Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Gdzie można śledzić paczkę nadaną do Anglii?

0

Ile razy zastanawiałeś się, co dzieje się z Twoją paczką do Anglii? Gdzie jest i kiedy dotrze do adresata? Na pewno wielokrotnie. Nie musisz już więcej martwić się o losy swojej przesyłki. Wystarczy, że zdecydujesz się na skorzystanie z usług sprawdzonego i rzetelnego kuriera. Jednak to nie wszystko – w prosty sposób możesz mieć także pełną kontrolę nad transportem paczki z Polski do Anglii. Sprawdź!

Nowoczesne rozwiązania technologiczne przyniosły nowe możliwości, także w zakresie śledzenia transportu paczek do Anglii. Obecnie z dużą dokładnością, wprost ze swojej kanapy, jesteś w stanie określić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka oraz dokąd zmierza. Jak to możliwe? Dowiedz się więcej!

Jak zamówić wysyłkę paczki z Polski do Anglii?

Możliwość śledzenia paczki do Anglii jest dla Ciebie ważna? Czujesz się spokojnie, gdy wiesz, co dzieje się z Twoimi rzeczami? Opcję śledzenia docenią osoby, które przesyłają cenne przedmioty, jak pamiątki rodzinne czy ksera dokumentów.

Aby przesyłka dotarła bezpiecznie na czas, warto skorzystać z serwisu świadczącego usługi przewoźnika paczek z Polski do Anglii, np. EuroPaka - https://www.euro-paka.pl/.

Wejdź na stronę - tam znajdziesz formularz nadania paczki, a następnie:

 • uzupełnij dane adresowe nadawcy i adresata – imię nazwisko, adres odbioru i dostarczenia przesyłki, e-mail, numer telefonu,
 • wpisz dokładne parametry pudełka – wymiary zewnętrzne, wagę oraz wartość przedmiotów,
 • zapłać za usługę i oczekuj na kuriera!

Gdy potwierdzisz płatność, na adres e-mail otrzymasz powiadomienie o nadaniu przesyłki oraz jej numerze.Nie usuwaj tej wiadomości – będzie Ci jeszcze potrzebna!

Ile kosztuje paczka do Anglii?

Zależy Ci na tym, żeby kurier był tani i szybki? Aby tak było, musisz zdecydować się na usługę profesjonalnej firmy przewoźniczej. Szeroki wybór przewoźników oferują serwisy, które zajmują się pośredniczeniem między klientem a firmą kurierską. Dzięki ich współpracy cena usługi jest atrakcyjnie niska dla nadawcy.

Zamówienie jest wyceniane indywidualnie na podstawie danych z formularza nadania. Każda firma kurierska ma swój własny, wewnętrzny cennik, na podstawie którego są wyliczane ceny paczki do Anglii. Koszt różni się w zależności od wielkości, wagi, a także zawartości i ubezpieczenia przesyłki.

Z dodatkowymi płatami musisz liczyć się także w sytuacji, gdy nieodpowiednio zapakowałeś paczkę, podałeś fałszywe parametry lub umieściłeś w wysyłce zakazane przedmioty. Za złamanie regulaminu obowiązują surowe kary finansowe.

Szybka paczka do Anglii – jak śledzić?

Masz niemiłe doświadczenia z wysyłaniem przedmiotów do Wielkiej Brytanii? Chcesz być na bieżąco z informacjami o miejscu pobytu Twojej paczki? Po zamówieniu usługi u pośrednika otrzymasz na adres e-mail numer nadania paczki do Anglii. Ten ciąg cyfr jest niezbędny do tego, aby otrzymać wszystkie potrzebne dane o tym, co dzieje się z Twoimi rzeczami.

Jeśli chcesz sprawdzić status przesyłki, wejdź na stronę pośrednika i znajdź okienko do monitorowania jej. Następnie wklej tam numer nadania i kliknij „lupkę”. W efekcie na stronie, wyświetli Ci się pełen opis trasy – z dokładną datą i miejscem pobytu pakunku.

Martwisz się, tym, że Twoje zamówienie utknęło w jednym miejscu? A może nadana paczka z Polski do Anglii zaginęła?Śledzenie przesyłki wskaże ostatnie miejsce, gdzie należy jej szukać. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nadal znajduje się w magazynie lub sortowni. Jednak, aby mieć pewność, w takiej sytuacji skontaktuj się z biurem obsługi pośrednika. Opcja śledzenia transportu znacznie przyspiesza i ułatwia poszukiwania paczki, które zazwyczaj kończą się sukcesem.

Śledzenie paczek do Polski jest bardzo wygodnym rozwiązaniem zarówno dla klienta, jak i firmy przewoźniczej.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 22.07.2020, 08:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105