Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Groził sąsiadce bronią chcąc odzyskać 50 złotych

46

Policja zatrzymała 73- letniego mieszkańca gminy Jasło, który groził pistoletem startowym swoim sąsiadom. Mężczyzna strzelając w sufit domagał się zwrotu 50 złotych. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 18.30, dyżurny jasielskiej Policji przyjął zgłoszenie, że w miejscowości Jareniówka, po jednej z posesji biega mężczyzna z bronią w ręku. Natychmiast na miejsce pojechał policyjny patrol.

Na miejscu ustalono, że 73-letni mężczyzna przyszedł do domu sąsiadów. Domagał się zwrotu pieniędzy, jakie wcześniej pożyczył 19-letniej córce sąsiada. Mężczyzna dwukrotnie strzelił w sufit z pistoletu startowego, potem usiadł na krześle cały czas nie wypuszczając pistoletu z ręki. Nie reagował na prośby domowników, aby opuścił ich dom.

Wezwani na pomoc policjanci zatrzymali 73-letniego mężczyznę. Na komendzie sprawdzono jego stan trzeźwości. Okazało się, że był trzeźwy. Ustalono też, że pistolet startowy kupił w sklepie myśliwskim.

Mężczyźnie za kierowanie gróźb w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Jaśle.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 46

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hm
dnia 29.08.2010, 12:05 · Zgłoś
co to za wiola
Odpowiedz
0
@ XXXXXXXX
dnia 27.08.2010, 07:15 · Zgłoś
Brawo wreszcie o Tobie Wiolu ktos wspomniał. Moze teraz skonczysz interesowac sie cudzym zyciem i obrabiac komus [...]!!! Chcesz kogos wziac na jezyk, to popatrz w lustro!!!
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 26.08.2010, 15:13 · Zgłoś
ludzie to maja wobraznie!!!jeśli chodzi o matkę nigdy nie [...] po mieście!!ani nie biła koleżanek dla pieniędzy (żal...!!) nie jest pijaczką!!!jest w trudnej sytuacji życiowej a że pożycza kase to nie na wódke ..trudno jest życ jak nie ma co do garnka włożyc i czasem nie mozna mieć wpływu nad dziećmi nawet z najlepszych rodzin wychodza bandziory... !!!nikt nie pomyśli że tej rodzinie nie ma kto pomóc.??!!
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 23.08.2010, 23:21 · Zgłoś
Sven chciałbyś czymś zaimponować innym a nie wiesz jak to zrobić pomylony człowieku.Psem nie jestem ale jak chcesz,to cię znajdę i potrafię zrobić ci koło portek [...] niekoniecznie z miasta Jasła.
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 23.08.2010, 23:14 · Zgłoś
do X-men o jednym prostym słowie zapomniałeś a które dotyczy twojego postu z dnia 22.08.2010 godz.22:51 pod moim adresem.Tym słowem jest "PRZEPRASZAM",ale ty chyba tego słowa nie znasz albo nie używasz.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 23.08.2010, 23:07 · Zgłoś
jak tu poznać kto jest psem np.agent 009 albo ? słuchajcie będziecie [...] na wschód podobnie jak ten [...] policja granatowa w 1939 roku przed zwykłymi ludźmi tylko tam was nikt nie przyjmie...
takie spostrzeżenie do ? [...] nosisz orła godło państwa,a godło to pewne zasady i poszanowanie godności każdego człowieka choćby nie wiadomo kim był---zrozumiałeś [...] ze wsi.
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 23.08.2010, 22:45 · Zgłoś
Do agent 009 właśnie chodzi mi o to odszkodowanie a nie o RENTĘ byłem i jestem ubezpieczony i odwołałem się od decyzji ZUSu a co do tej pseudo policji to oni nic nie umieją tylko mandaty wlepiać i jak [...] donoszą to wtedy oni się chwalą jacy są dobrzy PAŁKARZE .
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 23.08.2010, 22:33 · Zgłoś
ZGLASZAC NA POLICJE margines TO OBOWIAZEK KAZDEGO NORMALNEGO I UCZCIWEGO OBYWATELA!
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 23.08.2010, 22:02 · Zgłoś
do X-men nie wiem,na jakiej podstawie twierdzisz,że jestem policyjnym [...],skoro nim nie jestem.Ja natomiast stwierdzam,że ten twój półroczny pobyt na zwolnieniu lekarskim odbił poważne piętno na twojej psychice.A tak na marginesie,to co chciałeś od ZUS-u uzyskać rentę?Skoro stwierdzili,że jesteś zdrowy i nie odwołałeś się od ich decyzji do Sądu,to znaczy doszedłeś do wniosku że jesteś zdolny do podjęcia pracy i ciesz się,bo możesz po 19-tu latach nadal pracować w swoim zawodzie.Po wypadku mogłeś otrzymać odszkodowanie od ubezpieczyciela jeśli byłeś ubezpieczony.Następnym razem nie obrażaj nikogo,bo w tym przypadku nie masz racji.Spróbuj tak zrobić z tą [...] ,jak pisałem a zobaczysz,czy nie będziesz odpowiadał karnie.Pozdrawiam .
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 22.08.2010, 22:51 · Zgłoś
do agent 009 [...] policyjny [...]
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 22.08.2010, 17:36 · Zgłoś
haha ma jaja [...]ziuś! :D
Odpowiedz
0
@ agent 009
dnia 22.08.2010, 17:08 · Zgłoś
do Sven siekierę możesz mieć w domu ale jak pójdziesz z nią do sąsiada a zaczniesz nią wywijać żądając zwrotu 50 złotych ,to wtedy przyjedzie taki samochód jaki widzisz na zdjęciu.Tak bardzo kochani przez ciebie policjanci zabiorą cię a jak się będziesz stawiał,to zarobisz w odpowiednia część ciała czyli użyją w stosunku do ciebie ręcznej perswazji i wtedy też napiszą ,że "POLICJA Z JASŁA PROWADZI W TEJ SPRAWIE POSTEPOWANIE"
Odpowiedz
0
@ ad
dnia 22.08.2010, 16:55 · Zgłoś
brawo [...]ku,tylko mogłes powybijac ten patrol policyjny...
Odpowiedz
0
@ bravo
dnia 22.08.2010, 12:38 · Zgłoś
i [...] dobrze zrobił. Tez mam gnata i zawsze go nosze przy sobie jak ide wieczorem. jak ktos podskoczy to bedzie miał suprise
Odpowiedz
0
@ mieszkanka
dnia 22.08.2010, 00:08 · Zgłoś
córka taka,jak matka, wyciągają kasę, kradną...nie ma co myśleć o jakimś oddaniu. zapytajcie ludzi w Jareniówce ,o kogo chodzi, powiedzą bez zastanowienia. a co do reszty rodzinki...każdy sobie rzepkę skrobie. wodka,[...] itp., dla nich nie ma innego świata. gdyby nie było tak surowych kar ,za zrobienie komuś czegokolwiek ,to sądze ,że mieszkańcy dawno by ich powiesili .
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 21.08.2010, 22:14 · Zgłoś
ja cię kręce napis policja i [...]ek miał [...] startowy---santa madonna ja mam w domu 3 kilową siekierę to pewnie dostane 10 lat jakie to żałosne te jasło jest bardziej sterylne od przestępstw niż szwecja w okresie największego dobrobytu takie idityzmy-,,policja z jasła prowadzi postępowanie''-ja pass...
Odpowiedz
0
@ do felixx
dnia 21.08.2010, 20:06 · Zgłoś
"niemyte"?????to tobie woda w studni tamtej zimy zamarzła i łazisz brudny!!! hhhee
Odpowiedz
0
@ kazio
dnia 21.08.2010, 17:01 · Zgłoś
popieram [...]ZIE ma racje,sasiadka myślała ze zapomni o 50zł. A co miał ja prosić na kolanach zeby mu oddała. BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO
Odpowiedz
0
@ zal..
dnia 21.08.2010, 16:06 · Zgłoś
do www - czlowieku, zanim cos napiszesz to wez zagladnij do slownika..
Nie wiem ile masz lat, ale az sie plakac chce patrzac na Twoje bledy...
Odpowiedz
0
@ www
dnia 21.08.2010, 14:08 · Zgłoś
znam taką jedną co tak samo robi a morze jeszcze gorzej tylko ze ona namawia ze by jej brano kredyty na ciebie a ona bendzie płaciła a pużniej i nie spłaca wogóle muwi ze na nia nie stoi
Odpowiedz
1
@ do Felixx
dnia 21.08.2010, 13:32 · Zgłoś
swoją nieprzeciętną inteligencją uświadomiłeś właśnie internautom kto jest prawdziwym [...], zapewne nawet nie byłeś w Jaśle a wrzucasz wszystkich od razu do jednego "worka" żal mi cie
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 21.08.2010, 12:40 · Zgłoś
za to dobrze ze ty jestes ...
Odpowiedz
0
@ jaslona
dnia 21.08.2010, 12:14 · Zgłoś
Jaślak pewnie nawet z jasla nie jestes ale nie musisz tego tak nagminnie pokazywac ze brak ci inteligencji
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 20.08.2010, 22:55 · Zgłoś
Tylko w Jareniówce są jeszcze takie [...] !!!
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 20.08.2010, 22:41 · Zgłoś
Jak można ze startowca strzelić w sufit? pytam i czekam na odpowiedz....
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 20.08.2010, 21:59 · Zgłoś
do aaaaaaauuuu.. - potwierdzam to. Od małego dziecka była uczona przez matkę [...] po mieście. gdy chodziła do szkoły za pieniądze była zdolna pobić koleżanki.
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 20.08.2010, 21:46 · Zgłoś
Wszyscy pracują, a [...] na chleb
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 20.08.2010, 21:36 · Zgłoś
do Felixx sam jesteś nie mytym [...] [...] !
Odpowiedz
0
@ do aaaaaaauuuuuuuuu
dnia 20.08.2010, 20:19 · Zgłoś
O rodzicach nie ma co wspominac. u nich sie licza [...] i alkohol. poprostu tragedia w ich domu jest !
Odpowiedz
1
@ aaaaaaauuuuuuuu
dnia 20.08.2010, 19:37 · Zgłoś
do xx - [...] jest wrodzony, a nie nabyty, dlatego musimy toleroweać taki bełkot w sieci. A wracając do tematu starszy Pan użył środka niewspółmiernego do sytuacji, ale z drugiej strony ta dziewucha bedzie myślała, że tak należy - pożyczyć, nie oddać, a na wierzyciela zawołać Policję. Zastanówcie się Państwo, czy dla 74 emeryta 50 złotych to mała kwota czy znaczna? Dziwię się tylko rodzicom dziewczyny, że nie oddali długu za córkę. Jeżeli nie potrafili wpoić dziecku zasad moralnych, powinni ponosić za to konsekwencje. Jeżeli wezwali Policję na tego Pana to chyba są tacy sami jak ich córka. Najlepiej żyć na cudzy koszt.
Do starszego Pana - poniosły Pana nerwy i nie najlepiej to wyszło, ale mimo to przesyłam pozdrowienia. Myślę, że prokurator i sąd potraktują Pana po ludzku, w przeciwieństwie do Pana dłużników.
Odpowiedz
0
@ vfvvvv
dnia 20.08.2010, 19:31 · Zgłoś
słyszałem ze w kołaczycach tez był taki przypadek [...] groziła sąsiadom
Odpowiedz
1
@ xxxxx
dnia 20.08.2010, 18:14 · Zgłoś
to po [...] pozyczal kase sasiadce skoro napewno wiedzial ze ta nie odda DOBRY ZWYCZAJ NIE POZYCZAJ a jak juz chcesz mu pozyczyc to mu pozycz DUZO ZDROWIA PIENIEDZY ITD..........
Odpowiedz
-2
@ Gavenris
dnia 20.08.2010, 18:05 · Zgłoś
Bardzo dobrze stary ^^ Mogles ja [...] xD
Odpowiedz
-1
@ Felixx
dnia 20.08.2010, 16:28 · Zgłoś
No ale bandziory w tym Jaśle.Ale już od dawna wiem,że w Jaśle są same [...] nie myte
Odpowiedz
-1
@ xx
dnia 20.08.2010, 16:21 · Zgłoś
głosowaliście na bronka to macie DOBROBYT haha a przestępczość miała spaść i co? Haha
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 20.08.2010, 16:18 · Zgłoś
Z tą bronią to przesadzil ale znam ta 19-latke i ona tak potrafi pozyczyc i potem nie oddac
Odpowiedz
-2
@ xx
dnia 20.08.2010, 16:05 · Zgłoś
bardzo dobrze, pożyczają niech oddają
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 20.08.2010, 15:49 · Zgłoś
Miał oddać sprawę firmie windykacyjnej, która dla odzyskania 50zł weźmie 500??
Odpowiedz
0
@ mieszkanka
dnia 20.08.2010, 15:24 · Zgłoś
no to sąsiad sobie narobiłeś:P ale fakt faktem,że ona nigdy nikomu pieniędzy nie oddała,ale prosić umiała ładnie....:D
Odpowiedz
-2
@ wwww.
dnia 20.08.2010, 15:15 · Zgłoś
No i bardzo dobrze!Może trochę przesadził ale zaufał i co??
Odpowiedz
2
@ yyyyy
dnia 20.08.2010, 15:12 · Zgłoś
Cudza własność to rzecz śwęta, kraść się jej nie godzi a kto o tym nie pamięta nazywa się ZŁODZIEJ - a złodziei trzeba karać
Odpowiedz
2
@ monia
dnia 20.08.2010, 14:47 · Zgłoś
co to tez ludzie sa w stanie zrobic aby odzyskac swoje pieniadze........szok
Odpowiedz
2
@ katolik
dnia 20.08.2010, 14:44 · Zgłoś
Przepraszam ,ale jak się wyrażacie przecież jesteście chrześcijanami,gdzie tutaj jest przykazanie miłości o którym dzisiaj mówi Ewangelia . Zastanów się człowiekiem jeśli coś masz do powiedzenia.
Odpowiedz
-2
@ ubolewacz
dnia 20.08.2010, 14:21 · Zgłoś
UBOLEWAM ZE NIE POJECHAŁ DO STOLICY Z TĄ BRONIĄ BRONIĆ KRZYŻA !!!
Odpowiedz
-3
@ misio
dnia 20.08.2010, 13:38 · Zgłoś
[...] skonczony dozywociehaha
Odpowiedz
-2
@ rasta
dnia 20.08.2010, 12:58 · Zgłoś
No no mimo wieku Panu jaja pozostały;]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.