Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Groźnie wyglądająca kolizja w centrum Jasła

86

Około godziny 12.30 na ulicy 3-go Maja doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku kolizji został uszkodzony również słup wysokiego napięcia przy kościele Ojców Franciszkanów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młoda kobieta kierująca nissanem na tarnowskich tablicach jadąc od ulicy Szopena nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy poruszającemu się ulicą 3-go Maja w kierunku Gorlic.

W wyniku zdarzenia kierowca peugeota został uderzony w bok samochodu i stracił panowanie nad samochodem po czym zatrzymał się na przydrożnym słupie.

Żaden z młodych kierowców biorących udział w wypadku nie doznał obrażeń. Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz Policja.

(gm) 

Reklama

Komentarze: 83

Dodaj komentarz Widok:
1
@ ...
dnia 13.08.2012, 13:01 · Zgłoś
Czekam z utęsknieniem na komentarz "A gdzie byli rodzice ? ".
Odpowiedz
0
@ Misio
dnia 11.08.2012, 22:27 · Zgłoś
To słup kopnął tego "peżota".
Odpowiedz
-2
@ facet
dnia 11.08.2012, 18:44 · Zgłoś
[...] do garow a chlopy do barow
Odpowiedz
2
@ AGA
dnia 12.08.2012, 16:00 · Zgłoś
co to ma wspolnego z wypadkiem
Odpowiedz
0
@ Emily
dnia 11.08.2012, 11:00 · Zgłoś
Największą winę zwalcie na słupa. Pf!
Odpowiedz
-6
@ JAŚKO
dnia 10.08.2012, 23:33 · Zgłoś
Może kierowca Tira zawinił ? Zawsze na nich zwalacie !
Odpowiedz
1
@ czy początek jest napisany po polsku?
dnia 10.08.2012, 17:36 · Zgłoś
W wyniku zdarzenia kierowca peugeota został uderzony w bok samochodu i stracił panowanie nad samochodem po czym zatrzymał się na przydrożnym słupie.
Odpowiedz
-2
@ ....
dnia 10.08.2012, 12:08 · Zgłoś
trzeba wyrobic renome temu portalowi na innych portalach za usuwanie komentarzy
Odpowiedz
1
@ ssssmyk
dnia 10.08.2012, 12:12 · Zgłoś
Inne portale nawet nie dopuszczaja czesci komentarzy - zauwazyles?? Moderują wczesniej, przed ukazaniem sie. ... więc nie płacz.
Odpowiedz
1
@ Elektryk
dnia 10.08.2012, 11:21 · Zgłoś
Osobiscie uwarzam,ze napiecie 240 Voltow nie nalezy do wysokich lecz do niskich napiec a takowe wystepuje na przewodach slupow ulicznych w rejonie gdzie doszlo do wypadku
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 10.08.2012, 09:27 · Zgłoś
Auto powodujące wypadek mniej uszkodzone niż poszkodowany - ot polska sprawiedliwość.
Odpowiedz
0
@ tarzan-zan
dnia 10.08.2012, 10:31 · Zgłoś
bo to stary dobry nissan, a nie współczesne nowe [...]... z blachy na konserwy, zrobione żeby wytrzymało tylko do końca gwarancji...
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 10.08.2012, 08:12 · Zgłoś
... był doktor sądowy ?
Odpowiedz
0
@ Emily
dnia 11.08.2012, 10:59 · Zgłoś
Powinien zatrudnić psychiatrę.
Odpowiedz
2
@ klops
dnia 10.08.2012, 07:19 · Zgłoś
Dobrze, że po drodze był słup a nie niewinny pieszy...
Odpowiedz
1
@ ....
dnia 10.08.2012, 01:43 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
0
@ mika
dnia 10.08.2012, 00:23 · Zgłoś
widziałam to
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 09.08.2012, 23:12 · Zgłoś
6
@ SzczepanKulczak
dnia 09.08.2012, 22:11 · Zgłoś
Pytanie do redakcji.Jaki jest klucz usuwania postów,które usuwacie zastepując sloganem:
"[komentarz zawierał obraźliwe treści]".Pytam bo widać w waszym działaniu rażącą niekonsekwencje i być może dokładne zdefiniowanie "obraźliwego postu" załagodziłoby problem.Chodzi o wulgryzmy,pomówienia czy cos innego?Usuneliście kilka postów(nie moich żeby nie było wątpliwości),które moim zdanie nie spełniały definicji obrażliwych.Jeśli waszym zdaniem spełniały to powinniście usuwać 90%wpisów pod każdym tematem lub zrezygnować z funkcji dodawania komentarzy pod artykułami.Chyba,że zabawiacie sie w Goebellsa segregując wiadomości,które wam pasują.Pozdrawiam.
Odpowiedz
6
@ nika
dnia 09.08.2012, 22:53 · Zgłoś
Popieram 100% Szczepana !!!
Odpowiedz
2
@ Tutaj wpisałem swój pseudonim.
dnia 09.08.2012, 23:10 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
6
@ SzczepanKulczak
dnia 09.08.2012, 23:47 · Zgłoś
Precyzując.Dlaczego komentarze zaczynające sie od słów:"Ty [...]","Jesteś [...]","Jesteś [...]"itd,itp lub komentarze gościa u którego gołym okiem widać objawy [...] maniakalno depresyjnej nie sa traktowane jako komentarze obraźliwe i w konsekwencji usuwane,natomiast komentarz,który nie podwazał kompetencji autora artykułu ,nie atakował nikogo personalnie i nie zawierał wulgaryzmów zniknął?Jest to dość dziwaczne i skłania do zadania pytania o powody jakimi sie kierowaliście?
Odpowiedz
-4
@ tarzan-zan
dnia 10.08.2012, 00:02 · Zgłoś
oj tam oj tam... po prostu nie pisz nic złego o portalu a zajmij się ubliżaniem innym forumowiczom, jak wszyscy tutaj, a twoje posty nie będą usuwane...
Odpowiedz
0
@ Dana
dnia 09.08.2012, 22:07 · Zgłoś
toto mix hehe
Odpowiedz
-6
@ bella:)
dnia 09.08.2012, 22:01 · Zgłoś
ludziska [...] to [...]...sama jestem [...] ale jeżdze bardzo dobrze...tej widocznie kucharz dawał prawko...Dziekujmy Bogu ze kierowcy peugota i tej piratce nic sie nie stało...tyle ze auta do kasacji i to jest ten ból...znam kierowce peugota i ciesze sie ze jest caly i zdrowy:)poprostu trafił na babe która liczyla ze wyludzi puerwszenstwo a tu [...]...szkoda bo szkoda ale nie jest zle buzka dla R:)
Odpowiedz
-3
@ tarzan-zan
dnia 10.08.2012, 00:00 · Zgłoś
do jakiej kasacji... w pezocie raptem tylne drzwi do wymiany albo wyklepania i zderzak, tojota prawie nówka sztuka...
Odpowiedz
-1
@ tarzan-zan
dnia 10.08.2012, 10:29 · Zgłoś
yyy czy tam nissan :) w sumie to po wypadku nie idzie poznać co to było :D ale nieważne
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 09.08.2012, 20:23 · Zgłoś
Stroniczy porltal
Odpowiedz
8
@ KIEROWCA
dnia 09.08.2012, 19:42 · Zgłoś
Chciałem ostrzec kierowców jasielskich. W zeszłym tygodniu spotkałem jadącego czerwonego malucha ul. Kraszewskiego pod prąd /ulica jednokierunkowa/. Udało mi się poinformować kierowcę /kobieta/, że jedzie niewłaściwie.
O Z G R O Z O, w tym tygodniu ten sam maluch jechał tak samo, na tej samej ulicy.
U W A Ż A J C I E na czerwonego Fiata 126.
Odpowiedz
1
@ ello
dnia 09.08.2012, 21:30 · Zgłoś
jak sie ma Fiata 126p to można wszystko :D dosłownie wszystko :D
Odpowiedz
-4
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 23:59 · Zgłoś
a gdzie jest ta ulica ??? żebym wiedział gdzie mam uważać
Odpowiedz
-2
@ Emily
dnia 11.08.2012, 10:58 · Zgłoś
No właśnie, KOBIETA. Co niektórzy ludzie to tak zwana: ciemna masa. ;)
Odpowiedz
-3
@ 140BHP
dnia 09.08.2012, 18:15 · Zgłoś
[...] :D
+1 dla Svena
Odpowiedz
-6
@ ......
dnia 09.08.2012, 18:10 · Zgłoś
szlak was trafia bo sven wam prawde pisze prawda ktora was tak bardzo boli
Odpowiedz
4
@ Ibanez
dnia 09.08.2012, 18:05 · Zgłoś
Jechał jeden pijany na motorze 120 przez skrzyżowanie , a rolnik krowy pędził.
...i została tylko wołowina i cielęcina a ten pijany w rowie leżał i krew mu z nosa ciekła...
Odpowiedz
5
@ ele
dnia 09.08.2012, 17:06 · Zgłoś
do Sven a ja widze jak chlopaczki przejezdzaja na czerwonym a was nie ktorych wyslac w wieksze miasta na duze skrzyzowania
Odpowiedz
4
@ Audi
dnia 09.08.2012, 16:55 · Zgłoś
Kobiet niestety myślami była w "chińczyku" zastanawiając się jakie granatowy klapki mężowi kupić
Odpowiedz
3
@ .....
dnia 09.08.2012, 16:25 · Zgłoś
a gdzie jest wsparcie sven nie perzota tylko peugota bo na koncu peugotal
Odpowiedz
-12
@ Sven
dnia 09.08.2012, 16:09 · Zgłoś
Ładnie poczęstowała tego perzota ile razy widzę jak babsztyle na skrzyżowaniach jadą na czerwonym...
Odpowiedz
-2
@ ona
dnia 09.08.2012, 16:45 · Zgłoś
szczerze kobieta na skrzyżowaniu to rzeczywiście postrach sama jestem kobietą, ale z przykrością muszę stwierdzić, że 90% nie umie się poruszać po skrzyżowaniach, nie patrzą po znakach itp, i potem są takie efekty jakie są. Na szczęście według moich znajomych to ja zaliczam się do tych 10% ale to już nie mnie oceniać.
Odpowiedz
-5
@ xxs
dnia 09.08.2012, 17:17 · Zgłoś
ONA to chyba jezdzi po polnych drogach bo skoro sie zalicza do pierwszej 10 ...
kierunkow nie musi wlanczac bo przeciez furmanka jedzie na szczescie !!!
Odpowiedz
0
@ AGA
dnia 09.08.2012, 18:08 · Zgłoś
do ona tak twierdzisz ze kobiety nie umieja sie zachowac na skrzyzowaniach to ty jestes jedna z nich bo sadzisz wedlug siedie bo nikt przy zdrowych zmyslach sie nie chwali nie mnie to oceniac
Odpowiedz
3
@ ona
dnia 09.08.2012, 19:56 · Zgłoś
No nie sądzę bo robię mnóstwo kilometrów i to nie po naszym grajdołku Jaśle ale po dużych miastach. I do tej pory jest wszystko ok. A jak widzę jak 3 kobiety stają na skrzyżowaniu dobrze oznakowanym i nie wiedzą która ma pierwszeństwo to chyba nie dziwne, że w ten sposób piszę, Nie napisałam też ze wszystkie kobiety nie umieją jeździć ale 90% i nie napisałam że jest to moje zdanie tylko znajomych bo sama siebie nigdy nie oceniałam i nie zamierzam.. Więc proszę na mnie nie naskakiwać.
Odpowiedz
1
@ AGA
dnia 09.08.2012, 21:07 · Zgłoś
nie tylko ty jezdzisz i robisz mnostwo kilometrow przestan sie juz chwalic wymusila pierszentwa kobieta trudno zdarza sie napewno nie chciala Wiec o kolizje nie trudno
Odpowiedz
0
@ he:D
dnia 09.08.2012, 21:32 · Zgłoś
jest i nasz sławny Sven xD
Odpowiedz
-3
@ ips
dnia 09.08.2012, 22:08 · Zgłoś
a przeciez [...] powinny dokladnie wiedziec ze jak jest czerwone to nie ma jazdy
Odpowiedz
0
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 23:57 · Zgłoś
no tak... Bo na skrzyżowaniu szopena z 3-maja od strony szopena właśnie paliło się czerwone, a [...] tojotą wjechała i [...] w peżota a ludzie mysleli że to na msze dzwonią i się zlecieli...
Odpowiedz
1
@ ....
dnia 10.08.2012, 09:41 · Zgłoś
jak już to nissanem almerą a nie jakąś toyotą
Odpowiedz
0
@ tarzan-zan
dnia 10.08.2012, 10:28 · Zgłoś
a co za różnica...
Odpowiedz
1
@ .....
dnia 09.08.2012, 15:59 · Zgłoś
madry tam nie stal i sie nie patrzyl na osiolkow w bialych czapeczkacz i zoltych kamizelkach ciekawe ilu swiadkow w tym tlumie gapiow sie znalazlo albo osiolki znalezli sprawa mac charakter rozwojowy i ma sie zakonczyc w 2018roku chyba ze sie znajda nowi swiadkowie narazie ze wstepnych ustalen tak wynika 2018 rok
Odpowiedz
1
@ tomaj
dnia 09.08.2012, 15:51 · Zgłoś
Jakiej marki to drugie auto - czy z Jasła. Pozdro z G-dza
Odpowiedz
2
@ Ktoś
dnia 09.08.2012, 15:06 · Zgłoś
Widziałem na żywo jak się rozbili, szedłem wtedy..
Masakra...
Odpowiedz
-1
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 23:55 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
4
@ ello
dnia 09.08.2012, 14:49 · Zgłoś
szkoda tylko słupa. co słup zawinił ej ludzieee :D
Odpowiedz
20
@ elektryk z uprawnieniami
dnia 09.08.2012, 14:44 · Zgłoś
panie redaktorze, wysokie napięcie to napięcie powyżej 1kV na tym słupie takie nie występowało z racji na bezpośredni przyłącz do domów po drugiej stronie ulicy, zbłaźniłeś się pan :D
Odpowiedz
4
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 15:25 · Zgłoś
:) albo raczej pani... Po co w ogóle pisać jakie napięcie tam jest zwłaszcza jak się nie wie... Nie wystarczyło napisać "słup elektryczny" ??? albo po prostu SŁUP... SŁUP betonowy... no ale trzeba dodać dramaturgii, to jest słup wysokiego napięcia 440kV...
Odpowiedz
-3
@ KONIK
dnia 09.08.2012, 15:46 · Zgłoś
Czy to takie ważne jaki słup żeby to aż tak dobitnie komentować?
Odpowiedz
0
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 23:54 · Zgłoś
niby nie takie ważne, ale gdyby nie było np zdjęcia a ktoś przeczytał że uderzył w słup wysokiego napięcia... Mógłby sobie wyobrażać zupełnie inaczej tego peżota...
Odpowiedz
3
@ 18
dnia 12.08.2012, 17:53 · Zgłoś
bardzo wazne bo jak by przewody zerwalo to mozdzek by naruszylo powaznie
Odpowiedz
-1
@ he:D
dnia 09.08.2012, 14:41 · Zgłoś
wiecej gapiów niż głosujących xD
po za tym 3 składki w niedziele i koszta pokryte xd
Odpowiedz
20
@ UFO
dnia 09.08.2012, 14:37 · Zgłoś
Brak prądu w kosciele i nie działające nagłośnienie spowoduję, że teraz tłumy stojące "na mszy" na chodniku koło poczty nie będą wiedzieć kiedy jest połowa mszy i już można uciekać na lody.
Odpowiedz
-2
@ KGS
dnia 09.08.2012, 14:59 · Zgłoś
heh, jak byś nie zauważył to kościół Ojców Franciszkanów nie korzysta z linii napowietrznych gimbusie :D Schowaj się i nie udzielaj się więcej :) Widać, że kościół to znasz tylko z nazwy...
Odpowiedz
-4
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 15:24 · Zgłoś
no ale nagłośnienie w kościele z tego powodu warto by wymienić... Trzeba zarządzić nowe składki na mszy...
Odpowiedz
-1
@ jaś
dnia 10.08.2012, 13:37 · Zgłoś
ów - czyli moge stać spokojnie
Odpowiedz
18
@ [...]
dnia 09.08.2012, 13:52 · Zgłoś
A co nato ma powiedzieć ten biedny słup ?
Odpowiedz
46
@ jaś
dnia 09.08.2012, 14:24 · Zgłoś
można powiedzieć, że ten wypadek go ruszył. Coś w nim drgneło
Odpowiedz
9
@ vvv
dnia 09.08.2012, 14:31 · Zgłoś
Ten słup juz był kilka razy stukany , nie zapomne jak kilkanascie lat temu gosc na "gazie " uciekał Mercedesem i [...] w tego słupa tak ze ten trzymał sie tylko na zbrojeniu a merolowi wiele sie nie stało
Odpowiedz
27
@ aro
dnia 09.08.2012, 13:43 · Zgłoś
zawsze ludziska patrzyli na wypadek, jedni przyszli popatrzeć inni krytykować, a jeszcze inni wyśmiać kierujących.
Odpowiedz
16
@ łodyniec
dnia 09.08.2012, 16:08 · Zgłoś
poruszającemu się ulicą 3-go Maja w kierunku Gorlic" a skąd wiadomo ,że nie w kierunku N.Żmigrodu??? hmmmmm?
Odpowiedz
16
@ free
dnia 09.08.2012, 17:21 · Zgłoś
popatrz sobie na mape samochodowa i jaka droga jechal..3 maja dojazdowa na 28 czyli w kierunku Gorlic , Nowego Sącza , Wadowic...do Zmigrodu zaczyna sie droga z tzw "pochulanki" droga 992
Odpowiedz
-7
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 23:52 · Zgłoś
ale mógł tedy jechać do żmigordu, a może jechał do dukli albo na folusz...
no chyba że kierowca powiedział że do Gorlic jedzie (jechał) to wszystko ok

mógł ewentualnie też jechać do kołaczyc tylko chciał zatankowac na bliskiej...
Odpowiedz
67
@ dżaga
dnia 09.08.2012, 13:39 · Zgłoś
i tłum smiejacych gapów bo to nie ich dotyczy
Odpowiedz
64
@ znajomy
dnia 09.08.2012, 13:50 · Zgłoś
Sama miałam kolizje nie z mojej winy i mimo że widziałam ten wypadek do śmiechu mi jakoś nie było. Dobrze wiem jak to jest słyszeć ten huk i trzask, to zostaje do końca. I bardzo współczuje osobom biorącym udział w tym zdarzeniu. Niestety z przykrościa trzeba stwierdzić, że nie raz my jedziemy prawidłowo a ktoś ma z tym problem i dochodzi do wypadków.
Odpowiedz
-25
@ ika
dnia 09.08.2012, 15:01 · Zgłoś
no tak dziewczyna nie ustąpiła pierszeństwa...ale nie od dziś wiadomo panowie że to kobiecie się ustępuje (hahah)
Odpowiedz
-32
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 15:22 · Zgłoś
ja tez tam byłem i patrzyłem z uśmiechem na ustach... I się zastanawiam jakim trzeba być "rozgarniętym zajączkiem" żeby wyjeżdżając z podporządkowanej na główną wjechać w kogoś... to mi się w głowie nie mieści...

No i nie wiedziałem że tam jest wysokie napięcie :) chyba raczej WYSOKO to napięcie jest, w porównaniu do innych kabli biegnących ziemią :)
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 09.08.2012, 16:10 · Zgłoś
dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz Policja" a karetka ? hmmm też należy dopisać hahaha jeden zastęp pogotowia ratunkowego hahahaha :0
Odpowiedz
-20
@ Sven
dnia 09.08.2012, 16:11 · Zgłoś
...A może współczucia dla rodziny za kolizje i tak nie płaciłaś zrobił to twój [...] albo tatuś wyrobnik.
Odpowiedz
18
@ ele
dnia 09.08.2012, 17:33 · Zgłoś
sven zeby Ciebie cos takiego nie spotkalo i jak zaczna pisac na Twoj temat i jaka bys mial [...] mine kazdemu moze sie cos takiego przytrafic Ty sie lecz chlopie
Odpowiedz
4
@ anonim
dnia 09.08.2012, 21:03 · Zgłoś
nie pomyslales ze w tym peugocie tez mogla prowadzic kobieta !
Odpowiedz
-13
@ tarzan-zan
dnia 09.08.2012, 23:50 · Zgłoś
peżota chyba jakis stary [...] prowadził bo widziałem jak tam latało jakieś stare dynamo i sie oburzało że jego wygłaskana fura szanowana od nowości rozbita
Odpowiedz
5
@ Jak to bywa w nudnym jaśle
dnia 10.08.2012, 14:08 · Zgłoś
Przyszli i gapią na ludzkie nieszczęście bo nić ciekawszego w jasle niema
Odpowiedz
1
@ KUL
dnia 10.08.2012, 16:23 · Zgłoś
ale ty jestes [...]
Odpowiedz
1
@ aaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu
dnia 11.08.2012, 20:33 · Zgłoś
Radziu,ty stary pierniku!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.