Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Groźnie wyglądająca kolizja w Niegłowicach

46

Dziś, kilkanaście minut po godzinie 16.00 doszło do zderzenia się dwóch samochodów.  Kierowca samochodu marki Honda Civic został zabrany na badania na zawartość alkoholu...

W kolizji brały udział dwa samochody. Kierowca samochodu marki Honda Civic jadąc w kierunku Dębowca wpadł w poślizg, po czym obrócił się i uderzył bokiem w nadjeżdżający samochód marki Citroen Berlingo. Dwie osoby zostały przewiezione do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, jednak jak się okazało nie wymagały hospitalizacji .  
 

Kierowca hondy został zabrany do szpitala w celu przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu we krwi, natomiast  wynik u kierującego citroenem  nie wskazywał na zawartość alkoholu. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowana została, policja oraz straż pożarna. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku oraz odłączyli akumulatory z pojazdów.

(icz)

Reklama

Komentarze: 46

Dodaj komentarz Widok:
0
@ alosza
dnia 05.02.2011, 14:50 · Zgłoś
jak ten był pijany to po [...] jechał;DDD
Odpowiedz
0
@ wronusia
dnia 04.03.2011, 19:22 · Zgłoś
a co cie to obchodzi [...] was to obchodzi wiec se [...]
Odpowiedz
0
@ misia
dnia 05.03.2011, 19:28 · Zgłoś
[...] was to interesuje
Odpowiedz
0
@ do xyz oraz do XYZ
dnia 31.01.2011, 22:17 · Zgłoś
Ale jesteście [...] ...ludzie co mają dobrze po 30tce ,a wy się pytacie gdzie byli rodzice ???a Ten następny do XYZ odpowiada pili z nimi hahahahahah ale jesteś b[...]n !!!
Może rodzice mają im pieluchy jeszcze zmieniać buahaha
Odpowiedz
0
@ do XYZ
dnia 31.01.2011, 13:18 · Zgłoś
A rodzice pili z nimi alkohol!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ głupoty
dnia 30.01.2011, 20:29 · Zgłoś
Ale straszne głupoty wypisujecie. Kierowca został zabrany przez pogotowie na zbadanie zawartości bo nie chciał dmuchać. Po takim badaniu spisali wszystko i mogli go normalnie wypuścić więc po co miał uciekać?
A to że na drugi dzień go złapali nie oznacza że uciekał.

Nie [...] się jaka ta honda jest... na zdjęciu nr 4 widać że maska na wierzchu jest cała ze szpachli.

Jak widać policja i miejska wolą rozstawić radary bo z tego lepsza kasa niż zając się takimi [...].
Odpowiedz
0
@ do XYZ
dnia 30.01.2011, 20:08 · Zgłoś
No ciekawe gdzie byli trafne pytanie haha
Odpowiedz
0
@ Jaa
dnia 30.01.2011, 15:47 · Zgłoś
Yogi skad o tym wiesz..?
Odpowiedz
0
@ do pan
dnia 30.01.2011, 15:02 · Zgłoś
a to mnie [...]a obchodzi ze to mogl byc gosc ktory miesiac temu mial takim samym autem wypadek. ale jednak to nie on skoro jest z nieglowic.
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 30.01.2011, 12:01 · Zgłoś
chlopaki sie nacieszyli 3 godzinki samochodem hehe
trafny zakup tylko teraz szkody za swoje trzeba pokryc bo ubezpieczenia nie bylo :D
Odpowiedz
0
@ XXXXX
dnia 30.01.2011, 11:45 · Zgłoś
czy interesuje was coś więcej niż marka samochodu i lakier na nim ?!!!asfalt był czarny. nie było na nim ani śniegu, ani lodu. ograniczenie prędkości w tym miejscu to 40 km/h. takim młodych ludzi gubi brawura i popisy. w dodatku ich zachowanie wskazywało, że byli pod wpływem [...].i to jest poważny problem. nasze społeczeństwo często toleruje kierowców na podwójnym gazie. nie reagują ani rodzice, ani żony czy rodzeństwo, a nawet znajomi widząc osobę, która po użyciu [...] wsiada za kierownicę i jedzie. ludzie reagujcie na takie sytuacje!!! chyba nikt z was nie chce przeżyć tragedii, gdy jakiś pijany wjedzie w bliską wam osobę, a może w twoje dziecko?! szkoda, że zdarzają się przypadki gdy zatrzymany pijany kierowca, po znajomościach odzyskuje prawo jazdy. kto wtedy będzie miał na sumieniu kalekę czy śmierć jakiejś osoby.
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 30.01.2011, 09:57 · Zgłoś
A ja się pytam ,gdzie w tym czasie byli rodzice??
Odpowiedz
0
@ yogi
dnia 30.01.2011, 09:47 · Zgłoś
Ten kierowca jest z Niegłowic>Po całym zajściu zbiegł policji.Złapano go dopiero wczoraj (sobota) gdy to tym samym samochodem wpadł do fosy za Domem Ludowym w Niegłowicach.Akcja jak z filmu - na machę i kajdany - drugi z pasażerów zdołał uciec i ukryć się między budynkami mieszkalnymi....
Odpowiedz
0
@ pan
dnia 30.01.2011, 08:44 · Zgłoś
do jk [...] cie obchodzi kto to był???
Odpowiedz
0
@ Jola
dnia 29.01.2011, 22:26 · Zgłoś
Po tej hondzie to nawet widać że japońskie blachę mają świetną
ha ha. Przy francuzie się chowa.
Odpowiedz
0
@ mieszk. niegłowic
dnia 29.01.2011, 21:08 · Zgłoś
To ci z Brzyścia M....Ł-bracia , razem piją i razem rozwalają!!!
Wczoraj uciekł ze szpitala a dziś następny wypadek spowodował !!!
co z tą naszą policją się dzieje????A pozatym meline w Niegłowicach sobie znaleźli i źle takim???
Odpowiedz
0
@ kierowca2
dnia 29.01.2011, 20:10 · Zgłoś
czarna idź do szkoły i poducz się troszkę ortografii bo alkohol to pisze się przez samo h a nie ch
Odpowiedz
0
@ Johny Walker
dnia 29.01.2011, 19:21 · Zgłoś
a jakiej produkcji jest [...] ( bo łazi), jeśli Honda (bo chodzi) jest chińska?
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 29.01.2011, 19:20 · Zgłoś
lepszy nowy [...] jak trzymająca hondę szpchla hahaha.
Odpowiedz
0
@ zaroodporny
dnia 29.01.2011, 19:09 · Zgłoś
gdzie ta szpachla niby????, widzicie gdzies jakas szpachle??? znawcy ahahahah!!!
Odpowiedz
0
@ speed
dnia 29.01.2011, 19:06 · Zgłoś
boże jakie wy jestescie dzieciaki, < chinski [...].. japonskie takie a niemieckie [...]kie, ja mam forda ja mam honde ,> heheh zaaalll!!
Odpowiedz
0
@ dylu
dnia 29.01.2011, 18:44 · Zgłoś
HONDA TO NAJLEPSZE AUTKO I PROSZE JA ZOSTAWIC W SPOKOJU!!!!!!!!BMW I RESZTA SZMELCU Z NIEMIEC NA ZLOM!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ huiovhvh
dnia 29.01.2011, 18:28 · Zgłoś
jakby honda szła na części chętnie kupie kilka [...]
Odpowiedz
0
@ mis kolargo:P
dnia 29.01.2011, 17:49 · Zgłoś
to to wszystko prawda??? :(
całe auto 3mało sie na szpachli?????????
nieprawdopodobne:)
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 29.01.2011, 17:15 · Zgłoś
JAK TO TEN KIEROWCA SIĘ OBRÓCIŁ ??????????MOŻE KIEROWANY PRZEZ NIEGO SAMOCHÓD ?
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 29.01.2011, 17:00 · Zgłoś
kto to był z tej hondy?
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 29.01.2011, 16:54 · Zgłoś
Wczoraj nie trzeźwy i tak zrobili ze dziś akurat też miał wypadek tym autem i tez był nie trzeźwy brawo władzo!!!!
Odpowiedz
0
@ kisi
dnia 29.01.2011, 16:54 · Zgłoś
honde sie wyklepie i puzniej na giełde jako nie bite cacko ha ha ha.
Odpowiedz
0
@ dawid
dnia 29.01.2011, 16:19 · Zgłoś
do aadolff" honda-chinski [...]?czlowieku [...], japonskie samochody sa najlepsze wszystkie niemieckie i europejskie zlomy nie maja nawet prawa stac kolo japonczykow hondy czy toyoty, a bmw czy mercedes chowaja sie przy lexusie, w stanach bmw ,volkswagen czy mercedes to kupa zlomu-skladane sa w meksyku np nowy volkswagen jetta w pierwszym roku serwisuje sie nawet 5 razy a mercedes ml320 to najczesciej psujacy sie suv, takze nie obrazaj samochodow japonskich
Odpowiedz
0
@ do "aadolff "
dnia 29.01.2011, 14:42 · Zgłoś
sądząc po twoim komentarzu jesteś bezmuzgiem z małymi jajami który jeździ niemieckim szajsem zwanym bmw a który jest składany w chinach na które lecą puste plastikowe lale wiec wole JAPOŃSKI "syfff" niż chiński szajc :)
Odpowiedz
0
@ lollll
dnia 29.01.2011, 14:42 · Zgłoś
Na 2 zdjęciu widać T[...]M. co on tam robi????????
Odpowiedz
0
@ nmmmmmmmm
dnia 29.01.2011, 14:14 · Zgłoś
adolf od kiedy honda jest chinska widze ze tyle wiesz o motoryzacji co ja o lataniu
Odpowiedz
0
@ dudu
dnia 29.01.2011, 12:09 · Zgłoś
lolo idź na kurs ortografii do podstawówki
Odpowiedz
0
@ JAŚKO
dnia 29.01.2011, 11:07 · Zgłoś
DO AADOLFF co [...] chcesz od hondy żaden [...] chiński to jest dobra japońska marka,jak sie nie znasz na samochodach to nie pisz głupot.Sam pewnie jeżdzisz fiatem,fordem,peugeotem albo innym francuzkim g[...]em
Odpowiedz
0
@ haha :]
dnia 29.01.2011, 10:06 · Zgłoś
I po " H[...]i " ;]
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 29.01.2011, 10:05 · Zgłoś
Świetnie lol haha
Odpowiedz
0
@ znawca
dnia 29.01.2011, 09:23 · Zgłoś
ma wtyki albo chce dać łapówkę
Odpowiedz
0
@ andwa
dnia 29.01.2011, 08:39 · Zgłoś
Do lolo - na głupotę przez ó rzeczywiście nie ma lekarstwa ....
Odpowiedz
0
@ do lolo
dnia 29.01.2011, 08:31 · Zgłoś
Polecam słownik ortograficzny!
Odpowiedz
0
@ ..,.
dnia 29.01.2011, 07:57 · Zgłoś
"Kierowca hondy został zabrany do szpitala w celu przeprowadzenia badania na zawartość [...] we krwi" - był cyknięty i bał sie zbadać w wydychanym?
Odpowiedz
0
@ aadolff
dnia 28.01.2011, 23:29 · Zgłoś
hahaha honda ma pod lakierem zardzewiałą blachę haha sorry, blaszkę hahahhahaha chiński syffff
Odpowiedz
0
@ czarna
dnia 28.01.2011, 21:51 · Zgłoś
mam rozumieć ,że kierowca hondy był pod wpływem alkocholu?pewnie tak ,bo skoro go zabrano na badania...
Odpowiedz
0
@ luq vw
dnia 28.01.2011, 21:24 · Zgłoś
ale szpachli wow
Odpowiedz
0
@ jk
dnia 28.01.2011, 21:20 · Zgłoś
wiecie może kto kierował hondą? ja sie domyslam ale jakby ktos wiedzial to chociaz inicjały?
Odpowiedz
0
@ pan x
dnia 28.01.2011, 21:04 · Zgłoś
No i znów lekkomyślność kierowcy civica o mało nie doprowadziła do wypadku,w których mogli zostać piesi.Pan z ,,Hondy,,nie był stąd,więc prawdopodobnie nie znał drogi jak własnej kieszeni;...Dobrze,że nikomu nic się nie stało...na szczęście.Przypominam bo wiecznie nie będę żył,,Zasady kultularnego zachowania się na drodze,,to podstawowy aspekt,aby na naszych drogach było bezpiecznej.No i oczywiście bez [...].
Odpowiedz
1
@ lolo
dnia 28.01.2011, 20:49 · Zgłoś
na głópote niema lekarstwa!!trzeba jechac wolniej a nie pokazywac cwaniaka jak na drodze jest slisko.poprostu powoli a do celu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.