Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ewelina jest już w Szwajcarii

23

Ewelina Wójcik, ratowniczka GOPR została dziś przyjęta do szwajcarskiego szpitala w Liestal. Jaślanka trafiła tam na skomplikowaną operację  nóg.


W maju 2007 roku, podczas ćwiczeń ratowniczych Ewelina Wójcik uległa poważnemu wypadkowi. W czasie skoku z pokładu śmigłowca złamała obie nogi. Od tego czasu nieustannie walczy o swoje zdrowie. Leczenie w Krośnie, Krakowie, Warszawie i Piekarach Śląskich niestety nie przyniosło spodziewanych rezultatów, a polscy ortopedzi prorokowali, że resztę życia spędzi na wózku inwalidzkim. Ewelina postanowiła jednak wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o zdrowie. Szansą na jego odzyskanie jest operacja w szwajcarskim Kantonspital Liestal, której koszt szacowano wstępnie na ok. 120 tys. zł. Dziewczyny jednak nie było stać na taki wydatek, więc w grudniu ubiegłego roku zwróciła się o pomoc do Fundacji Świętego Mikołaja. Tam udostępniono jej konto, na które w ciągu kilku miesięcy wpłynęły pieniądze. W tak krótkim czasie udało się zebrać nie tylko na operację, ale również i na rehabilitację. Dziś Ewelina, kiedy jest już na miejscu, jest także bliska spełnienia marzenia o normalnym życiu.

Za pośrednictwem naszego portalu wszystkim, którzy jej w tym pomogli składa serdeczne podziękowania. My z kolei życzymy Ewelinie szybkiego powrotu do zdrowia.
 

(kp)

Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Pawel
dnia 24.06.2010, 21:49 · Zgłoś
trzymamy za Ciebie. Trzymaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ EWKA
dnia 24.06.2010, 21:32 · Zgłoś
EWELINA JESTEŚ WIELKA .Życzę dużo siły ,oraz dużo dużo zdrowia .Pozdrawiam .
Odpowiedz
0
@ Freddie
dnia 24.06.2010, 18:35 · Zgłoś
Jeszcze zatańczymy na Twoim weselu, tylko daj znać kiedy, to nie jedna flaszka padnie :)
Odpowiedz
0
@ lama
dnia 24.06.2010, 13:30 · Zgłoś
na pewno bedzie dobrze powodzenia
Odpowiedz
0
@ tomek
dnia 23.06.2010, 20:35 · Zgłoś
szybkiego powrotu do zdrowia ewelinko
Odpowiedz
0
@ do welkome
dnia 23.06.2010, 19:51 · Zgłoś
ty [...] czy ty [...] wiesz co piszesz? a Tobie Ewelino szybkiego powrotu do zdrowia zycze!!!Jestesmy z Toba
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 23.06.2010, 19:09 · Zgłoś
życzę udanej operacji i szybkiego szczęśliwego powrotu do zdrowia
Odpowiedz
0
@ ola
dnia 23.06.2010, 17:03 · Zgłoś
zycze szybkiego powrotu do zdrowia.oby wszystko skonczylo sie z happy endem.pozdrowionka
Odpowiedz
0
@ ip: 94.251.189.*
dnia 23.06.2010, 13:21 · Zgłoś
Zapewne ktos bardzo bliski Ewelinie sie wypowiada. Chcesz zabłysnąć? Posmaruj się margaryną.
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 23.06.2010, 13:15 · Zgłoś
do Welcome
gdyby głupota miała skrzydła latał byś jak gołąbek
Odpowiedz
0
@ do Welcome
dnia 23.06.2010, 12:03 · Zgłoś
za te głupoty co tu napisałeś sam kiedyś zapłacisz. Może kiedyś sam będziesz potrzebował pomocy od jakiegoś ratownika.
Odpowiedz
0
@ do Welcome!!!!!
dnia 23.06.2010, 10:33 · Zgłoś
jestes takim [...] ze szkoda gadać!!!zebyś ty był takim profesjonalistą jak ona to by było dobrze!!!zdarzył się jej wypadek...tobie tez zdarzyć się może...!!!uważaj na słowa i dużo zdrowia i profesjonalizmu ci zyczę!!!zebyś długo mógł chodzić o własnych siłach i nogach!!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 23.06.2010, 10:25 · Zgłoś
Powodzenia i pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ Welcome
dnia 23.06.2010, 07:42 · Zgłoś
Za głupotę i brak profesjonalizmu podczas treningu trzeba płacić.
Odpowiedz
0
@ oncka
dnia 23.06.2010, 00:10 · Zgłoś
do zobaczenia w takim razie!!!:)
Odpowiedz
0
@ TEXT
dnia 22.06.2010, 23:38 · Zgłoś
OBY TA SKĄPLIKOWANA OPERACJA SIĘ UDAŁA I ŻEBY BYŁO WSZYSTKO WPORZĄDKU:):):):) POZDRÓWKA:):)
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 22.06.2010, 23:23 · Zgłoś
oby operacja sie udala!!
bys mogla chodzic!!
Odpowiedz
0
@ madzia
dnia 22.06.2010, 19:58 · Zgłoś
Ewelina trzymam kciuki żeby operacja się udała!!:D powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia!!
Odpowiedz
0
@ optymistka
dnia 22.06.2010, 19:11 · Zgłoś
Ewelina wracaj do zdrowia. Jesteśmy z Tobą :)
Odpowiedz
0
@ xoxo
dnia 22.06.2010, 19:07 · Zgłoś
powodzenia Ewelinko!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ supporter
dnia 22.06.2010, 18:47 · Zgłoś
Ewelina jeszcze dluga droga przed toba, ale dasz rade!wracaj do zdrowia!
Odpowiedz
0
@ bodzio-turysta
dnia 22.06.2010, 18:40 · Zgłoś
Ewelinko trzymamy kciuki.Wszystko będzie OK!!
pozdrówka.
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 22.06.2010, 18:36 · Zgłoś
TRZYMAMY KCIUKI WSZYSCY!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.