Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

...I po deszczu

11
Na jasielskim rynku padał dzisiaj przez dwie minuty deszcz. Nikogo jednak nie zmoczył, bo obecni tam młodzi ludzie mieli rozłożone parasole. To nie opis pogody, ale Ogólnoświatowy Flash Mob zorganizowany przez Fanklub Warszafskiego Deszczu.












Flash mob, tłumacząc dosłownie z angielskiego oznacza błyskawiczny tłum. W praktyce to tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym, w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

Coś takiego miało miejsce 14 maja w kilkunastu miastach Polski, w tym również i w Jaśle. O godzinie 18 zebrani na jasielskim rynku otworzyli na dwie minuty parasole, pokręcili się z nimi po płycie rynku i... rozeszli każdy w swoją stronę.


(omega)

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ olo
dnia 30.05.2009, 10:27 · Zgłoś
:ja :p
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 23.05.2009, 09:38 · Zgłoś
Do XXX!
Stary, jestem pełen podziwu dla Twojego geniuszu własnych, niczym nie skrępowanych myśli!

XXX na prezydenta!!!
Odpowiedz
0
@ cesiek
dnia 18.05.2009, 22:27 · Zgłoś
Tera cza cekac na snieg he he snieg mop
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 18.05.2009, 07:24 · Zgłoś
TYLKO ***** MÓGŁ COŚ TAKEIGO WYMYŚLEĆ.CEMU TO MIAŁO SŁUŻYC?? TA GARSTKA 20 OSÓB MÓWI WSZYSTKO.BEZ SENSU!
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 16.05.2009, 15:24 · Zgłoś
super akcja, szkoda ze tak malo ludzi
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 15.05.2009, 14:41 · Zgłoś
WarszaFFFskiego :D:D
Odpowiedz
0
@ Topola
dnia 15.05.2009, 07:46 · Zgłoś
Bardzo fajna sprawa! cieszy że są jeszcze w Jaśle młodzi ludzie którzy potrafią spontanicznie się zabawić !!! ( bez [...] w ręce)
Odpowiedz
0
@ wk
dnia 14.05.2009, 23:18 · Zgłoś
no i elegancko. szkoda że nie było więcej osób :)
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 14.05.2009, 22:25 · Zgłoś
hehe dobre :) wyluzowani ludzie:)
Odpowiedz
0
@ roboboss
dnia 14.05.2009, 22:22 · Zgłoś
czemu ja o tym nie wiedziałem:(wfd zawsze pada!
Odpowiedz
0
@ o.O
dnia 14.05.2009, 22:15 · Zgłoś
Klucha z fajką RLZ \m/
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.