Strona główna

I LO w Jaśle - wśród najlepszych

22
Napisany dnia: 09.03.2010, 14:46 , Tagi: Brak
W 60 - lecie Olimpiady Matematycznej medal za "wybitne osiągnięcia uczniów" otrzymało I Liceum Ogólnokształcące im. Kr. Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle.


Medal "za wybitne osiągnięcia w kształceniu olimpijczyków" otrzymał także nauczyciel  matematyki w tej szkole Kazimierz Poniatowski.

Medale zostały przyznane przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Matematycznego, a wręczenie odbyło się w Politechnice Rzeszowskiej.


Powiat Jasło
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ zuzanna
dnia 09.03.2010, 15:18
Ocena
komentarza:
0
Serdecznie gratuluję Medalu za wybitne osiągnięcia w kształceniu olimpijczyków i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Z okazji imienin wszystkiego najlepszego.
@ Gratulacje
dnia 09.03.2010, 15:49
Ocena
komentarza:
0
Serdeczne gratulacje Prof. Poniatowskiemu, to najlepszy pedagog w I LO i. Kr. Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle.
@ Pawel
dnia 09.03.2010, 18:52
Ocena
komentarza:
0
ja najwiecej zawdzieczam wybitnemu matematykowi prof. Drance. jak by nie jego matma to bylo by ze mna cienko na AGHu. pozdrawiam Pana serdecznie
@ ace
dnia 09.03.2010, 18:57
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje wszystkim zasłużonym Profesorom!
@ ???
dnia 09.03.2010, 18:59
Ocena
komentarza:
0
kujony...
@ kkk
dnia 09.03.2010, 19:20
Ocena
komentarza:
-1
kiedyś się tam uczyło, teraz się jest w życiu kimś..... :)
@ young_men24
dnia 10.03.2010, 07:59
Ocena
komentarza:
-1
Widzial ktos kiedys Profesora w szkole sredniej??? to zwykly magister nierozumiem dlaczego w szkle sie uzywa zwrotu prof. choc nikt na niego nie zasluguje;]
@ Laura Diaz
dnia 10.03.2010, 10:25
Ocena
komentarza:
0
Oj, Pan Kaziu to geniusz prawdziwy. Pamiętam że jak zadawał zadania domowe, to z tych na szóstkę i z gwiazdką, miałam z głowy bo nie szło tego ruszyć:)))
@ mag
dnia 10.03.2010, 12:15
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje:)
@ Lucker
dnia 10.03.2010, 18:05
Ocena
komentarza:
0
No widać, że najlepsze szkoły wybrałem. Chodziłem do I-go a teraz podbijam Polibude, hehe:)
@ yyy
dnia 10.03.2010, 19:02
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje;) ILO znowu pokazało klasę;)
@ kubakrk
dnia 10.03.2010, 23:08
Ocena
komentarza:
0
A ja o Poniacie mam jak najgorsze zdanie. Chodziłem do niego na prywatne lekcje i najlepiej to potrafił na tych lekcjach spać! Zmieniłem nauczyciela i teraz kończę Polibudę w Krk. Pozdro
@ abc
dnia 11.03.2010, 06:56
Ocena
komentarza:
0
A mnie tam dużo pomógł, uważam że jest w porzo, też właśnie kończę Polibudę.Pozdrowiam Poniata.
@ uczeń
dnia 11.03.2010, 07:23
Ocena
komentarza:
0
Medal dla pana Dranki !
@ .
dnia 11.03.2010, 08:11
Ocena
komentarza:
0
Mimo wszystko Poniat jest jednym z najlepszych nauczycieli w tej szkole... Większość ani nie ma pojęcia o pracy, ani nie ma chęci i zapału. On przynajmniej ma wiedzę, którą potrafi przekazać. Zresztą z matematyką w ILO jest ok, ale od polskiego to mamy chyba tylko jedną ogarniętą nauczycielkę...
@ Ala
dnia 11.03.2010, 13:39
Ocena
komentarza:
0
prof Dranka jest nietylko dobrym matematykiem ale czlowiekiem i pedagogiem
@ koloo
dnia 11.03.2010, 15:07
Ocena
komentarza:
0
sama bylam uczennica II lo, po 3 latach radzę wszytskim idzcie do I ! ! !
@ były uczeń
dnia 11.03.2010, 18:49
Ocena
komentarza:
0
profesor Dranka jest najlepszy. Chociaż ja jako humanista miałem u niego 3+ i do dziś czasami mam koszmary związane z matmą to bardzo miło go wspominam. To jedna z legend I LO i naprawdę świetny matematyk.
@ absolwent
dnia 12.03.2010, 11:06
Ocena
komentarza:
1
a ja podbijam URz i jestem dumny ze moge byc absolwentem tej zacnej szkoly. Jednak kilku nowych, obecnych nauczycieli zostalo zatrudnionych zbyt pochopnie...
@ Sympatyk
dnia 12.03.2010, 16:34
Ocena
komentarza:
0
Jestem dumny, że ukończyłem tą szkołę i składam podziękowania dla matematyków jak również pozostałych nauczycieli tam uczących, sa oni i będą historią tej szkoły już zawsze. Dzięki nim radzę sobie dobrze na uczelni. Pozdrawiam.
@ dorcia****
dnia 13.07.2010, 09:16
Ocena
komentarza:
0
Serdecznie gratuluję panu K. Poniatowskiemu i całemu liceum!!! To dla was wielki sukces. Z pewnością nie pierwszy i nie ostatni!!! GRATULACJE!!!!!!!
@ ja
dnia 13.09.2010, 10:26
Ocena
komentarza:
0
Pan Dranka jest najlepszy!!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Zostań specjalistą w zakresie bezpieczeństwa! Ostatnie dni rekrutacji

 • KBBistro - ALL INCLUSIVE

   

  Wakacje dobiegły końca. Czas błogiej beztroski w nadmorskich kurortach i kąpieli słonecznych w tym sezonie minął. Żadna wakacyjna przygoda nie istnieje, jeśli nie jest podkreślona lokalną kuchnią. U nas lato nadal trwa!

 • 20-letni jaślanin w finale konkursu Mister Polski 2019

  Kamil Mierzwa z Jasła, I Wicemister Podkarpacia przeszedł do finału konkursu Mister Polski 2019. W ostatnim etapie o tytuł powalczy z 28 finalistami. Stawka jest bardzo wysoka, gdyż przez zwycięzcą otwierają się drzwi do zyskania sławy i zrobienia światowej kariery.

 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105