Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dzień Otwarty w NFZ. Porady dla matek

3

Podkarpacki Oddział NFZ w Rzeszowie informuje, że z okazji przypadającego w dniach 1-7 sierpnia „Światowego Tygodnia Karmienia Piersią” w dniu 2 sierpnia b.r. w piątek w godz. 10-14 organizujemy Dzień Otwarty z bezpłatnymi poradami na temat laktacji, karmienia piersią oraz zalet działających w naszym województwie Banków Mleka.

pixabay.com

Porad będzie udzielał lekarz specjalista neonatolog oraz Panie Położne z kompetencjami udzielania porad laktacyjnych - doradcy laktacyjni (personel Klinicznego Szpitala Nr 1 im Chopina w Rzeszowie).

Rafał Śliż

Rzecznik Prasowy

Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie

Napisany dnia: 01.08.2019, 09:40
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ mmm
dnia 02.08.2019, 18:19
Ocena
komentarza:
1
Karmienie piersią to same zalety.Zwłaszcza gdy dziecko często choruje.Zawsze świeże i ciepłe mleko.Nie trzeba wstawać w nocy żeby zrobić butelkę. Buduje cudowną więź pomiędzy matką a dzieckiem.
Ja karmiłam ponad dwa lata każde z moich 2 dzieci
@ Tylko normalność
dnia 07.08.2019, 18:12
Ocena
komentarza:
-2
Ja nie karmiłem i karmił nie będę.
@ A kto to ,,szkolenie,, prowadzi
dnia 12.08.2019, 18:47
Ocena
komentarza:
0
Byly juz polozne co zapalenie piersi z gorączką 39 doradzamy kapustę!!! Dziękujemy za takie przeszkolenia Z 19 wieku
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Tragiczny wypadek w Gorzycach. Nie żyje pieszy

  Dzisiaj, po godzinie 18. w miejscowości Gorzyce (DW nr 992) pod kołami samochodu osobowego zginął mężczyzna. Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku.

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105