Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

"Gram jak Messi"

8

W dniu 13 czerwca został rozegrany pierwszy turniej piłki nożnej przedszkolaków pod nazwą „Gram jak Messi”. W turnieju uczestniczyło sześć jasielskich przedszkoli: przedszkole nr 6, przedszkole nr 10, przedszkole nr 1, przedszkole nr 2, przedszkole nr 11 oraz prywatne przedszkole.

Najlepiej zaprezentowała się drużyna przedszkola nr 2, która została zwycięzcą turnieju. Wszystkie drużyny otrzymały puchar, a każdy uczestnik pamiątkowy dyplom. Organizatorem turnieju był sztab trenerski UKS „Szóstka” Jasło – Artur Tomaszewski, Marcin Łukaczyński oraz Paweł Kasprzyk. Turniej miał na celu propagowanie piłki nożnej najmłodszych.

Podziękowania składamy opiekunom grup którzy przygotowali dzieci do turnieju, oraz samym chłopcom za zaangażowanie oraz sportową walkę.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w treningach piłki nożnej oraz zajęciach na basenie Kontakt tel 606 216 867 Marcin Łukaczyński.

 UKS „Szóstka” Jasło

Napisany dnia: 18.06.2013, 09:37 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Jaślanin
dnia 18.06.2013, 15:33
Ocena
komentarza:
-6
znowu ta indoktrynacja piłką nożną...
jest tyle lepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu
telewizja, facebok, twiter

w tytule artykułu należałoby zmienić literkę "g" na "s"
@ Nie obrażaj prawdziwych Jaślan
dnia 18.06.2013, 16:44
Ocena
komentarza:
5
...nie dajcie się wypuszczac temu żałosnemu intrygantowi...niech siedzi przed komputerem i niech indoktrynacje facebokiem czy twiterem robi swoim dzieciom,o ile ich oczywiscie ma, bo czytajac to co pisze mam duże wątpliwości.
@ Jaslanin
dnia 20.06.2013, 14:25
Ocena
komentarza:
0
Masz racje, "prawdziwych" Jaslan nie ma co obrazac... bo to niemozliwe, dno + 5 metrow wymiocin.

Dobrze ze wyjechalem z tego za***pia do Rzeszowa
@ ss
dnia 18.06.2013, 16:29
Ocena
komentarza:
2
No to jak tak spędzasz czas wolny to jest tylko twój problem!!! aktywność ruchowa jest o wiele lepszym sposobem na spędzanie czasu wolnego niż komputer... i fajnie że w Jaśle coś się dzieje i od najmłodszych lat dzieciaki mają kontakt ze sportem i ruchem...
@ zzz
dnia 18.06.2013, 21:55
Ocena
komentarza:
2
witam bardzo fajny pomysł z tym turniejem oby takich wiecej pozdrawiam
@ Mama przedszkolaka
dnia 19.06.2013, 10:20
Ocena
komentarza:
0
Super pomysł, mój synek bardzo przeżywał to, że ma grać i po turnieju wrócił nie tylko zmęczony i poobijany, ale także bardzo szczęśliwy!
@ Kari
dnia 19.06.2013, 21:07
Ocena
komentarza:
0
Bardzo fajny pomysł - niech się dzieciaki rozwijają. Ale lepiej, żeby nie grały jak Messi, bo skończą gryząc paznokcie na ławie rezerwowych. Jako tytuł dałabym coś bardziej ogólnikowego.
@ ccc
dnia 19.06.2013, 21:29
Ocena
komentarza:
0
najwazniejsza moje panie dobra zabawa
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

 • "To była tymczasowa praca na miesiąc" – tłumaczy starosta Adam Pawluś

  W sieci zawrzało po tym, jak pojawiły się pierwsze informacje w mediach ogólnopolskich o tym, że były marszałek Sejmu Marek Kuchciński zatrudnił w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów troje dzieci swoich znajomych, w tym córkę starosty jasielskiego Adama Pawlusia. - Moje dziecko ma takie samo prawo jak każde inne do odbycia praktyki w instytucjach – tłumaczył. - Poza praktyką to nie była jej jakaś celowa praca, która umożliwiałaby jej zdobycie intratnego stanowiska – dodał.

 • Mija osiemdziesiąt lat od akcji „Gamrat”

   

  Osiemdziesiąt lat temu, w nocy z 4 na 5 grudnia 1943 r. oddział dywersyjny AK pod dowództwem por. Antoniego Holika ps. „Gazda” przeprowadził brawurową akcję zdobycia broni z niemieckich magazynów „Gamrat”. W miniony poniedziałek (4 grudnia br.) mieszkańcy Jasła uczcili pamięć uczestników wydarzeń, do których doszło przed ośmioma dekadami.

 • Wielkie otwarcie Delikatesów Szubryt w Jaśle

   

  Kazimierza Wielkiego 14 w Jaśle – od najbliższej soboty, 9 grudnia, to nowy gorący adres na mapie sieci handlowej Delikatesów Szubryt. Na ponad 700m2 powierzchni znajdą Państwo bogaty i starannie selekcjonowany asortyment w bardzo przystępnych cenach.

 • 5KDZ już otwarta!

  W poniedziałek oddano do użytku nową drogę o długości 1,2 km w warzyckiej strefie inwestycyjnej. 5 KDZ łączy ul. Meblową z ul. J. Piłsudskiego w Jaśle. Wzdłuż niej powstało również oświetlenie, chodnik i ścieżka rowerowa. Na realizację inwestycji przeznaczono ponad 10 mln zł, z czego ponad 2 mln zł pochodzi z budżetu Miasta Jasła.

 • Dyżur telefoniczny ZUS. Ważne terminy dla przedsiębiorców

   

  Od 2022 roku obowiązują nowe terminy, w jakich płatnicy składek mogą przekazywać korekty dokumentów rozliczeniowych (deklaracji rozliczeniowej i imiennych raportów miesięcznych).

 • 20-latek ukradł samochód. Policjanci zauważyli skradziony pojazd na terenie warsztatu samochodowego

  W minioną środę przed godziną 11. przy ul. Sobniowskiej w Jaśle została skradziona Skoda Fabia. Tego samego dnia policjanci znaleźli pojazd na terenie warsztatu samochodowego w Kołaczycach. Okazało się, że 20-latkowi w trakcie jazdy zepsuło się sprzęgło, więc oddał auto do naprawy. Policjanci zatrzymali podejrzewanego i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy.

 • Marek G. z Osobnicy skazany za kierowanie gróźb pozbawienia życia

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok wobec 60-letniego Marka G. mieszkańca Osobnicy, który w maju br. groził słownie oraz przedmiotem przypominającym broń dwóm pracownikom firmy odbierającej śmieci. Oskarżony dobrowolnie poddał się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.

 • Uczniowie jasielskiego Ekonomika zdobyli 30 tys. zł na realizację projektów naukowych

  Pierwszego grudnia rozpoczął się etap realizacji zwycięskich projektów w ramach konkursu “Naukolatek - nastoletni naukowiec”, którego organizatorem jest Politechniczna Sieć Via Carpatia skupiająca uczelnie techniczne z Polski południowo-wschodniej. W ramach tego konkursu, aż trzem drużynom z Zespołu Szkół nr 4 udało się otrzymać granty na realizację swoich projektów, każdy w kwocie 10 tys. zł. Projekty uczniów mają charakter pracy naukowej realizowanej pod kierunkiem pracowników naukowych uczelni wyższych.

 • Silne opady śniegu i jego skutki. 286 interwencji podkarpackich strażaków

  W miniony weekend na Podkarpaciu strażacy do usuwania skutków silnych opadów śniegu wyjeżdżali 286 razy. Działania ich głównie polegały na usuwaniu połamanych gałęzi, konarów i drzew leżących na jezdniach, chodnikach, posesjach i liniach energetycznych. W powiecie jasielskim odnotowano 18 wyjazdów.

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657