Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Gratulacje dla funkcjonariuszy SOK

37

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie, złożył dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Jaśle czterem funkcjonariuszom Straży Ochrony Kolei, którzy zatrzymali złodzieja. Zatrzymanie podejrzanego przyczyniło się do wyjaśnienia przez policjantów wielu kradzieży i ustalenia trzech paserów. 


Dziś Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Robert Woźnik wręczył list gratulacyjny starszym przodownikom Zbigniewowi Antasowi, Henrykowi Grybośowi, Krzysztofowi Klajnowi oraz strażnikowi Tomaszowi Sanokowskiemu z jasielskiego Posterunku Straży Ochrony Kolei.

Funkcjonariusze, w poniedziałek 4 października br. zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja przewodów krzemobrązowych. Zatrzymanie podejrzanego  pozwoliło wyjaśnić wiele tego rodzaju kradzieży w trzech powiatach. O tej sprawie przeczytasz tutaj.

Komendant pogratulował wzorowo pełnionej służby i właściwej postawy w sytuacji zagrożenia przestępczością. Podkreślił również, że tak udane współdziałanie funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei z Policją, przyczynia się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu. Kończąc złożył życzenia dalszych sukcesów w służbie i satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków.egły, pustaki, materiały budowlane, budownictwo

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ET21
dnia 24.09.2021, 11:54 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
0
@ TOR
dnia 01.12.2017, 10:07 · Zgłoś
Przepisy o przechodzeniu przez tory to tak naprwade stworzyła obecna świta dyrektorków i Prezesiaków z PKP PLK.
Zrobili przepisy wygodne dla siebie i zeby kase zgarniac. Pod swoje zarządzanie jeszcze wcisneli SOK, zeby sokisci mogli wiecej kasy zgarniac ale od niewinnych ludzi.
Szkoda gadać . Nie ma z kim rozmawiac na ten temat
Odpowiedz
0
@ PKP
dnia 14.03.2018, 10:09 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
0
@ torowy
dnia 15.05.2018, 09:37 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
0
@ ET22
dnia 26.03.2019, 10:34 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
0
@ TOR
dnia 11.10.2017, 09:34 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie.
panowie sokiści z krosna otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione urzędy centralne, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
0
@ TOR
dnia 25.09.2017, 10:10 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
0
@ ET22
dnia 13.07.2017, 09:22 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni
Odpowiedz
0
@ ET22
dnia 13.07.2017, 09:22 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni
Odpowiedz
0
@ PKP
dnia 28.06.2017, 09:47 · Zgłoś
KARY DLA SOKISTÓW ZA BEZPODSTAWNE MANDATY Sokisci z Krosna to [...]. Parokrotnie odwoływaem sie od niesłusznego i całkowicie bezpodstawnego mandatu jaki otrzymałem w sierpniu 2013 na stacji PKP Krosno. Ruch pociagów był w tym czasie wstrzymany i prezchodziłem prezjsciem słuzbowym wiec nie mozna mowic tutaj o wykroczeniu. Gdybym prezchodzil prez tory w miejscu nie wyznaczonym to jest inna sprawa. Dostepne prezjscie tdla paszerów to rozwalona kładka nad torami na ktorej uginaj sie dechy pod ciezarem czloweka. strach chodzic . Sprwa była wielokrotnit opisywana do UTK i do NIK .
SOK nie zajmuje sie tym do czego jest powołany i tyle.
[...] i jeszce raz [...]. ja moge tylko obiecacze Osoby odpowiedzialne za opisany proceder winny byc ukarane a madat anulowany i zwrócona jego kwota.
Niestety Pan Komendat SOK z Przemysla oraz Warszawy absolutnie nie poczuwaja sie do naprawienia wyrzadzonej mi krzywdy tylko ja mam kierowac sprwae do sadu na własny koszt. Oni mnie zatrzymali, wzieli peniadze z mandatu, a ja mam teraz SOK skarzyc do sadu i sam wydac na to pieniadze.
BEZPRAWIE i JESZCE RAZ BEAZPRAWIE !!!
Odpowiedz
0
@ TOR
dnia 28.06.2017, 05:52 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
0
@ TOROMISTRZ
dnia 23.05.2017, 14:35 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
0
@ TOROWY
dnia 28.04.2017, 08:57 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
1
@ TOROWY
dnia 28.04.2017, 08:57 · Zgłoś
koniec bezkarności sokistów w krośnie. sprawa ta ciągnie się 4 lata. wreszcie dziarscy sokiści doczekali się nagrody i otrzymali upomnienia za swoje wyczyny w krośnie. o opisanym zdarzeniu zostały powiadomione najwyższe urzędy centralne w warszawie, zarząd pkp plk oraz utk pkp w warszawie . za wystawione bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno zapłacą z własnej kieszeni.
Odpowiedz
1
@ TOR 1
dnia 27.10.2016, 08:47 · Zgłoś
Przepisy o przechodzeniu przez tory to tak naprwade stworzyła obecna świta dyrektorków i Prezesiaków z PKP PLK.
Zrobili przepisy wygodne dla siebie i zeby kase zgarniac. Pod swoje zarządzanie jeszcze wcisneli SOK, zeby sokisci mogli wiecej kasy zgarniac ale od niewinnych ludzi.
Szkoda gadać . Nie ma z kim rozmawiac na ten temat.
Odpowiedz
0
@ TOR
dnia 27.09.2016, 09:00 · Zgłoś
Przepisy o przechodzeniu przez tory to tak naprwade stworzyła obecna świta dyrektorków i Prezesiaków z PKP PLK.
Zrobili przepisy wygodne dla siebie i zeby kase zgarniac. Pod swoje zarządzanie jeszcze wcisneli SOK, zeby sokisci mogli wiecej kasy zgarniac ale od niewinnych ludzi.
Szkoda gadać . Nie ma z kim rozmawiac na ten temat.
Odpowiedz
1
@ TOR1
dnia 24.06.2016, 10:44 · Zgłoś
KONIEC BEZKARNOSCI PANÓW SOKISTÓW W KROŚNIE. PANOWIE SOKISCI ZAPŁACA Z WŁASNEJ KIESZENI ZA POBRANE BEZPRAWNIE MANDATY. Na dworcu PKP Krosno nie kusują zadne pociagi a sokisci zgarnija bepodstawne mandaty. Ja w sierpniu dostałem mandat 50 zł od tych sokistów za to ze przechodziłem furtka dla drzuzyn konduktorskich i pracowników PKP a nie przez spróchniałą kładke na dworcu PKP Krosno Na tej kladce to mozna kark skrecic. Nikt sie tym nie intersuje tylko sokisci wlepiaja bezzasadne mandaty chyba po to zeby wesprezc budzet miasta. Ale ja SOK tego nie prezpuszce i zapłaco funkcjonariusze z własnej kieszeni. Osoby odpowiedzialne za ten caly proceder beda ukarane. Dosyc bezkarnosci sokustow. Nie bedzie tak zeby niewinnym ludziom wystawiac manadaty bo postawili noge na wycieraczce furtki dla druzyn konduktorskich i placa za to 50 zł
Odpowiedz
1
@ TOR
dnia 11.05.2016, 10:16 · Zgłoś
KONIEC BEZKARNOSCI PANÓW SOKISTÓW W KROŚNIE. PANOWIE SOKISCI ZAPŁACA Z WŁASNEJ KIESZENI ZA POBRANE BEZPRAWNIE MANDATY. Na dworcu PKP Krosno nie kusują zadne pociagi a sokisci zgarnija bepodstawne mandaty. Ja w sierpniu dostałem mandat 50 zł od tych sokistów za to ze przechodziłem furtka dla drzuzyn konduktorskich i pracowników PKP a nie przez spróchniałą kładke na dworcu PKP Krosno Na tej kladce to mozna kark skrecic. Nikt sie tym nie intersuje tylko sokisci wlepiaja bezzasadne mandaty chyba po to zeby wesprezc budzet miasta. Ale ja SOK tego nie prezpuszce i zapłaco funkcjonariusze z własnej kieszeni. Osoby odpowiedzialne za ten caly proceder beda ukarane. Dosyc bezkarnosci sokustow. Nie bedzie tak zeby niewinnym ludziom wystawiac manadaty bo postawili noge na wycieraczce furtki dla druzyn konduktorskich i placa za to 50 zł
Odpowiedz
1
@ TOR
dnia 13.07.2016, 14:30 · Zgłoś
czas najwyzszy ukrócic proceder wystawiana bezpodstawnych mandatów sok . funkcjonariusze sok, którzy wystawiają bezpodstawne mandaty powinno to byc zarejestrowane na filmie .wtedy takich delikwentów panów funkcjonariuszy do solidnego ukarania.
Odpowiedz
1
@ TOR
dnia 28.10.2015, 12:57 · Zgłoś
panowie sokiści nareszcie zapłacą z własnej kieszeni za bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno
Odpowiedz
0
@ TOROWY
dnia 11.06.2015, 14:53 · Zgłoś
panowie sokiści nareszcie zapłacą z własnej kieszeni za bezpodstawne mandaty na dworcu pkp krosno
Odpowiedz
1
@ TOR
dnia 28.10.2015, 12:56 · Zgłoś
KONIEC BEZKARNOSCI PANÓW SOKISTÓW W KROŚNIE. PANOWIE SOKISCI ZAPŁACA Z WŁASNEJ KIESZENI ZA POBRANE BEZPRAWNIE MANDATY. Na dworcu PKP Krosno nie kusują zadne pociagi a sokisci zgarnija bepodstawne mandaty. Ja w sierpniu dostałem mandat 50 zł od tych sokistów za to ze przechodziłem furtka dla drzuzyn konduktorskich i pracowników PKP a nie przez spróchniałą kładke na dworcu PKP Krosno Na tej kladce to mozna kark skrecic. Nikt sie tym nie intersuje tylko sokisci wlepiaja bezzasadne mandaty chyba po to zeby wesprezc budzet miasta. Ale ja SOK tego nie prezpuszce i zapłaco funkcjonariusze z własnej kieszeni. Osoby odpowiedzialne za ten caly proceder beda ukarane. Dosyc bezkarnosci sokustow. Nie bedzie tak zeby niewinnym ludziom wystawiac manadaty bo postawili noge na wycieraczce furtki dla druzyn konduktorskich i placa za to 50 zł
Odpowiedz
1
@ TOR
dnia 03.06.2015, 08:26 · Zgłoś
KONIEC BEZKARNOSCI PANÓW SOKISTÓW W KROŚNIE. PANOWIE SOKISCI ZAPŁACA Z WŁASNEJ KIESZENI ZA POBRANE BEZPRAWNIE MANDATY. Na dworcu PKP Krosno nie kusują zadne pociagi a sokisci zgarnija bepodstawne mandaty. Ja w sierpniu dostałem mandat 50 zł od tych sokistów za to ze przechodziłem furtka dla drzuzyn konduktorskich i pracowników PKP a nie przez spróchniałą kładke na dworcu PKP Krosno Na tej kladce to mozna kark skrecic. Nikt sie tym nie intersuje tylko sokisci wlepiaja bezzasadne mandaty chyba po to zeby wesprezc budzet miasta. Ale ja SOK tego nie prezpuszce i zapłaco funkcjonariusze z własnej kieszeni. Osoby odpowiedzialne za ten caly proceder beda ukarane. Dosyc bezkarnosci sokustow. Nie bedzie tak zeby niewinnym ludziom wystawiac manadaty bo postawili noge na wycieraczce furtki dla druzyn konduktorskich i placa za to 50 zł.
Odpowiedz
1
@ TOR
dnia 03.06.2015, 08:26 · Zgłoś
KONIEC BEZKARNOSCI PANÓW SOKISTÓW W KROŚNIE. PANOWIE SOKISCI ZAPŁACA Z WŁASNEJ KIESZENI ZA POBRANE BEZPRAWNIE MANDATY. Na dworcu PKP Krosno nie kusują zadne pociagi a sokisci zgarnija bepodstawne mandaty. Ja w sierpniu dostałem mandat 50 zł od tych sokistów za to ze przechodziłem furtka dla drzuzyn konduktorskich i pracowników PKP a nie przez spróchniałą kładke na dworcu PKP Krosno Na tej kladce to mozna kark skrecic. Nikt sie tym nie intersuje tylko sokisci wlepiaja bezzasadne mandaty chyba po to zeby wesprezc budzet miasta. Ale ja SOK tego nie prezpuszce i zapłaco funkcjonariusze z własnej kieszeni. Osoby odpowiedzialne za ten caly proceder beda ukarane. Dosyc bezkarnosci sokustow. Nie bedzie tak zeby niewinnym ludziom wystawiac manadaty bo postawili noge na wycieraczce furtki dla druzyn konduktorskich i placa za to 50 zł.
Odpowiedz
0
@ TOR
dnia 05.11.2014, 11:18 · Zgłoś
Sokisci z Krosna to [...]. Parokrotnie odwoływaem sie od niesłusznego i całkowicie bezpodstawnego mandatu jaki otrzymałem w sierpniu 2013 na stacji PKP Krosno. Ruch pociagów był w tym czasie wstrzymany i prezchodziłem prezjsciem słuzbowym wiec nie mozna mowic tutaj o wykroczeniu. Gdybym prezchodzil prez tory w miejscu nie wyznaczonym to jest inna sprawa. SOK nie zajmuje sie tym do czego jest powołany i tyle. Osoby odpowiedzialne za opisany proceder winny byc ukarane a madat anulowany i zwrócona jego kwota. Niestety Pan Komendat z Przemysla czy z Warszawy absolutnie nie poczuwaja sie do naprawienia wyrzadzonej mi krzywdy tylko ja mam kierowac sprwae do sadu na własny koszt Oni mnie zatrzymali wzieli peniadze z mandatu a ja mam teraz SOK skarzyc do sadu i sam wydac na to pieniadze. To jest po prostu smieszne. BEZPRAWIE i JESZCE RAZ BEAZPRAWIE !!!
Odpowiedz
5
@ SEMAFOR
dnia 02.09.2014, 14:56 · Zgłoś
KARY DLA SOKISTÓW ZA BEZPODSTAWNE MANDATY Sokisci z Krosna to [...]. Parokrotnie odwoływaem sie od niesłusznego i całkowicie bezpodstawnego mandatu jaki otrzymałem w sierpniu 2013 na stacji PKP Krosno. Ruch pociagów był w tym czasie wstrzymany i prezchodziłem prezjsciem słuzbowym wiec nie mozna mowic tutaj o wykroczeniu. Gdybym prezchodzil prez tory w miejscu nie wyznaczonym to jest inna sprawa. Dostepne prezjscie tdla paszerów to rozwalona kładka nad torami na ktorej uginaj sie dechy pod ciezarem czloweka. strach chodzic . Sprwa była wielokrotnit opisywana do UTK i do NIK .
SOK nie zajmuje sie tym do czego jest powołany i tyle.
[...] i jeszce raz [...]. ja moge tylko obiecacze Osoby odpowiedzialne za opisany proceder winny byc ukarane a madat anulowany i zwrócona jego kwota.
Niestety Pan Komendat SOK z Przemysla oraz Warszawy absolutnie nie poczuwaja sie do naprawienia wyrzadzonej mi krzywdy tylko ja mam kierowac sprwae do sadu na własny koszt. Oni mnie zatrzymali, wzieli peniadze z mandatu, a ja mam teraz SOK skarzyc do sadu i sam wydac na to pieniadze.
BEZPRAWIE i JESZCE RAZ BEAZPRAWIE !!!
Odpowiedz
4
@ J23
dnia 24.07.2014, 08:07 · Zgłoś
KARY DLA SOKISTÓW ZA BEZPODSTAWNE MANDATY Sokisci z Krosna to [...]. Parokrotnie odwoływaem sie od niesłusznego i całkowicie bezpodstawnego mandatu jaki otrzymałem w sierpniu 2013 na stacji PKP Krosno. Ruch pociagów był w tym czasie wstrzymany i prezchodziłem prezjsciem słuzbowym wiec nie mozna mowic tutaj o wykroczeniu. Gdybym prezchodzil prez tory w miejscu nie wyznaczonym to jest inna sprawa. Dostepne prezjscie tdla paszerów to rozwalona kładka nad torami na ktorej uginaj sie dechy pod ciezarem czloweka. strach chodzic . Sprwa była wielokrotnit opisywana do UTK i do NIK .
SOK nie zajmuje sie tym do czego jest powołany i tyle.
[...] i jeszce raz [...]. ja moge tylko obiecacze Osoby odpowiedzialne za opisany proceder winny byc ukarane a madat anulowany i zwrócona jego kwota.
Niestety Pan Komendat SOK z Przemysla oraz Warszawy absolutnie nie poczuwaja sie do naprawienia wyrzadzonej mi krzywdy tylko ja mam kierowac sprwae do sadu na własny koszt. Oni mnie zatrzymali, wzieli peniadze z mandatu, a ja mam teraz SOK skarzyc do sadu i sam wydac na to pieniadze.
BEZPRAWIE i JESZCE RAZ BEAZPRAWIE !!!
Odpowiedz
0
@ ST44
dnia 29.07.2014, 13:47 · Zgłoś
KARY DLA SOKISTÓW ZA BEZPODSTAWNE MANDATY Sokisci z Krosna to [...]. Parokrotnie odwoływaem sie od niesłusznego i całkowicie bezpodstawnego mandatu jaki otrzymałem w sierpniu 2013 na stacji PKP Krosno. Ruch pociagów był w tym czasie wstrzymany i prezchodziłem prezjsciem słuzbowym wiec nie mozna mowic tutaj o wykroczeniu. Gdybym prezchodzil prez tory w miejscu nie wyznaczonym to jest inna sprawa. Dostepne prezjscie tdla paszerów to rozwalona kładka nad torami na ktorej uginaj sie dechy pod ciezarem czloweka. strach chodzic . Sprwa była wielokrotnit opisywana do UTK i do NIK .
SOK nie zajmuje sie tym do czego jest powołany i tyle.
[...] i jeszce raz [...]. ja moge tylko obiecacze Osoby odpowiedzialne za opisany proceder winny byc ukarane a madat anulowany i zwrócona jego kwota.
Niestety Pan Komendat SOK z Przemysla oraz Warszawy absolutnie nie poczuwaja sie do naprawienia wyrzadzonej mi krzywdy tylko ja mam kierowac sprwae do sadu na własny koszt. Oni mnie zatrzymali, wzieli peniadze z mandatu, a ja mam teraz SOK skarzyc do sadu i sam wydac na to pieniadze.
BEZPRAWIE i JESZCE RAZ BEAZPRAWIE !!!
Odpowiedz
7
@ lk
dnia 23.05.2014, 11:15 · Zgłoś
Sokisci z Krosna to [...]. Parokrotnie odwoływaem sie od niesłusznego i całkowicie bezpodstawnego mandatu jaki otrzymałem w sierpniu 2013 na stacji PKP Krosno. Ruch pociagów był w tym czasie wstrzymany i prezchodziłem prezjsciem słuzbowym wiec nie mozna mowic tutaj o wykroczeniu. Gdybym prezchodzil prez tory w miejscu nie wyznaczonym to jest inna sprawa. SOK nie zajmuje sie tym do czego jest powołany i tyle. Osoby odpowiedzialne za opisany proceder winny byc ukarane a madat anulowany i zwrócona jego kwota. Niestety Pan Komendat z Przemysla czy z Warszawy absolutnie nie poczuwaja sie do naprawienia wyrzadzonej mi krzywdy tylko ja mam kierowac sprwae do sadu na własny koszt Oni mnie zatrzymali wzieli peniadze z mandatu a ja mam teraz SOK skarzyc do sadu i sam wydac na to pieniadze. To jest po prostu smieszne. BEZPRAWIE i JESZCE RAZ BEAZPRAWIE !!!
Odpowiedz
3
@ i
dnia 12.10.2010, 20:18 · Zgłoś
a może zlikwidować straż miejską sokiści przynajmniej zrobili coś pożytecznego
Odpowiedz
2
@ rtyu
dnia 12.10.2010, 14:37 · Zgłoś
a pytanie kiedy z jasla bedzie gdzie mozna odjechac pociagiem w rosadnej godzinie
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 12.10.2010, 11:54 · Zgłoś
cegły pustaki ??? To co wkoncu ukradli ??? Bo już nie wiem sam ....
Odpowiedz
0
@ 3m2ooo5
dnia 12.10.2010, 05:48 · Zgłoś
oj, autorowi się pomyliło, te cegły itp to chyba tagi miały być :)

Swoją drogą, pamiętam jak po dożynkach w zimnaj wodzie zapukał do mnie rano pan z kryminalnej :) prowadził śledztwo właśnie w sprawie skradzionych przewodów pomiędzy zimną wodą a szebniami :)
Odpowiedz
1
@ Sven
dnia 11.10.2010, 23:38 · Zgłoś
Boże jakie to żałosne.Nikt nie złapał np.księdza za kradzieże szmalu z państwowej kasy ? Dobrze gość robił,że okradał kolej przypominam wam wszystkim,że kolej okrada nas wszystkich obywateli władza pompuje w nią miliardy złotych w nagrodę tabor z czasów Gierka został złomowany zakupiony za pożyczki z zachodu w dodatku nic nie jeździ.Torowiska zostały zbudowane za korony z wiedeńskiego banku za czasów Austro-Węgier nawet stacje kolejowe w Jaśle są za te pieniądze więc nie ma co tych [...]ów Polaków żałować bo nic tu nie jest ich,a to co zostało przynosi tylko same straty no ale kłania się tu słuszne twierdzenie-Polnische Wirtschaft niech sobie każdy ze starszych osób przypomni obsługę (konduktorów)za komuny składających się z [...] [...] gdzie człowiek płacąc za bilet był intruzem...

Swoją drogą w państwie prawa jak np.Szwecja czy Niemcy nie jest przestępcą ten co kradnie chleb lecz ten kto go do tego zmusił to jest wynik dobrobytu w tych krajach bo ludzie tam władze trzymają za [...] no ale w takim bandyckim państwie jak polska wszystko przecież stoi na głowie.
Odpowiedz
1
@ a.c.a.b.
dnia 11.10.2010, 22:58 · Zgłoś
Niedlugo beda sobie wreczac nagrody tylko dlatego, ze wogole istnieja !! Jasło to skonczone dno
Odpowiedz
1
@ luk
dnia 11.10.2010, 21:36 · Zgłoś
co z baranek pisał ten artykuł a w szczególności ostatnie wyrazy
Odpowiedz
1
@ bob budowniczy
dnia 11.10.2010, 21:31 · Zgłoś
Czy SOK-isci otrzymali w nagrodę cegły, pustaki i materiały budowlane?????????????
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.