Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Górczyk kontra Lechowski: Dlaczego pan kłamie, panie wicestarosto?

70

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Jasielskiego, która odbyła się we wtorek, 3 sierpnia radny Tadeusz Górczyk zarzucił wicestaroście Witoldowi Lechowskiemu kłamstwo. Sprawa dotyczyła m.in. przyznania dotacji w kwocie 1 tys. zł na organizację X Jasielskiego Turystyczno-Nawigacyjnego Rajdu Samochodowego organizowanego 15 maja br.


Cudze chwalicie, swego nie znacie

Końcem kwietnia br. z wnioskiem o objęcie patronatem oraz udzielenie pomocy finansowej zwrócił się do starosty prezes Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Podkarpacie”. Kilka dni później, 6 maja odbyło się posiedzenie zarządu powiatu, któremu przewodniczył wicestarosta Lechowski. Na jego wniosek członkowie zarządu jednogłośnie podjęli decyzję o nieprzyznaniu pieniędzy na ten cel. Powód: brak środków. Taką też odpowiedź na swój wniosek otrzymał radny Górczyk. Nie dał się jednak pozbyć suchym stwierdzeniem i zapoznał się z dokumentacją. - Dzisiaj rano pozwoliłem sobie przejrzeć protokoły. Wynika z nich, że 14 i 18 maja było kolejne posiedzenie zarządu. Podjęto wówczas decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego na imprezę Piknik Rodzinny w wysokości 1 tys. zł. Wsparcia udzielono także dla powiatowego pikniku turystycznego „Szlakiem konfederatów barskich” Ożenna 2010 dla II LO kwotę 2 tys. zł. Na kolejnym posiedzeniu, które odbyło się 26 i 28 maja br. zadecydowano o zakupie 35 koszulek sportowych oraz 35 czapeczek sportowych w celach promocyjnych. Zarząd prowadzony przez Lechowskiego przyznał patronat i kwotę 1 tys. zł dla Przemyskiego Klubu Sportowego i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących na zakup nagród dla uczestników I Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich Niewidomych i Słabowidzących o puchar ziemi jasielskiej. Nie było środków na nasze jasielskie stowarzyszenie, jedno z najprężniej działających na Podkarpaciu, natomiast znalazły się środki dla przemyskiego – wyliczał Górczyk.

Ale najgorsze, jego zdaniem jest to, że Lechowski kłamał. - W uzasadnieniu w protokole jest wpisane, że starosta Lechowski składał wniosek o odrzucenie uzasadniając, że brak jest na ten cel środków, a członkowie zarządu jednomyślnie poparli ten wniosek. Dlaczego pan kłamał wtedy i udzielając mi odpowiedzi? – zaatakował wicestarostę Górczyk.


- 4 czy 6 maja br. był podjęta uchwała, a któregoś tam maja były przesunięte środki. Nie było z czego przesunąć – próbował tłumaczyć się Lechowski. Górczyk był jednak doskonale przygotowany, bo przedstawił wicestaroście kolejne fakty. - Pozwoliłem sobie przejrzeć dokumenty. Przesunęliście w zupełnie innym paragrafie kwotę 1 tys. zł, a te dane z dwóch protokołów, które tu przedstawiłem to jest dotacja rzędu 5 tys. zł. Dlaczego pan okłamał członków zarządu i dlaczego pan kłamie w odpowiedziach? Na to Lechowski nie miał już żadnego argumentu.

Nie ma dowodu rejestracyjnego, nie ma pieniędzy z ubezpieczenia
 
Kolejna sprawa dotyczyła skradzionego początkiem lutego br. samochodu służbowego należącego do starostwa powiatowego w Jaśle. – 31 marca br. wicestarosta Lechowski pisał, że obecnie trwa postępowania odwoławcze od decyzji ubezpieczyciela, który odmówił przyznania odszkodowania ze względu na brak dowodu rejestracyjnego skradzionego samochodu. Chciałbym się dowiedzieć jak skończyła się ta sprawa – dopytywał się Tadeusz Górczyk. Nie uzyskał jednak odpowiedzi na swoje pytanie.

Przystanek na Floriańskiej – niezgodnie z prawem?

Górczyk poinformował radnych, że mieszkańcy Jasła skarżą się na źle usytuowany przystanek przy ulicy Floriańskiej. Również jego zdaniem nie jest to najlepsze miejsce na taką lokalizację. - Tam nie ma zatoczki, jest prowadzona budowa i ruchliwy odcinek, bo w pobliżu jest przedszkole i szkoła. Umieszczono tam przystanek, który wcześniej zlikwidowano, właśnie na prośbę mieszkańców. Otrzymałem odpowiedź, że na wniosek JSM przystanek przesunięto go kilkadziesiąt metrów. Pytałem kiedy go postawiono, bo wcześniej go tam nie było. Dowiedziałem się, że nie ma w dokumentacji decyzji o wyrażeniu zgody. Jeżeli powzięło się taką decyzję, a powiat jest odpowiedzialny za zaopiniowanie, to należało wystąpić do PKS z żądaniem przedłożenia decyzji, która wyrażała zgodę na lokalizację. Czy zrobiono coś w tej sprawie? – chciał wiedzieć radny. W tej sprawie również nikt nie udzielił odpowiedzi.


Katarzyna Pacwa-Wilk
k.pacwa@jaslo4u.pl


Reklama

Komentarze: 70

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kati
dnia 04.03.2013, 21:12 · Zgłoś
Podczas spotkania w zespole szkół w Nowym żmigrodzie ok 2 lata wstecz pan Starosta powiedział" że ogrzewanie budynku na dole jest nieopłacalne dla tak małej ilości dzieci ( niby oszczędność dla ludzi z Jasła). Prawda jest taka, że budynek jest pusty prawie 2 lata i nadal ogrzewany. To był gra polityczna. Jaślanie. "Starosta" nie szuka oszczędności tylko zemsty.
Odpowiedz
0
@ ja:)
dnia 06.08.2010, 22:14 · Zgłoś
polityka to biznes!dobro obywatela nie ma tu nic do rzeczy!jak wiemy z doswiadczenia....
Odpowiedz
0
@ Prawda
dnia 06.08.2010, 12:10 · Zgłoś
Niech ktoś wskaże chociaż jednego [...], który nie kłamie!!!
Odpowiedz
0
@ psp
dnia 06.08.2010, 12:01 · Zgłoś
Witold na Starostę !!! jedynie słuszny i uczciwy fdacet i to was boli!!! .Ale i tak bedziemy głosować na Niego ha,ha,ha
Odpowiedz
0
@ zwycięzczyni
dnia 06.08.2010, 07:51 · Zgłoś
Te porażka! Ty faktycznie jesteś porażka!!!Bij se lepi konia.
Odpowiedz
0
@ była [...]
dnia 06.08.2010, 06:55 · Zgłoś
Jak czytam te "obronne" komentarze kłamcy, znaczy, że prawda w Jaśle jest nieprawdą. To zasada Pisdołków. Byłam raz na szkoleniu [...], i tam prowadzący tłukł do tych zakutych pał, że cyt." jak nie macie argumantów, to nalezy zarzucić przeciwnikowi, że jest kłamcą". Wystarczy posłuchać takiej kęmpy,czy klępy...
Odpowiedz
0
@ Nasze Jasło
dnia 06.08.2010, 00:04 · Zgłoś
Jasło nie może być piskiem,pytajnikiem, wykrzyknikiem, !!! Tylko normalnym miastem. Zeby tak się stało, wystarczy by Baniaka wybrało. Jakie to proste?!
Odpowiedz
0
@ porażka
dnia 05.08.2010, 23:39 · Zgłoś
a może by pan górczyk dał te TYSIĄC złotych ?
ze swoich oczywiście i po kłopocie.
A tu takie WIELKIE " bicie piany"
o nic !
A może żeby zwrócić uwagę wyborców ????????
Odpowiedz
0
@ bolo
dnia 05.08.2010, 23:33 · Zgłoś
a co górczyk w ten sposób rozpoczął kampanię wyborczą do fotela burmistrza ?
TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ kara
dnia 05.08.2010, 22:38 · Zgłoś
Gorczyk skonczyłeś Czerneckiego poprzez swoje butne rządy w UM ale na tym dość!!!NIGDY JUŻ NICZYM W TYM MIEŚCIE NIE BĘDZIESZ!!!
Odpowiedz
0
@ !!!!
dnia 05.08.2010, 17:40 · Zgłoś
Przecież cztery pytajniki Burmistrzem zostać nie mogą, podobnie jak [...], które określają ciebie tj. [...]!
Odpowiedz
0
@ msi
dnia 05.08.2010, 17:20 · Zgłoś
LUDZIE - popatrzcie na swoje odbicie w lustrze, a nie komentujcie wyglądu innych. Was też po śmierci rozliczą, tak jak Wy rozliczacie innych. Twarzy się nie wybiera. Nie każdy jest pięknisiem.
Odpowiedz
0
@ lko
dnia 05.08.2010, 15:35 · Zgłoś
a gdzie w tym wszystkim czerwony Adam, taki sprawiedliwy, jest przecież etatowym członkiem zarządu
Odpowiedz
0
@ do Poinformowanego
dnia 05.08.2010, 14:36 · Zgłoś
Obrońca się znalazł!!!!! Lechowski jest członkiem Zarządu Powiatu i głosował za decyzjami, które ujawnił Górczyk (uchwały się przecież głosuje). I to on odpowiada za sprawy społeczne(oświata, kultura, sport, turystyka, promocja). Pan Górczyk-jest jedynym radnym, który ma odwagę pokazać pisowskie układy i sobiepaństwo powiatowe. Społeczeństwo chce prawdy i jawności o poczynaniach urzędników!!!!! Twój komentarz i posty innych lizityłków pisowskich są żałosne.
Odpowiedz
0
@ ????
dnia 05.08.2010, 13:53 · Zgłoś
Nasze Jasło ! Przestań brać to co bierzesz, to Ci wyraźnie szkodzi !
Prawda, że jak uczy przyklad Marii K. burmistrzem może zostać każdy - Baniak, Czeluśniak albo Wiesiu Jajko, ale po co i dlaczego ?
Chyba, że chodzi nam o kogoś co będzie kontynuował dzieło niemieckiego burmistrza Gentza.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 05.08.2010, 13:42 · Zgłoś
lechowski juz w liceum byl [...], i opowiadal glupoty ("jak pis wejdzie w koalicje z Samoobrona to wystapie z pis"), smial sie z uczniow a jak uczniowie sie w czasie kabaretu przed 100dniowka zasmiali z niego to wielkie halo zrobil - jak dla mnie typowy czlonek pisu, ktory co wiecej pokazuje duze podobienstwo do jarka
Odpowiedz
0
@ leło
dnia 05.08.2010, 10:48 · Zgłoś
tak patrze i [...]a skad znam gościa,przecierz to CHLEBOWSKI co go z PO wyrzucili!!!
Odpowiedz
0
@ WHAT???
dnia 05.08.2010, 10:28 · Zgłoś
G na burmistrza. no jeszcze tego brakowalo. polowa komentujacych to chyba pracownicu up, um, ug co siedza w biurach i im sie nudzi. a kasa leci
:P
Odpowiedz
0
@ gazorex
dnia 05.08.2010, 10:25 · Zgłoś
Panie G idź pan juz na rente i zabierz ze soba ta cala cholątę. jak tak widze i patrze na to wszystko to nalezy zastanowic sie nad wprowadzeniem utylizacji ludzi po 50- jak ma to miejsce w holandi:P:)
Odpowiedz
0
@ igor
dnia 05.08.2010, 10:00 · Zgłoś
Panie Górczyk a może by się Pan zajął usprawnieniem ruchu w mieście, bo Starosta i Vicki nic nie zrobiły w tym kierunku. Choćby na ul. Roweckiego przekroczone są wszystkie wskaźniki zanieczyszczenia i hałasu - wykazały to ostatnie pomiary. Co starosta i Vicki mają zamiar zrobić z tym problemem. Przecież
tym winna się zająć prokuratura z urzędu.
Odpowiedz
0
@ DZIKA [...]
dnia 05.08.2010, 09:23 · Zgłoś
Panie Tadeuszu Górczyk jak tak bardzo Panu leży na sercu organizacja o którą tak zażarcie Pan zabiega wpłać Pan tego tysiąca albo może i więcej i bedzie po sprawie. Cyrk ! Cyrk ! Cyrk !
Odpowiedz
0
@ TK
dnia 05.08.2010, 07:47 · Zgłoś
Znowu [...] Krętaczyk po swojemu ? Oni chyba mają specjalne partyjne szkolenia z tego... Napluj lokatorowi chlewika na facjatę, a ten gada że deszcz pada.
Panie Tadku, starostwo to mało ważne miejsce, startuj Pan na burmistrza ! Wiemy,że tak na prawdę byleś Pan nim wiele lat :)
Odpowiedz
0
@ Poinformowany
dnia 05.08.2010, 02:40 · Zgłoś
Pytania zadane przez Górczyka nie dotyczyły Lechowskiego dlatego milczał!!Lechowski był jedynym członkiem zarządu który domagał się wyjaśnienia sprawy kradzieży samochodu i nadal będzie się tego domagał! W starostwie nie ma świętych krów!I pamiętajcie wrogowie że 3 jest większe od dwóch! A Dzik już dostał od Górczyka pieniądze na nowy dom więc mu wystarczy!Tadziu pamiętasz jaki byłęś chojny dla Dzika I Kosiby!Jak zapomniałeś to ci przypomną odpowiednie służby!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 05.08.2010, 02:10 · Zgłoś
Zycic Górczyka to wielkie kłamstwo już od chwili poczęcia a skończywszy na Wiśniczu!
Odpowiedz
0
@ kpie z pisu
dnia 05.08.2010, 00:33 · Zgłoś
popieram Pana Tadeusza!!! pseudo [...] robią co chcą!!! Dla Przemyśla kasa była, a dla Jasła nie??? TO KPINA!!! w każdym cywilizowanym europejskim kraju wicestarosta zostałby odwołany albo sam poddałby się do dymisji!!! Ale nie w klikowatym jasełku!!! ciekawy jestem kto sponsorował wyjazdy młodzieży urzędu miasta na konferencje pisu w krakowie czy do mielca
Odpowiedz
0
@ Nasze Jasło
dnia 05.08.2010, 00:15 · Zgłoś
Nadchodzi czas Tadzia Baniaka. To jedyny prawy,sprawiedliwy i uczciwy!!! On wszystkim pisopodobnym przypomni, jak pożądnych ludzi [...].Da takiego czadu, że nie będzie "gadu-gadu", dla nieładu...Wygrywa z reką w kieszeni Burmistrza i bierze do siebie wszystkich, którym na sercu leży dobro miasta, a nie stołki.
Odpowiedz
0
@ Tadziu [...]
dnia 04.08.2010, 23:49 · Zgłoś
Jednak stare polskie porzekadło jest w ciąż aktualne: "Uderz w stół a nożyce się odezwą". Wystarczyło aby podało nazwisko Witolda Lechowskiego, a stare partyjne aparatczyki od razy rzuciły się do zajadłego ataku na ale cóż przeszłość do czegoś zobowiązuje ale to już niedługo i będziemy mogli w końcu spokojnie odetchnąć bez różnych TW "Szakali" "Filozofów" i "Dyplomatów" :) Aby tak dalej Panie Witoldzie jesteśmy z Panem najwyższy czas aby ci ludzie w końcu zniknęli z naszego życia publicznego.
Odpowiedz
0
@ znudzony polityka
dnia 04.08.2010, 23:31 · Zgłoś
ja juz mam dosc ciaglych klotni, narzekan, ten zarabia za malo ten za duzo, ten jest taki a ten taki, ten mial taka przeszlosc a ten taka, ludzie politycy wezcie sie w koncu za jakies rzadzenie w tym miescie, zacznicie cos dzialac albo przynajmniej wykazywac jakies checi do tego ze koniecznie chcecie cos zrobic,bo wyglada to moze nie tak strasznie zle ale mogloby byc zdecydowanie lepiej, chyba fajnie byloby miec za swoimi plecami rzesze zadowolonych mieszkancow a nie ciagle jakies klotnie, stwarzacie problemy, a tak naprawde ludzie na was licza, po to was wybieraja abyscie cos zrobili, oni wam ufaja , czy wy to rozumiecie ;/
Odpowiedz
0
@ PS
dnia 04.08.2010, 23:17 · Zgłoś
Największe wrażenie zrobiły na mnie fotki pana Lechowskiego. Rewelacyjne! Nawet trochę mu współczuję....Uznanie dla fotografa.
Odpowiedz
0
@ Stary
dnia 04.08.2010, 22:55 · Zgłoś
Panie Lechowski,na fotce masz pan nietęgą minę. Jak pół ..... zza krzaka. Może zamiast czytać gazety w godzinach urzędowania i flirtować z pracownicami zabrałbyś się pan do jakiejś roboty? Przypominam, że pobiera pan wysoką pensję ( w porównaniu z wynagrodzeniem nauczycielskim)- z naszych podatków.
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 04.08.2010, 22:48 · Zgłoś
Górczyk? Górczyk? Czy to ten dyrektor TVP w Rzeszowie? :D
Odpowiedz
0
@ Do PP
dnia 04.08.2010, 22:44 · Zgłoś
Pan Lechowski dba o zwykłych obywateli???????? Pan Lechowski prawy człowiek??????? PP-dowiedz się, ilu ludzi twój idol wywalił z roboty. Tylko dlatego, ze jawnie opowiedzieli się przeciw kaczyzmowi.
Odpowiedz
0
@ mimi
dnia 04.08.2010, 22:27 · Zgłoś
Ten przekręt z szybkim umożeniem sledztwa w sprawie kradzieży samochodu starosty to [...] przekręt. A jeśli teraz okazało się że nawet ubezpieczenia nie umieją wyegzekwować, to znaczy że niekompetencja aż kipi. Juz niedługo wybory; usuniemy [...].
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 04.08.2010, 22:23 · Zgłoś
Gestapo na nich nasłać i rostrzelać [...] !
Odpowiedz
0
@ Pan Tadek górą !
dnia 04.08.2010, 22:20 · Zgłoś
Pan Tadeusz to róny gosć. Miałem przyjemność mieć z nim wykłady w jasielskiej uczelni ! Panie Tadku do roboty ! Wybebeszyc kmiotków, kłamców i leni ! Wywalić ich na [...] [...] ! Niech poczuja troche biedy i problemów ! Pan Tadeusz na burmistrza ! ! !
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 04.08.2010, 22:03 · Zgłoś
Mam nadzieję, że Burmistrzem Miasta zostanie A. Czernecki, który mimo, że miał podkładane kłody dużo zrobił dla Jasła. Panie Andrzeju ,,Do Boju ''
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.08.2010, 21:41 · Zgłoś
DO LIK ,to chcecie [...] ,go w telewizji Trwam,on wam tam żrobi demolkę
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.08.2010, 21:39 · Zgłoś
Należy mówić prawdę ! Precz z kłamstwami !
Odpowiedz
0
@ ROMI
dnia 04.08.2010, 21:37 · Zgłoś
Pan Górczyk ,to jest porządny gośc i takich nam potrzeba, niech trzesze kichy tym [...],[...] z tego miasta...a jeżeli chodzi o GS to przyczynił się do do tego by moja mama mogła przejśc na rentę po mężu w ostatniej chwili...za to jestem mu wdziędzny,pozdrawiam i myslę że pan wie o który sklep chodzi...na literę ,,,Ł..NIECH PAN ROBI SWOIE
Odpowiedz
0
@ kikus
dnia 04.08.2010, 21:02 · Zgłoś
czy nauczyciel i wychowawca I LO kłamie, czy wicestarosta kłamie, czy szef prawa i sprawiedliwości w powiecie jasielskim kłamie - to nie możliwe. Panie lechowski skarż pan górczyka za zniesławienie, a jeżeli to prawda to podaj się pan do dymisji bo to wieli wstyd
Odpowiedz
0
@ al
dnia 04.08.2010, 20:59 · Zgłoś
ja to bym nasłał Regionalną Izbę Obrachunkową na starostwo. Wówczas wyjdą na jaw wszystkie przekręty !
Odpowiedz
0
@ JASLANIN Z JASLA
dnia 04.08.2010, 19:53 · Zgłoś
pan LECHOWSKI JEST WPORZADKU GOSC
Odpowiedz
0
@ alis
dnia 04.08.2010, 19:30 · Zgłoś
Czy nikt nie może zrozumieć że tu nie chodzi o 1000zł tylko fakt że okłamuje . Podobnie było z zapłatą za dorsza za 7zł z karty służbowej .Sens jest nie ile ale w jakiej sprawie się oszukuje .To co udowodnią to wiadomo a ile jeszcze jest ukryte?
Odpowiedz
0
@ Do ciekawy
dnia 04.08.2010, 18:50 · Zgłoś
Jak radny mówi publicznie,to niech prokurator sobie słucha i bada!!!A co to znaczy?! Trzeba doniesienie zanieść na tacy?Widać, że tys z miotu Pisdupków, bo nie masz pojęcia o prawie, nie mówiąc o sprawiedliwości. Jedyne co umiesz, to donosić, ale o tym później. To jest temat morze, i ujrzy światło dzienne. Powoli...
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 04.08.2010, 18:39 · Zgłoś
Po to jest zarząd żeby podejmować takie czy inne decyzje,a opozycja nie ma nic do gadania, bo jest demokracja i większość decyduje co jak ile i komu.
Odpowiedz
0
@ .
dnia 04.08.2010, 18:32 · Zgłoś
Gorczyk odszedł w niesławie ? Klnie? Przypomina się stary kawał i argument którym sowieciarz odpowiadał na każdy zarzut Amerykanina "a u was biją [...]".
Nie ważne, że rozmodlony jarosławny łże (to niby nic nowego, oni wszyscy tak mają), albo milczy, tylko baniacze plotki i ulotki.
Panie Tadku, do przodu ! Trzeba posprzątać w tym śmietniku.
Teraz, po czterech latach wiemy przynajmniej, dlaczego ten cały jasielski PiS tak bał się Zakładu Utylizacji Odpadow !
Odpowiedz
0
@ mechanik
dnia 04.08.2010, 17:00 · Zgłoś
Panie Górczyk czy gdyby został Pan Starostą to samochodem służbowym będzie HONDA? Pytanie drugie czy HONDA będzie serwisowana?
Odpowiedz
0
@ Rysiek
dnia 04.08.2010, 16:24 · Zgłoś
Jesli sie kluca to miasto zyje!!!!
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 04.08.2010, 16:19 · Zgłoś
WICESTAROSTA LECHOWSKI POŚWIADCZYŁ NIEPRAWDE ? TO DLACZEGO RADNY GÓRCZYK NIE POWIADOMIŁ ORGANÓW ŚCIGANIA ??????????????????????
Odpowiedz
0
@ kiepski
dnia 04.08.2010, 16:08 · Zgłoś
Panie Lechowski Pana czas już mija i wszyscy mamy nadzieję że Pan już nie wróci.
Odpowiedz
0
@ kilo smr
dnia 04.08.2010, 15:22 · Zgłoś
Zamknąć ich w IPN- tam jest ich miejsce. Będą sobie siedzieć i grzebać w [...]e
Odpowiedz
0
@ a co tam
dnia 04.08.2010, 14:27 · Zgłoś
Gorczyk juz zlikwidował GS, położył radio, w niesławie odszedł z urzędu miasta. może pora zająć się czymś pożytecznym i dać ludziom odpocząć od siebie i swoich intryg? a poza wszystkim, ten człowiek klnie jak [...] spod [...]. kulturalny nieco inaczej.
Odpowiedz
0
@ PL
dnia 04.08.2010, 13:53 · Zgłoś
pp czyt.[...] [...]!!! też grzebierz w ipn?
Odpowiedz
0
@ PP
dnia 04.08.2010, 13:42 · Zgłoś
do "Jasło"
Szkoda tylko, że gdy setki tysięcy złotych są defraudowane - wtedy się milczy. A tutaj tyle szumu o 1000 zł (których, zresztą, Pan Lechowski nie wziął dla siebie, tylko zostały one przyznane na inne cele społeczne!).
Odpowiedz
0
@ lik
dnia 04.08.2010, 13:30 · Zgłoś
gorczyk daj se juz spokoj z polityka bo ci to nie wychodzi ....wracaj do telewizji ...moze teraz trwam....
Odpowiedz
0
@ Jasło do PP
dnia 04.08.2010, 12:44 · Zgłoś
Ale jak ktoś jawnie grzeszy to niech nie zajmuje tak ważnych funkcji....Dziwne że obrońcy moralności na jakich kreują się PiS-owcy tak często okazują się farbowanymi lisami.Zrzucają skórę po wyborach,jak to uczynił Jarosław Kaczyński.
Odpowiedz
0
@
dnia 04.08.2010, 12:43 · Zgłoś
Mistrz Górczyk udowodnił, że wie jak "to" się robi? Lechowski jeszcze "tego" nie umie, ale jakoś kombinuje.
Odpowiedz
0
@ PP
dnia 04.08.2010, 12:24 · Zgłoś
Oby wszyscy nasi politycy dbali o dobro zwykłych obywateli tak jak to czyni Pan Witold Lechowski. Niestety, niewielu jest ludzi tak prawych jak on - i dlatego osoby pokroju pana Górczyka chcą go za wszelką cenę (tzn. za 1000 zł!) szkalować. "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem."
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.08.2010, 12:21 · Zgłoś
Czy starostwo nie wie że dowodu rejestracyjnego, ani innych dokumentów nie zostawia się w samochodzie?? Teraz to z żadną firmą ubezpieczeniową nie wygracie, skoro przy podpisywaniu umowy było jednoznacznie napisane, że trzeba dostarczyć, dowód i komplet kluczyków, w razie skradzenia samochodu. I tak pieniądze podatników: 100tys PLN + kwota nowego auta, poszło się...
Odpowiedz
0
@ A KMIECIK INNY ?
dnia 04.08.2010, 11:56 · Zgłoś
JEDEN RADNY GÓRCZYK NIE ZARADZI CAŁEMU ZŁU. CZAS NAJWYŻSZY BY WŁADZĘ W JAŚLE PRZEJĘLI JAŚLANIE. TADEUSZU DO BOJU! PRZEWIETRZ TO TO TOWARZYSTWO!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 04.08.2010, 11:48 · Zgłoś
Ruszcie, [...], głowy i co tam jeszcze trzeba i zróbcie wjazd na parking koło Fary od strony ul. Skargi!!! Odkąd zamknęliści beztrosko gołębią, to trzeba po 20 minut w korku odstać żeby na parking przez ulicę Findera wjechać, wcześniej przedzierając się przez centrum, koło UM lub od starej drukarni. łącznik mógłby być jednokierunkowy, z ograniczeniem do 3,5 tony co by handlarze z targowiska nie blokowali, a drogi będzie max na 50 metrów. Przystanek bym proponował przenieść obok UM, tam gdzie MKS-y mają swój, lub nawet za UM ukraść 4 miejsca parkingowe i postawić wiatę, a może na Placu Żwirki reaktywować dworzec podmiejski?
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 04.08.2010, 11:42 · Zgłoś
Tak nasza władza dysponuje pieniędzmi.A wyobraźcie sobie,że jak decydują o funduszach PFRON-u czyli nie ich pieniędzmi to ważniejsze jest dla nich dopłata do turnusów rehabilitacyjnych,które kosztują ok. 1200zł niż dopłata do wózków inwalidzkich na, które niepełnosprawny musi wydać ok.7000zł aby mógł się poruszać.
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 04.08.2010, 11:39 · Zgłoś
PAN TADEUSZ GORCZYK TO PORZADNY CZŁOWIEK I DOBRY PROFESJONALNY RADNY NA BURMISTRZA MIASTA TAKIEGO POTRZEBA
Odpowiedz
0
@ wpisz pseudonim
dnia 04.08.2010, 11:23 · Zgłoś
Boże, znowu Górczyk? mamy i w mieście, mamy i w starostwie
Odpowiedz
0
@ Jaslak
dnia 04.08.2010, 11:18 · Zgłoś
Precz ze starostwa [...] [...],
Przewietrzyć starostwo w najblizszych wyborów z tego [...] jaki tam się unosi,
Odpowiedz
0
@ TKM
dnia 04.08.2010, 11:16 · Zgłoś
Krzyżmi się obstawiają, szkoły ukwiecają w IPN-nie grzebają, ludzi oczerniają. Co by nie zarzucić Górczykowi, to nie ma On "szans" dorównać łgarzom powiatowym.Tadek! DO ATAKU!!! Nie będziesz sam!!!Trzeba uaktualnić hasło TKM. Nie ma innej alternatywy.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 04.08.2010, 10:39 · Zgłoś
OSZUŚCI
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 04.08.2010, 10:37 · Zgłoś
To są chorzy ludzie im w głowie tylko modły albo stawianie plebani dla księdza o reszcie nie będę wspominał oczywiście za pieniądze podatnika.
Do skutecznego prowadzenia państwa i jego gospodarności potrzeba człowieka z charakterem twardziela,a nie jakiegoś [...] powinno się ich rozliczać z z tego co do tej pory zrobili.
Odpowiedz
0
@ gggg
dnia 04.08.2010, 10:35 · Zgłoś
an Lechowski ma jakąs zatroskaną minę. Ale o co?
Odpowiedz
1
@ Jasło
dnia 04.08.2010, 10:19 · Zgłoś
Lechowski czerwony jak burak.PiS tak ma że lubi się rozmijać z prawdą!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.