Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Hubert Syzdek zwycięzcą w ogólnopolskim konkursie "Życzę Tobie"

7

Każdego roku uczniowie Gimnazjum nr 1 w Jaśle zachęceni sukcesami swoich rówieśników z poprzednich lat oraz szczytnymi calami, jakie przyświecają Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł",licznie angażują się w różnorodne konkursy.

Kampania ta to ogólnopolska akcja profilaktyczna realizowana od 2002 roku, organizowana przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Najważniejszym celem kampanii jest promowanie zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych zachowań prospołecznych zapobiegających spożywania alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy. Ważnym jest, że inicjatywę wspierają znani polscy sportowcy m. in. Robert Korzeniowski, Jerzy Dudek, Adam Małysz, Maciej Żurawski, Małgorzata Dydek, Monika Pyrek. W 2010 roku sportową twarzą kampanii jest kolarka - srebrna medalistka Olimpiady w Pekinie - Maja Włoszczowska.

Tego roku największym powodzeniem cieszył się konkurs plastyczny "Życzę Tobie" , w którym młodzież przedstawiała życzenia dla swoich najbliższych. 6 uczniów Gimnazjum nr 1 w Jaśle zostało wyróżnionych: Anna Podlasek, Piotr Głód, Oktawia Sepioł, Martyna Swęda, Gabriela Gawlewicz i Emil Bochnia.

Nagrodę główną  - wieżę hi - fi - zdobył uczeń klasy II h Hubert Syzdek. Rozdanie nagród, w którym Hubert wziął udział, odbyło się 15 września 2010 podczas uroczystości finałowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Dotychczasowe sukcesy uczniów są doskonała motywcją do pracy dla ich młodszych kolegów.


Magdalena Janiga

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ yarro
dnia 25.09.2010, 08:26 · Zgłoś
Talentów nigdy za wiele. Pogratulować :-)
<a href="http://www.trzezwyumysl.pl/">Więcej już niedługo na stronie Kampanii </a>
Odpowiedz
0
@ Waxym
dnia 24.09.2010, 22:58 · Zgłoś
Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ szejan
dnia 24.09.2010, 21:07 · Zgłoś
Hubert tak trzymaj - gratulacje - brawo!!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 24.09.2010, 19:33 · Zgłoś
Gratulacje -jesteś wspaniały
Odpowiedz
0
@ Z.P.
dnia 24.09.2010, 18:39 · Zgłoś
gratulacje więcej takich uczniów w naszym miescie
Odpowiedz
0
@ Aga
dnia 24.09.2010, 11:10 · Zgłoś
Hubert gratulacje !!!
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 24.09.2010, 10:51 · Zgłoś
BRAWO
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.