Groźnie wyglądająca kolizja w centrum Jasła
Około godziny 12.30 na ulicy 3-go Maja doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku kolizji został uszkodzony również słup wysokiego napięcia przy kościele Ojców Franciszkanów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młoda kobieta kierująca nissanem na tarnowskich tablicach jadąc od ulicy Szopena nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy poruszającemu się ulicą 3-go Maja w kierunku Gorlic.

W wyniku zdarzenia kierowca peugeota został uderzony w bok samochodu i stracił panowanie nad samochodem po czym zatrzymał się na przydrożnym słupie.



Żaden z młodych kierowców biorących udział w wypadku nie doznał obrażeń. Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz Policja.

(gm)
