Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ibisz i ARGUS kupili prace artysty z Jasła

17

Na wczorajszej licytacji prowadzonej na rzecz Oli Kuczmy szczególnym zainteresowaniem cieszyły się prace znanego jasielskiego artysty - performera Vittka Augustowskiego. Prace Vittii, dwie fotografie dawnego budynku FOTOPAM, na miejscu którego stoi nowowybudowana Galeria.

 


Jedną z nich za kwotę 500 złotych zakupił prowadzący licytację Krzysztof Ibisz, a drugą nabyła firma ARGUS.

  

KG

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Anonim
dnia 25.10.2008, 17:00 · Zgłoś
superB)
Odpowiedz
-2
@ Anonim
dnia 25.10.2008, 09:57 · Zgłoś
ale o co chodzi?? performerem jest firma remontowo budowlana która zniosła z ziemi fotopam, czy człowiek z aparatem króry pstryknął dwie klatki? sam mam kilka takich zdjęć wykonanych telefonem z tego miejsca , ale nie nazywał bym się artystą :) Cel aukcji był szczytny ale proszę nie żonglować słowami "prace artysty" w przypadku tych dwóch zdjęć...
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 24.10.2008, 21:46 · Zgłoś
w sobote
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 24.10.2008, 20:02 · Zgłoś
nie wiecie kiedy ma być otwarcie tej galeri ??
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 24.10.2008, 20:00 · Zgłoś
Beznadzieja:upset:
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 24.10.2008, 18:25 · Zgłoś
ej ludzie ludzie i czym sie szczycicie
Odpowiedz
1
@ klaus
dnia 24.10.2008, 14:32 · Zgłoś
wreszcie Vitia wyszedl z podziemia czekam na kolejne Akcje performatywne moze Robert Janowski "jaka to melodia"
Odpowiedz
1
@ freek
dnia 24.10.2008, 08:46 · Zgłoś
Niezłe fotki artysty Vittka
Odpowiedz
1
@ Anonim
dnia 24.10.2008, 08:03 · Zgłoś
szkoda że mnie nie było dał bym 1000
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 24.10.2008, 07:51 · Zgłoś
bez jaj robia z tego wielkie halo a to tylko kolejny sklep
Odpowiedz
1
@ Pawelek
dnia 23.10.2008, 17:55 · Zgłoś
ładneeee
Odpowiedz
0
@ Iza
dnia 23.10.2008, 16:19 · Zgłoś
A cóż mi to za atrakcja, otwarcie "sklepu".;);)
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 23.10.2008, 16:07 · Zgłoś
i czym to sie szczycic pincet zlotych. to przynajmiej stowa za malo......
Odpowiedz
0
@ Kika
dnia 23.10.2008, 14:57 · Zgłoś
:smilewinkgrin::smilewinkgrin::smilewinkgrin: jUpi..wReszciE jasłO ma swOją galerie..!!!!
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 23.10.2008, 14:49 · Zgłoś
piekne
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 23.10.2008, 14:13 · Zgłoś
he widzicie jolcie zatkało
Odpowiedz
0
@ kameleon
dnia 23.10.2008, 11:14 · Zgłoś
fajnie że cos takiego zrobili
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.