Farfał przeprosił Górczyka
15
Na sesji Rady Powiatu w dniu 27. maja wiceprzewodniczący Rady Powiatu Zdzisław Dubis odczytał oświadczenie Piotra Farfała z dnia 12. maja 2010.

- Ja, Piotr Farfał, przepraszam Pana Tadeusza Górczyka za sformułowane pod jego adresem słowa zawarte w piśmie do Przewodniczącej Rady Powiatu Jasielskiego w dniu 25. marca 2009, pomawiające go o narażenie oddziału TVP SA w Rzeszowie na koszty związane z wynajęciem samochodu wraz z kierowcą z firmy zewnętrznej do celów służbowych i prywatnych zamiast skorzystać z floty samochodów TVP SA, które naruszały jego cześć i dobre imię. - czytał przewodniczący.
ks

- Ja, Piotr Farfał, przepraszam Pana Tadeusza Górczyka za sformułowane pod jego adresem słowa zawarte w piśmie do Przewodniczącej Rady Powiatu Jasielskiego w dniu 25. marca 2009, pomawiające go o narażenie oddziału TVP SA w Rzeszowie na koszty związane z wynajęciem samochodu wraz z kierowcą z firmy zewnętrznej do celów służbowych i prywatnych zamiast skorzystać z floty samochodów TVP SA, które naruszały jego cześć i dobre imię. - czytał przewodniczący.
ks
