Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

"Gram jak Messi"

8

W dniu 13 czerwca został rozegrany pierwszy turniej piłki nożnej przedszkolaków pod nazwą „Gram jak Messi”. W turnieju uczestniczyło sześć jasielskich przedszkoli: przedszkole nr 6, przedszkole nr 10, przedszkole nr 1, przedszkole nr 2, przedszkole nr 11 oraz prywatne przedszkole.

Najlepiej zaprezentowała się drużyna przedszkola nr 2, która została zwycięzcą turnieju. Wszystkie drużyny otrzymały puchar, a każdy uczestnik pamiątkowy dyplom. Organizatorem turnieju był sztab trenerski UKS „Szóstka” Jasło – Artur Tomaszewski, Marcin Łukaczyński oraz Paweł Kasprzyk. Turniej miał na celu propagowanie piłki nożnej najmłodszych.

Podziękowania składamy opiekunom grup którzy przygotowali dzieci do turnieju, oraz samym chłopcom za zaangażowanie oraz sportową walkę.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w treningach piłki nożnej oraz zajęciach na basenie Kontakt tel 606 216 867 Marcin Łukaczyński.

 UKS „Szóstka” Jasło

Napisany dnia: 18.06.2013, 09:37 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Jaślanin
dnia 18.06.2013, 15:33
Ocena
komentarza:
-6
znowu ta indoktrynacja piłką nożną...
jest tyle lepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu
telewizja, facebok, twiter

w tytule artykułu należałoby zmienić literkę "g" na "s"
@ Nie obrażaj prawdziwych Jaślan
dnia 18.06.2013, 16:44
Ocena
komentarza:
5
...nie dajcie się wypuszczac temu żałosnemu intrygantowi...niech siedzi przed komputerem i niech indoktrynacje facebokiem czy twiterem robi swoim dzieciom,o ile ich oczywiscie ma, bo czytajac to co pisze mam duże wątpliwości.
@ Jaslanin
dnia 20.06.2013, 14:25
Ocena
komentarza:
0
Masz racje, "prawdziwych" Jaslan nie ma co obrazac... bo to niemozliwe, dno + 5 metrow wymiocin.

Dobrze ze wyjechalem z tego za***pia do Rzeszowa
@ ss
dnia 18.06.2013, 16:29
Ocena
komentarza:
2
No to jak tak spędzasz czas wolny to jest tylko twój problem!!! aktywność ruchowa jest o wiele lepszym sposobem na spędzanie czasu wolnego niż komputer... i fajnie że w Jaśle coś się dzieje i od najmłodszych lat dzieciaki mają kontakt ze sportem i ruchem...
@ zzz
dnia 18.06.2013, 21:55
Ocena
komentarza:
2
witam bardzo fajny pomysł z tym turniejem oby takich wiecej pozdrawiam
@ Mama przedszkolaka
dnia 19.06.2013, 10:20
Ocena
komentarza:
0
Super pomysł, mój synek bardzo przeżywał to, że ma grać i po turnieju wrócił nie tylko zmęczony i poobijany, ale także bardzo szczęśliwy!
@ Kari
dnia 19.06.2013, 21:07
Ocena
komentarza:
0
Bardzo fajny pomysł - niech się dzieciaki rozwijają. Ale lepiej, żeby nie grały jak Messi, bo skończą gryząc paznokcie na ławie rezerwowych. Jako tytuł dałabym coś bardziej ogólnikowego.
@ ccc
dnia 19.06.2013, 21:29
Ocena
komentarza:
0
najwazniejsza moje panie dobra zabawa
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657