Gimnazjum nr 1 w Jaśle otrzymało tytuł "Szkoły Przyjaznej Utalentowanym Uczniom"
13
Podczas uroczystego podsumowania Konkursów Przedmiotowych, które miało miejsce w Krośnie, Gimnazjum nr 1 w Jaśle otrzymało tytuł ,,Szkoły Przyjaznej Utalentowanym Uczniom" ,przyznany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Tytuł ten Gimnazjum nr 1 otrzymało jako jedyne w powiecie, co jest dodatkowym powodem do dumy. Zaszczytne wyróżnienie podkreśla, że gimnazjum umożliwia rozwijanie pasji uczniów oraz nie pozwala zginąć wybitnym talentom. Dowodem na prawdziwość tych słów są sukcesy gimnazjalistów.


Gimnazjum nr 1 może poszczycić się 13 laureatami, co plasuje nas na 3 miejscu w województwie pod względem liczby laureatów, tuż za Publicznym Gimnazjum Sióstr Prezentek w Rzeszowie i Gimnazjum nr 2 w Mielcu. Pod względem liczby laureatów i finalistów Gimnazjum nr 1 zajęło miejsce 1. Dodać należy też, że od roku 2005 szkoła niezmienne zajmuje pierwsze lub trzecie miejsce w rankingu najlepszych szkół Podkarpacia.
Laureatami tegorocznych konkursów zostali: Krzysztof Maziarz, Rafał Myśliwiec, Krystian Ziaja - konkurs matematyczny, Urszula Samborska , Przemysław Węgrzyn - konkurs geograficzny, Rafał Myśliwiec, Michał Wójcik - konkurs fizyczny, Joanna Kiczek, Justyna Szańca , Łukasz Gadzała - konkurs języka angielskiego, Łukasz Gadzała - konkurs historyczny, Weronika Madej - konkurs chemiczny, Aleksandra Data - konkurs polonistyczny.
Finaliści konkursów to: Wojciech Szpruciński - matematyka, Andrzej Jureczko, Weronika Madej, Przemysław Kmiecik, Paweł Lubaś - geografia, Magdalena Kiczek, Agata Fuk, Żaneta Juszczyk, Magdalena Szlachta - język niemiecki, Agnieszka Handzel, Bartosz Pawlik, Wojciech Szpruciński - fizyka, Urszula Samborska, Rafał Mysliwiec, Michał Strugała, Weronika Madej - język angielski, Klaudia Mastej, Agata Olszewska, Adrianna Arciszewska - biologia, Zuzanna Świątek, Krzysztof Szynal, Andrzej Jureczko - historia, Magdalena Kiczek, Zuzanna Świątek, Agata Fuk - język polski.
Gim 1


Gimnazjum nr 1 może poszczycić się 13 laureatami, co plasuje nas na 3 miejscu w województwie pod względem liczby laureatów, tuż za Publicznym Gimnazjum Sióstr Prezentek w Rzeszowie i Gimnazjum nr 2 w Mielcu. Pod względem liczby laureatów i finalistów Gimnazjum nr 1 zajęło miejsce 1. Dodać należy też, że od roku 2005 szkoła niezmienne zajmuje pierwsze lub trzecie miejsce w rankingu najlepszych szkół Podkarpacia.
Laureatami tegorocznych konkursów zostali: Krzysztof Maziarz, Rafał Myśliwiec, Krystian Ziaja - konkurs matematyczny, Urszula Samborska , Przemysław Węgrzyn - konkurs geograficzny, Rafał Myśliwiec, Michał Wójcik - konkurs fizyczny, Joanna Kiczek, Justyna Szańca , Łukasz Gadzała - konkurs języka angielskiego, Łukasz Gadzała - konkurs historyczny, Weronika Madej - konkurs chemiczny, Aleksandra Data - konkurs polonistyczny.
Finaliści konkursów to: Wojciech Szpruciński - matematyka, Andrzej Jureczko, Weronika Madej, Przemysław Kmiecik, Paweł Lubaś - geografia, Magdalena Kiczek, Agata Fuk, Żaneta Juszczyk, Magdalena Szlachta - język niemiecki, Agnieszka Handzel, Bartosz Pawlik, Wojciech Szpruciński - fizyka, Urszula Samborska, Rafał Mysliwiec, Michał Strugała, Weronika Madej - język angielski, Klaudia Mastej, Agata Olszewska, Adrianna Arciszewska - biologia, Zuzanna Świątek, Krzysztof Szynal, Andrzej Jureczko - historia, Magdalena Kiczek, Zuzanna Świątek, Agata Fuk - język polski.
Gim 1
