Dzisiaj od 18.00 ul. Kościuszki zamknięta!
W dniu dzisiejszym będzie wykonywany przekop przez ul. T. Kościuszki, w związku z czym na czas prowadzonych robót – w godzinach 18.00 – 24.00 - ulica zostanie zamknięta. Ruch będzie prowadzony wyznaczonymi objazdami. Przekop związany z budową gazociągu wykonywany będzie na wysokości zakładu energetycznego.
Wszystkich poruszających się w obrębie ul. T. Kościuszki prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do znaków drogowych.
Jenny
