Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Gogołowskie Drzewoludy - Pod Dziedzicem

16

Dzisiaj na szczycie Wyciągów Narciarskich „Pod Dziedzicem w Gogołowie, rozpocznie się I Międzynarodowy Plener Rzeźby Monumentalnej w Drewnie „GOGOŁOWSKIE DRZEWOLUDY

O godzinie 14.00 odbędzie się oficjalne otwarcie pleneru, po którym odbędzie się spotkanie - prezentacja uczestników i ich dorobku twórczego, dyskusje, przybliżenie tematyki pleneru.

 

 


Przez cały następny tydzień w godzinach od 10.00 do 18.00 będzie możliwe obserwowania pracy twórczej oraz poczynań artystów.

W najbliższy piątek - 22.08.2008r. – o godzinie 20.00 odbędzie się Plenerowy koncert Czesława Mozila pt. Czesław śpiewa”.

23 sierpnia 2008r. odbędzie się finalizacja rzeźb oraz przygotowanie ekspozycji poplenerowej. O godz. 20.00  odbędzie się plenerowy koncert zespołu Biff - uczestnika tegorocznego koncertu premier w Opolu - a tuż po nim potańcówka przy kapeli ludowej z Gogołowa.

Impreza potrwa do niedzieli, gdzie od godz. 16.00 będą miały miejsce imprezy zamykające plener, a wśród nich:

- wernisaż wystawy poplenerowej - odsłonięcie nowych rzeźb w galerii,
- jarmark rękodzieła ludowego,
- wystawa prac lokalnych artystów rzeźbiarzy,
- zabawy plastyczne dla dzieci i nie tylko pt. Konik malowany,
- przejażdżki konne (w siodle i na bryczkach z akompaniamentem kapeli gogołowskiej),
- wybór najlepszej rzeźby pleneru,

Na zakończenie imprezy zaplanowano koncert Budynia i Sprawców Rzepaku - solowy projekt Jacka Szymkiewicza, wokalisty grupy Pogodno.


Organizatorami pleneru są: Wyciągi Narciarskie Pod Dziedzicem w Gogołowie, Gmina Frysztak, Stowarzyszenie Fundusz Rozwoju i Promocji Ziemi Frysztackiej, Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku.

 

Wstęp na imprezy wolny. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 
Jenny

Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Anonim
dnia 14.11.2008, 17:12 · Zgłoś
:|:)
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 14.11.2008, 17:11 · Zgłoś
uczesnik tego plenery!!!!!!!!!! pjekny plener , a do gury mozna i piechota. Nic sie nie stanie:)
Odpowiedz
0
@ oj jolka
dnia 27.08.2008, 08:24 · Zgłoś
oj jolka na muzyce się nie znasz :)
Odpowiedz
0
@ jolka
dnia 26.08.2008, 22:33 · Zgłoś
impreza była do bani szkoda tylko było czasu a ten z pogodna to już totalna klapa
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 25.08.2008, 10:03 · Zgłoś
Czesław śpiewał...pięknie !
Odpowiedz
0
@ Sprawca Rzepaku
dnia 23.08.2008, 23:05 · Zgłoś
Budyń paluszki lizać...
Odpowiedz
0
@ Marta
dnia 23.08.2008, 22:12 · Zgłoś
w piatek bylo fajnie:)sobote zepsul troszke deszcz:rol::uhoh:.rzezby piekne.pozdrawiamy naszych znajomych!opojow:lol::D:smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ organizator:D
dnia 23.08.2008, 19:15 · Zgłoś
za rok bedzie nowiutki asfalt:D I od Kleci i na sam wyciąg:D
Zapraszamy:D
Odpowiedz
0
@ jaslak
dnia 23.08.2008, 15:49 · Zgłoś
cud miod impreza , wczoraj byłam dzisiaj tez jade, a to ze wyjazd pod górke cieżki to fakt.. ;/ ale polecam!!! :)
Odpowiedz
0
@ edka
dnia 23.08.2008, 13:35 · Zgłoś
:D nio ja tez będę ciekawe czy warto jechać
Odpowiedz
0
@ zafascynowana
dnia 23.08.2008, 10:23 · Zgłoś
Można zostawić auto pod kościołem i 800 metrów spacerkiem pod górkę nikomu nie zaszkodzi. A jak nie to terenówką. Panie Pawle super pomysł !!!
Odpowiedz
0
@ and I
dnia 19.08.2008, 22:40 · Zgłoś
i ja tam będę Heile Silesia
Odpowiedz
0
@ Agagirl
dnia 19.08.2008, 13:45 · Zgłoś
Ha! A ja tam będę mimo miliona przeciwności losu :D
Odpowiedz
0
@ Marta
dnia 19.08.2008, 10:57 · Zgłoś
polecam dojazd od strony Frysztaka:lol:
Odpowiedz
0
@ zgadzam się!!
dnia 18.08.2008, 22:33 · Zgłoś
ani od Kleci ani od Sowiny-chyba że helikopterem bo autem to zawieszenie można urwać:rol:
Odpowiedz
0
@ dzrzewolud
dnia 18.08.2008, 16:49 · Zgłoś
co to za impreza jak nie ma którędy dojechać- droga nadaje sie do generalnego remontu
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.