Strona główna

Głośnik Bluetooth – idealny prezent dla fana muzyki

1
Napisany dnia: 24.07.2019, 06:57 , Tagi: Brak

Głośnik Bluetooth to doskonałe rozwiązane dla osób, które kochają muzykę, ale mają niewielki metraż mieszkania lub nie chcą inwestować w sporych rozmiarów zestaw kolumn. Urządzenie ma jeszcze jedną zaletę – jest niewielkie i mobilne. Można je zatem zabrać ze sobą w dowolne miejsce, na piknik, w podróż czy imprezę, i tam raczyć się muzyką odtwarzaną w doskonałej jakości.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze głośnika?

Jaki głośnik wybrać, by móc w pełni cieszyć się jakością odtwarzanej muzyki? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie?

Zasięg

Ten parametr informuje nas, na jaką odległość możemy oddalić głośnik Bluetooth od urządzenia przesyłającego sygnał (na przykład telefonu komórkowego), by nie zaburzyć komunikacji między nimi. Jeśli głośnik znajdzie się poza zasięgiem, przestanie odtwarzać dźwięk.

Moc

Od niej zależy, jak głośno będziemy mogli słuchać wybranej przez siebie muzyki. Standardowe odtwarzacze zwykle mają moc do 20 W, ale zdarzają się urządzenie jeszcze mocniejsze. Przyjrzyj się też mocy wyjściowej RMS – ten parametr pokazuje, jak długo można słuchać muzyki na maksymalnej głośności bez narażania głośnika na uszkodzenie. Im wyższa moc RMS, tym lepiej – dźwięk będzie bardziej czysty i głośny.

Czas pracy

Określa, jak długo głośnik może pracować bez konieczności ładowania. Zwykle jest to 9 godzin ciągłej pracy, ale zdarzają się głośniki, które na jednym naładowaniu mogą pracować całą dobę.

Wodoszczelność

Sprawdź, czy wybrany przez Ciebie głośnik jest wodoszczelny – ta funkcja przyda Ci się zwłaszcza, jeśli zamierzasz słuchać muzyki na świeżym powietrzu. W końcu nigdy nie wiadomo, czy akurat nie spadnie deszcz albo ktoś nie wyleje na urządzenie swojego napoju.

Sprawdź ofertę na głośniki Bluetooth

Polecane głośniki:

Głośnik bezprzewodowy JBL Xtreme 2

Głośnik Bluetooth o mocy 40 W doskonale poradzi sobie z dynamiką i głębią dźwięku. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu na jednym ładowaniu może pracować aż do 15 godzin. Jest odporny na zachlapania (sprawdzi się również na imprezie przy basenie) i może się łączyć bezprzewodowo nawet z dwoma urządzeniami.

Zobacz cenę głośnika JBL Xtreme 2

Głośnik Sony Bluetooth SRS-XB01

Mimo swoich niewielkich rozmiarów głośnik Sony zapewnia słuchaczom głębokie i mocne brzmienie. Posiada również funkcję Extra Bass, która z pewnością pomoże Ci rozkręcić niejedną imprezę. Posiada wejście audio, do którego możesz podpiąć na przykład Walkman lub iPod, jeśli bezprzewodowe połączenie nie jest możliwe. Ten niezwykle lekki (waży raptem 160 g) głośnik umożliwia słuchanie muzyki do 6 godzin bez konieczności ładowania. Jest też wodoodporny, więc możesz zabrać go ze sobą pod prysznic lub na spacer w deszczu.

Zobacz cenę głośnika Sony Bluetooth SRS-XB01

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ 500+
dnia 24.07.2019, 07:13
Ocena
komentarza:
1
Na piknik ... i wk%$ć swoją ulubioną muzyką wszystkich w pobliżu.
Można tez iść przez miasto i uszczęśliwiać ludzi mużą z głośnika bluetooth zamiast z komórki.
Świetny pomysł !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • eOBRAZ 2.0 – czyli masa nowych możliwości!

   

  Łap swój tablet, smartfona albo smart lodówkę i zamawiaj foty w kilku prostych krokach. Nasz nowy konfigurator odbitek to istny kombajn zbierający plony.

   

 • Co za grzyb! Pan Wojciech znalazł borowika giganta

   

  To grzybobranie Pan Wojtek z pewnością uzna za jedno z najbardziej udanych w swoim życiu. W lesie, wraz z żoną znalazł bowiem rekordowego borowika. Grzyb ważył aż 1,6 kg!

 • Partie wytoczyły działa i szykują się do batalii o mandaty

   

  Kampania wyborcza przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Polacy 13 października zdecydują, którzy z kandydatów uzyskają mandaty i zasiądą w przyszłej kadencji w ławach poselskich i senatorskich. Perspektywa jest niezwykle kusząca. Nie powinien, więc dziwić fakt, że politycy aspirujący do roli parlamentarzysty coraz mocniej angażują się w prowadzenie kampanii.

 • Studenci z Krosna stworzyli prototyp łazika

  Co oznacza tajemniczy termin VDesign? Odpowiedź na to pytanie nie tylko nie przysparza trudności, ale wręcz sprawia przyjemność członkom Studenckiego Koła Naukowego, pasjonatom informatyki, mechaniki, mechatroniki, cybernetyki i innych podobnych dziedzin nauki.

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105