Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Hotel Restauracja Małopolska zaprasza na Sylwestra 2012

12

Hotel Restauracja Małopolska zaprasza na Sylwestra 2012. Na gości czeka wykwintne menu, muzyka na żywo oraz konkurs z nagrodą niespodzianką.

Szczegóły w restauracji oraz pod numerami tel. 13 448-14-88 lub 797 334 659

www.hotel-malopolska.pl

Artykuł sponsorowany.

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ruda grarzyna:PP
dnia 28.12.2012, 22:58 · Zgłoś
jaki bedzie zespol wie ktos???
Odpowiedz
-1
@ /////////// J 23 //////////////////
dnia 19.12.2012, 21:18 · Zgłoś
co to za knajpa, słaby manager, tylko nie sylwester w małopolskiej POrazka.
Odpowiedz
-3
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 12.12.2012, 13:58 · Zgłoś
A będzie carpaccio z buraka z koprem rzymskim podawane na wędzonym łososiu z dressingiem z młodych borowików z kminem włoskim i zalewą truflową???
Pytam bo się jeszcze waham i być może wybiore pełnego niespodzianek sylwestra w OSP w Lisowie.
Odpowiedz
0
@ indyk
dnia 12.12.2012, 11:54 · Zgłoś
A bezalkocholowy jest gdzięś.
Odpowiedz
4
@ jeżynka:)
dnia 12.12.2012, 12:15 · Zgłoś
Bezalkoholowy robisz sobie Sam:) A jak? Poprostu nie pijesz i już ,a na toast kupujesz szampana bezalkoholowego :)
Odpowiedz
3
@ do jaslo4u
dnia 11.12.2012, 17:52 · Zgłoś
Miejmy nadzieję, że sylwester się odbędzie i małopolska zapłaci Wam za artykuł sponsorowany. Rok temu nie zapłacili za emisję reklamy "bo sylwester się nie odbył a to nie jest wina lokalu tylko reklamy". Nie polecam
Odpowiedz
-2
@ jojo
dnia 11.12.2012, 17:17 · Zgłoś
cena 249 zl calkiem calkiem..trzeba przyznac jak na pozostale lokale 400 zl ...
Odpowiedz
1
@ buła
dnia 12.12.2012, 13:58 · Zgłoś
cena skromna jak menu...
Odpowiedz
0
@ www.lysagora.info
dnia 11.12.2012, 16:51 · Zgłoś
Zapraszamy również do Łysej Góry na Sylwestra :)

www.LysaGora.info tutaj więcej informacji!
Odpowiedz
6
@ czaro
dnia 11.12.2012, 17:15 · Zgłoś
miotły wziąć?
Odpowiedz
-2
@ karp
dnia 11.12.2012, 18:17 · Zgłoś
a sleć bedzie ?
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 12.12.2012, 10:18 · Zgłoś
:)
gitara :))
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.