Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Gmina Brzyska zaprasza pracodawców do współpracy

27

Gmina Brzyska w związku z realizacją projektu „Razem przeciw wykluczeniu!” zaprasza do współpracy pracodawców zainteresowanych przyjęciem osób na 6-cio miesięczny staż zawodowy. Preferowani będą Pracodawcy zapewniający zatrudnienie minimum 3 miesiące po ukończeniu stażu (umowa o pracę - z minimalnym wynagrodzeniem lub umowa cywilno-prawna - o wartości nie niższej niż 3-krotność minimalnego wynagrodzenia).

Szkolenia realizowane są w specjalnościach:

- Pracownik administracyjno-biurowy,

- Kucharz,

- Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i minimum sanitarnym,

- Opiekunka osób starszych i dzieci z językiem obcym,

- Technolog robót wykończeniowych,

- Monter izolacji budowlanych.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Biurze Projektu - Ujazd 26 (dom ludowy), pod numerem telefonu 13 49 242 30 lub mailowo pokl.brzyska@wp.pl

Daniel Czech
Biuro Projektu 

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
14
@ SMUTNE ...
dnia 03.08.2013, 12:34 · Zgłoś
Wklejam poniewaz sie zgadzam: Polak pracujacy dla amerykanskich kapitalistow. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie ? Od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę ? Za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i [...] ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i [...],itd. Obejrzyj się wokoło!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem.
Odpowiedz
4
@ Rydz Śmigły
dnia 03.08.2013, 15:50 · Zgłoś
Łączna wysokość podatków w Polsce 83% to się nie dziw:) Ale tłum głosuje jak telewizornia każe:)
Odpowiedz
-9
@ do smutny
dnia 04.08.2013, 09:14 · Zgłoś
No to chyba jesteś w taki razie "prawdziwym Polakiem" Ale o Smoleńsku to zapomniałeś wspomnieć.
Odpowiedz
1
@ gg
dnia 08.08.2013, 20:45 · Zgłoś
jakich amerykańskich kapitalistów? piszesz o tych żydach socjalistach z [...] pradziada którzy przybrali tylko polsko brzmiące nazwiska?
Polski naród jest tak [...] że wcale mi go nie szkoda. Cieszcie się że jeszcze macie gdzie tego tysiaka zarobić bo za niedługo w modzie będzie jadanie kory z młodych drzew.
Odpowiedz
4
@ Enej
dnia 02.08.2013, 14:23 · Zgłoś
Brzyska do Osieka J. na Czarno Czarnych o godz. 18.30 i ENEJ o 20.30 - zapraszamy
Odpowiedz
1
@ anty
dnia 02.08.2013, 12:48 · Zgłoś
ala podoba mi sie twoje rozumowanie! musimy sie spotkac :)
Odpowiedz
2
@ aa
dnia 02.08.2013, 11:34 · Zgłoś
ja bym nie chciał mieć co kolwiek wspolnego z tą gmina w której tylko same przekręty i spiski i władza jest przeciwko wyborcom
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 02.08.2013, 11:41 · Zgłoś
władza zawsze jest przeciwko wyborcom tylko z okazji zbliżających się wyborów łasi się do wyborców obiecuje złote góry i gruszki na wierzbie a potem kopa i niech spadają na drzewo ...
Odpowiedz
9
@ Monik
dnia 02.08.2013, 10:39 · Zgłoś
Proszę czytać ze zrozumieniem.
Szukja pracodawców którzy wezmą osoby na staz po tych szkoleniach. Staże sa płatne na pewno więcej osoby otrzymaja niz z Powiatowych Urzędów Pracy a do tego jest możliwość pracy bo szukają firm które zagwarantuja zatrudenienie po stażu.
Odpowiedz
-1
@ muminek
dnia 02.08.2013, 14:52 · Zgłoś
A może raczej proszę pisać ze zrozumieniem.
Odpowiedz
-2
@ łodyniec
dnia 03.08.2013, 08:21 · Zgłoś
nikt nie gwarantuje zatrudnienia ,to jest ściema pic na wode , zatrudni na 3 miechy a zwolni po dwóch dniach ,albo zastraszy dyscyplinarką i każe się samemu zwolnić ,a on weźmie kolejnego darmowego jelenia

łohohohohho
Odpowiedz
1
@ XYZ
dnia 04.08.2013, 10:23 · Zgłoś
jak nie wiesz jak jest to się lepiej nie odzywaj i nie rób głupka z siebie:)
Odpowiedz
-1
@ muminek
dnia 02.08.2013, 09:11 · Zgłoś
Nie bardzo rozumie - pracodawcy są zapraszani do współpracy i podane są rodzaje szkoleń- ale kto te szkolenia przeprowadza? Co to ma do współpracy z pracodawcami?
Odpowiedz
4
@ XYZ
dnia 02.08.2013, 09:26 · Zgłoś
Chodzi o pracodawców, którzy przyjmą uczestników szkoleń na staż a później ich na 3mc zatrudnią. A szkolenia przeprowadza Gmina Brzyska w ramach programu UE.
Odpowiedz
-1
@ zac
dnia 02.08.2013, 09:09 · Zgłoś
To ta gmina jeszcze istnieje???
Odpowiedz
3
@ ciekawski
dnia 02.08.2013, 07:09 · Zgłoś
Kto załatwia w gminie staż i robote? Ile trzeba wyłożyć żeby się tam dostać?
Odpowiedz
4
@ do ciekwskiego
dnia 02.08.2013, 07:51 · Zgłoś
Gmina Brzyska w związku z realizacją projektu „Razem przeciw wykluczeniu!” zaprasza do współpracy pracodawców zainteresowanych przyjęciem osób na 6-cio miesięczny staż zawodowy.
Odpowiedz
29
@ keller
dnia 01.08.2013, 22:52 · Zgłoś
STAŻ-czytaj darmowa siła robocza !!! nawet za III Rzeszy dawali posiłek i kąt do odpoczynku a dzisiaj robota za darmo 6 -mcy i [...]. Podłość tego systemu przekracza wszystkie granice !!!
Odpowiedz
15
@ sss
dnia 02.08.2013, 00:09 · Zgłoś
to samo z praktykami! wystarcza zaledwie na bilet miesięczny! na zachodzie można przeżyć za to spokojnie miesiąc!
Odpowiedz
12
@ ania
dnia 02.08.2013, 04:45 · Zgłoś
to nie zachód to Polska jest ale na tym Zachodzie wcale nie jest tak kolorowo i słodko jak nie którym sie wydaje . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
Odpowiedz
2
@ xXXx
dnia 05.08.2013, 21:39 · Zgłoś
Bzdury STAZ jest płatny ok. 1000 zł wiec po co wypisujecie te brednie?
Odpowiedz
1
@ trzeźwy
dnia 06.08.2013, 08:10 · Zgłoś
wiadomo, najlepiej żeby ci [...] wyzyskiwacze zamiast pensji za pracę od razu dawali dożywotnią emeryturę od 20 roku życia. Tylko nie jakieś [...] tysiąc złotych bo to przecież "nie godne", niech dają po trzy tysiące żeby można było siedziećna plaży w Egipcie a nie wypisywać kompletne bzdury na forach.
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 01.08.2013, 22:51 · Zgłoś
w gminie brzyska to najlepiej wychodzi likwidacja szkół
Odpowiedz
-6
@ bubu
dnia 01.08.2013, 22:10 · Zgłoś
Umiesz czytać dudu , bo chyba z rozumieniem u ciebie kiepsko?
Odpowiedz
0
@ dudu
dnia 02.08.2013, 15:43 · Zgłoś
boisz sie...prawdy...przejdz po wszystkich pomieszczeniach...w UG, GOPS, GCKiCZ, pseudo-stanowiska dla ...oniw iedza i sie wstydzą...a Ty... ,,pracujesz" tam?
Odpowiedz
1
@ Fanatic Duląbka Boyz
dnia 03.08.2013, 00:23 · Zgłoś
dudu przetłumacz swój koment na nasze bo my po jasielsku nie godomy ;-)
Odpowiedz
5
@ dudu
dnia 01.08.2013, 22:04 · Zgłoś
Biuro Projektu... trzeba gdzieś było...remontować na szybko...bo sie ,,etaty" nie pomieszczą...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.