Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Hilding Tango ‒ kto powinien spać na tym materacu kieszeniowym

2

Jeśli szukasz materaca, który pozwoli ukoić bóle kręgosłupa i zapaść w spokojny sen, Hilding Tango okaże się strzałem w dziesiątkę! Z łatwością znajdziesz model w rozmiarze odpowiednim do swojego łóżka, a Tobie pozostanie tylko rozkoszować się nocnym wypoczynkiem.

Najważniejsze cechy materaca Hilding Tango

 1. Średniotwardy model H3 polecany jest przede wszystkim osobom, których waga waha się w granicach 80 do 100 kg. Wybór materaca o właściwym stopniu twardości jest niezwykle ważny, bo zapewnia wygodny wypoczynek i właściwe podparcie pleców, co z kolei wpływa na zdrowy kręgosłup (o tym, jak o niego dbać, przeczytasz na www.zdrowykregoslup.pl, a o zdrowiu ogółem na www.veronique.pl).
 2. Materac kieszeniowy Hilding Tango z siedmioma strefami twardości gwarantuje spokojny i zdrowy sen. Każda ze stref dostosowuje się do nacisku poszczególnych partii ciała (to tzw. elastyczność punktowa).
 3. Możesz wybrać materac aż w dziewięciu rozmiarach: od 80 do 200 cm aż do 220 × 200 cm.
 4. Model jest dwustronny, a specjalnie skonstruowany pokrowiec z uchwytami ułatwia jego przekładanie. Z jednej strony sprężyny kieszeniowe przykrywa sprężysta i miękka pianka lateksowa. Pianka nie gromadzi kurzu, a przy tym jest antybakteryjna i przeciwgrzybiczna, dlatego doskonale śpi się na niej alergikom. Drugą stronę materaca stanowi pianka elastyczna HR, która otula kręgosłup i szybko dostosowuje się do kształtów ciała.
 5. Pokrowiec, który można prać w temperaturze 60 st. Celsjusza, dostępny jest w dwóch rodzajach. Pokrowiec Velvet wykonany w innowacyjnej technologii Purotex, dzięki której mikrokapsułki w pokrowcu systematycznie pękają, zwalczając wszelkie alergeny, jak kurz czy grzyby. Z kolei pokrowiec Tencel jest trwały, uszyty z włókien wiskozowych, które wchłaniają pot ze skóry. Dodatkową wentylację zapewnia specjalna taśma 3D. To wszystko sprawia, że na pokrowcu Tencel nie rozwijają się bakterie, grzyby ani pleśń.

Budowa materaca kieszeniowego Hilding Tango

Sercem materaca Hilding Tango są sprężyny kieszeniowe, z których każda jest odrębnie opakowana we flizelinę. Rozwiązanie to sprawia, że sprężyny pracują niezależnie i dostosowują się do nacisku poszczególnych partii ciała. Takie ułożenie sprężyn ma jeszcze jedną ogromną zaletę ‒ osoby leżące na tzw. łóżku małżeńskim nie czują ruchów śpiącego na drugiej połowie materaca, co pozwala obu na nieprzerwany, spokojny sen.

Sprężyny otoczono blatem lateksu o grubości 4 cm i wysokoelastyczną pianką HR o grubości 3 cm. W zależności od potrzeb możesz spać na jednej albo drugiej stronie. Łączna wysokość materaca, niezależnie od wybranego pokrowca, wynosi 23 cm.

Całość otula pokrowiec zapinany na zamek, który można łatwo wyprać w domowej pralce w temperaturze 60 st. Celsjusza.

Materac Hilding Tango ‒ dla kogo?

Materace do łóżka renomowanej szwedzkiej marki Hilding to pewność zdrowego wypoczynku nocą. Producent, na którego materacach od 70 lat spokojnie śnią tysiące ludzi, tworzy produkty profilaktyczne i medyczne. Materac kieszeniowy Hilding Tango jest doskonały dla:

 1. Ludzi z bólami, a nawet schorzeniami kręgosłupa, bo 7 stref twardości dostosowuje się do nacisku poszczególnych odcinków kręgosłupa, a także konkretnych partii ciała.
 2. Alergików, którzy powinni spać na materacu obróconym blatem lateksowym do góry, najlepiej w pokrowcu Velvet.
 3. Osób starszych, które poszukują materaca podpierającego kręgosłup na całej jego długości i na tyle twardego, że mimo bólu stawów wstawanie z niego po przebudzeniu nie będzie stanowić problemu.
 4. Par śpiących w jednym łóżku, bo sprężyny kieszeniowe doskonale wyciszają ruchy osoby leżącej obok, nawet jeśli cierpi ona na zaburzenia snu.
 5. Dla wszystkich, którzy chcą mieć w sypialni wygodny materac z 15-letnią gwarancją.

Hilding Tango to materac kieszeniowy uznanej marki z wieloletnią tradycją, o właściwościach profilaktycznych i prozdrowotnych. Jest idealny w przypadku bólów i schorzeń kręgosłupa, dla osób starszych, alergików i par. Wybierz materac marki Hilding i poznaj smak spokojnego snu!

Artykuł zewnętrzny

Napisany dnia: 11.01.2021, 13:19
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Icek
dnia 11.01.2021, 15:22
Ocena
komentarza:
2
A ile to cudeńko kosztuje ?
@ łodyniec
dnia 11.01.2021, 18:05
Ocena
komentarza:
3
A co dla chłopa 207 cm i 150 kg wagi ? Na podłodze ma spać
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Akademia Małego Geniusza zaprasza na filmik

   

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznego Przedszkola Akademia Małego Geniusza, które mieści się na ul. Towarowej 29A w Jaśle. Jeśli szukacie miejsca dla swojego dziecka, w którym może poczuć się jak w domu, zdobywać wiedzę poprzez zabawę, wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i szacunku. Weźcie udział w rekrutacji i zapiszcie pociechę już dziś!

 • Dotacje dla klubów sportowych przyznane. Do podziału jest 600 tys. zł

   

  Jasielski magistrat opublikował wczoraj zarządzenie burmistrza Jasła w sprawie wyboru zgłoszonych przez kluby sportowe przedsięwzięć o charakterze sportowym, którym przyznano dofinansowanie w formie dotacji celowej z budżetu Miasta Jasła na 2021 rok. Do podziału jest 600 tys. zł. Pieniądze otrzyma łącznie kilkanaście podmiotów.

 • Będzie konkurs na dyrektora jasielskiego szpitala

  Michał Burbelka końcem grudnia złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W związku z tym Rada Powiatu w Jaśle powołała czteroosobową komisję konkursową, która podejmie decyzję o wyborze nowego dyrektora jasielskiej lecznicy.

 • Radni powiatowi apelują w sprawie jasielskich ratowników medycznych. Tutaj chodzi o życie i zdrowie mieszkańców

   

  Rada Powiatu w Jaśle wystosowała apel o niezwłoczne wycofanie się z propozycji reorganizacji Zespołu Ratownictwa Medycznego funkcjonującego w strukturze jasielskiego szpitala. Radni postulują zachowanie dotychczasowych rejonów operacyjnych...

 • Jasielscy policjanci wkrótce przeniosą się do nowej komendy

  Już za kilka dni jasielscy policjanci przeniosą się do nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Jaśle mieszczącej się przy ul. Sroczyńskiego. Nowoczesny gmach powstał po ponad trzech latach prac.

 • Kursy językowe i komputerowe współfinansowane z Unii Europejskiej

   

  Czy wpisujesz w CV średnią znajomość języka angielskiego i obsługi komputera? Czy to rzeczywiście prawda? A może, za każdym razem, boisz się weryfikacji swoich umiejętność językowych i komputerowych? A może pragniesz po prostu swobodnie rozmawiać w języku angielskim?  Albo nareszcie samodzielnie korzystać z internetu?

 • „Nie oddamy ratowników”. Blisko sto osób zamanifestowało solidarność z jasielskimi ratownikami medycznymi

   

  Przy jasielskim szpitalu zebrało się dzisiaj blisko sto osób, aby zamanifestować swoją solidarność z pracownikami Zespołu Ratownictwa Medycznego w Jaśle. Przez przyległy do szpitalnych budynków teren niosły się okrzyki – „Nie oddamy ratowników”. Jasielscy ratownicy medyczni nie zgadzają się z planowaną reorganizacją funkcjonowania państwowego ratownictwa medycznego, która w ich przypadku oznaczać będzie nieuchronną redukcję etatów.

 • Doszło do awarii sieci ciepłowniczej Jaśle

   

  Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Jaśle poinformował rano o awarii sieci ciepłowniczej w rejonie Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szopena 38. Z uwagi na wysokie ciśnienie wyłączono zasilanie z sieci ciepłowniczej dla wszystkich odbiorców. 

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

 • Kapliczka sposobem na walkę z locdkdownem?

   

  Grzegorz Schabiński, jasielski restaurator znany jest z niekonwencjonalnych pomysłów i koncepcji na funkcjonowanie biznesu w dobie pandemii koronawirusa. Tym razem postanowił walczyć z konsekwencjami zamrożenia gospodarki budując kapliczkę na terenie stoku narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej. Zaprasza do odwiedzania miejsca, w którym ona powstaje. Wystarczy zakupić specjalną cegiełkę.

 • Straż Miejska w Jaśle ma nowy samochód oznakowany

   

  Na wyposażeniu Straży Miejskiej w Jaśle znalazł się nowy samochód oznakowany Ford Transit Custom. Zastąpi on wysłużonego Peugeota, który jasielskim strażnikom miejskim służy od 2005 r. Zaletą nowego pojazdu jest jego wszechstronność. Może być on wykorzystywany do przeprowadzania różnego rodzaju interwencji, w tym przewożenia osób.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105