrze robia tylko zeby ktos braki owałowania uzupełnił
Odpowiedz
-1
@ ;)
dnia 27.03.2012, 10:13 · Zgłoś
Społeczniaku [...] strzelasz pewnie na wszystkich z ucha !
Zero szacunku dla konfitur i społeczniaków !
Odpowiedz
10
@ TIR
dnia 26.03.2012, 14:09 · Zgłoś
oni robia to tylko do kasy!!! czemu nie skarżą producentow firm samochodowych poco robia auta co maja 200 km na liczniku jak tyle nie mozna jechac na polskich drogach ..przekroczysz 10 km juz mandat paliwa drogie manadaty drogie powinni wymyslic inne kary nie finansowe bo to tylko dla pieniedzy stoja a nie bezpieczenstwa
Odpowiedz
2
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 27.03.2012, 12:35 · Zgłoś
przysiady? 10 pompek ? xD to by kazdy przekraczał
Odpowiedz
3
@ dzis wolno;)
dnia 26.03.2012, 14:03 · Zgłoś
dzieki za info j4u;)
Odpowiedz
24
@ R5TYYT
dnia 26.03.2012, 13:09 · Zgłoś
tak psy wlasnie zaczeli okradac ludzi-brawo zlodzieje---dla bezpieczenstwa to sie buduje drogi dwujezdniowe i wycina drzewa i inne przeszkody obok nich!!!
Odpowiedz
24
@ ja
dnia 26.03.2012, 12:45 · Zgłoś
"niedostosowanie prędkości do panujących warunków" to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków podawana przez [...] policjantów. Co to za określenie? A niedostosowanie drogi do natężenia ruchu i warunków pogodowych to co? Drogi mają spełniać pewne standardy a tu co mamy? Koleiny pełne wody przy byle jakim opadzie. W takich warunkach to nawet 20 jest niedostosowaniem prędkości. Niech się zarządców dróg zabiorą wreszcie. A opony w wideorejestracjach są te same co przy homologacji wideorejestracja? Bo to podstawa do obalenia pomiaru:)
Odpowiedz
13
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 26.03.2012, 12:49 · Zgłoś
zjedz z gorki od kosciola w Dąbrówce w strone krajowic i nie wjedź w dzi[...] tam to nawet nie trzeba znaku na ograniczenie do 20 :)
Odpowiedz
20
@ :/
dnia 26.03.2012, 12:32 · Zgłoś
Panowie w białych czapkach !! [...] na motorach szaleją w weekend !! Może ruszylibyście [...] wtedy, a nie w poniedziałek !!!
Odpowiedz
31
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 26.03.2012, 12:33 · Zgłoś
lepiej w poniedzialek rano wiecej osob uczciwie pracujących mozna zlapac:)
Odpowiedz
25
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 26.03.2012, 12:31 · Zgłoś
no tak przed swietami trzeba budzet podratowac... :)
Odpowiedz
28
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 26.03.2012, 12:34 · Zgłoś
a kiedy akcja sprawdzamy urządzenia pomiarowe ?
Odpowiedz
20
@ on
dnia 26.03.2012, 12:27 · Zgłoś
dobrze dobrze pochwalam ,jeszcze tylko zeby motory z wyjetymi tlumikami zaczeto kontrolowac to bylo by super!!!
Odpowiedz
-13
@ rasta
dnia 26.03.2012, 12:34 · Zgłoś
najlepiej żeby Ciebie nagrali i 2 stówki kredytu;)
Odpowiedz
1
@ ktoś
dnia 26.03.2012, 15:00 · Zgłoś
" [...] ??? " Oj boże , boże.
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 27.03.2012, 00:49 · Zgłoś
Większość wychodzi tak fabrycznie...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.