Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Ex – wokalista Iron Maiden w Jaśle

11

W ramach polskiej trasy koncertowej do Jasła zawita Blaze Bayley, były wokalista legendarnego zespołu heavy metalowego Iron Maiden. Koncert artysty obędzie się 30 marca br. w Jasielskim Domu Kultury o godzinie 18.

Supportami Blaze'a na trasie po Polsce będą zespoły Iscariota i Horrorscope. Bilety są do nabycia w sekretariacie JDK, tel. – 13 44-35-150.

Blaze Bayley, swoją muzyczną drogę rozpoczął w 1984 roku w rock and rollowym zespole Wolfsbane. Po opuszczeniu Iron

Maiden przez Bruce’a Dickinsona w 1993, wygrał przesłuchania i dołączył do grupy na początku 1994 roku. Bayley nagrał z „Żelazną Dziewicą” dwie płyty: „The X Factor” w 1995 i „Virtual XI” w 1998 roku. W lutym 1999 roku Blaze Bayley opuścił Iron Maiden w związku z powrotem do zespołu Dickinsona. W 2000 roku założył swój własny zespół, „Blaze”, siedem lat później przemianowany na „Blaze Bayley” z którym nagrał dziesięć płyt. Marcowy koncert będzie jedynym występem artysty w południowo – wschodniej Polsce.

***

pch (JDK)

Napisany dnia: 12.03.2014, 11:11 , Tagi: JDK, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ j
dnia 12.03.2014, 15:49
Ocena
komentarza:
12
szykuje się kolejny świetny koncert w JDKu
@ husky
dnia 12.03.2014, 16:42
Ocena
komentarza:
16
Brawo dla dyrektora JDK.Brawo za przedsiębiorczość i odwage w działaniu.Wreszcie wiemy że mamy estrade na której się wiele dzieje.Oby tak dalej i do przodu!!!
@ Kajet
dnia 12.03.2014, 18:25
Ocena
komentarza:
10
Popieram takie imprezy ^^ I tak jak kolega wyżej Brawa!!!
@ Paul
dnia 12.03.2014, 18:58
Ocena
komentarza:
11
Brawo dla organizatorów i Janusza!!!
@ Ron
dnia 12.03.2014, 19:38
Ocena
komentarza:
-14
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ fan
dnia 13.03.2014, 23:31
Ocena
komentarza:
-8
Ja i moi znajomi chodzimy tylko na disco polo które rozluźnia i odpręża. Polecam
@ Fan Metal
dnia 15.03.2014, 10:35
Ocena
komentarza:
2
Z tego co wiem pomysł należy do ekipy Festiwalu Krushfest. http://www.krushfest.eu/start.html . Gdyby nie oni w życiu ktoś taki jak Blaze - ex IM nawet by na Jasło nie spojrzał. JDK daje to co powinno czyli sale, sprzet i chwała im za to. Łaski nie robią. po to siedzą i biorą kasę.. Przybywajmy tłumnie!
@ bolek
dnia 17.03.2014, 08:02
Ocena
komentarza:
3
To szkoda że nie zaproponowali tego poprzedniej dyrektorce:-) Też była sala i sprzęt:-)
@ aha
dnia 17.03.2014, 09:45
Ocena
komentarza:
4
pamiętając jej schizy i podejście to tematu woleliby sobie strzelić w łeb!!!
@ Magold
dnia 31.03.2014, 08:50
Ocena
komentarza:
0
W Poznaniu Blaze był super! A propos nie wiem czy wiecie, że blaze nie ma na imię blaze ani nie nazywa się bayley. Ale w dobie internetu to pewnie wiecie. Pozdrawiam
@ Roman_
dnia 31.03.2014, 17:50
Ocena
komentarza:
0
Byłem wczoraj w Jaśle na tym koncercie było wspaniale , szkoda tylko że promocja koncertu była słaba .
pozdrwaiam :)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Czarni Jasło pozyskali nowego sponsora. Do klubu popłyną pieniądze z PZU

   

  Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna dołączył do grona sponsorów klubu JKS Czarni 1910 Jasło. Nie ujawniono kwoty, jaka zasili klubową kasę. Włodarze Czarnych Jasło zapewniają jednak, że środki, o których mowa, stanowić będą solidny zastrzyk gotówki. Pieniądze wydane zostaną na realizację celów statutowych, jakie realizuje klub.

 • 21-letni strażak z Osobnicy walczy z mięsakiem Ewinga

  Wszystko zaczęło się w kwietniu br. od bólu brzucha. Mateusz Synowiecki z Osobnicy po wielu wizytach i badaniach u specjalistów dowiedział się, że wystąpił u niego nowotwór złośliwy, pozaszkieletowy mięsak Ewinga. Młody mężczyzna rozpoczął już leczenie w specjalistycznej klinice w Warszawie. Chemioterapia ma trwać blisko rok. O pomoc Mateuszowi  prosi jego strażacka rodzina...

 • Cały czas trwają poszukiwania jaślanina w Tatrach na Słowacji

  Do tej pory ratownikom górskim nie udało się odnaleźć 50-letniego jaślanina, który w sobotę zaalarmował służby, że jest poszkodowany i nie może samodzielnie kontynuować wyprawy. Horska Zachranna Służba we wtorkowym komunikacie poinformowała, że dalsze działania poszukiwawcze zostaną dzisiaj wznowione.

   

 • "Proszę tylko o wielką modlitwę za ojczyznę" – wyjaśnia posłanka Maria Kurowska

  W sieci zawrzało po tym, jak posłanka Maria Kurowska w imieniu posłów z Suwerennej Polski oraz kandydatów na posłów przesłała do proboszczów pismo z prośbą o modlitwę za ojczyznę. Internauci są oburzeni i uważają, że jest to agitacja polityczna poprzez angażowanie w to duchowieństwa. - Widząc jaki jest walec propagandy lewackiej zwyczajnie w trosce o to, aby zwyciężyli ci, którzy będą prowadzić Polskę w dobrym kierunku poprosiłam o modlitwę, a jej nigdy za dużo ani ludziom prywatnym ani państwu polskiemu – mówi posłanka Maria Kurowska.

 • Czas na zmiany – jak znaleźć wymarzoną pracę?

   

  Nie tylko osoby, które dopiero wkraczają na rynek pracy, szukają wymarzonego dla siebie stanowiska. Często mając już pierwsze doświadczenia, a nawet wieloletnią praktykę w zawodzie czujemy, że nie spełniamy się na danym stanowisku i nasza praca nie przynosi nam satysfakcji. Wówczas warto podjąć kroki, dzięki którym uda nam się dokonać zmian w tym aspekcie naszego życia. Jak jednak znaleźć wymarzoną pracę? Podpowiadamy.

 • Wmurowano kamień węgielny pod rozpoczętą budowę nowego pawilonu penitencjarnego w Zakładzie Karnym w Jaśle

  Trwa rozbudowa Zakładu Karnego w Jaśle. Inwestycja opiewa na ponad 40 mln zł i jest realizowana z "Programu modernizacji Służby Więziennej na lata 2022-2025". - Jest to inwestycja w postaci nowego pawilonu mieszkalnego oraz rozbudowy dotychczas istniejącej infrastruktury m.in. budynku wielofunkcyjnego, w którym pełnią służbę funkcjonariusze naszej formacji – mówi ppłk Jacek Paśko, dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle.

 • Samorządy dostrzegają pilną potrzebę poszerzenia drogi powiatowej w Kołaczycach w kierunku Brzysk

  W poniedziałek popołudniu w Kołaczycach odbył się briefing prasowy na temat przygotowań do rozpoczęcia realizacji inwestycji polegającej na poszerzeniu drogi powiatowej relacji Kołaczyce - Brzyska na odcinku od skrzyżowania z dk73 w stronę mostu na rzece Wisłoce. Potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia zauważają samorządy zarówno powiatowy, jak również gminny, bowiem jest to związane z rozbudową drogi krajowej i koniecznością zorganizowania alternatywnych objazdów.

 • Szpital otrzymał ponad 7 mln zł na przebudowę i doposażenie SOR

  Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle odebrała dzisiaj z rąk starosty Adama Pawlusia czek na kwotę ponad 7,5 mln zł. Środki przyznane na przebudowę SOR oraz pracowni diagnostycznych wraz z adaptacją pomieszczeń oraz zakup potrzebnego sprzętu pochodzą z Funduszu Medycznego. - Prace rozpoczną się niezwłocznie od zaprojektowania, a następnie wyboru wykonawcy robót – podkreśla Beata Trzop, dyrektor jasielskiego szpitala.<FOTORELACJA>

 • Pies Kudłaty – nowy salon groomerski na mapie Jasła

 • Czarni z kolejnym wysokim zwycięstwem w lidze. Jaślanie rozbili osłabione Zamczysko Odrzykoń 5:0

   

  Czarni Jasło kroczą w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa. W minioną sobotę (23 września) podopieczni trenera Mateusza Ostrowskiego zmierzyli się na własnym stadionie z Zamczyskiem Odrzykoń. Osłabieni kadrowo goście zainkasowali aż pięć goli. Trzy trafienia padły łupem Karola Potery.

 • „To mogą być ostatnie demokratyczne wybory”

  Dzisiaj na jasielskim rynku odbyła się konferencja z udziałem polityków oraz kandydatów z listy Koalicji Obywatelskiego z okręgu 22 przemysko-krośnieńskiego do polskiego parlamentu. Wśród nich były osoby znane z Jasła, które apelowały do mieszkańców o podjęcie właściwej decyzji 15 października.

 • Szukasz legalnej pracy w Holandii? Oferty już na Ciebie czekają!

   

  Mieszkańcy Podkarpacia chętnie poszukują pracy za granicą. Dużą popularnością cieszy się wśród nich między innymi Holandia. Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców, w tym właśnie kraju, poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży, w szczególności jednak na produkcji przy rybach. Z aktualnymi ofertami można zapoznać się w biurach w Jaśle, Tomaszowie Lubelskim i Opolu.

 • W Jaśle powstaną dwa zielone przystanki

  W centrum Jasła powstaną dwa zielone przystanki. Zadanie jest realizowane przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle w ramach projektu „Realizacja inwestycji w zakresie zielononiebieskiej infrastruktury na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki".

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657