Figielkowy Klub Malucha
FIGIELKOWY
KLUB MALUSZKA
od 20-01-2014r.
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 4 lat.
Celem nadrzędnym zajęć jest rozwijanie pierwszych więzi społecznych i przygotowanie dziecka do bezstresowego debiutu przedszkolnego.
Jeśli Wasze dziecko potrzebuje kontaktu z rówieśnikami, chcecie aby przygotowało się do pójścia do przedszkola ,nauczyło się współpracy i rozwijało swoje zdolności - zapraszamy na zajęcia do „FIGIELKOWEGO KLUBU MALUSZKA”. Udział w naszych zajęciach pozwoli zminimalizować stres, oswoić lęk związany z rozłąką z rodzicami zastępując go ciekawym i twórczym poznawaniem świata.
Proponujemy zajęcia rekreacyjne, zabawy sportowe i adaptacyjne. Zadbamy o prawidłowy rozwój ruchowy, społeczny i emocjonalny każdego dziecka, oferując gry i zabawy dostosowane do wieku. Naszym atutem jest możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji sali - w tym zjeżdżalni, labiryntów, doskonale rozwijających motorykę małego dziecka. Nauczymy Twoje dziecko odwagi, samodzielności, zapewnimy wszechstronny rozwój poprzez aktywne i nowoczesne metody pracy. Potraktujemy każde dziecko indywidualnie uwzględniając jego możliwości psychofizyczne, zdolności i potrzeby, aby zapewnić jak najlepszy jego rozwój. Stworzymy atmosferę ciepła i zrozumienia. Zajęcia poprowadzi mgr Pedagogiki Przedszkolnej Pani, która już od kilkunastu lat pracuje w tym zawodzie i jest pedagogiem nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z powołania.
Koszt jednych zajęć to 20zł, w tym 2 godz. zajęć i 1godz. wspólnej zabawy na Sali. Państwo decydujecie ile razy w tygodniu będziecie przychodzić z dzieckiem na zajęcia. W miarę upływu czasu dzieci będą mogły zostawać pod naszą wyłączną opieką.
Zajęcia ( grupy 12os ) w obecności rodzica/opiekuna odbywać się będą od poniedziałku do soboty w godz.9.00 – 12.00. ZACZYNAMY 20-01-2014r.
Zapisy i wszelkie informacje pod nr Tel. 509 815 511 lub na Sali.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
ZAPRASZAMY
