Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Honorowy patronat Burmistrza Jasła nadal pozytywnie służy jasielskim siatkarzom

9

Drużyna seniorów rozegrała kolejny, wyjazdowy mecz ligowy w III podkarpackiej lidze. Przeciwnikiem naszych chłopców był zespół Brzozovi Brzozów. Do pierwszego seta jaślanie wyszli bardzo skoncentrowani, i po dobrej solidne grze wygrali 25:20.

Drugiego seta rozpoczęli zupełnie rozkojarzeni, co zakończyło się szybko sromotną porażką do 13. W trzecim secie jasielscy zawodnicy MKS wzięli srogi rewanż demolując przeciwnika 25:13. Czwarty set przebiegał do półmetka remisowo, jednak końcówka należała zdecydowanie do jaślan, którzy wygrali seta do 20, a cały mecz 3:1 w setach do 20, -15, 13, 20.

Trener Bartosz Kilar dysponował składem w osobach: Kumor M, Pawlik B, Gliwa M, Nikiel P, Hołodniak T, Michalec M, Dedo Br, Waśko K, Gwóźdź P, Kmiecik D, Półchłopek M.

Tadeusz Baniak

Napisany dnia: 21.02.2013, 09:04 , Tagi: Siatkówka, MOSiR, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ kibic
dnia 21.02.2013, 09:21
Ocena
komentarza:
0
Z tego co widzę to za każdym razem podajecie niepełny skład ..omijacie najważniejszych zawodników.
@ si
dnia 21.02.2013, 12:00
Ocena
komentarza:
-1
brakuje libero szydło krzysztof!!!
@ saska
dnia 21.02.2013, 13:01
Ocena
komentarza:
0
I nawet wynik zły podali.. Drugi set w końcu do 13 czy 15 bo podali dwie różne informacje...
@ ufcio
dnia 21.02.2013, 16:23
Ocena
komentarza:
-3
Dajcie spokój, co można wymagać od podpisanego pod artykułem? Poprawna pisownia, gramatyka, logiczne formułowanie zdań to dla niego czarna magia. A z tym służeniem, też niewyraźnie. Tydzień temu porażka 2:3 u siebie z Głogovią, 2 tygodnie wcześniej porażka 1:3 w Rakszawie, ale o tym wódz nie pisze na żadnym portalu. Wódz MUSI wygrywać !!!
@ Wygrana
dnia 21.02.2013, 20:09
Ocena
komentarza:
2
Słusznie zauważyłeś ufcio. Wódz MUSI wygrywać!!! I tak będzie! Tak Mu dopomóż Bóg!!!
@ hehe
dnia 21.02.2013, 22:01
Ocena
komentarza:
-2
Chyba buk...
@ hehe
dnia 21.02.2013, 22:04
Ocena
komentarza:
-3
Autorze artykuliku, zamiast skamleć i publicznie się poniżać umów się z pryncypałem, on ci wytłumaczy co i jak masz mu zrobić :)
Zero szacunku dla wazeliny.
@ kibic
dnia 22.02.2013, 00:19
Ocena
komentarza:
2
a po co pisać o porażkach...zeby taki jeden z drugim mieli argumenty ze to źle i tamto źle...jestes mądry sprzed komputera...zdarzały sie tez wygrane o których tez nie było pisane..takze czym to zaarumentujesz?
@ meteoryt
dnia 22.02.2013, 06:32
Ocena
komentarza:
2
Ufcio rzuć ze 100.000 zł, i zrobimy II ligę, i będziesz widniał również jako honorowy patron. O ile honor posiadasz. OK?
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • W kilku miejscach na terenie Jasła płonęły wiaty śmietnikowe

   

  We wtorkowy wieczór, około godz. 22 strażacy prowadzili działania gaśnicze w związku z trzema pożarami na terenie Jasła. Ogień strawił między innymi wiaty śmietnikowe i kontenery na odpady przy ul. Lenartowicza i ul. Chopina. Ogień, który wybuchł w bramie bloku przy ul. Jagiełły uszkodził elewację budynku oraz okna na pierwszym piętrze.

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Wójt Gminy Nowy Żmigród apeluje o ostrożność. W okolicy widziano wilki

  Wójt gminy Nowy Żmigród apeluje do mieszkańców o zachowanie ostrożności, bowiem w ostatnim czasie w Nienaszowie zaobserwowano przemieszczanie się watahy pięciu osobników wilków. - Zwracam szczególną uwagę, aby dla bezpieczeństwa nie wypuszczać psów poza własną posesję. Również należy zadbać o zwierzęta gospodarskie na własnych posesjach, w godzinach wieczornych i nocnych zamykać je w pomieszczeniach – zaznacza wójt Grzegorz Bara.

 • Soczewki progresywne - czy jest się czego bać?

   

  Decyzja o wyborze okularów progresywnych wiąże się z wieloma pytaniami. Klienci salonów optycznych obawiają się często ich zaawansowanej konstrukcji, a także zastanawiają nad tym, ile potrwa okres adaptacji. Czy zła sława soczewek progresywnych jest uzasadniona?

 • Hurtownia Ogrodnicza „Ogród” w nowej odsłonie. Większa powierzchnia to więcej asortymentu w atrakcyjnych cenach

   

  W Jaśle i okolicy nie ma chyba działkowca, który nie znałby Hurtowni Ogrodniczej „Ogród”. To także idealne miejsce dla każdego, kto marzy o pięknym ogrodzie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657