Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Festiwal Kultury Wyszehradzkiej

0

Została uruchomiona strona internetowa  Festiwalu Kultury Wyszehradzkiej www.festiwalkulturywyszehradzkiej.eu .  Impreza, która będzie towarzyszyć VI Międzynarodowym Dniom Wina w Jaśle organizowanym 27-28 sierpnia br. realizowana jest przez Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury  we współpracy z miastem Hodonin (Czechy), Humenné (Słowacja) i  Szkołą Artystyczna Sárospatak (Węgry).

Na Facebooku powstał również profil Festiwalu Kultury Wyszehradzkiej, a jego uruchomienie jest odpowiedzią na coraz większą popularność mediów społecznościowych i służyć będzie lepszej komunikacji z wszystkimi osobami, które zainteresowane są poznaniem kultur krajów sąsiednich.

Serdecznie zachęcamy użytkowników Facebooka do odwiedzenia naszej strony: http://www.facebook.com/pages/Festiwal-Kultury-Wyszehradzkiej/151349488270248


Projekt Festiwalu Kultury Wyszehradzkiej współfinansowany jest ze środków  Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.