Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dziś opady śniegu

40

W czwartek 21 marca od godz. 18 na terenie województwa podkarpackiego mogą wystąpić intensywne opady śniegu. Występowanie opadów przewidywane jest do godzin popołudniowych w piątek 22 marca. 

Prognozowane opady mogą powodować przyrost pokrywy śnieżnej od 15 cm do 25 cm. 

Ważność komunikatu: od. godz. 18.00, 21 marca do godz.18.00, 22 marca. 

Źródło: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Czeslaw
dnia 24.03.2013, 19:37 · Zgłoś
sypie,sypie,sypie...
Odpowiedz
2
@ gwiazda
dnia 22.03.2013, 15:35 · Zgłoś
jutro bedzie lepiej
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 22.03.2013, 11:51 · Zgłoś
no to styl saneczkowy:D:D:D:D
Odpowiedz
-2
@ gwiazda
dnia 22.03.2013, 10:23 · Zgłoś
slyszalam w radiu ze toki tez cos tam z tirem problem
Odpowiedz
2
@ gwiazda
dnia 22.03.2013, 09:58 · Zgłoś
co tam znowu na swierchowej
Odpowiedz
3
@ xXxXxXxXx
dnia 22.03.2013, 00:27 · Zgłoś
Świerchowa już zablokowana...
Odpowiedz
4
@ x
dnia 21.03.2013, 23:11 · Zgłoś
i zawieziemy koszyczki ze święconką na sankach
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 21.03.2013, 19:53 · Zgłoś
ty łodyniec zamknij [...] i nie komentuj kazdego zdarzenia to bedzie ok
Odpowiedz
-2
@ romek
dnia 21.03.2013, 19:41 · Zgłoś
gdzie te opady
Odpowiedz
3
@ ***
dnia 21.03.2013, 17:16 · Zgłoś
Opady deszczu już przeszły w opad śniegu. Jeżeli będzie tak sypało jak lało, to rano będzie ARMAGEDDON!!!
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 21.03.2013, 16:46 · Zgłoś
Ciekawe czy Drogowcy czytają newsy Jaslo4u bo znów ich opady zaskoczą.
Odpowiedz
-1
@ Darekot
dnia 21.03.2013, 15:50 · Zgłoś
czermna i to drugie to [...] i nikt tego nie zmieni
Odpowiedz
4
@ on
dnia 21.03.2013, 14:48 · Zgłoś
powstaje nowy komitet "My obronimy " to będzie cios dla obecnie rządzących.
Odpowiedz
13
@ sad
dnia 21.03.2013, 13:49 · Zgłoś
Redaktor Stanisław G. na w_jaslo zatyka usta internautom, i nie puszcza niewygodnych komentarzy. W artykule o posłance z Jasła umieszcza niepotwierdzone przez nikogo wypowiedzi podpisując autorów: "jeden z mieszkańców Jasła" lub "mieszkaniec jasła". Podejrzewam, że sam wymyśla te wypowiedzi, bo zawsze są pisane jednym, nie dokońca rozwiniętym językiem ;) Gdy zwróciłem mu uwagę na ten fakt, zareagował nie umieszczając mojego komentarza. Widać zabolało, więc pewnie podejrzenia trafione :) Zwróćcie na ten fakt uwagę czytając artykuły tego pana, a poza tym PRECZ Z CENZURĄ!
Odpowiedz
7
@ szyszka
dnia 21.03.2013, 13:14 · Zgłoś
a nich pada widać zima chce nauczyć naszą drogówkę jak powinni funkcjonować w takich przypadkach, bo w ostatni piątek się nie popisali , dopóki chłopaki nie zdadzą egzaminu będzie [...]ć śniegiem wiec do wiosny jeszcze kawał czasu ...
Odpowiedz
-3
@ huidwhfe
dnia 21.03.2013, 13:01 · Zgłoś
ale urwał,tylko gdzie byli rodzice...???
Odpowiedz
0
@ łopservatore
dnia 21.03.2013, 12:49 · Zgłoś
To na pewno robota PiSowskich. Swego czasu zamiast pracować nad dobrymi ustawami w Sejmie zabrali się do modlitwy o deszcz. W efekcie była powódź.Teraz pewnie też coś musieli pokręcić. Choć nie zdziwił bym się gdyby była to odgórna decyzja Stwórcy. Podsypał nam więcej śniegu by ostudzić naszych rozpalonych i zacietrzewionych polityków. Zarówno tych od Tuska i Kaczyńskiego jak i wtórujących im drobnych krzykaczy od Palikota czy Millera.
Odpowiedz
12
@ bq
dnia 21.03.2013, 12:28 · Zgłoś
To dzieci dzisiaj będą topić [...] zamiast marzanny ;]
Odpowiedz
-3
@ ika
dnia 21.03.2013, 18:47 · Zgłoś
z komentarzy niezłych bałwanów by można było wytopić
Odpowiedz
-13
@ lubie zime
dnia 21.03.2013, 12:10 · Zgłoś
a niech sypie sypie powturka z przed tygodnia by się przydała:):):)::
Odpowiedz
20
@ polonistka
dnia 21.03.2013, 13:51 · Zgłoś
A Tobie przydałaby się powtórka z ortografii
Odpowiedz
-8
@ śniegosyp
dnia 21.03.2013, 11:47 · Zgłoś
isc na komende i zlozyc wniosek ze snieg sypie za swiadka postawic swietego mikolaja i renifery a psy juz sie tym zajmia przesluchaja oddadza sprawe do sądu bedzie rozprawa lub posiedzenie i ten kto ten snieg sypie dostanie za zasmiecanie i utrudnianie na drogach i pojdzie do odrobki odgarniac snieg i po klopocie jak nie odrobi to do sanoka z nim psy zato dostaną awans i beda to opijac a zlodzieje mordercy [...] niech dalej sobie chodzą po wolnosci a moze mają wspoludzial psy z tym co snieg sypie zawsze jakis tir wjedzie w miasto jasło i juz jest swiezy grosz dla psow dobre i troche jak zarobią nie robiąc nic
Odpowiedz
15
@ jeżynka:)
dnia 21.03.2013, 10:45 · Zgłoś
Oby nie było powtórki z ub.piątku:)
Odpowiedz
-5
@ GG
dnia 21.03.2013, 14:32 · Zgłoś
bedzie -hip hip hurrrraaaa-to kara dla was [...] [...]
Odpowiedz
4
@ asd
dnia 21.03.2013, 10:28 · Zgłoś
no długo jeszcze ?! emigruje do maroko...
Odpowiedz
8
@ yorker
dnia 21.03.2013, 10:13 · Zgłoś
W Yorku w 2006 r. jak spadło 2 cm śniegu to szkoły zamknęli :P
Odpowiedz
6
@ Woźny
dnia 21.03.2013, 10:11 · Zgłoś
Ciekawe czy Poseł Rzońca i Senator Zając wystosują pismo do Watykanu w tej sprawie ?
Odpowiedz
-6
@ W pis-du
dnia 21.03.2013, 18:40 · Zgłoś
Ten śnieg to wina Pisu!
Odpowiedz
5
@ Tulix
dnia 21.03.2013, 10:10 · Zgłoś
Wogóle coś się dziwnego dzieje, jak w marcu w UK śnieg spadł, i to jeszcze na północy! Mam nadzieję że to nie ewoluuje w zimę do maja. (Choć kilka lat temu widziałem zamarznięte Morskie Oko w maju, czyżby klimat się oziębiał?)
Odpowiedz
13
@ xx
dnia 21.03.2013, 10:28 · Zgłoś
chodzę po górach od 15 lat.
W maju Morskie Oko jest zawsze zamarznięte:)
Odpowiedz
2
@ aro
dnia 21.03.2013, 10:41 · Zgłoś
tak samo jak głoszą o ocieplającym się klimacie - to jest bujda rządzących. Najszybciej czekać nas będzie epoka lodowcowa niż ocieplenie globalne.

18 lat temu w lecie było po 45-50'C, a teraz jest max 45'C do słonka oczywiście.
Czyli jest chłodniej, a jak by było ocieplenie to byśmy mieli około 60-65'C do słońca.
Odpowiedz
11
@ ika
dnia 21.03.2013, 10:02 · Zgłoś
Boże...chyba zaraz [...] tą zimą !!!
Odpowiedz
-34
@ łodyniec
dnia 21.03.2013, 10:25 · Zgłoś
taa idź do ksiyndza powiedz mu aby przekazał wodzowi Twoje zniesmaczenie zimą :P
Odpowiedz
23
@ ika
dnia 21.03.2013, 11:16 · Zgłoś
aleś ty [...]
Odpowiedz
4
@ szejan
dnia 21.03.2013, 21:42 · Zgłoś
takie jesteś [...], że dam ci plusik.
Odpowiedz
9
@ łodyniec
dnia 21.03.2013, 10:01 · Zgłoś
a to dziwne że w marcu śnieg spadnie ,normalnie koniec świata armagedon jakiś ,a drogówkę i tak śnieg zaskoczy więc po co te info ?
Odpowiedz
-6
@ tjaaaaaaa
dnia 21.03.2013, 10:52 · Zgłoś
reklamy? ja nie widzę żadnych reklam, przepraszam zapomniałem że mam adblock'a;]
Odpowiedz
8
@ wd
dnia 21.03.2013, 11:05 · Zgłoś
Hehe rumuńscy tirowcy znów zostawią kilka zeta w Jasle :-P
Odpowiedz
-7
@ Arek
dnia 21.03.2013, 14:37 · Zgłoś
No i znowu zasypie CZYRMNĄ I SZYZYNY--znow [...] pasikrowie nie beda mogli dosiadac po 8 [...] szrotow [...] i dojsc do obory.
Odpowiedz
7
@ zzzz
dnia 21.03.2013, 19:13 · Zgłoś
Na forum ktoś płakał ,ze nie ma informacji o prawdopodobnych dosyć sporych opadach śniegu ( według prognoz ) a tutaj już płaczecie , bo powstał artykuł na ten temat . Jutro jak spadnie 20 cm śniegu to będzie krzyk ,że nikt nie poinformował a miłośnicy letniego ogumienia nie mogą z podwórka wyjechać . . . .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.