Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Groził ekspedientce nożem

29

Policjanci zatrzymali dwoje podejrzanych o kradzież rozbójniczą. Kobietę, która okradła sklep oraz jej znajomego, który nie chcąc oddać zrabowanego towaru groził ekspedientce nożem. Mężczyzna był poszukiwany przez Policję.

Do zdarzenia doszło w Łaskach. Policjanci, którzy zajęli się zgłoszeniem ustalili, że po południu do miejscowego sklepu weszła nieznana obsłudze klientka. Kobieta zaczęła zabierać z regałów i chować do plecaka różne produkty, po czym nie płacąc za nie usiłowała wyjść ze sklepu. Kradzież zauważyła ekspedientka, gdy próbowała odzyskać skradziony towar, nieznajoma zaczęła ją szarpać, popychać i głośno krzyczeć. Wrzaski usłyszał czekający na zewnątrz znajomy podejrzanej, który wbiegł do środka i trzymanym w ręce nożem zagroził ekspedientce. Następnie wspólnie ze swoją znajomą szybko opuścił sklep i oddalił się.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia policyjne patrole rozpoczęły poszukiwania złodziei. Na jednej z ulic Jasła funkcjonariusze zauważyli odpowiadające rysopisowi osoby, które na widok radiowozu zaczęły uciekać. Po chwili podejrzani zostali zatrzymani. Policjanci znaleźli przy nich skradziony towar i nóż. 
 
Zatrzymany 33-latek i jego 27-letnia znajoma usłyszeli zarzut kradzieży rozbójniczej. Oboje przyznali się do przestępstwa. Ponadto okazało się, że za podejrzanym mężczyzną wydany został sądowy nakaz doprowadzenia do aresztu, gdzie trafił celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ gość
dnia 07.09.2012, 20:57 · Zgłoś
zarabia żeby wykupić skinka?
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 07.09.2012, 20:57 · Zgłoś
teraz prowadzi [...] w nowym gliniku
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 07.09.2012, 20:56 · Zgłoś
a tej złodziejki czemu nie zamknęli?
Odpowiedz
1
@ E-tam
dnia 06.09.2012, 12:03 · Zgłoś
Przeważnie "tacy ludzie" z miast przeprowadzają się na wieś gdzie psują reputacje jej mieszkańców. Takich przypadków jest wiele, na mieszkanie ich nie stać więc kupują stare domy i żyją tanim kosztem.
Odpowiedz
2
@ joy
dnia 05.09.2012, 22:38 · Zgłoś
słyszałem że to był napad stulecia znaczy się pierwszy od stu lat
Odpowiedz
-3
@ mloda
dnia 05.09.2012, 19:27 · Zgłoś
ale wy jestescie [...] oni pochodza z gorlic a mieszkali w nowym gliniku jak nie wiecie to po cholere sie wtracacie [...]
Odpowiedz
0
@ 2233
dnia 05.09.2012, 14:49 · Zgłoś
nie z jasła a z gorlic
Odpowiedz
1
@ aleya
dnia 05.09.2012, 10:36 · Zgłoś
tez slyszalam ze ten gosc mieszka w nowym gliniku ale przeprowadzil sie z jasla
Odpowiedz
2
@ fan
dnia 05.09.2012, 06:34 · Zgłoś
ten gościu z tą lalą mieszkają podobno w Teksasie czyli Nowym Gliniku
Odpowiedz
0
@ hm
dnia 04.09.2012, 21:17 · Zgłoś
Policja była błyskawiczna. Z Łask do Jasła 4km. Ile trwała podróz tych dwojga?
Odpowiedz
3
@ walizka
dnia 04.09.2012, 20:34 · Zgłoś
poczekajcie bedzie gorzej
bezrobocie jesc trzeba a...placic za co...
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 04.09.2012, 20:03 · Zgłoś
troje dzieci i 29 lat bbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh-nieźle (nicht slecht)-ni szlicht...
Odpowiedz
2
@ oj tam!
dnia 05.09.2012, 18:33 · Zgłoś
znam osobe ktora jest w podobnym wieku i ma szescioro dziec, ;d
Odpowiedz
-3
@ xyz
dnia 04.09.2012, 19:43 · Zgłoś
czy ten gosc ma naimie grzesiek i jest z jasła oraz popisuje sie jazdą na motorze
Odpowiedz
1
@ ezo
dnia 04.09.2012, 19:40 · Zgłoś
własnie kto to był nie czasem ten gosc co groził juz niejednemu nozem i jego kobieta ale ona ma 29 lat i troje dzieci
Odpowiedz
1
@ kortelda
dnia 04.09.2012, 19:29 · Zgłoś
jak sie nazywal ten gosc i ta kobieta i skad byli dokladniej ??
Odpowiedz
0
@ nuda
dnia 04.09.2012, 19:15 · Zgłoś
ale ty jestes [...] az zal czytac zmien diilera albo lekarza bo nudzisz :(
Odpowiedz
-1
@ 123
dnia 04.09.2012, 17:33 · Zgłoś
Jak juz to policja geniuszu.
Odpowiedz
5
@ 13 uderzenie jesieni
dnia 04.09.2012, 18:16 · Zgłoś
Policja - [...]. Poza nazwa znajdz jeszcze jakies szczegoly czym roznia sie oba "obrazki". Na wlasnej skorze nie odczuwam zadnej roznicy:) A skoro nie widac roznicy, to po co sie czepiac nazwy:)

PS. Nie mylic z ZOMO, ORMO, UB, SS, NKWD czy KGB:).
Odpowiedz
2
@ AnglishMan
dnia 04.09.2012, 15:28 · Zgłoś
Czasami policji udaje się złapać prawdziwych przestępców, ale ogólnie to wolą łapać kierowców którzy popełnili większe przestępstwa np. nie zapieli pasów, zapomnieli świateł, narażając innych i siebie przy okazji na wypadek ;)
Ale taki kierowca przecież nie będzie się odgrażał władzy, ma samochód więc go stać na mandaty itp.
Odpowiedz
-1
@ alejajaalajaja
dnia 04.09.2012, 16:08 · Zgłoś
To prawda. Jasielska [...] jest do bani. To cud że udało się im złapać tych dwoje. Dobrze że zaczęli uciekać bo tak moze by ich i na przejsciu przepuścili i by się nie połapali :( ... beznadziejna [...] jasielska :(
Odpowiedz
2
@ Sven
dnia 04.09.2012, 15:03 · Zgłoś
Swój swego znajdzie w korcu maku.
Odpowiedz
-9
@ Iphone 4 s
dnia 04.09.2012, 11:34 · Zgłoś
Komentarz został wysłany z iPhone 4s
Odpowiedz
6
@ mieszkaniec jasła
dnia 04.09.2012, 12:40 · Zgłoś
bardzo interesujące, komentarz wysłany z normalnego smartphona
Odpowiedz
3
@ Polak
dnia 06.09.2012, 08:06 · Zgłoś
Komentarz wyslany z taczki aluminiowej na gumowum kole z drewnianymi raczkami
Odpowiedz
8
@ 13 uderzenie jesieni
dnia 04.09.2012, 11:05 · Zgłoś
Liczyli ze policja nie ma czasu na glupoty czyli uganiania sie za pijakami, kierowcami, rowerzystami, przechodzacymi w niedozw. miejscu etc. :)
Odpowiedz
21
@ chada
dnia 04.09.2012, 10:55 · Zgłoś
kraść na przypał wszystko z pułek i myślenie, ze to ujdzie na sucho... Nawet przestępcy w 21 wieku się już nie wysilają... [...]
Odpowiedz
1
@ CzłowiekSukcezzzu
dnia 04.09.2012, 18:20 · Zgłoś
Kradną bo prócz mandatu nic za to nie grozi,jeśli suma nie przekroczy(chyba???)250 zł...
Odpowiedz
7
@ hm
dnia 04.09.2012, 21:14 · Zgłoś
Tu nie ma znaczenia kwota kradzieży lecz nóż.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.