Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Firmy zwijają manatki

13

Na drogach powiatowych dobiegają końca prace remontowe, które prowadzone były w gminie Tarnowiec, Brzyska, Jasło oraz Nowy Żmigród. Już niebawem zostanie wznowiony ruch w kierunku Dębowca, gdzie skończone zostały prace przebudowy „diablego mostka”.

Prace na odcinkach Gliniczek-Czeluśnica, Kołaczyce-Brzyska oraz Duląbka-Cieklin zostały zakończone. Do odbioru zgłoszono także osuwisko w Bączalu Górnym. Wkrótce koniec z utrudnieniami dla kierowców na drodze Niegłowice-Dębowiec, które trwały od lipca br. Ku końcowi mają się również prace, które trwają na moście w Kątach.

- Obecnie rozpoczynają się prace w terenie na drodze Stary Żmigród- Łysa Góra. To praktycznie kończyłoby te fragmenty dróg oprócz drogi od środka Dębowca do skrętu na Cieklin. Przypominam, że jest to zadanie 2-letnie, które ma być zakończone do czerwca przyszłego roku – mówi Tadeusz Górczyk, etatowy członek Zarządu Powiatu w Jaśle. - Wciąż trwają jeszcze prace na drodze Niegłowice- Dębowiec. W kilku miejscach zostanie wymieniona podbudowa na przełomach. Będzie jeszcze realizowany chodnik na drodze w Święcanach – dodaje.

Na remont nawierzchni na drodze Niegłowice-Dębowiec od torów kolejowych aż do Dębowca gmina Jasło (100 tys. zł), miasto Jasło (80 tys. zł) oraz Dębowiec (200 tys. zł) przeznaczyły środki w ramach pomocy dla zadania realizowanego przez powiat jasielski.

Przejazd przez „diabli mostek” w kierunku Dębowca w ciągu drogi Jasło-Folusz będzie możliwy po 16 października.

(icz)

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
1
@ damian
dnia 10.10.2013, 14:20 · Zgłoś
Ciekawe czy będzie namalowana linia przerywana środkiem drogi, bo w nocy podczas deszczu nie widać krawędzi jezdni. I jak ktoś nie zna przebiegu drogi to może się zdziwić. A tak to taka jedna linia środkiem drogi załatwiłaby sprawę.
Odpowiedz
0
@ koy
dnia 23.10.2013, 16:51 · Zgłoś
zgadzam się z tobą! linie powinny być
Odpowiedz
2
@ brat bolka
dnia 10.10.2013, 08:33 · Zgłoś
Wspaniała droga wspaniała organizacja szczególnie gdy się weźmie pod uwagę fakt, że chyba od conajmniej 3 miesięcy stoją przy krawężnikach na jezdni tymczasowe słupki oznaczające chyba kraty zbierające wody opadowe. Ponieważ są postawione w drodze praktycznie przez cały Dębowiec a brak jest znaku ZWĘŻENIE obustronne drogi niejednokrotnie prowadzi do niebezpiecznych sytuacji. A może tak troszkę o jakości tejże nawieżchni- jedzie się jak po grochowisku. CÓŻ NAJLEPIEJ SIĘ CHWALIĆ WIĘC DALEJ PRZYSZLI KANDYDACI NA RADNYCH, WÓJTÓW , BURMISTRZÓW STAROSTÓW etc. chwalcie się sukcesami bo jak powiedział jeden z polityków"...i kupi". skandal.
Odpowiedz
1
@ mario z Załęża
dnia 09.10.2013, 20:32 · Zgłoś
Górczyk to niech myśli czy podpisał czy nie podpisał???To jest sprawa jego bytu!!Reszta się nie liczy!!!
Odpowiedz
0
@ tom
dnia 09.10.2013, 20:26 · Zgłoś
a gdzie zapowiadany wiosną remont odcinka Czeluślica - Umieszcz?
Odpowiedz
5
@ kot
dnia 09.10.2013, 16:39 · Zgłoś
no nareszcie! już mam dość objazdu...
Odpowiedz
10
@ RR
dnia 09.10.2013, 16:27 · Zgłoś
tytuł adekwatny do treści... litości!!!
Odpowiedz
9
@ 3l3
dnia 09.10.2013, 16:24 · Zgłoś
''Firmy zwijają manatki'' ?! poważnie?
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 09.10.2013, 16:20 · Zgłoś
a po zimie będzie po po.
Odpowiedz
20
@ mily
dnia 09.10.2013, 15:12 · Zgłoś
A PO zimie zobaczymy efekty remontów .
Odpowiedz
7
@ Tarzan-zan
dnia 09.10.2013, 15:40 · Zgłoś
Wreszcie będzie można do Biedroneczki normalnie pojechać po pysznego kenigerka mniam mniam
Odpowiedz
2
@ Połówka
dnia 09.10.2013, 20:20 · Zgłoś
Prace na odcinkach Gliniczek-Czeluśnica wykonano na połowie odcinka. Podobno reszta ma być w przyszłym roku pod warunkiem, że rok wyborczy będzie łaskawy dla aktualnie rządzących. Żałosne: roboty niewiele a samozachwytu pod niebiosa. Co to za funkcja: członek /pisownia oryginalna z małej litery jak w artykule/?
Odpowiedz
1
@ Amon_Ra
dnia 09.10.2013, 20:38 · Zgłoś
ted gorka jest ..., czyli etatowym CZŁONKIEM od zarania dziejów. icz jest ... szkoda słów
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.