Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Groźnie wyglądający wypadek na ul.Bieszczadzkiej

37

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj przed godziną 12.00 na ulicy Bieszczadzkiej w Jaśle.

Kierowca jadący samochodem dostawczym na nowosądeckich numerach rejestracyjnych jadąc w kierunku Krosna nie zachował należytej ostrożności i prawdopodobnie "zarwał" pobocze i stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zdarzenia "dostawczak" przewrócił się na prawy bok i zatamował prawy pas ruchu w kierunku Krosna. 

Na miejscu zdarzenia obecna była jasielska policja. Nikt z podróżującym pojazdem nie odniósł obrażeń.

(gm)

Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
0
@ wojtek
dnia 04.09.2012, 23:25 · Zgłoś
powodem wypadku było to że kierowca z Nowego Sącza...tam sami nienormalni kierowcy...
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 01.09.2012, 16:14 · Zgłoś
zarwał pobocze?? no wiesz [...] popraw okulary i pisz poprawnie
Odpowiedz
1
@ dw
dnia 01.09.2012, 13:31 · Zgłoś
"Zarwał pobocze" - a cóż to takiego, to już nie można poprawnie napisać...
Odpowiedz
0
@ krasek
dnia 01.09.2012, 11:02 · Zgłoś
drogi w Polsce to zagłada dla uczestnikow , kazdy o tym wie ze złodziej na złodzieju jedzie w rządzie i dlatego nie ma na drogi ani na nic , [...]ostwo sie szerzy a potem szukaja przyczyn wypadkow i trgedii ludzkich
Odpowiedz
1
@ ost
dnia 31.08.2012, 19:23 · Zgłoś
ostatni ostatni !
Odpowiedz
1
@ snejkos
dnia 31.08.2012, 15:55 · Zgłoś
czterdziesty siódmy:D
Odpowiedz
3
@ jaślan
dnia 31.08.2012, 11:45 · Zgłoś
Wcale się nie dziwię. Droga Jasło - Krosno to koszmar.
Odpowiedz
-3
@ lkj
dnia 31.08.2012, 09:12 · Zgłoś
14sty !!!
Odpowiedz
-3
@ qqrYKu
dnia 30.08.2012, 22:48 · Zgłoś
zapewne kiszka kuszka [komentarz zjedzony przez adele]
Odpowiedz
1
@ AGA
dnia 31.08.2012, 07:32 · Zgłoś
nie ktorzy faktycznie powinni sie wybrac do szpitala jak to ktos wczeniej napisal Chca pokazac piszac takie komentarze tylko swoja glupote i nic wiecej po za tym
Odpowiedz
-2
@ qqrYKu
dnia 31.08.2012, 21:39 · Zgłoś
lol wlasnie pokazalas swoja madrasc odpowiadajac na taka glupote hahaha [...]
Odpowiedz
0
@ znający temat
dnia 30.08.2012, 21:31 · Zgłoś
jechał i zapewne gadał przez telfon
Odpowiedz
3
@ kurde
dnia 30.08.2012, 20:55 · Zgłoś
kurde dobre zdjęcia
Odpowiedz
-3
@ hha
dnia 30.08.2012, 17:44 · Zgłoś
a co i dwunasty :D
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 30.08.2012, 17:49 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
5
@ Dwunasty grosz dla [...]
dnia 30.08.2012, 17:56 · Zgłoś
niech se jadzia wsadzi
Odpowiedz
2
@ tarzan-zan
dnia 31.08.2012, 13:30 · Zgłoś
jadzia jest fajna
Odpowiedz
-6
@ profesor Rypka
dnia 30.08.2012, 17:31 · Zgłoś
jedenasty ;)
Odpowiedz
-6
@ umiem liczyć
dnia 30.08.2012, 15:40 · Zgłoś
dziesiąty...
Odpowiedz
3
@ 123
dnia 30.08.2012, 15:31 · Zgłoś
I tak że nikomu nic sie nie stało bo strasznie to wtgląda.
Odpowiedz
-6
@ synek
dnia 30.08.2012, 15:13 · Zgłoś
słabo wydachował
Odpowiedz
7
@ aa
dnia 30.08.2012, 15:09 · Zgłoś
od jeden do dziewięć , proponuje wybrać się do szpitala !
Odpowiedz
-12
@ D z i e w i ą t y . . .
dnia 30.08.2012, 15:03 · Zgłoś
D z i e w i ą t y . . .
Odpowiedz
-11
@ :D:D
dnia 30.08.2012, 14:44 · Zgłoś
ó s m y . . .
Odpowiedz
-10
@ siisisi
dnia 30.08.2012, 14:34 · Zgłoś
siódma:P:P:P
Odpowiedz
-11
@ loleg
dnia 30.08.2012, 14:33 · Zgłoś
szósty ...
Odpowiedz
5
@ paolo
dnia 30.08.2012, 14:02 · Zgłoś
reklama masonite mnie wkurza
Odpowiedz
1
@ tarzan-zan
dnia 31.08.2012, 13:29 · Zgłoś
no bo to właśnie wszystko przez tą reklamę... a zwłaszcza ten wypadek
Odpowiedz
10
@ widz zdarzenia
dnia 30.08.2012, 13:53 · Zgłoś
byłem tam na miejscu wyglądało strasznie aż mnie ciarki przeszły. kierowca pozbierał za sobą kilka słupków. No ale na szczęście nikomu nic się nie stało.
Odpowiedz
4
@ siema
dnia 30.08.2012, 13:58 · Zgłoś
zgadzam się mnie też ciarki przeszły i też widać było że kierowca pozbierał pare słupków
Odpowiedz
3
@ wodzu
dnia 30.08.2012, 16:24 · Zgłoś
ja osobiście nie widziałem, ale też mnie ciarki przeszły
Odpowiedz
2
@ tarzan-zan
dnia 31.08.2012, 13:28 · Zgłoś
mnie ciarki nie przeszły ale kierowca pozbierał parę słupków
Odpowiedz
-19
@ haha
dnia 30.08.2012, 13:48 · Zgłoś
drugi...
Odpowiedz
-24
@ ssssmyk
dnia 30.08.2012, 13:47 · Zgłoś
pierwszy ...
Odpowiedz
26
@ widzący
dnia 30.08.2012, 15:35 · Zgłoś
pierwszy [...]! gratuluje :)
Odpowiedz
33
@ podatnik
dnia 30.08.2012, 16:08 · Zgłoś
Ta droga to koszmar , tam tylko maluchy nie "zarywaja pobocza" , żadamy przyzwoitej szerokiej drogi do Krosna!
Odpowiedz
4
@ tarzan-zan
dnia 31.08.2012, 13:28 · Zgłoś
wszystko dlatego że jechał przepisowe 50km/h. gdyby jechał ze 100 albo 120 to by przeleciał prosto i pojechał dalej...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.